PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه نوروزی اسمبلینگ سبز به مناسبت نوروز 1392 !

Shahryar
19-03-13, 23:16
با سلام و عرض تبریک سال نو به یکایک شما خوانندگان و کاربران ارزشمند مجموعه شهر سخت افزار ؛ عیدی امسال ما به شما ضمن اجرای طرح جدید اندرحکایت گارانتی یک مسابقه نوروزی ساده و جذاب هست : مسابقه اسمبلینگ ( چیدمان کیس ) با جوایز خوب ! :Love-ssa~! (1):

مسابقه به این روال است که کاربران عزیزی که از کیس های گرین استفاده می کنند ، با قراردادن سه عکس از کیسشون که در زیر توضیحاتش را خواهیم داد در مسابقه شرکت کنند . ضمن اینکه لازم نیست چیدمان یا اسمبلینگ خاصی هم داشته باشند و مسابقه در دو بخش بهترین اسمبل و عمومی برگزار خواهد شد که برنده قرعه کشی بخش عمومی یک کولر پردازنده ThermalRight HR-02 MACHO به قیمت تقریبی 145 هزار تومان و به بهترین اسمبل یک عدد کیس گرین مدل X6 – Challenger به قیمت تقریبی 315 هزار تومان از طرف شرکت سیاره سبز اهداء خواهد شد . :yes:

عکس ها را در همین تاپیک ارسال کنید !

شرایط عمومی مسابقه :

- شرکت کنندگان فقط مجاز به استفاده از کیس گرین ( بدون محدودیت در مدل) می باشند.
- حداقل سه تصویر در هر مرحله از به روز رسانی الزامی است (تصویر روبروي کیس، تصویر کناري با نماي داخل کیس و تصویر زاویه دار از روبرو )
- رویت شناسنامه کیس در تصاویر ( ذکر نام کاربري و تاریخ اسمبل در شناسنامه الزامی است )
- شرح کامل اسمبل و مشخصات سخت افزاري
- عکس ها در آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link) یا انجمن آپلود نمایید .
- زمان مسابقه از ابتداي سال جدید تا پایان خرداد ماه 1392 می باشد.

معیار های انتخاب بهترین اسمبل :

- نوآوري در اسمبلینگ یا اعمال تغییرات در ساختار (مودینگ ) – 35 درصد
- زیبایی اسمبل – 30 درصد
- کیفیت و نورپردازي مناسب عکس – 20 درصد
- شرح اسمبل - 15 درصد

اما بیایند با جوایز مسابقه یکم بیشتر آشنا بشیم :

HR-2 Macho

Only the registered members can see the link

HR-2 Macho یا به عبارت دیگر فرزند HR-02 ، نسخه دارای فن و بهبود یافته پدر مشهور خود است. ظاهری زیبا و در عین حال فنی، قیمت فوق العاده و عملکرد فراتر از انتظار این کولر باعث شده تا بعد از گذشت زمانی نچندان طولانی از عرضه آن، درصد بالایی از سطح بازار کولینگ پردازنده در دنیا را به خود اختصاص بدهد و از استقبال خوبی برخوردار شود. به دلیل آنکه طراحی اولیه HR-2 بر پایه هیت سینک بدون استفاده از فن خنک کننده یا اصطلاحا Passive بنا شده بود، هیت سینک این کولر قادر به دریافت و انتقال حجم بالای دما می باشد. ارتفاع کولر برابر با 162 میلی متر می باشد که در تمامی کیس های استاندارد قابل استفاده می باشد. 6 هیت پایپ به همراه هیت سینک بزرگ با امکان نصب 2 فن بر روی کولر و سطح صیقلی، ظرفیت بالای اورکلاکینگ را به این کولر می دهد. این کولر به همراه فن TY-140mm با عملکرد PWM و فوق العاده کم صدا عرضه می گردد و شما قادر خواهید بود تا بنابر نیاز خود اقدام به نصب یک فن اضافه تر برروی کولر ماچو نمایید.

مشاهده مشخصات کامل در سایت گرین (Only the registered members can see the link)

X6 – Challenger

از چندی پیش که شرکت سیاره سبز GREEN اقدام به معرفی کیس های حرفه ای و گیمینگ سری ایکس (Only the registered members can see the link) خود نموده بود، یک کیس نارنجی در این بین بیش از همه جلب توجه می کرد. این کیس جذاب که با نام ایکس6 چلنجر معرفی شده است، محصول برند آلمانی کوگار (Only the registered members can see the link) (یکی از شرکای تجاری گرین (Only the registered members can see the link)) است و البته هیچ شباهتی به کیس چلنجر آلومینیومی گرین که قبلا عرضه می شد، ندارد. اما احتمالا جانشین خلفی برای آن کیس رویایی خواهد بود. ضمن اینکه هر دو کیس X6 و X7 گرین تحت برند COUGAR در سطح جهانی توزیع شده اند و مورد استقبال کم نظیر مصرف کنندگان حرفه ای واقع شده اند.

مشاهده مشخصات کامل در سایت گرین (Only the registered members can see the link)

ALIRE7A
25-03-13, 15:02
8282
8283
کیسی که قبلا اسمبل کردم براتون میزارم :whistle: یعنی کسی جراتش رو داره که این رو برنده نکنه ، اگر برنده نشه با دریمل چهره کسی که مسببش هست مودینگ میکنم :wink:

Shahryar
25-03-13, 19:19
8282
8283
کیسی که قبلا اسمبل کردم براتون میزارم :whistle: یعنی کسی جراتش رو داره که این رو برنده نکنه ، اگر برنده نشه با دریمل چهره کسی که مسببش هست مودینگ میکنم :wink:

به به ، سلام به علیرضا عزیز ، خوبی آقا ؟ مشتاق دیدار ...

بله ! کیه که جراتشو داشته باشه :1. (35): فقط عزیز بی زحمت اگه میشه یه نگاهی به قوانین بگذار عکس ها را تکمیل کن استفاده کنیم ...

تنها کسی که لقب کیس مودر داره شمایی اینجا ، دقت کردی ؟ :love:

sorena3
26-03-13, 00:11
سلام دوستان این کیس منه چطوره ؟ 828882898290
case :x5 green mb: giga 770 usb3 cpu : amd at x4 635 vga : asus 550 ti 1 gig ddr5 power :green 885 wat ram :1*2 4gig geil 1333 hdd :2tra wd green 1tra seagate odd :dvd r-w pioneer air cooling :cooler master hyper-tx3

ALIRE7A
26-03-13, 06:20
به به ، سلام به علیرضا عزیز ، خوبی آقا ؟ مشتاق دیدار ...

بله ! کیه که جراتشو داشته باشه :1. (35): فقط عزیز بی زحمت اگه میشه یه نگاهی به قوانین بگذار عکس ها را تکمیل کن استفاده کنیم ...

تنها کسی که لقب کیس مودر داره شمایی اینجا ، دقت کردی ؟ :love:

سلام مهندس
ما هم مشتاق دیدار شما :give_rose:

مهندس این عکس رو که برای شوخی گذاشتم کلا هیچی این کیس کار من نیست کار استاد اعظم اسمبله :wink: مگر اینکه برم کیس ونگاردی که مود کردم از استاد اعظم کش برم :1. (27): و یه سری قطعه هم فراهم کنم و بترکانیم دی:

واقعیت من اصلا وقتش رو ندارم چون از 8 صبح تا 10 شب سر کارم و حتی جمعه ها سر کارم وگرنه ما هم شرکت میکردیم ، به امید روزی که باز کیس مود کنم ( بسیار دوست میدارم:love:) ضمن اینکه چند وقت پیش میخواستم دستگاه cnc بخرم که یه سری ماجراها پیش اومد و نشد وگرنه کیس مودینگ خودم رو ادامه میدادم هرچند احتمالا در امسال دنبال اینم که یک cnc بگیرم و اونوقت میترکانیم
در مورد عنوان کاربری هم ممنون که هنوز تغییرش ندادین :merci:

امیدوارم دوستان بتونن کیس ها زیبایی مود و اسمبل کنند

ALIRE7A
26-03-13, 06:33
سلام دوستان این کیس منه چطوره ؟ 828882898290
case :x5 green mb: giga 770 usb3 cpu : amd at x4 635 vga : asus 550 ti 1 gig ddr5 power :green 885 wat ram :1*2 4gig geil 1333 hdd :2tra wd green 1tra seagate odd :dvd r-w pioneer air cooling :cooler master hyper-tx3

سلام
میتونی odd هات رو با اسپری سیاه کنی که توی چم نزنه رنگ خاکستریشون
حداقل درب کیستون جا داره که اکرولیک بشه یا همش رو اکرولیک کنید یا توی خود درب برش ایجاد کنید و توی اون اکرولیک جا سازی کنبد تا محتویات داخل کیس نمایان باشه
داخل رو نور پردازی کنی با رنگ قرمز
نگه دارنده های odd ها رو باز کنی و با پیچ سیاه ببندیشون
رنگ ابی مادربردتون اصلا به قرمزی داخل کیس نمی خوره
سیم ها رو ببر پشت سینی مین و باز از پشت سینی بیاد روی مین برد نه اینکه مستقیم وصل بشه به مین برد به جای اینکه به سیم پیچ بدین
موفق باشی دوست عزیز

sorena3
26-03-13, 13:07
درود از راهنمایی شما ممنونم در مورد odd حق با شماست ولی در مورد سیمها : من برای همین x5 گرفتم که سیمها رو از سینی پشت عبور بدم همین کارم کردم

ALIRE7A
26-03-13, 13:24
خواهش
سیم زرد odd اینطور به نظر نمی رسه

ALIRE7A
26-03-13, 13:38
کیس Z-70 خوراک مودینگ هست ، چکارها که نمیشه باهاش کرد :1. (5): نه به خاطر بزرگیش بلکه به خاطر سادگیش:great:

metall_hero
05-04-13, 21:59
اینم از سیستم ما :دی
اگر عکس ها مشکلی داره بگید 2باره بزارم
مشخصات سیستم :
cpu : Intel G645
CPU Cooler : Thermalright Archon Rev.A
MB: Asus Maximus V Gene
Ram : 2* 4GB RipjawsZ 2133 CL 9-11-10-28
VGA : Sapphier 6870
Power: Green 585B
Case : Green X7
Hard : 2TB seagat

8384
8385
8386

ALIRE7A
05-04-13, 22:17
برترین کیس مودینگ از نظر من

تاز این رو 10 سال پیش مود کرده

8388 8389

ALIRE7A
05-04-13, 22:21
به دوستان توصیه میکنم از سایت زیر بازدید کنند

ایده های جالب برای کیس مودینگ داره

sorena3
07-04-13, 18:27
درود به همه دوستان :love: از اقا علی رضا هم برای قرار دادن این لینک سپاسگزارم :cool: به نظرم رقابت با این کیسها نا عادلانه هست چون ما نه امکانات اونارو داریم ( تامین قطعه ) و هم اکثرمون توان مالی بالایی نداریم . خود من برای ساختن یه واتر کولینگ چه سختی هایی که دارم میکشم چون از روی اجبار از پمپ اکواریوم استفده کردم باید یه مخزن براش درست کنم بعد کلی روش فکر کنم که چجوری میشه یه کم زیباترش کرد ولی اونا بهترین قطه رو اینترنتی خرید میکنن و یکی دو روز بعد در خونه تحویل میگیرن وانرژی و زمانشونو صرف مودینگ میکنن. درضمن سعی میکنم کار واتر بلوک رو هم تا قبل از پایان زمان مسابقه تموم کنم وعکس جدید کیسمو ( به همراه واتر کولینگ دست سازم ) تو سایت قرار بدم :1. (35):

ganboo
07-04-13, 21:24
اینم سیستم بنده
CPU
: Intel Core i3 2120
Motherboard
: MSI z77 ag43
Memory
: 2x2GB geil corsa Gaming DDR3 1866 CL9
Graphics Card : Onboard
Hard Drive
: Samsung 1TB Sata3 7200rpm 64MB
Optical Drive
: DVD-RW sony
Sound Card
: Onboard
TV Tuner
: Empty
Power Supply
: Green 435B
Case
: Green x5
CPU cooling
: coolermaster tx3
GPU cooling
: Stock
OS
: Windows 7 x64 professional
Monitor
:Samsung P19v315M Plas

839983958397

Shahryar
07-04-13, 23:36
درود به همه دوستان :love: از اقا علی رضا هم برای قرار دادن این لینک سپاسگزارم :cool: به نظرم رقابت با این کیسها نا عادلانه هست چون ما نه امکانات اونارو داریم ( تامین قطعه ) و هم اکثرمون توان مالی بالایی نداریم . خود من برای ساختن یه واتر کولینگ چه سختی هایی که دارم میکشم چون از روی اجبار از پمپ اکواریوم استفده کردم باید یه مخزن براش درست کنم بعد کلی روش فکر کنم که چجوری میشه یه کم زیباترش کرد ولی اونا بهترین قطه رو اینترنتی خرید میکنن و یکی دو روز بعد در خونه تحویل میگیرن وانرژی و زمانشونو صرف مودینگ میکنن. درضمن سعی میکنم کار واتر بلوک رو هم تا قبل از پایان زمان مسابقه تموم کنم وعکس جدید کیسمو ( به همراه واتر کولینگ دست سازم ) تو سایت قرار بدم :1. (35):

به به ! خیلی خوشحالیم که دارد واترکولینگ میسازید ، عالی میشه اگه تاپیکش را بزنید هم بچه ها میتونند کمک کنند توی تهیه قطعاتش و هم بقیه توی روند ساختش قرار میگیرند و یک تیر و دو نشون میشه . :1. (35):

اینم سیستم بنده
CPU
: Intel Core i3 2120
Motherboard
: MSI z77 ag43
Memory
: 2x2GB geil corsa Gaming DDR3 1866 CL9
Graphics Card : Onboard
Hard Drive
: Samsung 1TB Sata3 7200rpm 64MB
Optical Drive
: DVD-RW sony
Sound Card
: Onboard
TV Tuner
: Empty
Power Supply
: Green 435B
Case
: Green x5
CPU cooling
: coolermaster tx3
GPU cooling
: Stock
OS
: Windows 7 x64 professional
Monitor
:Samsung P19v315M Plas

839583968397

سلام دوست عزیزی هنوز اسم کوچیکتون را هم نمیدونیم ...

خیلی خوبه ، فقط اگه میشه طبق قوانین شناسنامه را هم قرار بدید تا براتون مهرش کنیم . :1. (35):

sorena3
08-04-13, 01:19
[QUOTE=Shahryar;251919]به به ! خیلی خوشحالیم که دارد واترکولینگ میسازید ، عالی میشه اگه تاپیکش را بزنید هم بچه ها میتونند کمک کنند توی تهیه قطعاتش و هم بقیه توی روند ساختش قرار میگیرند و یک تیر و دو نشون میشه . :1. (35):

درود - به روی چشم اقا شهریار ـ فقط اینکه کار واتر کولینگ من تقریبا تمومه فقط بلاک سی پی یو مونده و به نظر بنده مهمترین قطعه واتر کولینگ همین قطعه هستش .

من به لحاظ کارم از اطلاعات فنی خوبی برخوردارم و شاید بتونم به کسی در راه ساختن واتر کولینگ کمک کنم به هممن دلیل از تمام مراحل ساخت ,,,, خرید: (نوع- نام- سایز-جنس-محل فروش درتهران -قیمت و... ) ساخت :(اندازه های دقیقق برای خرید و اندازه های بسیار دقیق برای ساخت - پیشنهاد استفاده از انواع ابزارهای موجود و ابتکاری - پیشنهاد برای استفاده از انواع ماشین الات جوش تراش سنگ زنی و...) منتاژ و مودینگ : ( نام و مقدار و دلیل استفاده از انواع مواد در مونتاژ و توضیح کافی برای عام - توضیح در مورد استفاده از انواع وسایل برای مودینگ و...) عکس تهیه کردم فقط مونده از مراحل ساخت بلاک سی پی یو که پس از اتمام کار با کمال میل خدمت دوستان عرضه میکنم:love:

ganboo
08-04-13, 08:17
به به ! خیلی خوشحالیم که دارد واترکولینگ میسازید ، عالی میشه اگه تاپیکش را بزنید هم بچه ها میتونند کمک کنند توی تهیه قطعاتش و هم بقیه توی روند ساختش قرار میگیرند و یک تیر و دو نشون میشه . :1. (35):

سلام دوست عزیزی هنوز اسم کوچیکتون را هم نمیدونیم ...

خیلی خوبه ، فقط اگه میشه طبق قوانین شناسنامه را هم قرار بدید تا براتون مهرش کنیم . :1. (35):آقا شهریار بنده کوچیکتون محمد هستم
چطوری میتونمشناسنامه بزارم براش عایا؟؟

Shahryar
08-04-13, 09:59
درود - به روی چشم اقا شهریار ـ فقط اینکه کار واتر کولینگ من تقریبا تمومه فقط بلاک سی پی یو مونده و به نظر بنده مهمترین قطعه واتر کولینگ همین قطعه هستش .

من به لحاظ کارم از اطلاعات فنی خوبی برخوردارم و شاید بتونم به کسی در راه ساختن واتر کولینگ کمک کنم به هممن دلیل از تمام مراحل ساخت ,,,, خرید: (نوع- نام- سایز-جنس-محل فروش درتهران -قیمت و... ) ساخت :(اندازه های دقیقق برای خرید و اندازه های بسیار دقیق برای ساخت - پیشنهاد استفاده از انواع ابزارهای موجود و ابتکاری - پیشنهاد برای استفاده از انواع ماشین الات جوش تراش سنگ زنی و...) منتاژ و مودینگ : ( نام و مقدار و دلیل استفاده از انواع مواد در مونتاژ و توضیح کافی برای عام - توضیح در مورد استفاده از انواع وسایل برای مودینگ و...) عکس تهیه کردم فقط مونده از مراحل ساخت بلاک سی پی یو که پس از اتمام کار با کمال میل خدمت دوستان عرضه میکنم:love:

جدی ؟ چه خوب ...:great:

پس بی صبرانه منتظر تاپیکتون در این زمینه و به اشتراک گذاری تجربیاتتون هستیم ...

آقا شهریار بنده کوچیکتون محمد هستم
چطوری میتونمشناسنامه بزارم براش عایا؟؟

خوشبختم محمد جان ...

شما یک کاغذ با نام کاربریتون و تاریخ اسمبل که در پست اول ذکر شده بگذارید و عکس بگیرید از باهاش کافیه . :give_rose:

ganboo
08-04-13, 11:58
جدی ؟ چه خوب ...:great:

پس بی صبرانه منتظر تاپیکتون در این زمینه و به اشتراک گذاری تجربیاتتون هستیم ...

خوشبختم محمد جان ...

شما یک کاغذ با نام کاربریتون و تاریخ اسمبل که در پست اول ذکر شده بگذارید و عکس بگیرید از باهاش کافیه . :give_rose:خواهش میکنم
و همچنین:give_rose:
اضافه شد:1~@$S (1):

REd30b
08-04-13, 20:24
خیلی هم عالیه :دی
بزودی عکس های کیسو اضافه میکنم تا منم بتونم تو مسابقه شرکت کنم .

metall_hero
09-04-13, 21:07
به من که کسی نگفت شناسنامه باید بزارم...!!!
اگر مشکلی هست بگید لطفا

8403

PUMAOC
12-04-13, 17:35
سلام.

این اولین پست من
CPU

Intel Core i7 950

Motherboard
ASUS RAMPAGE lll EXTREME

Memory
12GB DDR3 2000
6X2GB G-skill RipJaws 2000 CL9
VGA

2X Nvidia GTX 480 ref

Hard Drive
OCZ AGILITY 4 128G for win
3TB+

Optical Drive
2x samsung 24X

Sound Card
0nboard

Power Supply
SilverStone ST1000-NV

Case
GREEN PEREDATOR X9

CPU cooling
stock

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ganboo
12-04-13, 20:14
سلام.

این اولین پست من
CPU

Intel Core i7 950

Motherboard
ASUS RAMPAGE lll EXTREME

Memory
12GB DDR3 2000
6X2GB G-skill RipJaws 2000 CL9
VGA

2X Nvidia GTX 480 ref

Hard Drive
OCZ AGILITY 4 128G for win
3TB+

Optical Drive
2x samsung 24X

Sound Card
0nboard

Power Supply
SilverStone ST1000-NV

Case
GREEN PEREDATOR X9

CPU cooling
stock

واقعا کیستون قشنگه:gasp:
فناش برات بچرخن

PUMAOC
12-04-13, 22:25
واقعا کیستون قشنگه:gasp:
فناش برات بچرخن

تشکر دوست عزیز.

ان شا الله این عکس ها رو برای شروع گزاشتم تا 2 3 هفته ی آینده سعی می کنم کلا تغییرش بدم.:love:

:Love-ssa~! (1):

STUXNET
13-04-13, 10:51
با سلام
842084218422

8423

ASUS MOTHERBOARD PH61MLE-USB3
RAM 2GB 1333 KINGSTOOON
HARD WD 500GB+ 64mb CACH
CPU G620 INTEL
VGA INTEL
CASE MIDI2011 GREEN
D.V.D RW LITEON 24X IHAS
POWER 380 GREEN HE
ببخشيد سيستم من پايينه به اميد سيستم بهتر:love:

lorn
13-04-13, 12:55
سلام و عرض ادب خدمت شهریار عزیز و تشکر از شرکت بزرگ گرین برای پشتیبانی از همچین مسابقات یا Eventهایی البته اگر بشه گفت event
در هر صورت برای شرکت در مسابقه چنتا ابهام برام ایجاد شد که شاید درست نباشه ولی خوب شاید برای خیلی های دیگه این سوالات ابجاد شده باشه واسه همین اینجا مطرحشون می کنم
می شه کمی در مورد بخش عمومی بیشتر توضیح بدین ؟(من برداشتم این بود که عمومی فقط برای اسمبلینگ داخل کیس هست بدون هیچ تغیراتی در کیس)
بخش خوصوصی رو هم کمی توضیح بیشتر می دیدی تا فرق این دو بخش رو بیشتر منوجه بشیم
در مورد نحوی اعلام برند و...... چطوریه؟ رای گیری می شه ؟ کلا برند چطوری انتخاب می شه توسط خود گرین؟

STUXNET
13-04-13, 14:37
842484258426
8427
motherboard ph61mle/usb3/asus
RAM 4GB DDR3/1333
H.D.D 500+GB WD 32mb cach
cpu intel core i3
d.v.d rw Liteon ihas 24x
Power 380 A-eu Green
Case md121 plus Green

:give_rose:

sorena3
14-04-13, 14:15
سلام و عرض ادب خدمت شهریار عزیز و تشکر از شرکت بزرگ گرین برای پشتیبانی از همچین مسابقات یا Eventهایی البته اگر بشه گفت event
در هر صورت برای شرکت در مسابقه چنتا ابهام برام ایجاد شد که شاید درست نباشه ولی خوب شاید برای خیلی های دیگه این سوالات ابجاد شده باشه واسه همین اینجا مطرحشون می کنم
می شه کمی در مورد بخش عمومی بیشتر توضیح بدین ؟(من برداشتم این بود که عمومی فقط برای اسمبلینگ داخل کیس هست بدون هیچ تغیراتی در کیس)
بخش خوصوصی رو هم کمی توضیح بیشتر می دیدی تا فرق این دو بخش رو بیشتر منوجه بشیم
در مورد نحوی اعلام برند و...... چطوریه؟ رای گیری می شه ؟ کلا برند چطوری انتخاب می شه توسط خود گرین؟
:great::great::great:

mojtabaksa
14-04-13, 15:19
همه عالیننننننننننننننننننننن ننننننننن

Shahryar
17-04-13, 20:06
چه مسابقه راحتی برای بردن ! چرا منتظرید ؟؟

pc_hex
17-04-13, 23:03
امیدی به برنده شدن نیست اما به احترام دوستان قدیمی این پیشکش رو قبول کنید .
کیس مگنوم 2 ... سیستم اینتل

کیس x3 ...سیستم AMD
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

REd30b
18-04-13, 00:57
با سلام خدمت دوستان گلم بخصوص شهریار عزیز که بنده رو با حرفاشون ترغیب کردند که کیس رو از نو اسمبل کنم و عکس هاشو اینجا بذارم تا برنده اون کیس خوشگل موشگل جادار بشم :1. (5):

و اما اصل مطلب ، عکس ها ؛ شمارو به دیدن عکس های کیس خوشگل ولی کوچیکم دعوت میکنم :wink:

قطعات داخل کیس شامل :

M.B : ASRock 970 Extreme4
CPU: AMD Phonem II X6 1090
Ram: Corsair Vengeance 2*4GB 1600 DDR3
VGA: Sapphire 6950 Dirt3
Fan: Thermalright Macho HR-02
Power: Green GP885B
Case: Green X3

برای اینکه اسمبل تمیز در بیاد تا حد ممکن سعی کردم سیمها رو از پشت سینی کیس رد کنم و تو انتخاب سیم های برق برای قطعاتی مثل هاردها و DVD RW سعی کردم سیم ها از لحاظ طولی بلند نباشه که موجب آشفتگی داخل کیس بشه و تو ذوق بزنه.
از طرفی چون برای پردازنده از کولر تاور استفاده کردم مجبور شدم یکی از فن های بالای کیس و فن روی درب بغل رو حذف کنم تا مزاحمتی بوجود نیارن , و برای اینکه با حذف فن روی درب هوای گرم اطراف کارت گرافیک تجمع پیدا نکنه از یه فن حلزونی بالای گرافیک برای تخلیه هوای گرم حاصله از کارت استفاده کردم و برای رم ها هم از RamCooler استفاده کردم تا جبران هوای سرد ورودی رو بکنم .
یکی از معایبی که میشه برای کیس X3 در نظر گرفت اینه که وقتی از یه پاور بزرگ مثل همین مدل 885 واتی استفاده میشه عملا دیگه نمیشه فنی رو کف کیس نصب کرد ؛ از طرفی چون اون قسمت محل تجمع و خروج سیمهای پاور هست ؛ دیده شدنشون از زیبایی های بصری کیس کم می کنه برای همین بنده از مقداری مقوای سیاه برای پوشوندن این قسمت استفاده کردم که تو عکس ها کاملا مشخص هست .
چینش هاردهارو جوری انتخاب کردم که مانع ورود هوای سرد تولیدی توسط فن جلوی کیس نشن و هوا داخل کیس بخوبی در جریان باشه .
قسمتی از جلوی کیس رو هم با نوار قرمز رنگ تزیین کردم که بنظرم جای اون نوار در ترکیب سیاه و سرخ کیس خالی بود.:love:

تا اونجایی که تونستم سعی کردم توضیحات کاملی بدم تا مورد استفاده دوستان هم قرار بگیره ؛ با این حال اگه سوالی بود بنده در خدمتم .

با آرزوی توفق

Vahid_ath
18-04-13, 11:03
اینم کیس آماتور من
والا من پریروز این تایپیک و دیدم خجالت کشیدم اصن حرف بزنم

کار خاصی که رو کیس نکردم
فقط خیلی رو دیده شدن سیم حساسیت دارم
بسی رنج بردم در آن ماه تیر تا همه سیمهارو مخفی کنم
یه روزی حوصله داشته باشم اون سیم های جلوی کیس هم باید از پشت ببرم
اونها رو اعصابم میباشن

دم و دستگامم اینان

کیس اینفینیتی

مادربرد : Gigabyte P55A-UD6
حافظه ( رم ) : G-Skill Trident X 4GB 2000
مانيتور : Sumsung P23700
خنک کننده : Deep Cool Game storm
پردازنده : Intel Ci7 850
کارت گرافيک : 8800Gs
هاردديسک : 1TB Western Digital Black,2tb Seagate
منبع تغذيه : Green 1035

ganboo
18-04-13, 15:25
از دوست خوبم شهیار جان میخوام این عکس رو جایگزین قبلی کنه..
دو عضو جدید به کیسم اضافه شده که معلومه واتر کولر انتک 620+Gtx55ti
ممنون
8450

Shahryar
18-04-13, 15:39
با سلام خدمت دوستان گلم بخصوص شهریار عزیز که بنده رو با حرفاشون ترغیب کردند که کیس رو از نو اسمبل کنم و عکس هاشو اینجا بذارم تا برنده اون کیس خوشگل موشگل جادار بشم :1. (5):

و اما اصل مطلب ، عکس ها ؛ شمارو به دیدن عکس های کیس خوشگل ولی کوچیکم دعوت میکنم :wink:

قطعات داخل کیس شامل :

M.B : ASRock 970 Extreme4
CPU: AMD Phonem II X6 1090
Ram: Corsair Vengeance 2*4GB 1600 DDR3
VGA: Sapphire 6950 Dirt3
Fan: Thermalright Macho HR-02
Power: Green GP885B
Case: Green X3

برای اینکه اسمبل تمیز در بیاد تا حد ممکن سعی کردم سیمها رو از پشت سینی کیس رد کنم و تو انتخاب سیم های برق برای قطعاتی مثل هاردها و DVD RW سعی کردم سیم ها از لحاظ طولی بلند نباشه که موجب آشفتگی داخل کیس بشه و تو ذوق بزنه.
از طرفی چون برای پردازنده از کولر تاور استفاده کردم مجبور شدم یکی از فن های بالای کیس و فن روی درب بغل رو حذف کنم تا مزاحمتی بوجود نیارن , و برای اینکه با حذف فن روی درب هوای گرم اطراف کارت گرافیک تجمع پیدا نکنه از یه فن حلزونی بالای گرافیک برای تخلیه هوای گرم حاصله از کارت استفاده کردم و برای رم ها هم از RamCooler استفاده کردم تا جبران هوای سرد ورودی رو بکنم .
یکی از معایبی که میشه برای کیس X3 در نظر گرفت اینه که وقتی از یه پاور بزرگ مثل همین مدل 885 واتی استفاده میشه عملا دیگه نمیشه فنی رو کف کیس نصب کرد ؛ از طرفی چون اون قسمت محل تجمع و خروج سیمهای پاور هست ؛ دیده شدنشون از زیبایی های بصری کیس کم می کنه برای همین بنده از مقداری مقوای سیاه برای پوشوندن این قسمت استفاده کردم که تو عکس ها کاملا مشخص هست .
چینش هاردهارو جوری انتخاب کردم که مانع ورود هوای سرد تولیدی توسط فن جلوی کیس نشن و هوا داخل کیس بخوبی در جریان باشه .
قسمتی از جلوی کیس رو هم با نوار قرمز رنگ تزیین کردم که بنظرم جای اون نوار در ترکیب سیاه و سرخ کیس خالی بود.:love:

تا اونجایی که تونستم سعی کردم توضیحات کاملی بدم تا مورد استفاده دوستان هم قرار بگیره ؛ با این حال اگه سوالی بود بنده در خدمتم .

با آرزوی توفق

به به ! چه کردید !

خیلی اسمبل خوب و بهتر از اسمبل توضیحات قشنگ و رسایی دادید ، عالیه اگه بقیه دوستان هم با هر اسمبلی توضیحات کاملی بدند :give_rose:

من با آقای عمرانی در شرکت گرین صحبت و نظرتون را در مورد کیسشون بهشون منتقل میکنم . :Love-ssa~! (1):

اینم کیس آماتور من
والا من پریروز این تایپیک و دیدم خجالت کشیدم اصن حرف بزنم

کار خاصی که رو کیس نکردم
فقط خیلی رو دیده شدن سیم حساسیت دارم
بسی رنج بردم در آن ماه تیر تا همه سیمهارو مخفی کنم
یه روزی حوصله داشته باشم اون سیم های جلوی کیس هم باید از پشت ببرم
اونها رو اعصابم میباشن

دم و دستگامم اینان

کیس اینفینیتی

مادربرد : Gigabyte P55A-UD6
حافظه ( رم ) : G-Skill Trident X 4GB 2000
مانيتور : Sumsung P23700
خنک کننده : Deep Cool Game storm
پردازنده : Intel Ci7 850
کارت گرافيک : 8800Gs
هاردديسک : 1TB Western Digital Black,2tb Seagate
منبع تغذيه : Green 1035

چرا خجالت وحید جان ؟ خیلیم خوبه ! تازه بحث مسابقه است و دور هم بودن ، اگه ما هم مجاز بودیم قطعاً عکس های سیستم های خودمون را میگذاشتیم تا ببینید بحث خجالت برای سیستم شما کلاً منتفیه ! :1. (35):

از دوست خوبم شهیار جان میخوام این عکس رو جایگزین قبلی کنه..
دو عضو جدید به کیسم اضافه شده که معلومه واتر کولر انتک 620+Gtx55ti
ممنون
8450

هر روز بهتر میشه ، خیلی عالیه ! :yes:

مشکلی نداره ، ما زمان ارزیابی آخرین اسمبل های شما را در نظر میگیریم .

دوستان میتونید روی اسمبل های هم دیگه هم حتی نظر بدید و راهنمایی کنید ، درسته مسابقه است ولی جو جالبی میشه اون شکلی . :1. (35):

ganboo
18-04-13, 15:49
هر روز بهتر میشه ، خیلی عالیه ! :yes:

مشکلی نداره ، ما زمان ارزیابی آخرین اسمبل های شما را در نظر میگیریم .

دوستان میتونید روی اسمبل های هم دیگه هم حتی نظر بدید و راهنمایی کنید ، درسته مسابقه است ولی جو جالبی میشه اون شکلی . :1. (35):
ممنون بابت اصلاح
برای شروع دوستان بیاید درباره ی اسمبل من صحبت کنیم..:1. (5):

Over_Cracker
18-04-13, 17:42
درود.

حیف شد که کیس گرین ندارم.

کار بچه های خیلی خوب هستش.امیدوارم بحث مودینگ و اسمبل قطعات در کیس پس از مسابقه نیز پرشور ادامه داشته باشه و بتونیم راهکار های جدیدی را در مودینگ کیس خلق کنیم.

ganboo
18-04-13, 17:51
درود.

حیف شد که کیس گرین ندارم.

کار بچه های خیلی خوب هستش.امیدوارم بحث مودینگ و اسمبل قطعات در کیس پس از مسابقه نیز پرشور ادامه داشته باشه و بتونیم راهکار های جدیدی را در مودینگ کیس خلق کنیم.
منم امیدوارم
ولی متاسفانه بازار سخت افزار داخل کشور خیلی افتضاحه

alksdj
18-04-13, 19:18
دوستانی که کیس گرین دارن بیان توی مسابقه شرکت کنن
حیف که کیس گرین ندارم حیف

REd30b
18-04-13, 19:41
به به ! چه کردید !

خیلی اسمبل خوب و بهتر از اسمبل توضیحات قشنگ و رسایی دادید ، عالیه اگه بقیه دوستان هم با هر اسمبلی توضیحات کاملی بدند :give_rose:

من با آقای عمرانی در شرکت گرین صحبت و نظرتون را در مورد کیسشون بهشون منتقل میکنم . :Love-ssa~! (1):
:give_rose::give_rose:ممنون شهریار جان , شما چشماتون قشنگ میبینن
والا یه نکته ای هم که ذکرش خالی از لطف نیست اینه که وقتی کیس X3 وارد بازار شد بنده جزو اولین خریداران این کیس بودم ولی متاسفانه پلیتی که برای تبدیل هارد 2.5 به 3.5 توی این کیس ها وجود داره برای بنده وجود نداشت و بعدا که هارد ssd تهیه کردم به مشکل خوردم ؛ هرچند بعدا هارد رو فروختم ولی هنوزم اگه بخوام ssd تهیه کنم دچار مشکل خواهم شد .
بهتره قبل از بسته بندی کیس ها وسایل جانبیش کنترل بشه و بعد راهی بازار بشه ( یا از شانس من اون روز کارمنده حوصله نداشته )

pc_hex
18-04-13, 20:30
دوستانی که کیس گرین دارن بیان توی مسابقه شرکت کنن
حیف که کیس گرین ندارم حیف

آقا مهدی میخای یکی از کیس هاا رو به شما بدم جهت شرکت در مسابقه ؟؟؟

alksdj
18-04-13, 22:25
آقا مهدی میخای یکی از کیس هاا رو به شما بدم جهت شرکت در مسابقه ؟؟؟
ممنون آقا میکانیل
دنبال یک کیس برای مد هستم اگر جور نشد مزاحمتون میشم

PUMAOC
21-04-13, 18:20
پیش نمایش اسمبل جدید

پرچم:Love-ssa~! (1): بالاست.

REd30b
21-04-13, 19:29
پیش نمایش اسمبل جدید

پرچم:Love-ssa~! (1): بالاست.
مرسی اسمبل :love:
عالی شده این بار , مخصوصا اون 480 ها دارن بد جوری چشمک میزنن :1. (35):
منتظر ادامشیم

old gamer
23-04-13, 02:44
سلام کیس من هم تو راهه فقط پاور ندارم ولی به زودی عکسهای زیبایی ازش میذارم

PUMAOC
24-04-13, 22:32
نمی دونم چطور مثل دوستان دیگه که عکس خوشجل گزاشتن من هم اون طوری عکس بزارم. عکس ها تیره می شه بدون فلاش.

pc_hex
25-04-13, 01:23
نمی دونم چطور مثل دوستان دیگه که عکس خوشجل گزاشتن من هم اون طوری عکس بزارم. عکس ها تیره می شه بدون فلاش.

سعید جان اولا برای عکاسی باید نور محیط کافی باشه .
اگر هم نبود دوربین آقا نمیا Extreme رو قرضی بگیر. خیلی کیفیتش بالاست .
اسمبلت هم خیلی توپ شده . با 3 تا 480 و 6تا رم داره تو چشم میزنه ، اون کولرت رو هم بردار واتر رو بذار برای عکاسی .

PUMAOC
25-04-13, 15:16
سعید جان اولا برای عکاسی باید نور محیط کافی باشه .
اگر هم نبود دوربین آقا نمیا Extreme رو قرضی بگیر. خیلی کیفیتش بالاست .
اسمبلت هم خیلی توپ شده . با 3 تا 480 و 6تا رم داره تو چشم میزنه ، اون کولرت رو هم بردار واتر رو بذار برای عکاسی .

مهتابی و تعداد زیادی کم مصرف هست ولی انگار برای عکاسی مهتابی به درد نمی خوره!

:دی نیمای بزرگ هر کدوم از دوربیناش پول سیستم من هست ! شاید ببرمش عکاسی !

ولا واتر رو در اوردم تازه جاش کولر زدم.

برای مسابقه خیلی خرج کردم! 1 480 یه کولر 4 تا فن 12 و جدیدا هم یه ssd !!

Moein
28-04-13, 17:04
با سلام خدمت تمامی دوستان

من هم توی این مسابقه شرکت می کنم کیس مورد نظر این هست : لینک (Only the registered members can see the link)

منتظر اطلاعات بیشتر باشید

.SouSHIanT.
29-04-13, 23:52
با سلام خدمت همه عزیزان شهر سخت افزار
باعث افتخارمه در جمع شما عزیزان هستم
بنده هم قصد دارم با این کیس در مسابقه شرکت کنم ...

edifier20
01-05-13, 13:37
چه عالی ممنون بازم بزارید کم کم داره اطلاعاتمون میره بالا

reza wilson
01-05-13, 22:09
اه!اسپیکرات از ماله منه.logitech x 530 راستش من کل تهرانو بهم زدم تا بتونم اینارو پیدا کنم.فکر میکردم فقط من از اینا دارم.Only the registered members can see the link

hazhar.ghorbani3
03-05-13, 01:19
با سلام خدمت تمام دوستان شهر سخت افزار من فعلا کیسم امده نیس ولی خیلی دوس داشتم شرکت کنم

saeedfm07
03-05-13, 10:41
8577857885798580

بنده هرکاری کردم در اپلود سنتر سایت اپلود نشد .

مشخصات سیستم:
Operating System
MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
CPU
AMD Athlon II X3 450
Rana 45nm Technology
RAM
4.0GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Motherboard
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD 790FX-GD70(MS-7577) (CPU1)
Graphics
L1900R (1280x1024@60Hz)
NVIDIA GeForce GT 440
Hard Drives
977GB Western Digital WDC WD10EARX-00N0YB0 ATA Device (SATA)
Optical Drives
HP DVD Writer 1260t ATA Device
ELBY CLONEDRIVE SCSI CdRom Device
powe:420 real
Audio
Realtek High Definition Audio

gnbbaker
06-05-13, 23:31
ابتدا تشکر میکنم از شرکت سیاره سبز و سایت شهر سخت افزار که همچین مسابقه ای رو برگزار کردن تا کاربر ها از مودینگ و این جور چیزا سر در بیارن و اطلاعات بچه های سخت افزاری بره بالا.
دارم x9 رو به یه شکل دیگه میندازم میشه گفت ورژن 3 تا 28 اردیبهست عکس ها رو میزارم فقط یک پرسش از ادمین این که بیش از 3 عکس نمیشه گذاشت؟ چون من دارم کیس رو کلا تغییر میدم باید کمش 5 تا عکس از زوایای مختلف بندازم تا معلوم بشه که چه تغییراتی شکل گرفته ممنون میشم جواب بدین.

momo000000
07-05-13, 03:50
با سلام
بزودی کار رو شروع میکنم :1. (5):

PUMAOC
07-05-13, 14:39
ابتدا تشکر میکنم از شرکت سیاره سبز و سایت شهر سخت افزار که همچین مسابقه ای رو برگزار کردن تا کاربر ها از مودینگ و این جور چیزا سر در بیارن و اطلاعات بچه های سخت افزاری بره بالا.
دارم x9 رو به یه شکل دیگه میندازم میشه گفت ورژن 3 تا 28 اردیبهست عکس ها رو میزارم فقط یک پرسش از ادمین این که بیش از 3 عکس نمیشه گذاشت؟ چون من دارم کیس رو کلا تغییر میدم باید کمش 5 تا عکس از زوایای مختلف بندازم تا معلوم بشه که چه تغییراتی شکل گرفته ممنون میشم جواب بدین.

عکس های بیشتر هم می شه گذاشت. فقط اون 3 زاویه ی اصلی که گفته شده باید باشه توی عکس هاتون:give_rose:

123ظ
07-05-13, 22:38
سلام بالاخره کی برنده مسابقه شد

gnbbaker
07-05-13, 22:40
تا اخر این ماه وقت هست

momo000000
08-05-13, 00:43
با اجازه بزرگان :give_rose:

مشخصات سیستم
CPU: intel Core i3 3220
RAM:2*4 = 8GIG Kingstone 1600 LOVO To 1866 Cl 10-10-9-24
VGA: Sapphire HD7870 GHz 2Gig DDR5
MOBO: MSI Z77A-G43
HDD: SSD Trancesand 128G 720Ultimate
CPU COOLER: DeepCool GAMMAXX 400 LAPED
MONITOR: LCD SAMSUNG P22700
CASE: GREEN Magnum2 TO black COLOER 4x 120mmFAN
PSU: SUPER FLOWER Amptac 750W 80p BRONZE
ODD: Samsung 24x DVD RW
KEY: Focus FK6800
Mouse: Farassoo FLM3180 Gaming Tous 3200Dpi
شرح :
کیس همونطور که میدونید مگنوم 2 هست و من خودم 2 دفعه تا حالا این کیس رو برای خودم خریدم
دفعه اول که مربوط به حدود 2 سال پیش که سال گذشته فروختمش و اومدم x5 بگیرم دیدم باز هزینه ام نمیرسه دوباره همین مگنوم 2 رو خریدم
این مگنوم 2 همیشه رنگ داخلش برای من یه نوع دردسر بود و تو ذق میزد
خلاصه بعد از باز کردن قطعات از روی کیس و فقط موندن خود اسکلت اصلی ابتدا اون رو با خودم بردم حموم و حسابی از شر خاک هاش راحت شدم (منظور شتشو قبل از رنگ کردن )
بعدش با کمک دوستم که پمب باد داشت رنگ فوری مشکی مات زده شد که حاصل کار توی عکس ها مشخص هست
در مورد نور همه یه سری ال ای دی نواری معمولی که با برق 12 خود پاور نور خوبی میدن درقسمت هایی که دیدید نصب شده
در مورد کیس هم باید بگم این آخرین بلایی هست که تا حالا سرش آوردم
مثلاً این یکی دیگه از اون بلا ها هست
اسمش رو گزاشتم مدل مگنوم 2 لای روبی شده :1. (27):

PUMAOC
08-05-13, 04:20
بسیار زیبا!

اون فوم هست جلوی محفظه ی هارد قرار دادید؟

فقط پست شماره ی 1 که شامل قوانین هست رو مطالعه کنید.

ganboo
08-05-13, 06:27
8577857885798580

بنده هرکاری کردم در اپلود سنتر سایت اپلود نشد .

مشخصات سیستم:
Operating System
MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
CPU
AMD Athlon II X3 450
Rana 45nm Technology
RAM
4.0GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Motherboard
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD 790FX-GD70(MS-7577) (CPU1)
Graphics
L1900R (1280x1024@60Hz)
NVIDIA GeForce GT 440
Hard Drives
977GB Western Digital WDC WD10EARX-00N0YB0 ATA Device (SATA)
Optical Drives
HP DVD Writer 1260t ATA Device
ELBY CLONEDRIVE SCSI CdRom Device
powe:420 real
Audio
Realtek High Definition Audio

تبریک میگم بهتون:cool:
واقعا کیس زیبایی دارید:gasp:
فناش براتون بچرخه...:give_rose:

saeedfm07
08-05-13, 09:37
تبریک میگم بهتون:cool:
واقعا کیس زیبایی دارید:gasp:
فناش براتون بچرخه...:give_rose:

ممنون دوست عزیز

momo000000
08-05-13, 13:31
بسیار زیبا!

اون فوم هست جلوی محفظه ی هارد قرار دادید؟

فقط پست شماره ی 1 که شامل قوانین هست رو مطالعه کنید.

با سلام
بله دوست گرامی یک تکه فوم هست تا نمای پشتی که خالی هست و کابلها جمع شدند دیده نشود
راستشو بخواهید پست اول رو چند دفعه خوندم
فکر کنم منظورتون این قسمت هست
درسته ؟ شرح کامل اسمبل و مشخصات سخت افزاري
الان پست رو ویرایش میکنم :give_rose:

oktay50000
08-05-13, 15:43
کسی کیس گرین نداره بده ما مود کنیم واسش:1. (5):
کیس جایزه مال من:party:کیس اصلی هم مود شده تحوبل داده میشه

PUMAOC
08-05-13, 16:43
کی باورش می شه امتحانات رو گزاشتن 2 هفته دیگه! اصلا نمی گشم بخونم نمی رسم به سیستم برسم.

یا خــدا یه وقتی مازاد بر 24 ساعت به ما اعطا بفرما.:whistle:

ganboo
08-05-13, 18:42
کی باورش می شه امتحانات رو گزاشتن 2 هفته دیگه! اصلا نمی گشم بخونم نمی رسم به سیستم برسم.

یا خــدا یه وقتی مازاد بر 24 ساعت به ما اعطا بفرما.:whistle:
من:دی
:yes:

Moein
09-05-13, 14:34
خوب دوستان کیس من هم انشا ا.. تا دوشنبه اماده میشه تقریبا داره مراحل پایانی اون انجام میشه و تنها منتظر هارد و پاور اون هستم این هم یک عکس به عنوان نمونه البته توی این عکس شاید خیلی از مسائل اون پیدا بشه اما خوب خالی از لطف نیست

منتظر اطلاعات کامل و عکس های نهایی اون باشید

javad150
09-05-13, 19:03
مشاهده شد . در مورد اسمبل کردن قطعات سخت افزاری کامپیوتر موقع وصل سیمهای کلیدهای پاور و ری استارت و پاور ال ای دی و غیره مشکل دارم .

Shahryar
10-05-13, 13:41
مشاهده شد . در مورد اسمبل کردن قطعات سخت افزاری کامپیوتر موقع وصل سیمهای کلیدهای پاور و ری استارت و پاور ال ای دی و غیره مشکل دارم .

دوستان عزیز در بخش کیس و پاور سوالتون را مطرح کنید لطفاً ، اینجا تاپیک اختصاصی مسابقه است .

دوستان کارتون عالیه ، کم کم داریم به آخرای مسابقه نزدیک میشیم ، 2 تا جایزه خوب داریم که میخوایم تقدیمتون کنیم و منتظر اسمبل های هر چه بیشتر شما عزیزان همچنان هستیم ... :give_rose:

gnbbaker
10-05-13, 23:45
با سلام به همه دوستان و خسته نباشید به همه کسانی که دارن رو کیس گرینشون کار میکنن.

تمامی تغییراتی اعمال اعمال شده روی کیسکار خودم هست و کپی برداری از طرح کیس شخص خواصی نمی باشد.

کارت های گرافیک رو با شبرنگ مشکی و قرمز مودینگ کردم که طرحش کپی برداری از سری 700 انویدیا می باشد.

کلیه کابل هایی که بصورت Sleeve مشاهده میکنید رو خودم بصورت دستی درست کردم اگر خواستید عکس مراحل کار رو براتون up میکنم.
شاید بعضی از دوستان ندونن که کابل Sleeve یعنی چی؟کابل Sleeve یا همون کابل ابریشمی نسوز همون کابل هایی هست که به رنگ قرمز و مشکی برای 24پین مادربورد,برق SATA و برق 6پین کارت های گرافیک استفاده شده.

طلق شیشه ای پنجره کیس خیلی شلوغ بود به همین خاطر تصمیم گرفتم طلق رو بدون هیچ شکاف و جای فنی تغییر بدم که در تصاویر زیر می تونید مشاهده کنید.

به علت بالا بودن ظرفیت عکس ها نتونستم عکس ها رو در اپلود سنتر خود سایت اپلود کنم بیشتر از 3mb رو اجازه نمیده up به همبن خاطر مجبور شدم در یه جای دیگه up کنم.

با ارزوی موفقیت به همه دوستان شرکت کننده مهدی حیدرپور.

مشخصات سخت افزاری کیس:
case:Green Predator x9
Power:Greed 1235w silver
Mainboard:Asruck P67 Fatality1 Professional
CPU:Intel Core i7 2600K
Memory:Crosair Vengeance 4*4 16GB 1600 mhz
VGA: EVGA GTX 560Ti SLi
HDD:Western Digital Caviar Black 1TB
ODD: Samsung SH224
Water Cooling:Termaltake Tribe VX

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mehdi2175
11-05-13, 16:30
ممنون زیبا بود

mjf
12-05-13, 13:53
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

مشخصات سیستم:
CPU: AMD PhenomII 1090T BE
Main :ASUS M4A77T/USB3
Ram : 2*2 G SuperTalent
VGA: EVGA GTX 460
Power : Green 685B
Case: Green X6
H.D.D:1T Seagate
CPU Cooler : Deepcool Ice Wind Pro

Shahryar
12-05-13, 23:23
یک هفته تا پایان ... !

gnbbaker
13-05-13, 00:33
اقا شهریار من بالا تو شناسنامه کیس وقتی داشتم می نوشمتمش به جای GNBBAKER فقط BAKER نوشتم GNB پیشوند کلنمه تو استیم گیم نت بازیکده به همین خاطر خودم GNB ننوشتم اینو پرسیدم ببینم ایا مشکلی بعدا پیش نیاد؟

momo000000
13-05-13, 01:05
یه نکته هم من بگم
لطفاً هر کدوم از کیس ها که شناسنامه ندارن یا شناسنامه شون مشکل داره رو توی تاپیک اول اسمش رو بزارید تا بعداً مشکلی پیش نیاد
با تشکر

hamidparniyan
13-05-13, 14:56
درود
یک سوال؟
نوع قطعات بسته شده داخل کیس ملاک برای انتخاب هست یا نه؟فقط زیبایی و نحوه اسمبل مهمه؟

Shahryar
13-05-13, 17:20
یه نکته هم من بگم
لطفاً هر کدوم از کیس ها که شناسنامه ندارن یا شناسنامه شون مشکل داره رو توی تاپیک اول اسمش رو بزارید تا بعداً مشکلی پیش نیاد
با تشکر

بعد از اتمام مسابقه ، کلیه عزیزانی که مشکل دارند پیغام داده میشه تا شناسنامه و ... را تکمیل کنند تا خدای نکرده به دلیل نداشتن شناسنامه حق کسی ضایع نشه در وحله اول ...

اقا شهریار من بالا تو شناسنامه کیس وقتی داشتم می نوشمتمش به جای GNBBAKER فقط BAKER نوشتم GNB پیشوند کلنمه تو استیم گیم نت بازیکده به همین خاطر خودم GNB ننوشتم اینو پرسیدم ببینم ایا مشکلی بعدا پیش نیاد؟

مشکلی نیست عزیز .

درود
یک سوال؟
نوع قطعات بسته شده داخل کیس ملاک برای انتخاب هست یا نه؟فقط زیبایی و نحوه اسمبل مهمه؟

معیار های انتخاب بهترین اسمبل :

- نوآوري در اسمبلینگ یا اعمال تغییرات در ساختار (مودینگ ) – 35 درصد
- زیبایی اسمبل – 30 درصد
- کیفیت و نورپردازي مناسب عکس – 20 درصد
- شرح اسمبل - 15 درصد

sorena3
18-05-13, 03:43
درود .دوستان گرامی بعد از مودینگی که انجام دادم عکسهای جدید و توضیحات را خدمت شما عرضه میکنم سیستم - داخل یک کیس معمولی ( قبل از خرید x5 ) 86458646و این هم اسمبل مود شده بنده موردی که تو این تصویر جلب توجه میکنه نوشته روی کیسه . به نظرم روی این کیس فضای زیادی هست که گرین میتونه برای زیبایی و تبلیغ ازش استفاده کنه . من از یه رنگ متضاد که سبز فیروزه ای هست استفاده کردم . 8647

sorena3
18-05-13, 03:50
تفاوت عمده ایکس 5 با مدلهای بالاتر اینه که توی مدلهای بالاتر از اکرلیک در بدنه کیسها استفاده شده که خیلی به قشنگی کیسها کمک میکنه . من هم با استفاده از اکرلیک 2 میلیمتری وجا به جایی با قسمت پلاستیکی یکی از دربهای کیس باعث دیده شدن قطعات داخل کیس شدم البته کیس ایکس 5 یه فن بزرک 20 سانتی داره که باید راه ورودی هوا براش درست میکردم 8649

واما داخل کیس یک اصل در مودینگ رنگها هستند من برای استفاده از این اصل تلاش کردم تنوع رنگهارو از بین ببرم برای این کار سعی کردم تا حد امکان از رنگهای سیاه - قرمز و سبز استفاده کنم و با رنگ قرمز دی وی دی رایتر و قسمتی از ایر کولینگم رو رنگ امیزی کردم وبا رنگ سیاه قسمتهایی از ایر کولینگ رو رنگ کردم و از لامپهای ال ای دی قرمز در گوشه های داخلی کیس استفاده کردم تا نمای زیبایی از داخل کیس دیده بشه . واما پاور : فکر میکنم دوستان با من موافق باشند که پاور گرین یکی از بهترین پاورهای ایران هستش ولی وقتی داخل کیسهای جدید قرار میگیره که هم پایین کیسها هستش و هم به دلیل استفاده از اکرلیک داخل کیس دیده میشه هیچ نمایی از پاور وجود نداره و فقط یک باکس سیاه دیده میشه برای بهبود من با همون رنگ سبز فیروزه ای روی پاو نام و علامت تجاری شرکت گرین رو رنگ امیزی کردم به نظر خودم از قبل بهتر شده

از طرفی خالی بودن کنار پاور هست که چون داخل همین مسابقه عنوان شده به احترام کسی که از من زودتر عکسشو فرستاده از کنارش می گذرم
8650

و در انتها باید به این نکته اشاره کنم که برای نمای بهتر و دیده نشدن خط برش اکرلیک یک نوار با رنگ سیاه دور خط برش نصب کردم (لیست قطعات اسمبل در صفه اول موجود است ) با اجازه از بزرگان اسم این کیس رو گذاشتم ( جهنم سرد ) 8648

Moein
18-05-13, 23:57
با سلام دوستان خوب کیس بنده هم کاملا اماده هست البته 95 درصد :

در ابتدا باید از شرکت سخت افزار ایرانیان (Iranian Hardware Group ) تشکر کنم به خاطر در اختیار گذاشتن کیس و یک سری از قطعات سخت افزاری ...

کیس انتخاب شده گرین گلاکسی استوک بود به دلیل مشکلات اولیه ای که کیس داشت متاسفانه بنده عکس از اون در حالت خام تهیه نکردم

این کیس شاید میشه گفت جز اولین کیس با شاسی الومینیوم در بازار بود و هنوز از طراحی هایی مثل پاور در پایین یا واتر کولینگ خبری نبود!! به خاطر همین موضوع من مجبور به تغییرات زیادی در اون شدم ابتدا نیاز بود کاملا کاور روی کیس از اون جدا بشه و به خوب حسابی نیاز به تمیز کاری داشت ...

بعد از شست و شوی کامل کیس و تمیز کاری های بدنه اون وقت پیاده سازی اولین تغییر در کیس بود در همین منظور استفاده از CNC به دلیل هزینه های زیاد اون مقرون به صرفه نبود به خاطر همین از پلکسی های رنگی استفاده شد که تقریبا همون کارایی رو داشت با قیمت و هزینه و صرفه وقت بسیار کمتر برای این کار من از مخفف اسم گروه سخت افزار ایرانیان استفاده کردم که به IHG خلاصه می شد

از جایی که کیس گلاکسی خودش دارای دو فن هست یکی در جلو و یکی در پشت کیس و یک فن بزرگ روی درب کیس و استفاده از شاسی الومینیومی دارای شاسی و فضای داخلی با دمای پایین هست و خوب با توجه به تغییر نوع کیس ها برش هایی در سقف کیس ایجاد شد برای نصب دو عدد فن 12 سانتی و خروجی بیشتر دما از سقف کیس

خوب به سراغ شاسی که برگردیم من اول تصمیم داشتم به دلیل علایق شخصی از رنگ ابی استفاده کنم به همراه رنگ سفید اما به دلیل اینکه حیف شاسی زیبای این کیس بود به همین خاطر با توجه به رنگ مشکی وجود رنگ ضد در کنار اون بسیار باعث زیبایی میشد به همین خاطر انتخاب رنگ نارنجی شاید بسیار جذاب بود به همین خاطر شاسی الومینیوم اون رو کاملا رنگ کردیم و تبدیل به یک شاسی نارنجی رنگ شد و بعد از اون موقع نصب قسمت فوقانی این کیس رسیده بود

یک موضوع مهم این هست که کیس های مربوط به سال های 2000 تا 2006 دارای پنل در پشت سینی نیستند و تمامی کابل هایی این کیس از داخل کیس می بایستی رد بشه به خاطر همین موضوع این کار باعث میشه که اسمبل کردن این کیس ها با توجه به معلوم بودن کابل هایی اون زیبایی خیلی زیادی نداشته باشه
برای این موضوع می شد از خیلی از وسائل خاص استفاده کرد اما من از اونجایی که هدف ارزان ترین راه ها و ساده ترین اون ها بود به سراغ داکت ها رفتن استفاده از داکت 2 در کیس باعث میشد تمامی کابل ها رو بشه به راحتی از داخل اون رد کرد و زیبایی کیس رو دوچندان کرد البته به دلیل اینکه کابل ها به دلیل شدت جریان احتمال گرم شدن دارن یک تغییر کوچک در ساختار داکت دادم

بعد از اون داکت کاملا همرنگ شاسی کیس شد و برای قرار گرفتن در کیس کاملا اماده شد

برای دو دریچه ای که در سقف شاسی ایجاد شده بود با استفاده از پنل های محافظی که روی خود کیس بودند و رنگ شده بودند تزیین شدند این کار هم باعث زیبایی شد هم باعث محافظت از دست یا هر شی دیگری برای ورود به کیس

یکی از چالش های دیگه نصب پنل جدید بود که خوشبختانه با استفاده از ایجاد دریچه هایی برای رد شدن نور از اون این کار هم با موفقیت پشت سر گذاشته شد

اما یکی از مهم ترین قسمت ها قسمت ها الکترونیکی این کیس بود استفاده از یک پنل اختصاصی برای خاموش روشن کردن و کنترل کردن تمامی وسائل جدید استفاده شد در کیس خوب من از 4 فن در این کیس استفاده کردم دو فن به رنگ نارنجی و دو فن معمولی که در سقف کیس استفاده شده بود و از فن هایی که روی خود بدنه کیس بود جایگزین شده بود و همچنین کنترل LED هایی که در پنل جلوی کیس در کنار درب کیس و در پشت مادربورد نصب شده بود به همین خاطر نیاز به یک کنترل کننده کاملا حس میشد به همین خاطر یک پنل 5 کلیده در جلوی کیس تهیه شد که با توجه به برقی که به صورت مشترک برای اون در نظر گرفته شده بود امکان کنترل تمامی وسائل اضافه شده با این کیس رو امکان پذیر می کرد

دو پیچ در دو طرف باعث فیکس شدن این کنترل پنل میشه البته یکی از دوستان لطف کردن و می خواستن قدرت استقامت رو تست کنند که اون شکستگی زیبا رو می بینید که بنده به عنوان خاطره گذاشتم این شکستگی باشه

استفاده از نوار ای ای دی بر روی سینی مادربورد برای ایجان High Light استفاده از نوار LED در پنل جلویی برای روشن کردن ارم IHG و همچنین استفاده از LED برای درب کیس باعث زیبایی بخشیدن چندین برابر به کیس شد.

به دلیل استفاده از واتر کولینگ و خوب مادربورد سوکت 2011 نیاز به ساخت یک بست 2011 داشتم که اون هم با یک شاسی قاب عکاسی به قیمت 500 تومان اماده شد و خوب بعد از اینکه رنگ اون کاملا به رنگ نارنجی تغییر کرد

استفاده از رادیاتور واتر کولینگ در پشت کیس و بسته شدن کامل اون به بدنه باعث شد همانند Hybrid Cooling های جدید هم بشه از امکانات خنک کنندگی هم از فضای کم استفاده کرد البته برای این کار می بایستی محفظه ای از پنل پشت کیس اشغال میشد پمپ و مخزن واتر کولینگ در محفظه فلاپی رام به دلیل بی استفاده بودن این مکان جاسازی شد و این کار شاید باعث شد از حداقل فضا بهترین کارایی رو بشه برد

بعد از اون وقت به شروع کار شد و بستن یا اسمبل کردن قطعات سیستم از اونجایی که قرار بر این شد که این کیس برای همیشه به عنوان نمایش در کیس مورد نظر استفاده بشه به همین دلیل از قطعات سوخته یا نیم سوز در اسمبل کردن این کیس استفاده شد
MB Asrock X79
Cpu 3930K DOA
Ram Gail 6*4Gb 1600
VGA GTX 480

یکی از دلایل انتخاب قطعات همخانی کامل با کیس مود شده بود در ادامه به تعدادی عکس نظر شما رو جلب می کنم

اما این عکس شاید یکی از زیبا ترین عکس هایی بود که من از این کیس گرفتم اما انعکاس اون بر روی پارکت همانند رنگ اتش رو یاداوری می کنه

اما از اونجایی که درب کیس رو تغییراتی درش ایجاد کردم اون هم جایگزینی فن بزرگ و ایجاد یک دریچه جدید برای دیده شدن هارد های درون کیس برای زیبایی بیشتر استفاده از پلکسی شفاف به همراه یک نوشته که نام کاربری خود من هست برای یادگاری از جمله دیگر کار های انجام شده برای این کیس هست در زیر می تونید مراحل نصب اون رو مشاهده کنید

منتظر عکس هایی پایانی باشید
موفق باشید معین

p.x
19-05-13, 21:59
با سلام به همه دوستان و خسته نباشید به همه کسانی که دارن رو کیس گرینشون کار میکنن.

تمامی تغییراتی اعمال اعمال شده روی کیسکار خودم هست و کپی برداری از طرح کیس شخص خواصی نمی باشد.

کارت های گرافیک رو با شبرنگ مشکی و قرمز مودینگ کردم که طرحش کپی برداری از سری 700 انویدیا می باشد.

کلیه کابل هایی که بصورت Sleeve مشاهده میکنید رو خودم بصورت دستی درست کردم اگر خواستید عکس مراحل کار رو براتون up میکنم.
شاید بعضی از دوستان ندونن که کابل Sleeve یعنی چی؟کابل Sleeve یا همون کابل ابریشمی نسوز همون کابل هایی هست که به رنگ قرمز و مشکی برای 24پین مادربورد,برق SATA و برق 6پین کارت های گرافیک استفاده شده.

طلق شیشه ای پنجره کیس خیلی شلوغ بود به همین خاطر تصمیم گرفتم طلق رو بدون هیچ شکاف و جای فنی تغییر بدم که در تصاویر زیر می تونید مشاهده کنید.

به علت بالا بودن ظرفیت عکس ها نتونستم عکس ها رو در اپلود سنتر خود سایت اپلود کنم بیشتر از 3mb رو اجازه نمیده up به همبن خاطر مجبور شدم در یه جای دیگه up کنم.

مشخصات سخت افزاری کیس:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
اگه رای گیری باشه
رای من قطعا این کیس هست
واقعا جای تحسین داره
:love:

Rezasam1
20-05-13, 00:00
خیلی عالی شده معین جان کاش رنگش رو نظامی میزدین با مادربرد ست بشه

اصل کارو شما کردین خیلی حال کردم فکر نمیکردم تو ایران کسی بازسازی کیس انجام بده

:love:

lorn
20-05-13, 21:48
معین جان واقعا آفرین با توجه به امتیازات بخش های مختلف و عمل کرده شما بنده فکر می کنم شما برنده این مسابقه باشید :11():

مشخصات سخت افزاری کیس:

داداش یه توضیح در باره ی ساخت کابل ها حتما بده با عکس مطمئنا تاثیر داره توضیح شما :give_rose:

gnbbaker
20-05-13, 22:00
انشاالله بعد مسابقه یه وقت میزارم کلا توضیح میدم تا دوستان هم بتونن از این کابل ها برای خودشون درست کنن.

JASON_MAJID
20-05-13, 22:06
MAMNONAM AZ KHADEMATE KHOBETOON:great:

ganboo
20-05-13, 22:19
وای وای....قراره با کارت جدیدم چندتا عکس جدید براتون بزارم...
منتظرم باشید
:lol:COMING SOON:lol:

iphone4job
20-05-13, 22:27
سلام من از توی کیسم عکس خوب گرفتمم که متاسفانه هر چی گشتم پیدا نکردم پاک شده بود خیلی خوب بود واسه همین این اسمبل رو گذاشتم من تعجب میکنم بعضی از دوستان کابل های صدا رو چطوری نصب میکنن که هیچی دیده نمیشه اخه اصلا نمیشه

باید یه عکس با کیفیت بالا از داخل کیسشون بذارن به نظر من

من کیس رو تقریبا برج 1 همین سال اسمبل کردم

CPU : 1100T
MIAN -GIGA
RAM :Corsair ddr3 16004 GIG
HARD 500 MAXTOR
CASE : FALCON Green
POWER: GREEN 785 W
VGA : 6870 SAPHPIRE

نکته مهم نور لیزری جلو کیس رو خاموش کردم چون چشمم رو میزد این هم نکته اخلاقی کیس از دید من

8653865486558656

اگه امری بود در خدمت هستیم

Shahryar
20-05-13, 22:39
انشاالله بعد مسابقه یه وقت میزارم کلا توضیح میدم تا دوستان هم بتونن از این کابل ها برای خودشون درست کنن.

دوست عزیز ضمن تبریک به خاطر کار خوبتون ...

میخواستم خدمتتون عرض کردم که عکس هاتون را حتماً در آپلود سنتر عکس شهر سخت افزار یا انجمن آپلود کنید .

دوستان منتظر کار های خوبتون در روز آخر مسابقه هستیم ... :yes:

ممنون :give_rose:

gnbbaker
21-05-13, 15:06
اپلود سنتر بیشتر از 3mb اپلود نمیکنه مجبورم جای دیگه اپ کنم کیفیت عکس ها رو اوردم پایین بازم نشد لطفا راهنمایی کنین تا به خاطر یه سرور اپلود مشکلی برای شرکت کردن من در مسابقه پیش نیاد. ممنون می شوم زود پاسخ دهید.

gnbbaker
21-05-13, 15:48

به علت بالا بودن ظرفیت عکس ها سه عکس اخری رو نتونستم در اپلود سنتر خود سایت اپلود کنم.

مشخصات سخت افزاری کیس:
Mainboard:Asrock P67 Fatality1 Professional

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mahdi-lion
21-05-13, 16:33
به نام خالق هستی
با درود خدمت کاربران و دوستان عزیز،

مقدمه:
کیس سیستم های کامپیوتری از بدو اختراع به منظور حفاظت از سیستم های داخلی آن طراحی و ساخته شد. اما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی بشر دست بر افزایش کارایی و زیبایی آن برد. امروزه نه تنها عملکرد اصلی کیس (که همانا تهویه مناسب است) بلکه زیبایی و فضای داخلی کیس نیز از معیارهای انتخاب و برتری کیس ها به شمار می رود.
با برگذاری مسابقه اسمبلینگ و مدینگ کیس از سوی شرکت گرین، که جای دارد همین جا از این شرکت تشکر ویژه ای به عمل آید، تصمیم به مد کردن یک کیس و شرکت در مسابقه گرفتم. گروه لیون کامپیوتر از بدو تصمیم بنده حامی و اسپانسر اصلی تقبل بودجه این کیس شد که تشکر دوم را بایستی از این مجموعه کرد.
کیس Pars:

8658

کیسی بسیار ساده از لحاظ ظاهری، پشتیبانی از مادربردهای ATX، به وزن 5.1 کیلوگرم، با قطر ورق 0.6 میلی متر از جنس SECC که برای این کار در نظر گرفته شده.
شاسی کیس به صورت پاور بالا بوده و دارای فضای کمی برای مخفی کردن کابل ها می باشد.
کیس X-Pars :

8659

نام X-Pars که یادآور تم اصلی کار است برای این کیس برگزیده شد. شاید این کیس مستحق داشتن نامی برای خود باشد.
تم و طرح اولیه کار می بایستی طوری طراحی می شد که در نگاه اول، در کنار چهره سنگین و ساده کیس پارس، حس خوب و حرفه ای به کاربر داده می شد. از این رو از ترکیب حرف X که هم یادآورد کنسول Xbox، ایهام از کلمه Xtreme و همچنین هم نام گروه کیس های حرفه ای شرکت گرین است، بهره برده شد. می بایستی اعتراف کنم که طرح X روی کار از لوگوی Xbox الهام گرفته شده.

86608661

تم و رنگ کار نیز به دلیل تولید قطعات گسترده از جانب شرکت های بزرگ به این رنگ (2 رنگ آبی و مشکی) در نظر گرفته شد. ترکیب رنگ آبی آسمانی در داخل توجه بیننده را بیشتر متمایل به قطعات داخلی و رنگ آبی پر رنگ در خارج از کیس چشم بیننده را به روی کار جلب می کند و همچنین احساس آرامش و شاید سرد بودن سیستم را به وی منتقل می کند.

86628663

بهبود عملکرد و پرفرمنس دمایی بخش جدایی ناپذیر یک مد مناسب به حساب می آید. از آنجایی که کیس پارس به صورت پیش فرض به شکل پاور بالا تولید شده، تمام تلاش من بر آن بود تا این کیس را به شکل شاسی معکوس در بیاورم که موفق به این امر شدم. کیس های پاور پایین اصولاً دارای عملکرد و تهویه دمایی مناسب تری نسبت به کیس های پاور بالا می باشند. همچنین علاقه شدید بنده به کیس هایی که دارای درب اصلی سمت راست هستند نیز (به دلیل خاص بودن) عامل بعدی در تغییر ساختار این کیس بود.

86648665

مشکل بنیادی دیگر کیس پارس و کیس های دیگر در همین رده (کیس های خانگی و اداری) پشتیبانی ضعیف از مدیریت کابل ها است. از این رو مجبور به تغییر در ساختار پاور GP600A-EU شدم. برای اولین بار در دنیا (البته فکر کنم بنده اولیش هستم) طرح ترکیبی مدیریت کابل کیس و پاور را اجرا کردم که در آن کابل ها به شکلی زیبا و بدون قرار گرفتن در جریان اصلی هوای داخلی به بخش خارج از دسترس کیس (زیر و پشت) منتقل می شوند.

86668667

X-600A-EU که دارای استاندارد 80Plus Bronze می باشد، تغییر یافته محصولی فوق العاده شرکت گرین می باشد که در بخش مدیریت کابل ها و رنگ آمیزی مد شده است. همچنین از 55 متر وارنیش با سایز 2 برای تک تک سیم های پاور و سایز 3 برای کابل های USB استفاده شده. دلایل اصلی استفاده از وارنیش، عدم حریق کابل ها ، زیبایی و نوآوری در این زمینه بوده است.
86688669

86708671

برای آنکه HDD قطعه ای حساس بشمار می آید امکان رنگ آمیزی آن به صورت مستقیم وجود نداشت. لذا هارد خود را در یک باکس-هیت سینک، یک انکلوژر، قرار دادم و کابل های برق و دیتای آن را از پشت پنل جلویی وصل نمودم و کل باکس را در بخش ODD ها نصب کردم.
برش بدنه و نور پردازی بخش های بعدی توضیح کیس X-Pars هستند. برای افزایش زیبایی بصری کیس برآن شدم تا بخش هایی از کیس را با برش و بخش هایی را با استیکر پوشش دهم و همچنین ازترکیب 2 نوار LED آبی و سفید برای زیبایی هرچه بیشتر کیس استفاده کردم که زیبایی خاصی (حداقل از دید خودم) به بخش های برده شده کیس می دهد. (تعدادی از عکس های دارای استیکر لوگوی پنل جلو و بخشی فاقد آن می باشند)

867286738674

از اکرلیک های بریده شده در پوشش درب اصلی و سقف کیس بهره برده شده است
8675

تغییرات جزئی دیگری که در کار استفاده شده شامل:
رنگ سوئیچ های استارت و ری استارت که به رنگ مشکی در آمده است. این کار توسط یک ماژیک مشکی صورت گرفته است.
رنگ آمیزی کل بدنه و پنل جلوی ODD.

86768677

نصب پلاک و اکرلیک درب که توسط پیچ های آلن خور و رنگ شده انجام گرفت. چون سایز مورد نظر از لحاظ طولی برای پیچ ها وجود نداشت مجبور به کوتاه کردن آنها به صورت دستی شدم.

8678

درگاه های ای او و پنل مادربرد و اکسپنشن اسلات ها که به صورت جداگانه رنگ آمیزی شده است.

8679

برای کولینگ کیس از یک فن PC-Cooler 1216X در پشت و یک کولر Deep Cool Gamma Archer استفاده شده است.

8680

برآورد هزینه این کیس به شرح زیر است.
برش بدنه توسط لیزر، 80000 تومان
طراحی و برش آکرلیک، 50000 تومان
هزینه رنگ و نقاشی، 60000 تومان
هزینه تهیه پیچ ، پایه ، وارنیش ، استیکر ، LED ، 30000 تومان
هزینه ایاب ذهاب، حدوداً 20000 تومان
هزینه آتلیه عکاسی با تخفیف بسیار ویژه 85000 تومان
جمع مجموع : 325000 تومان

مشخصات سیستم و عکس های دیگر از کیس در ادامه :

86818682868386848685

CPU Intel Core i5 3570K + GAMMA Archer
Mainboard ASUS P8B75-V
RAM KINGSTONE HyperX T1 2333MHz
VGA MSI GTX 660 Ti Power Edition/OC
Case Green X-PARS
Power Green X-600A-EU
ODD X-Plextor Blue

امید است مورد پسند شما دوستان عزیز واقع شده باشد.
خدانگهدار.
پی نوشت : متاسفانه بنده هر کاری کردم نتونستم در آپلود سنتر فروم عکس ها رو آپلود کنم

Moein
21-05-13, 18:51
با سلام

از اونجایی که چند ساعت بیشتر به پایان مسابقه نمونده عکس هایی نهایی رو قرار میدم البته متاسفانه تعدادی هارد قرار بود به دست من برسه که متاسفانه نشد !!!

تمامی عکس ها در منزل توسط شخص خود من گرفته شده بابت کیفیت اون ها به دلیل نداشتن سافت باکس ببخشید و هیچ کدام از عکس ها توسط فتوشاپ ادیت نشده هستند و فایل خام اپلود شده است بعد از مسابقه انشاا... با عکس های ادیت شده در خدمت دوستان هستم

**برای دیدن عکس ها در سایز واقعی روی عکس ها کلیک کنید**

**برای دیدن عکس ها در سایز واقعی روی عکس ها کلیک کنید**

در پایان جا داره از مجموعه سخت افزار ایرانیان تشکر ویژه ای رو داشته باشم این کیس هم به اون ها تقدیم میشه تا برای همیشه در ویترین شرکت برای نمایش به عموم قرار بگیره

همچنین از شهر سخت افزار و شهریار عزیز و شرکت اینده سیما(سیاره سبز) بابت برگزاری مسابقه و به چالش کشیدن تمامی ما دوستان صرف نظر از مسابقه بودن اون میبایستی تشکر ویژه ای داشت

از تمامی دوستان هم که در این تاپیک شرکت کردند باید تشکر کرد واقعا لذت بردم از بسیاری از کیس هایی زیبایی که طراحی کردند

موفق و پیروز باشید
معین

Shahryar
21-05-13, 22:50
سلام دوستان ...

قبل از هر چیز تشکر میکنیم از حضورت عالی یکایک شما عزیزان ، چه اونایی که با کیس های مود شده شرکت کردند و چه اونایی که تنها از سیستمشون عکس گرفتند و گذاشتند . مطمئناً جو بسیار خوب و زیبایی را حاکم کردید ... :yes:

اما اصل ماجرا ! مسابقه به در خواست شرکت آینده سیما ( گرین ) و تعداد زیادی از شرکت کنندگان و کاربران به مدت یک ماه دیگه تمدید میشه تا شما عزیزان فرصت بیشتری برای بهبود کار هاتون یا شرکت در مسابقه داشته باشید .

نکته مهم : در صورتی که کیس هاتون شناسنامه نداره ، حتماً یک تصویر با نام کاربریتون ، نوشتن تاریخ و نام شهر سخت افزار با کیستون بگیرید تا در داوری نهایی بررسی بشه کارتون .

شاد باشید . :give_rose:

ganboo
21-05-13, 22:56
با این حال ما جایزه رو نمیبریم...:cry:

Shahryar
21-05-13, 22:58
با این حال ما جایزه رو نمیبریم...:cry:

اولاً که مسابقه دو تا جایزه داره و شایدم بیشتر !!

و مسئله بعدی اینکه چرا ؟ ما هنوز هیچ نظر داوری ای روی کیس ها نکردیم و منتظر باشید نکات زیادی را مد نظر قرار خواهیم داد .

ganboo
21-05-13, 23:02
خوب شد یک ماه اضافش کردید
من کارت جدیدم بیاد بعد دوبار عکس بندازم...
ولی خداییش دوستان کارشون حرف نداره...:give_rose::1. (5):

gnbbaker
22-05-13, 08:57
ایا امتیاز کسی که بصورت انفرادی در مسابقه شرکت کرده رو با کسی که از طرف یک شرکت بزرگ شرکت کرده یکی قرارمی دهید؟

Shahryar
22-05-13, 10:11
ایا امتیاز کسی که بصورت انفرادی در مسابقه شرکت کرده رو با کسی که از طرف یک شرکت بزرگ شرکت کرده یکی قرارمی دهید؟

عزیز میشه منظورتونو بیشتر توضیح بدید ؟

gnbbaker
22-05-13, 10:54
اقا شهریار منظورم اینه که منی که خودم به تنهایی این کارو کردم رو با کسی که از طرف یک شرکت ساپورت شده و تونسته هر قطعه ای رو که می خواد تهیه کنه یکی حساب می کنید (در امتیاز بندی)یعنی به عبارتی یک شرکت بیاد اسپانسر شخص خواصی بشه و بیاد در مسابقه شرکت کنه ولی منی که به تنهایی و در یک شهرستان کوچیک که هیچ امکاناتی نیست و همه کارارو خودم به تنهایی انجام دادم رو یکی حساب می کنید؟ البته سوء تفاهم نشه و کاربری که از طرف شرکت ihg یا گروه لیون کامپیوتر که مدیرش اقای حسینیه و برای من عزیزه فکر بد نکنن که قصد تخریب دارم. نه فقط خواستم بدونم در امتیاز بندی امتیاز شخصی که بصورت انفرادی شرکت کرده رو با امتیاز شخصی که از طرف شرکتی ساپورت می شه رو یکی حساب می کنین.
البته اینم بگم من نمیگم کارم خوبه خیلیا هستن که تجربه بیشتری از من دارن ولی امکانات رو هم باید لحاظ کنین من خودم می خواستم جلوی کیس رو ببرم و یک فن توربینی جلوش ببندم که به علت نبود امکانات امکانش نبود ولی اگه تهران بودم به راحتی این کارو میکردم. پس از داوران محترم خواهش میکنم که در دادن امتیاز خیلی چیزا رو لحاظ کنن.

Shahryar
22-05-13, 15:34
اقا شهریار منظورم اینه که منی که خودم به تنهایی این کارو کردم رو با کسی که از طرف یک شرکت ساپورت شده و تونسته هر قطعه ای رو که می خواد تهیه کنه یکی حساب می کنید (در امتیاز بندی)یعنی به عبارتی یک شرکت بیاد اسپانسر شخص خواصی بشه و بیاد در مسابقه شرکت کنه ولی منی که به تنهایی و در یک شهرستان کوچیک که هیچ امکاناتی نیست و همه کارارو خودم به تنهایی انجام دادم رو یکی حساب می کنید؟ البته سوء تفاهم نشه و کاربری که از طرف شرکت ihg یا گروه لیون کامپیوتر که مدیرش اقای حسینیه و برای من عزیزه فکر بد نکنن که قصد تخریب دارم. نه فقط خواستم بدونم در امتیاز بندی امتیاز شخصی که بصورت انفرادی شرکت کرده رو با امتیاز شخصی که از طرف شرکتی ساپورت می شه رو یکی حساب می کنین.
البته اینم بگم من نمیگم کارم خوبه خیلیا هستن که تجربه بیشتری از من دارن ولی امکانات رو هم باید لحاظ کنین من خودم می خواستم جلوی کیس رو ببرم و یک فن توربینی جلوش ببندم که به علت نبود امکانات امکانش نبود ولی اگه تهران بودم به راحتی این کارو میکردم. پس از داوران محترم خواهش میکنم که در دادن امتیاز خیلی چیزا رو لحاظ کنن.

دوست عزیز ،

صحبت شما را با شرکت آینده سیما مطرح کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که توانایی تغییر معیار های داوری در این مرحله نیست چراکه اگر معیار هایی که اول کار اعلام کردیم را تغییر بدیم قطعاً تک تک اشخاص میتونند اعتراض کنند نسبت به این موضوع که ما در نظرگیری اون قوانین شرکت کردیم ، لذا معیار های داوری در بخش کیس مودینگ هموناییست که اعلام شده و مواردی که شما گفتید را هم تا حدودی در برمیگیره .

اما یک خبر خوش دیگه : ما این مسابقات را به صورت فصلی ادامه میدیم و در مسابقه تابستون که نظرخواهیشو با شما عزیزان قبل از شروعش خواهیم کرد ، قصد داریم این موضوع را کنترل کنیم و شرکت کنندگان حق استفاده از هیچ لوگو تجاری دیگری جز شهر سخت افزار و گرین یا یوزرنیمشون نداشته باشند ( یوزرنیم غیر تبلیغاتی ) ولی در این مسابقه روالیست که از اول گفتیم و مواردی که شما گفتید را به صورت نسبی پوشش میده .

ضمن اینکه بخش دیگری هم مسابقه داره و عزیزانی که حتی مودینگ نکردند هم فرصت شرکت کردن دارند . :give_rose:

gnbbaker
22-05-13, 16:37
ممنون اقا شهریار. انشاالله هر کس لیاقتشو داره اون برنده بشه.

Moein
22-05-13, 16:49

دوست عزیز یک وقت اشتباه برداشت نشه در اینجا

بنده به دلیل لطف هایی که در یک سال گذشته توسط گروه سخت افزار ایرانیان به بنده شده بود ( از جمله خرید انواع کالا های مورد نیازم ) تصمیم به این گرفتم که کیس به صورت IHG طراحی بشه قبل از اون قرار بود لوگوی شهر سخت افزار قرار بگیره ) پس بنده هم بدون اسپانسر بودم و یک وقت موضوع اشتباه دریافت نشه

بعد به دلیل وجود نداشتن در قوانین هیچ موانعتی هم نباید لحاظ بشه

مطمعن باشید شخصی که کیس X-pars رو تهیه کرده ( که کارش هم فوق العاده بوده) اگر هم اسپانسر داشته باشه که شک می کنم چون توی ایران وقتی بخوای این کار ها رو انجام بدی یا لقب دیوانه از طرف شرکت ها بت میدن یا می گن با این هزینه میشه جاهای دیگه ای هزینه کرد که بازدهی بیشتری داشت !!! هیچ شرکتی نماید اسپانسر مالی بشه و اگر تخریب نکنن تشویق هم نمی کنند

پس این از زحمات هیچ کدوم از دوستان کم نمی کنه و نخواهد کرد چون مطمعن باشید روزها وقت صرف این شده که طراحی درست بشه

بعد از اون دوست عزیز به شخصه به عنوان یک تجربه بت میگم تا وقتی که مسابقه رو بخوای برای جایزه توی اون شرکت کنی اون مسابقه طعم رقابت نمیده و هیچ لذتی هم نداره ولی امان از وقتی که ادم مسابقه ای رو برای اینکه بخواد توان خودش رو بخواد بسنجه شرکت کنه اون موقع هست که اول شدن شاید کوچک ترین هدیه ای باشه که بگیره!

.SouSHIanT.
22-05-13, 22:22
شاید اسپم حساب شه ، اما لازم میدونم از طرف خودم و تمام عزیزانی که به دلیلی نتونستن کیسشون رو حاضر کنن از مجوعه شهر سخت افزار و شرکت آینده سیما مخصوصا آقا شهریار عزیز که با درخواست اینجانب و بقیه دوستان در مورد تمدید مسابقه موافقت کردن ، کمال تشکر رو داشته باشم .
------------------
پ.ن :در مورد خودم کیس حاضر بود اما به دلیل مشکل سخت افزاری پیش بینی نشده ای نتونستم کیس رو قرار بدم .
در عین حال امیدوارم برای هیچ یک از دوستان مشکل من پیش نیاد .
با آرزو موفقیت برای همه:give_rose:

ganboo
22-05-13, 22:35
دوستان وقت تکمیل عکس ها تموم شده؟؟

oktay50000
22-05-13, 23:10
ممنون اقا شهریار. انشاالله هر کس لیاقتشو داره اون برنده بشه.

فن توربینی :1. (5)::1. (5)::yes:

Shahryar
23-05-13, 08:28
دوستان وقت تکمیل عکس ها تموم شده؟؟

خیر ، تا آخر خرداد فرصت هست .

gnbbaker
23-05-13, 09:49
دوست عزیر هدف من از شرکت در این مسابقه جایزه نبود من واسه کیسم 700 تومن خرج کردم خود کیس 470 تومن پولشه بیام 700 تومن خرج کیس کنم برای یه جایزه 300 تومانی نه داداش من واسه جایزه نیومدم من عشق به این کار دارم نمی دونم شاید عکس های سیستم های ماه guru 3d رو دیده باشین وقتی ادم میبینه میگه تو این مملکت با این قطعات خدا تومن بیای مودینگ کنی اونم به این شکل کار بزرگی کردی در مقابل اونایی که اونور اب دارن مودینگ میکنن با بهترین قطعات و قیمت ارزون. من به خاطر لذتش این کارو می کنم نه جایزه تمام.

gnbbaker
23-05-13, 09:52
oktay جان شما تاج سری میدونم که کارت بیسته فن توربینی رو هم می خواستم از شما تقلید کنم ولی نشد چون دیدم نمی خوای شرکت کنی گفتم بزنم جلوش.
تنها کسی که تو ایران داره کار مودینگ انجام میده کسی نیست جز oktay

PUMAOC
23-05-13, 18:06
وای شهریار جان دمت گرم به فکر دانشجو ها بودی که امتحان دارن نمی تونن نزدیک pc بشن .:1. (23):

تشکر به خاطر یک ماه تمدید:Love-PCN~!::give_rose:

به نظر من تا امروز بهترین مود برای مهدی جان بوده. خیلی تمیز کار کرده:give_rose:

Shahryar
23-05-13, 18:35
شاید اسپم حساب شه ، اما لازم میدونم از طرف خودم و تمام عزیزانی که به دلیلی نتونستن کیسشون رو حاضر کنن از مجوعه شهر سخت افزار و شرکت آینده سیما مخصوصا آقا شهریار عزیز که با درخواست اینجانب و بقیه دوستان در مورد تمدید مسابقه موافقت کردن ، کمال تشکر رو داشته باشم .
------------------
پ.ن :در مورد خودم کیس حاضر بود اما به دلیل مشکل سخت افزاری پیش بینی نشده ای نتونستم کیس رو قرار بدم .
در عین حال امیدوارم برای هیچ یک از دوستان مشکل من پیش نیاد .
با آرزو موفقیت برای همه:give_rose:

دوست عزیز حتماً کیستون را قرار بدید ولو بدون سخت افزار مورد نیازتون . :give_rose:

janson1
30-05-13, 11:51
نه خوبه
متشکرم

a7474
02-06-13, 19:05
جالب بود:))

mobileasia
03-06-13, 09:12
واقعا کار جالبیه

REd30b
03-06-13, 11:10
دوست عزیز ،

صحبت شما را با شرکت آینده سیما مطرح کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که توانایی تغییر معیار های داوری در این مرحله نیست چراکه اگر معیار هایی که اول کار اعلام کردیم را تغییر بدیم قطعاً تک تک اشخاص میتونند اعتراض کنند نسبت به این موضوع که ما در نظرگیری اون قوانین شرکت کردیم ، لذا معیار های داوری در بخش کیس مودینگ هموناییست که اعلام شده و مواردی که شما گفتید را هم تا حدودی در برمیگیره .

اما یک خبر خوش دیگه : ما این مسابقات را به صورت فصلی ادامه میدیم و در مسابقه تابستون که نظرخواهیشو با شما عزیزان قبل از شروعش خواهیم کرد ، قصد داریم این موضوع را کنترل کنیم و شرکت کنندگان حق استفاده از هیچ لوگو تجاری دیگری جز شهر سخت افزار و گرین یا یوزرنیمشون نداشته باشند ( یوزرنیم غیر تبلیغاتی ) ولی در این مسابقه روالیست که از اول گفتیم و مواردی که شما گفتید را به صورت نسبی پوشش میده .

ضمن اینکه بخش دیگری هم مسابقه داره و عزیزانی که حتی مودینگ نکردند هم فرصت شرکت کردن دارند . :give_rose:
سلام شهریار جان
شما که به قوانینی که اول کار گذاشته بودید پایبند هستید نباید زمان اتمام مسابقه رو تغییر میدادید
من الان اومدم که ببینم کی اول شده و کی دوم ؛ متاسفانه دارم میبینم که زمان رو تمدید کردید ، بهتر این بود که اگه قرار هست چیزی تغییر نکنه ؛ واقعا چیزی تغییر نکنه

Shahryar
03-06-13, 15:49
سلام شهریار جان
شما که به قوانینی که اول کار گذاشته بودید پایبند هستید نباید زمان اتمام مسابقه رو تغییر میدادید
من الان اومدم که ببینم کی اول شده و کی دوم ؛ متاسفانه دارم میبینم که زمان رو تمدید کردید ، بهتر این بود که اگه قرار هست چیزی تغییر نکنه ؛ واقعا چیزی تغییر نکنه

دوست عزیز زمان مسابقه حقی را ناحق نخواهد کرد ، نه ؟ ضمن اینکه این تمدید به درخواست مکرر خود شما عزیزان صورت گرفت که در تاپیک هم نمونه اش را دیدید . :give_rose:

I am Sprattyyy
11-06-13, 16:19
واقعاً جالبه بعد این که تمدید شد هیچکس اینجا عکسی نذاشت :D

roya163
13-06-13, 04:19
:great:baba dametun garam ne

STUXNET
15-06-13, 07:55
من هم به زودي دوباره مي آم ولي قويتر

REd30b
16-06-13, 17:14
دوست عزیز زمان مسابقه حقی را ناحق نخواهد کرد ، نه ؟ ضمن اینکه این تمدید به درخواست مکرر خود شما عزیزان صورت گرفت که در تاپیک هم نمونه اش را دیدید . :give_rose:
بله شهریار جان حق با شماست ؛ به شرطی که فقط کسانی که به طور کامل قبل از اتمام زمان قانونی شرکت کرده باشن بتونن تغییرات تو سیستمشون ایجاد کنن و دوباره شرکت کنن وگرنه مسلما حق کسایی که در زمان قانونی شرکت کردن پایمال خواهد شد .

saeedsharp
16-06-13, 19:18
ممنون از لطف تون

.SouSHIanT.
18-06-13, 19:29
خدمت عزیزانی که فکر میکردن درمدت تمدید بیکار هستیم...

عکس‌های اصلی‌ انشا‌الله فردا یا پس‌فردا...

:give_rose:

Shahryar
20-06-13, 18:37
یک روز مونده تا پایان مسابقه ... ! :yes:

دوستان عزیز ما مسابقه مشابه ای میخوایم برای تابستون 92 برگزار کنیم ؛ هر گونه ایده جالبی در ذهن دارید یا انتقادی به روال فعلیمون دارید بیان کنید که شدیداً خریداریم ... :1. (35):

saeedfm07
21-06-13, 11:28
انتقاد : جوایز ناچیز و بسیار کم حداقل 10 تا کیس بزارید تا شرکت کنندها بیشتر شود سر یه کیس 300 تومانی باید 1 میلیون خرج مودینگ کنند که نمیشه بعد یه کیس 300 ارزش نداره

زمان مسابقه هم که طولانی شده برای مثال هر ماه 10نخواستیم حداقل 1 کیس جایزه دهید اینقدر خسیس بازی در نیاره شرکت سیاره سبز

.SouSHIanT.
21-06-13, 19:24
به نام خدا

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و پیشاپیش تشکر میکنم باببت وقتی که برای پست من قرار میدین .
لازمه یک عذرخواهی هم بابت تاخیر هایی که داشتم داشته باشم ...:give_rose:
همچنین تعداد عکس ها زیاد بود که تا حد امکان خلاصه و حجمشون رو کم کردم .

و اما توضیحات رو از خارج به داخل میگم :
در اولین نگاهی که به مدل اصلی کیس جلو یا در کیس سادس و هیچ نوری از خودش نداره در اولین اقدام پشت فلاپ های در از ال ای دی نواری به رنگ آبی استفاده کردم تا با رنگ درجه جلو کیس هماهنگی داشته باشه
و در هنگام روشن شدن کیس نمای خوبی رو به اون بده :

از جلوی کیس به سمت چپ که حرکت میکنیم متوجه میشم که در مدل اصلی یک فن 8 سانتی رو به روی سی پی یو به ویندو کیس نصب شده .
که با توجه به طول کولر های الان برای نصبشون مزاحمت ایجاد میکنه به همین دلیل پلکسی ویندو باز شد و به گونه ای نصب شد که دز پایین و رو به روی گرافیک هوادهی داشته باشه .
همچنین اندازه فن به 12 سانت مبدل شد که هم نویز کمتر و هم هوادهی بیشتری داشته باشه :

با نگاهی به پنل کیس متوجه نوشته MODED BY .SOUSHIANT. میشیم که بر روی پلکسی 6 میل لیزر شده و بوسیله قطعه 15 سانتی از الی ای دی نواری روشن میشه و حکم شناسنامه رو در کیس داره :

و در آخر نمای کاملی از سمت راست که پایان تغییرات خارجی است :

و اما داخل :

به عنوال اولین و مهمترین تغییر میتونم به باز شدن تمامی قسمت های داخلی و تغییر رنگ اونها به مشکی اشاره کنم .
در مرحله بعد محفظه هارد و فلابی به دلیل استفاده از واترکولینگ حذف شدند .
و هارد (ها) به داخل محفظه درایو ها برده ، و برای دفع گرمای حاصل پوششی هم اندازه با محفظه به همراه یک فن 12 که به صورت مکنده قرار گرفت سانتی نصب شد :

و در آخر :

در زمانی که این کیس ساخته شد آپشنی به نام کابل منیجمنت برای مرتب سازی و حذف کابل های اضافه وجود نداشت به همین دلیل با ایجاد یک برش بر روی سینی مادربرد کابل های پاور به پشت و با استفاده از یک صحفه آلومینیومی با ضخامت کم به سینی مادربرد اضافه شد تا تمام کابل های اضافی با قرار گرفتن در پشت اون دیده نشدن .
همچنین با ایجاد برش هایی برق 24 و 8 پین برای مادربرد ، 6 و 8 پین برای گرافیک و کابل های ساتا برای وصل شدن به روی کار اومدند :
و در ادامه توضیحات از اونجایی که در جستجو روکش برای اسلیو کردن کابل ها بی نتیجه موندم سیم ها با سیم های مشکی عوض شدند تا نمایی یک دست پیدا کنند :

پ ن : دوستان اگه لازمه بگین تا آموزش درآوردن پین ها از سوکت و کلا اسلیو کردن رو بگم .

البته لازم به ذکره برای زیبایی بر روی 24پین پاور جعبه ای به این شکلی که میبینین قرار گرفت :

برای هماهنگی لاستیگ سفید رم کولر هم به رنگ آبی در اومد :

برای گرافیک به همین شکلی که میبینین یه بک پلیت طراحی شد ، و به پیچ های قن از پشت کارت متصل شد :

برای اس اس دی باکسی طراحی شد هم عرض با اون اما با طول کمی بیشتر که سیم های مربوطه بهش وصل شن و دیده نشن و همینطوری که میبینین به این شکل دراومد تا تداعی کننده سرعتش باشه :

کف کیس با استفاده از ورقه آلمینیومی حدود 4 سانت بالا اومد تا در زیرش کابل های پنل و برق فن ها و ال ای دی ها قرار بگیره و همچنین مکانی برای اتصال پمپ و مخزن واترکولینگ و اس اس دی باشه :

شلنگ های واتر کولر بوسیله زانو های مسی که به مشکی رنگ شده بودند در نقاطی که نیاز بود خم شدند :

در آخر به دلیل نبود فضای کافی داخل کیس رادیات 24 سانتی به بالای کیس منتقل شد و ال ای دی بالای اون در پشت لبه ای پنهان شد تا نورش باعث درخشندگی شلنگ های بالایی شه :

در مورد فن ها لازم میدونم بگم که پره هاشون رنگ شد . در صورتی که دوستان میخوان بگن تا آموزش باز کردن پره های یک فن رو بگم .

و اما معرفی قطعات اسفاده شده :

CPU : Intel i7 860
MB : ASUS p7p55D Pro
Ram : 2*2Gskill pi 1600 cl6
VGA : ASUS 5850 TOP DC
SSD : Adata s511 60gb
HDD : Maxtor 500gb
PSU : Green 1035B
Cooler : thermaltake BIGWATER 745

CASE : GREEN TUNIQ2

در آخر خدا رو شکر میکنم که با وجود مشکلاتی که پیش اومد کمکم کرد تا این کیس رو به پایان برسونم .
همچین از کسانی که به هر نحوی منو در این راه یاری کردن تشکر ویژه دارم .
با آرزوی موفقیت برای همگی شما .
سید نوید قوامی :give_rose:

gnbbaker
26-06-13, 20:18
از استرس مردیم نتیجه کی اعلام میشه!!؟

mahdi-lion
30-06-13, 11:09
اطلاع رسانی کنید که چی شد؟ تمدید شد ؟ تموم شد ؟ نتایج مشخص شد؟
دیگه بعد از 10 روز......

YASER_JAB
08-07-13, 11:28
اقا چی شد کی برنده شد

Shahryar
12-07-13, 13:58
خب عزیزان نتایج به دقت بررسی شد ، ابتدا در شرکت آینده سیما و سپس در شهر سخت افزار تا به صورت قطعی بتونیم اعلام نظر کنیم و حق کسی را سعی کنیم ضایع نکنیم .

و اما برندگان ... ! :1. (35):

اسامی برندگان را اینجا نمیگیم ! برای مشاهده برندگان به گزارش مفصل روال انتخاب و ... به لینک زیر برید :

راستی ! دوستان به نظرتون مسابقه بعدی چه جوری باشه ؟

gnbbaker
12-07-13, 17:00
با سلام خدمت اقای بارانی نام کاربری من gnbbaker هست نه gnbbanker لطفا اصلاح کنین. تشکر میکنم به خاطر مسابقه انشاالله تو مسابقه بعدی بهتر از قبل خودنمایی کنیم ولی خداییش توی مسابقه های بعدی از شرکت دادن شرکت خواصی جلوگیری کنین و فقط نفراتی رو که بصورت انفرادی شرکت میکنن رو تو مسابقه راه بدین. در کل هر کس زحمت زیادی کشیده اون برنده میشه منم این موفقیت رو برای تیم لیون کامپیوتر و اقای حسینی تبریک میگم.
اقای بارانی کپی کارت ملی به همراه کد پستی و شماره موبایل رو براتون پیام خصوصی بزنیم؟

Shahryar
12-07-13, 21:48
با سلام خدمت اقای بارانی نام کاربری من gnbbaker هست نه gnbbanker لطفا اصلاح کنین. تشکر میکنم به خاطر مسابقه انشاالله تو مسابقه بعدی بهتر از قبل خودنمایی کنیم ولی خداییش توی مسابقه های بعدی از شرکت دادن شرکت خواصی جلوگیری کنین و فقط نفراتی رو که بصورت انفرادی شرکت میکنن رو تو مسابقه راه بدین. در کل هر کس زحمت زیادی کشیده اون برنده میشه منم این موفقیت رو برای تیم لیون کامپیوتر و اقای حسینی تبریک میگم.
اقای بارانی کپی کارت ملی به همراه کد پستی و شماره موبایل رو براتون پیام خصوصی بزنیم؟

سلام دوست عزیز ...

اصلاح شد نام کاربری شما .

قطعاً در مسابقه های بعدی شرایطی را منظور خواهیم کرد تا مسابقه عادلانه تر و بهتر برگزار بشه . اما بحثی که هست اینه که آیا مسابقه به همین روال باشه یا ایده جدیدتری دارید ؟

بله ، اگه محبت کنید . :give_rose:

REd30b
12-07-13, 23:52
اخرین باری بود که تو شهر سخت افزار تو مسابقه ای شرکت کردم .
علت رو تو چند صفحه قبل میتونید ببینید و کاملا بی جواب موند .

با تشکر از مدیران و تبریک به برندگان این مسابقه

Shahryar
13-07-13, 16:45
اخرین باری بود که تو شهر سخت افزار تو مسابقه ای شرکت کردم .
علت رو تو چند صفحه قبل میتونید ببینید و کاملا بی جواب موند .

با تشکر از مدیران و تبریک به برندگان این مسابقه

دوست عزیز ؛

بله شهریار جان حق با شماست ؛ به شرطی که فقط کسانی که به طور کامل قبل از اتمام زمان قانونی شرکت کرده باشن بتونن تغییرات تو سیستمشون ایجاد کنن و دوباره شرکت کنن وگرنه مسلما حق کسایی که در زمان قانونی شرکت کردن پایمال خواهد شد .

این آخرین ارسال شما بود که بنده شخصاً پاش تشکر کردم و در ادامه هم به صورت کلی گفتم انتقادات و پیشنهاداتون را بدید و صحبت شما در فایلی که برای مسابقه بعدی برنامه ریزی شده نوشته شده و لحاظ خواهد شد . اینکه ارسال شما تکی پاسخ داده نشده به این دلیل بود که پیشنهادات و ... را صبر کردیم تا بیشتر بشه و بررسی جامع انجام بدیم وگرنه انتقاد شما وارد هست .

ببینید دوستان بیایند یکم واقع بینانه تر باشیم ...

این اولین باری بود که همچین مسابقه ای در شهر سخت افزار برگزار شده و طبعیتاً مانند هر کار دیگه ای که برای اولین بارش انجام میشه عیب های زیادی خواهد شد که ما هم برای همین مکرراً اعلام کردیم انتقادات و پیشنهاداتتون را بگید . مثال همین تمدید زمان مسابقه به درخواست مکرر کاربران بود در حالی که امثال شما ناراضی بودند و انتقاد شما برای اینکه باید در تایم معمولی شرکت کرده باشند درست هست و ما هم قطعاً برای مسابقه بعدی لحاظ خواهیم کرد .

پس بهتر نیست به جای قهر کردن و ... ساپورت کنیم و با پیشنهادات و انتقادات سازنده خودمون باعث بشیم با یک جو دوستانه که با یک ایده بهتر برای مسابقه و پخته تر شدن ایده ، شرکت ها را ترغیب به برگزاری مسابقه دیگری کنند با ایده های بهتر و کم عیب تر ؟

مطمئن باشید بسیاری از این کاستی ها در مسابقه بعدی حل خواهد شد ، صرفاً پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتون را بفرمایید تا لحاظ بشه . :give_rose:

REd30b
13-07-13, 23:00
دوست عزیز ؛

این آخرین ارسال شما بود که بنده شخصاً پاش تشکر کردم و در ادامه هم به صورت کلی گفتم انتقادات و پیشنهاداتون را بدید و صحبت شما در فایلی که برای مسابقه بعدی برنامه ریزی شده نوشته شده و لحاظ خواهد شد . اینکه ارسال شما تکی پاسخ داده نشده به این دلیل بود که پیشنهادات و ... را صبر کردیم تا بیشتر بشه و بررسی جامع انجام بدیم وگرنه انتقاد شما وارد هست .

ببینید دوستان بیایند یکم واقع بینانه تر باشیم ...

این اولین باری بود که همچین مسابقه ای در شهر سخت افزار برگزار شده و طبعیتاً مانند هر کار دیگه ای که برای اولین بارش انجام میشه عیب های زیادی خواهد شد که ما هم برای همین مکرراً اعلام کردیم انتقادات و پیشنهاداتتون را بگید . مثال همین تمدید زمان مسابقه به درخواست مکرر کاربران بود در حالی که امثال شما ناراضی بودند و انتقاد شما برای اینکه باید در تایم معمولی شرکت کرده باشند درست هست و ما هم قطعاً برای مسابقه بعدی لحاظ خواهیم کرد .

پس بهتر نیست به جای قهر کردن و ... ساپورت کنیم و با پیشنهادات و انتقادات سازنده خودمون باعث بشیم با یک جو دوستانه که با یک ایده بهتر برای مسابقه و پخته تر شدن ایده ، شرکت ها را ترغیب به برگزاری مسابقه دیگری کنند با ایده های بهتر و کم عیب تر ؟

مطمئن باشید بسیاری از این کاستی ها در مسابقه بعدی حل خواهد شد ، صرفاً پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتون را بفرمایید تا لحاظ بشه . :give_rose:
شهریار جان صحبت شما متین؛ همون اول هم گفتم که فقط به خاطر شما تو این مسابقه شرکت کردم نه چیز دیگه ولی وقتی بنده حرفی رو زدم و بهش عمل نشده یعنی اینکه حرفی که من نوعی یا هر دوست عزیز دیگه ای میزنه برای شما مهم نیست و شما طبق تصمیمی که گرفتید عمل خواهید کرد.
اینکه بنده گفتم در این صورت حق من و امثال من پایمال میشه مربوط به همین دوره از مسابقه بوده نه سری بعدی , امیدوارم اینو مد نظر داشته باشید

بازم میگم اگه همه چیز بر اساس دستورالعمل ابتدای مسابقه بود و تغییر نکرده نباید زمان اتمام مسابقه هم تغییر کنه مگر اینکه کسانی که به طور کامل شرکت کرده بودن اجازه تغییر تو اسمبل یا توضیحات یا عکسهاشون داشتند که متاسفانه اینگونه نشد .

.SouSHIanT.
14-07-13, 10:01
با سلام .
بنده هم به نوبه خودم پیروزی این دو عزیز رو تبریک میگم .
ولی ای کاش معیاری برای کار گروهی یا انفرادی در نظر گرفته میشد ...
با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان ...:give_rose:

Shahryar
14-07-13, 14:43
شهریار جان صحبت شما متین؛ همون اول هم گفتم که فقط به خاطر شما تو این مسابقه شرکت کردم نه چیز دیگه ولی وقتی بنده حرفی رو زدم و بهش عمل نشده یعنی اینکه حرفی که من نوعی یا هر دوست عزیز دیگه ای میزنه برای شما مهم نیست و شما طبق تصمیمی که گرفتید عمل خواهید کرد.
اینکه بنده گفتم در این صورت حق من و امثال من پایمال میشه مربوط به همین دوره از مسابقه بوده نه سری بعدی , امیدوارم اینو مد نظر داشته باشید

بازم میگم اگه همه چیز بر اساس دستورالعمل ابتدای مسابقه بود و تغییر نکرده نباید زمان اتمام مسابقه هم تغییر کنه مگر اینکه کسانی که به طور کامل شرکت کرده بودن اجازه تغییر تو اسمبل یا توضیحات یا عکسهاشون داشتند که متاسفانه اینگونه نشد .

دوست عزیز شما می فرمایید به نظر من نوعی عمل نشده که خب همین مثلاً تمدید مسابقه به درخواست تعداد زیادی از کاربران مانند همین سوشیانت عزیز هست که بالا پست زدند . پس در واقع این حرف را با کمی انصاف بیشتر بهتره بگیم ما سعیمون را کردیم به درخواست های شرکت کننده ها و کاربرانمون احترام بگذاریم حالا در این بین طبیعیه که یکسری راضی و یکسری ناراضی خواهند بود که عیب ها را باید با همفکری هم برای سری های بعدی گرفت تا بهتر بشه .

حالا هم از شما صمیمانه خواهش میکنم که پیشنهاداتتون و نظراتتون را روی مسابقه بعدی بدید تا مسابقه پخته تری بتونیم برگزار کنیم تا درصد بالاتری از کاربران از مسابقه رضایت داشته باشند . :give_rose:

STUXNET
14-07-13, 15:02
سلام
به نظر من جوايز رو بيشتر رو قطعات بزاريد بهتره مثلاً كارت گرافيك -يا هارد
نظرتون چيه؟

Shahryar
14-07-13, 15:14
سلام
به نظر من جوايز رو بيشتر رو قطعات بزاريد بهتره مثلاً كارت گرافيك -يا هارد
نظرتون چيه؟

دوست عزیز اسپانسر این مسابقه شرکت گرین هست و طبیعتاً از کالا های خودت جایزه میده که گرین کارت گرافیک و ... نمیاره . :give_rose:

STUXNET
15-07-13, 08:52
به حر حال من نظر دادم اگه اينطور بود بهتر بود

lorn
15-07-13, 10:23
با اجازه حالا که دوستان دارن نظراتشون رو هم تو این تاپیک می دن می خواستم عرض کنم اگر جای بخش عمومی که کولر جایزش بود بخش نو آوری داشتیم خیلی بهتر بود و صد البته با جایزه بهتر به اینصورت که هدف این قسمت طراحی و ساخت یک کیس از پایه باشه یا تغییرات واقعا اساسی در کیس داده می شد بنظرم این کار می تونه باعث جذب مخاطب و جذب شرکت کننگان بیشتر بشه
و در ضمن محدود بودن مسابقه بر روی کیس های گرین اصلا خوب نبود خیلی از دوستان شاید بخاطره نداشتن کیس گرین در مسابقه شرکت نکردن
با تشکر:give_rose: