PDA

مشاهده نسخه کامل : اندر حکایت گارانتی آواژنگ با تجربیات شما !

Shahryar
18-03-13, 13:29
سلام دوستان ...

بالاخره طرح بزرگ" اندر حکایت گارانتی در ایران (Only the registered members can see the link!) " با حمایت آواژنگ راه اندازی شد !

هر تجربه ای با گارانتی آواژنگ دارید را با ما در میان بگذارید ، نظرتون را عموماً اعلام کنید و جایزه بگیرید !

مراجعه به صفحه اختصاصی گارانتی آواژنگ (Only the registered members can see the link)

- گزارش اعتبار گارانتی آواژنگ ( فروردین ماه 92 ) (Only the registered members can see the link)

pc_hex
08-04-13, 01:25
سلام . من بشخصه تجربه خوبی از آواژنگ ندارم . نظر هم نوشتم، امیدوارم تایید بشه و همه بدونن گارانتی چه معنی داره و نحوه برخورد با مشتری چطور هست !

Shahryar
08-04-13, 09:57
سلام . من بشخصه تجربه خوبی از آواژنگ ندارم . نظر هم نوشتم، امیدوارم تایید بشه و همه بدونن گارانتی چه معنی داره و نحوه برخورد با مشتری چطور هست !

سلام دوست عزیز ؛

ممنون ازین که وقتتون را به ما اختصاص میدید ...

عزیز از اونجایی که این طرح خیلی مهم هست و برنامه های کشوری براش داریم روی نظمش خیلی حساسیم ، میشه یک زحمتی بکشید ؟ به این دوستتون که برده گارانتی بگید بیاد و در قالبی که بیان کردیم نظرش را توی کامنت ها بنویسه ؟ یعنی همین کیس را فقط در قالبی که خواسته شده تا بتونیم در تحلیل های آماریمون ازش استفاده کنیم .

ممنون . :give_rose:

pc_hex
08-04-13, 11:08
درود .
شهریار عزیز ایشون کاربر mrsarafraz در انجمن PT هستند .
از دوستان بنده هستن .
مشخصات سیستم منظورتون هست ؟
ایشون گارانتی نبرده بلکه ، از شهرستان به نمایندگی آواژنگ ارسال کردند ولی مجبور شدند کالایی که مورد نیازش نبود رو + مبلغی که اصلا راضی نبود بپردازند .
باز توضیحات دیگری هم نیاز بود من در خدمت شما هستم .

mehdis55
08-04-13, 11:18
واقعا چیزی به اسک گارانتی تو ایران هست . نخندونین منو . مشتری مداری کیلو چند .

Shahryar
08-04-13, 12:12
درود .
شهریار عزیز ایشون کاربر mrsarafraz در انجمن PT هستند .
از دوستان بنده هستن .
مشخصات سیستم منظورتون هست ؟
ایشون گارانتی نبرده بلکه ، از شهرستان به نمایندگی آواژنگ ارسال کردند ولی مجبور شدند کالایی که مورد نیازش نبود رو + مبلغی که اصلا راضی نبود بپردازند .
باز توضیحات دیگری هم نیاز بود من در خدمت شما هستم .

عزیز دعوتشون کنید به انجمن و سایت تا در سایت اصلی نظرشون را در قالبی که ذکر شده ( نوع کالا ، زمان و ... ) بیان کنند . احتمالاً غیر از سطح برخورد بقیه موارد میتونند پر کنند چون از نماینده استفاده کردند .

واقعا چیزی به اسک گارانتی تو ایران هست . نخندونین منو . مشتری مداری کیلو چند .

دوست عزیز ؛

عضویتتون را در انجمن های تخصصی شهر سخت افزار تبریک میگم . :give_rose:

خیلی ها مانند شما فکر میکنند ...

اما چاره چیه ؟ اگه مداوم بگیم نیست ، بده بده ، خوب میشه کیفیت گارانتی های ایرانی آیا ؟؟ قطعاً بهتر نمیشه ...

پس بهتر اینه که روند های نظارتی و رسانه ای را روشون قوی تر کنیم تا بدونند هیچ موردی پنهان نخواهد ماند و حداقل با توجه به اینکه در محیطی مثل شهر سخت افزار بدون هیچ غرض ورزی و سانسوری تجربیات مشتریانشون بیان میشه و دیگران کم کم به مرور زمان به عنوان یک مرجع ازش استفاده می کنند ، حداقل کمی بهتر از گذشته رفتار خواهند کرد و میشه امید روزی داشت که گارانتی بهتر و بهتر بشه . :cool:

Over_Cracker
08-04-13, 12:13
درود.

دوستان؛این طرح فراتر از یک بحث چت رومی هستش! تعیین میزان کیفیت یک شرکت گارانتی کننده محصول نیز با شرکت حداکثری کاربران در این طرح مشخص میشه.هر چه تعداد افراد شرکت کننده بیشتر باشه،خطا در نتیجه گیری کمتر میشه اما هدف بزرگتر اینه که بتونیم به بالابردن سطح کیفیت شرکت های گارانتی کننده کمک کنیم.

کمتر شرکت گارانتی کننده ای هستش که خودش را زیر تیغ فیدبک کاربران ببره و اگر واقعا خواهان بالا رفتن سطح کیفیت شرکت های گارانتی در ایران هستید،ابن طرح بهترین فرصت هستش که نتیجش در بلند مدت مشخص میشه.

پس دوستان هم یاری کنند و فیدبک های خودشون را در قالب رسمی و تعیین شده در سایت اصلی ارائه کنند.

سپاس.

mota_killer
09-04-13, 12:40
منم به شخصه به گارانتی اعتقادی ندارم طی تجربه ی 10سالم...

Shahryar
09-04-13, 16:56
منم به شخصه به گارانتی اعتقادی ندارم طی تجربه ی 10سالم...

پست شماره 6 را مطالعه کنید لطفاً ...

happyfeat
10-04-13, 09:27
بنده هم به شخصه تجربه خوبی از گارانتی آواژنگ ندارم . یه مادربرد P35 داشتم که نیاز به پروگرام کردن بایوس داشت . وقتی بردم گارانتی به اجبار با یه برد دست 2 عوض کردن اونم بردی که 10 روز بود خریده بودم . بردی که به من تحویل دادن دارای قطعی PCB بودش و بعضی مواقع بوت نمیشد . خلاصه چند بار که مجدد بردم گارانتی با گلو بحث و بگو مگو قبول نکردن که نکردن. خلاصه ته مشتری مداری هستش این گارانتی . از اون موقع چند صد تا سیستمی که برای افزاد مختلف جمع کردم سراغ گارانتی آواژنگ نرفتم.البته تمامی گارانتی ها این مشکلات رو دارند اما آواژنگ یه چیز دیگه هستش تو برخورد با مشتری و پاسخ دهی و .....

alimeysam
10-04-13, 16:34
جنس بدون گارانتی بخر پولی رو که میخوای الکی بدی به گارانتی بزار تو جیبت اگه جنسی که انتخاب کردی معروف و با کیفیت باشه نیاز به گارانتی نداره اونم گارانتی ایرانی؟؟؟که هیچ چیز رو شامل نمیشه هارد سامسونگ داشتم از اول نتونستم روی درایو رو ببینم چه برسه به به نصب ویندوز دادم گارانتی برگشته میگه هارد ضربه خورده در صورتی که به خاطر حساس بودن خودم لای پر گذاشته بودمش نمایندگی برگشته میگه بیا یه نو بدم بهت به نصف قیمت این هم اولین و اخرین تجربه گارانتی من بود جنس فقط بی گارانتی.

Shahryar
10-04-13, 19:22
بنده هم به شخصه تجربه خوبی از گارانتی آواژنگ ندارم . یه مادربرد P35 داشتم که نیاز به پروگرام کردن بایوس داشت . وقتی بردم گارانتی به اجبار با یه برد دست 2 عوض کردن اونم بردی که 10 روز بود خریده بودم . بردی که به من تحویل دادن دارای قطعی PCB بودش و بعضی مواقع بوت نمیشد . خلاصه چند بار که مجدد بردم گارانتی با گلو بحث و بگو مگو قبول نکردن که نکردن. خلاصه ته مشتری مداری هستش این گارانتی . از اون موقع چند صد تا سیستمی که برای افزاد مختلف جمع کردم سراغ گارانتی آواژنگ نرفتم.البته تمامی گارانتی ها این مشکلات رو دارند اما آواژنگ یه چیز دیگه هستش تو برخورد با مشتری و پاسخ دهی و .....

دوست عزیز تجربیاتتون را در قالبی که خواسته شده در سایت اصلی بنویسید ، اینجا فایده ای نداره و در پاکسازی تاپیک ممکنه حذف بشه ، طرح نظرخواهی فقط و فقط در وب سایت هست .

شماره موبایلتون را لطفاً در مشخصات کاربریتون ذکر کنید . :give_rose:

جنس بدون گارانتی بخر پولی رو که میخوای الکی بدی به گارانتی بزار تو جیبت اگه جنسی که انتخاب کردی معروف و با کیفیت باشه نیاز به گارانتی نداره اونم گارانتی ایرانی؟؟؟که هیچ چیز رو شامل نمیشه هارد سامسونگ داشتم از اول نتونستم روی درایو رو ببینم چه برسه به به نصب ویندوز دادم گارانتی برگشته میگه هارد ضربه خورده در صورتی که به خاطر حساس بودن خودم لای پر گذاشته بودمش نمایندگی برگشته میگه بیا یه نو بدم بهت به نصف قیمت این هم اولین و اخرین تجربه گارانتی من بود جنس فقط بی گارانتی.

دوست عزیز ، پست شماره 6 را ببینید و نظرتون را اگه دوست داشتید بفرمایید . :great:

ocido
11-04-13, 10:24
به نظر من هر گارانتی یه معایب و مزایایی داره.
خودم یه بار تونستم برای تعویض منبع تغذیه ازش استفاده کردم اما یه بار دیگه برای کاری دیگه اقدام کردم پاسخ غیر معقول بهم دادند و منو مقصردونستن.
در هر حال از هیچی بهتره...:yes:

hasan33
11-04-13, 12:28
من در خصوص آوا نگ تجربه ای ندارم . بطور کلی گارانتی در کشور جدی گرفته نمی شود

hasan33
11-04-13, 12:36
سلام- از اینکه بدون سلام پاسخ دادم ببخشید از طرح سئوال متشکرم

Mohammad Yek110
12-04-13, 19:32
سلام ، بنده اصلا به گارانتی توی ایران اعتقاد نداشتم ولی آواژنگ از اون شرکتهاست که فرق می کنه ... نظر هم دادم پ.ن : توی نظر اول یادم رفت شماره موبایل بنویسم توی نظر دوم گذاشتم ، ممنون میشم پیامم تایید بشه

happyfeat
13-04-13, 10:18
دوست عزیز تجربیاتتون را در قالبی که خواسته شده در سایت اصلی بنویسید ، اینجا فایده ای نداره و در پاکسازی تاپیک ممکنه حذف بشه ، طرح نظرخواهی فقط و فقط در وب سایت هست .

شماره موبایلتون را لطفاً در مشخصات کاربریتون ذکر کنید . :give_rose:

به امید بهتر شدن خدمات دهی در ازای پرداخت هزینه برای گارانتی به همون صورتی که خواسته شده بود قرار دادم . ممنون از شما دوست عزیز:give_rose:

vahid_voldemort
13-04-13, 16:13
گارانتی آشنا بود خوبه! نبود یعنی الکی و پول چاپیدن #من خودم تو بازار ایران -چهارراه ولیعصر کار میکنم

Shahryar
13-04-13, 18:37
گارانتی آشنا بود خوبه! نبود یعنی الکی و پول چاپیدن #من خودم تو بازار ایران -چهارراه ولیعصر کار میکنم

سلام دوست عزیز ؛

عضویتتون در شهر سخت افزار را تبریک میگیم . :give_rose:

پست شماره 6 را لطفاً بخونید و اگه در مورد گارانتی آواژنگ به طور خاص نظری دارید در سایت در قالب گفته شده ارسال کنید تا استفاده کنیم .

باتشکر :great:

mehrdad_ab
13-04-13, 23:58
سلام
به شخصه بخاطر بالابودن قیمت محصولات گیگابایت و در کل بالابودن قیمت محصولاتی تحت گارانتی آواژنگ زیاد با این برند محبوب که در حال حاضر هم محوب ترین برند بنده هست کار نکردم
ولی در مواردی که برای خودم و یا آشناها خرید داشتم خوشبختانه مسئله ای نداشتم که راهی گارانتی بشه.
برای سایر گارانتی ها هم ، به موقع بحث می کنیم.

mojy_ir
16-04-13, 20:53
آواژنگ خوبه !

Shahryar
16-04-13, 23:03
آواژنگ خوبه !

دوست عزیز ، نظرتون را در قالب خواسته شده در سایت محبت میکنید بنویسید تا بتونیم استفاده کنیم ازش ؟

PUMAOC
16-04-13, 23:33
من سال 89 اگر اشتباه نکنم یک عدد 5870 آکبند روی اشتباه خودم سوخت. بردم آواژنگ محله مون! یه نگا کرد گفت بوت نمی شه. الان موجود نداریم هفته ی آینده بیا آکبندشو ببر!!

هیچ هزینه یی هم از من نگرفتن!

Shahryar
17-04-13, 20:04
من سال 89 اگر اشتباه نکنم یک عدد 5870 آکبند روی اشتباه خودم سوخت. بردم آواژنگ محله مون! یه نگا کرد گفت بوت نمی شه. الان موجود نداریم هفته ی آینده بیا آکبندشو ببر!!

هیچ هزینه یی هم از من نگرفتن!

به به سعید عزیز ، خوبی ؟ کم پیدایی ؟

سعید جان این را توی سایت توی قالبی که گفته شده مینویسی که بتونیم از نظرت استفاده کنیم ؟

ممنون :Love-ssa~! (1):

Vahid_ath
18-04-13, 10:39
شهریار جان این قالب چیه ؟
برای من هم نوشتی توی قالب نظرمو بنویسم

دوتا تکست باکس بود یکی موضوع یکی متن من چیز دگیه ای ندیدم

Exclusive
19-04-13, 01:47
با سلام
به نظر من که گارانتی در ایران یعنی پرداخت یه مبلغ اضافه بیهوده جهت دلخوش بودن برای روز مبادا که وقتی هم پیش میاد در نهایت باید بگی "ببخشید که محصولتون خراب شد منو نکشید" اونها هم بگن "همینه که هست"
حالا می خواد آواژنگ باشه یا غیره
با تشکر

Shahryar
19-04-13, 09:26
شهریار جان این قالب چیه ؟
برای من هم نوشتی توی قالب نظرمو بنویسم

دوتا تکست باکس بود یکی موضوع یکی متن من چیز دگیه ای ندیدم

وحید جان مطلب را خوندید توی سایت اصلی ؟

منظور قالبی هست که توی مطلب هم ذکر شده که شامل سطح برخورد ، زمان و ... هست .

با سلام
به نظر من که گارانتی در ایران یعنی پرداخت یه مبلغ اضافه بیهوده جهت دلخوش بودن برای روز مبادا که وقتی هم پیش میاد در نهایت باید بگی "ببخشید که محصولتون خراب شد منو نکشید" اونها هم بگن "همینه که هست"
حالا می خواد آواژنگ باشه یا غیره
با تشکر

سلام دوست عزیز ؛

پست شماره 6 را مطالعه فرمایید ! :give_rose:

PUMAOC
19-04-13, 11:24
به به سعید عزیز ، خوبی ؟ کم پیدایی ؟

سعید جان این را توی سایت توی قالبی که گفته شده مینویسی که بتونیم از نظرت استفاده کنیم ؟

ممنون :Love-ssa~! (1):

done .....

asre2rangi
19-04-13, 15:39
گارانتیش که خیلی معروفه نمیدونم والا

alitondar
19-04-13, 23:23
با سلام من سال 90 سیستمم مشکل داشت و بعد از روشن شدن Restart میشد ، بردم نمایندگی آواژنگ مشهد ، یه خوردگی کوچیک رو main بود ، گفتن به خاطر این خوردگی گارانتی شاملش نمیشه ولی سیستمو گرفتن و معلوم شد مشکل از main نیست. بایاس main هم برام اپدیت کردن.(بدون هزینه) خوردگشی اینقدر ریز بود که خودم تا اون موقع ندیده بودمش ، یارو 10 دقیقه نگاه کرد تا یه اشکال ازش در بیاره و از گارانتی خارجش کنه.

Shahryar
19-04-13, 23:31
با سلام من سال 90 سیستمم مشکل داشت و بعد از روشن شدن Restart میشد ، بردم نمایندگی آواژنگ مشهد ، یه خوردگی کوچیک رو main بود ، گفتن به خاطر این خوردگی گارانتی شاملش نمیشه ولی سیستمو گرفتن و معلوم شد مشکل از main نیست. بایاس main هم برام اپدیت کردن.(بدون هزینه) خوردگشی اینقدر ریز بود که خودم تا اون موقع ندیده بودمش ، یارو 10 دقیقه نگاه کرد تا یه اشکال ازش در بیاره و از گارانتی خارجش کنه.

دوست عزیز تجربه و ارزیابیتون را فقط از طریق قالب گفته شده در لینک مربوطه در وب سایت شهر سخت افزار بیان کنید .

Exclusive
20-04-13, 00:29
با سلام خدمت استاد ارجمند
پست شماره 6 را خواندم ،کاملا منطقی هست ولی باید بگم که اینجا ایرانه و خیلی ساده اصول تجاری نادیده گرفته میشن و اصولا مشتری مداری در حد یک جمله قشنگه(چون من خودم باهاش درگیرم) البته امیدوارم از دیدگاه بنده دلگیر نشوید

KING
20-04-13, 00:50
سلام من شاید بیش از 10 بار به آواژنگ مراجعه کرده باشم و بیشترین تعداد مراجعهات من خرابی مادربرد و در قدم بعدی گرافیک بوده و بهترین خاطرات رو از اواژنگ دارم هیچوقت ناراضی بر نگشتم یا قطعه معیوب را با آک تعویض کرده و یا به شکل درست تعمیر کردن فقط میتونم بگم بین تمامی شرکت های ( گارانتی ) اواژنگ بهترین است

Shahryar
20-04-13, 11:01
با سلام خدمت استاد ارجمند
پست شماره 6 را خواندم ،کاملا منطقی هست ولی باید بگم که اینجا ایرانه و خیلی ساده اصول تجاری نادیده گرفته میشن و اصولا مشتری مداری در حد یک جمله قشنگه(چون من خودم باهاش درگیرم) البته امیدوارم از دیدگاه بنده دلگیر نشوید

سلام دوست عزیز ؛

شاید این جور باشه که شما می فرمایید ولی بحث من اینه که تنها گریز از این جریان ، همین حرکاتی هست که انجام میشه تا به مرور زمان و آروم آروم تغییرات صورت بگیره ...

سلام من شاید بیش از 10 بار به آواژنگ مراجعه کرده باشم و بیشترین تعداد مراجعهات من خرابی مادربرد و در قدم بعدی گرافیک بوده و بهترین خاطرات رو از اواژنگ دارم هیچوقت ناراضی بر نگشتم یا قطعه معیوب را با آک تعویض کرده و یا به شکل درست تعمیر کردن فقط میتونم بگم بین تمامی شرکت های ( گارانتی ) اواژنگ بهترین است

سلام به برادر بهنام عزیز ...

عزیز توی سایت پای همون مطلبی که ذکر شده نظرت را در قالبی که نوشتیم بنویس که بتونیم استفاده آماری کنیم ازش .

ممنون :give_rose:

yummy_boy
21-04-13, 10:14
کلاً زیاد به گارانتیهای ایران اعتقادی ندارم

Shahryar
21-04-13, 12:52
کلاً زیاد به گارانتیهای ایران اعتقادی ندارم

سلام دوست عزیز ؛

عضویتتون را در انجمن های شهر سخت افزار تبریک میگم .

پست شماره 6 را مطالعه کنید لطفاً ...

a.ch
24-04-13, 12:19
واقعیت من از این شرکت راضی بودم چند بار واسم کار پیش اومده راه انداخته

YASER_JAB
24-04-13, 13:21
سلام ( بی اعتقاد شدن به گارانتی)من شاید 15 سال تو کاره کامپیوتر هستم و همش گیگا کار میکردم ولی دو بار فرستادم گارنتی یه بار خودم نرفتم و دوستم بعد که مادربورد رو اورد دیدم روسوکت پردازنده یه چیزی گذاشتن که ما نبینیم بعد که برداشتم دیدیم یه پایه جای سی پی رو رو کج کردن (جان ما گارنتی رو داشته باش)خلاصه تازگی ها رفتم تا حالا که خودم نرفته بودم دیدم یه جایی الکی تو یه ساختمون کثیف دارن تو مشهد یه پلاستیک زدن گیگابایت بعد رفتم دیدیم همجا یه مشتری داره دعوا میکنه با مسول که بابا من این دستگاه رو دو روزه گرفتم باید تعویض کنید نه تعمیر.....!!!!خلاصه من مادریورد رو دادم گفتم تعویض دارید گفت نه تعویض گفتم شما رو گارانتی نوشتید تعویض با دستگاه سالم ( حقه رو داشته باشید) همه فکر نو میکننخودش خندش گرفت بعد گفت نه تعویض در کار نیست به هیچ عنوانهمنجا گفتم دیگه عمرا دستگا با گارنتی بخرمبه نظر من باید اوازنگ مثلا بزنه 1 سال تعویض 2 سال گارنتی فنی حالا کمتر بیشتر خیلی مسخره هست که تعمیر میکنن!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه مطلب اصلا جالب نبود تو ذهن من شرکت بهتری میومددر ضمن پشت 6 رو لینک کنید دوستان گم کردن!!!!!!!!

aydad
24-04-13, 15:29
سلام من که تا حالا مشکلی نداشتم !!!!

Shahryar
24-04-13, 22:04
واقعیت من از این شرکت راضی بودم چند بار واسم کار پیش اومده راه انداخته

سلام ( بی اعتقاد شدن به گارانتی)من شاید 15 سال تو کاره کامپیوتر هستم و همش گیگا کار میکردم ولی دو بار فرستادم گارنتی یه بار خودم نرفتم و دوستم بعد که مادربورد رو اورد دیدم روسوکت پردازنده یه چیزی گذاشتن که ما نبینیم بعد که برداشتم دیدیم یه پایه جای سی پی رو رو کج کردن (جان ما گارنتی رو داشته باش)خلاصه تازگی ها رفتم تا حالا که خودم نرفته بودم دیدم یه جایی الکی تو یه ساختمون کثیف دارن تو مشهد یه پلاستیک زدن گیگابایت بعد رفتم دیدیم همجا یه مشتری داره دعوا میکنه با مسول که بابا من این دستگاه رو دو روزه گرفتم باید تعویض کنید نه تعمیر.....!!!!خلاصه من مادریورد رو دادم گفتم تعویض دارید گفت نه تعویض گفتم شما رو گارانتی نوشتید تعویض با دستگاه سالم ( حقه رو داشته باشید) همه فکر نو میکننخودش خندش گرفت بعد گفت نه تعویض در کار نیست به هیچ عنوانهمنجا گفتم دیگه عمرا دستگا با گارنتی بخرمبه نظر من باید اوازنگ مثلا بزنه 1 سال تعویض 2 سال گارنتی فنی حالا کمتر بیشتر خیلی مسخره هست که تعمیر میکنن!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه مطلب اصلا جالب نبود تو ذهن من شرکت بهتری میومددر ضمن پشت 6 رو لینک کنید دوستان گم کردن!!!!!!!!

سلام من که تا حالا مشکلی نداشتم !!!!

دوستان عزیز ؛

ممنون از وقتی برای ارسال نظراتتون در شهر سخت افزار صرف میکنید . :give_rose:

لطفاً نظراتتون را در قالبی که در سایت ذکر شده ( تجربه کلی ، زمان و ... ) بیان کنید تا بشه از نظرات و تجربیاتتون استفاده کنیم .

در ضمن فراموش نکنید عضو بشید ، ایمیل و شماره موبایلتون را هم وارد کنید .

ممنون

Shahryar
25-04-13, 11:32
گزارش اعتبار گارانتی آواژنگ ( فروردین 92 ) (Only the registered members can see the link)

crowhite
27-04-13, 14:17
tanx mamnoonam

YASER_JAB
27-04-13, 16:29
دیگه اینو بگم باور نمیکنید

گفتم شما اگه تعویض کالا ندارید پس گارانتی چیه گفت تعمیر بدونه بدون هزینه امتیازه هست ( زمانی که کلا گارانتی هم داشت)

الان تو سایت زده تا الان هزینه شما 15000 هزار تومن :lol::lol::lol::lol::lol: خدایا بری به کی بگی آوازنگ مشهد افتضاح

Shahryar
27-04-13, 21:32
دیگه اینو بگم باور نمیکنید

گفتم شما اگه تعویض کالا ندارید پس گارانتی چیه گفت تعمیر بدونه بدون هزینه امتیازه هست ( زمانی که کلا گارانتی هم داشت)

الان تو سایت زده تا الان هزینه شما 15000 هزار تومن :lol::lol::lol::lol::lol: خدایا بری به کی بگی آوازنگ مشهد افتضاح

شما دقیقاً به ما باید بگید !

به مطلبی که در پست اول گذاشته شده مراجعه کرده و تجربه خودتون را در قالب ذکر شده بنویسید .

شاد باشید .

YASER_JAB
27-04-13, 23:42
احتمالا فردا بریم بگیرم دستگاه رو اگه واقعا پول بگیرن اینجا هم عکس میزارم هم جهانی میکنم این گارانتی رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!:party:

Moein
28-04-13, 10:50
احتمالا فردا بریم بگیرم دستگاه رو اگه واقعا پول بگیرن اینجا هم عکس میزارم هم جهانی میکنم این گارانتی رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!:party:

دوست عزیز این تاپیک هم به خاطر همین موضوع هست که مشکلات و مسائل مربوط به گارانتی اواژنگ به گوش بخش گارانتی شرکت برسه و تقریبا میشه یک کنترل نامحسوس روی بخش گارانتی اواژنگ داشت

اما دوستان عزیز تمامی گارانتی های ایران یک شرایط خوب دارند که شما که برای گارانتی اقدام می کنید باید مراقب اون باشید و ازش استفاده کنید!!!

1- کالا رو به صورت حضوری برای گارانتی ببرید - افراد متخصص همون لحظه قطعه شما رو بازرسی می کنند در جلوی شما اگر ایرادی اون لحظه به قطعه گرفتند مشکل مربوط به خود شما میشه اما اگر نتونستند ایراد ظاهری در اون لحظه بگیرند بگید در رسیدتون قید کنند که قطعه فاقد ایراد ظاهریست ترجیحا هم قبل از مراجعه از قطعه به صورت ماکرو عکس بگیرید و خودتون هم کاملا اون رو بازرسی کنید

نماینده های شرکت های گارانتی کننده در شهرستان ها قاعتا هیچ کاره هستند و بسته به اخلاق اون روزشون این قابلیت رو دارند که قطعه رو براتون تعویض تعمیر یا خارج از گارانتی کنند پس بهتر هست قبل از جبهه گرفتن به نفع خودتون به نفع اون ها جبهه بگیرید و کلی باشون خوش وبش های درست و حسابی بکنید اینطوری سنگ رو هم براتون اگر شکسته باشه تعمیر یا تعویض می کنند

من الان نزدیک به بیش از 20 بار تجربه ارسال گارانتی به اواژنگ دارم که به غیر از اولی اون که اشتباهم نشان دادن دانش یا به رخ کشیدن دانشم بود که باعث شد قطعه تعویض نشه!! در تمامی موارد قطعه که داشتم با قطعه نو تعویض شده تنها با داشتن روی خوش و نشان دادن نداشتن هیچ اطلاع از اتفاق های افتاده!!!

YASER_JAB
28-04-13, 12:31
من قبول ندارم

روی خوش زمانی باید به ادم ها نشون بدی که اونا هم واسه تو ارزش قائل باشن که متاسفانه این قضیه جا نیوفتاده
ولی من از همه لوازم عکس گرفتم دقیقا میخوام چک کنم بهشون اول بگم تعویض کردید یا تعمیر حتی از سریال
قطعه عکس گرفتم جلوی من که تمعیر نکردد گفتند یه هفته دیگه بیا که الان بیشتر هم شده

Senna LEGEND
28-04-13, 13:52
سلام
والا من تا حالا تجربه ای با آواژنگ نداشتم
چون قطعه با این گارانتی نداشتم :دی
ولی هرچی شنیدم از تجربیات دیگرون این بوده که خوبه و تا حدودی (نسبت به سایر شرکتها) بهتره
من تجربه خیلی خوبی با شرکت معظم سازگار ؟؟؟!!!!! دارم که میتونه در حد یه طومار باشه
خسارتی که در نهایت کلاشی به من زدند و من که تجربه قبلی با هیچ شرکت گارانتی رو نداشتم به راحتی سرم کلاه رفت
شرکت بعدی ای که ازش خرید میکنم حتما آواژنگ خواهد بود که مادربرد گیگا میخوام بگیرم
کاش تاپیکهایی برای شرکت سازگار ... شده و همینطور ویستاپخش (الماس) میزدید
این دو شرکت خیلی آمارشون درهمه
توی فروم ماهنامه سخت افزار که نظرسنجی زدن اینا اول شدن
آمارشم به خود شرکتها دادن
پیشنهادم اینه که شما هم همچین کار مشابهی کنید که فکر نکنن فقط یه فروم و یه عده نظرشون نسبت به اونها بد بوده
و بدونن که همه میدونن ماهیت این شرکتها چیه
واقعا اینکارو بکنید
ممنون

Shahryar
28-04-13, 19:44
من قبول ندارم

روی خوش زمانی باید به ادم ها نشون بدی که اونا هم واسه تو ارزش قائل باشن که متاسفانه این قضیه جا نیوفتاده
ولی من از همه لوازم عکس گرفتم دقیقا میخوام چک کنم بهشون اول بگم تعویض کردید یا تعمیر حتی از سریال
قطعه عکس گرفتم جلوی من که تمعیر نکردد گفتند یه هفته دیگه بیا که الان بیشتر هم شده

سلام دوست عزیز ؛

تجربه اتون از گارانتی آواژنگ را در سایت اصلی ( توجه کنید فقط و فقط در سایت اصلی ) و فقط در قالب ذکر شده در سایت کامنت بگذارید توی مطلبی که ذکر شده "حتماً" پابلیش میکنیم .

خوشحال باشید که همچین طرحی هست و میتونید موردتون را به همه اعلام کنید . فقط دقت کنید باید طبق قوانین در مطلب مورد نظر در شهر سخت افزار با ایمیل و شماره وارد شده ( در سایت عضو بشید ، از منوی کاربری شماره موبایل را وارد کنید ) ثبت کنید نظرتونو .

ممنون .

سلام
والا من تا حالا تجربه ای با آواژنگ نداشتم
چون قطعه با این گارانتی نداشتم :دی
ولی هرچی شنیدم از تجربیات دیگرون این بوده که خوبه و تا حدودی (نسبت به سایر شرکتها) بهتره
من تجربه خیلی خوبی با شرکت معظم سازگار ؟؟؟!!!!! دارم که میتونه در حد یه طومار باشه
خسارتی که در نهایت کلاشی به من زدند و من که تجربه قبلی با هیچ شرکت گارانتی رو نداشتم به راحتی سرم کلاه رفت
شرکت بعدی ای که ازش خرید میکنم حتما آواژنگ خواهد بود که مادربرد گیگا میخوام بگیرم
کاش تاپیکهایی برای شرکت سازگار ... شده و همینطور دزد محترم ویستاپخش (الماس) میزدید
این دو شرکت خیلی آمارشون درهمه
توی فروم ماهنامه سخت افزار که نظرسنجی زدن اینا اول شدن
آمارشم به خود شرکتها دادن
پیشنهادم اینه که شما هم همچین کار مشابهی کنید که فکر نکنن فقط یه فروم و یه عده نظرشون نسبت به اونها بد بوده
و بدونن که همه میدونن ماهیت این شرکتها چیه
واقعا اینکارو بکنید
ممنون

دوست عزیز ؛

پستتون را ویرایش کردم تا الفاظ تحریک آمیز استفاده نشه .

ممنون بابت نظراتتون . ایشالله اگه طرحی که با گارانتی آواژنگ راه انداختیم همه گیر بشه میریم سراغ بقیه شرکت ها و اون وقت شما میتونید نظراتتون را در مورد سازگار و ... هم بنویسید و این شرکت ها هم در قالب حرفه ای بررسی بشند .

شاد باشید .:give_rose:

YASER_JAB
02-05-13, 12:18
اقا شهریار چرا پست که این همه زمان گذاشتم نوشته ام پاک کردید .

نکنه ؟! من این پست رو تو سایت اصلی میذارم واقعا درج میکنید یا نه ؟

Shahryar
02-05-13, 12:31
اقا شهریار چرا پست که این همه زمان گذاشتم نوشته ام پاک کردید .

نکنه ؟! من این پست رو تو سایت اصلی میذارم واقعا درج میکنید یا نه ؟

بنده عرض کردم خدمتتون این ارسال ها پاک خواهد شد و دلیلش را هم خدمتتون گفتم ...

گفتم تجربه خودتون از گارانتی را به صورت قالبی که در لینک زیر ذکر شده در قسمت نظرات باید ارسال کنید و این مورد را چندین بار خدمتتون عرض کردم . شما در قالب یاد شده تجربه خودتون را ارسال کنید تا ما پابلیش کنیم :

Only the registered members can see the link

اصلاً مشکلی با منفی بودن نظرتون نسبت به گارانتی یا ... نداریم ، ما دقیقاً هدفمون همینه که هر تجربه ای هست نوشته بشه چه خوب چه بد تا بتونیم گارانتی ها را ارزیابی کنیم ولی باید در چارچوب خودش باشه تا بتونیم با روال منطقی بررسی های آماری روش بکنیم چیزی که در بررسی فروردین ماه این گارانتی هم دیدید ...

امیدوارم توضیحات من قانع کننده باشه . :give_rose:

WORYA_SH
04-05-13, 12:07
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز چون این مطلب را دیدم خواستم نظرم را گفته باشم هر چند خیلی وقت هم هست که به انجمن سر نزدم .در مورد خدمات اواژ نگ یه مشکلی که بنده به نظرم رسید عنوان کنم نمایندگی های اواژ نگ تو هر شهری یه بخشی خودشون برای تعمییرات دارند که اکثرا من متوجه شدم خودشون تعمییرات را انجام می دن و متاسفانه اکثرا کسانی هستند که تجربه کافی را ندارند و اگه کسی به مشکلی بر بخوره مسایلی مثل ایراد ظاهری یا استفاده نا صحیح را عنوان می کنند . بنده یه مین بورد 880-usb3 را 5 بار فرستادم گارانتی که 80 هزار تومان هم بابت ارسال به تهران هزینه براش پرداخت شده و مطمین هستم که اصلا به تهران هم ارسال نشده ومین بورد الان هم بعد از 2 سال معیوب هست و جدیدا به یکی دیگه از نمایندگی ها تحویل دادیم.

Shahryar
04-05-13, 12:17
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز چون این مطلب را دیدم خواستم نظرم را گفته باشم هر چند خیلی وقت هم هست که به انجمن سر نزدم .در مورد خدمات اواژ نگ یه مشکلی که بنده به نظرم رسید عنوان کنم نمایندگی های اواژ نگ تو هر شهری یه بخشی خودشون برای تعمییرات دارند که اکثرا من متوجه شدم خودشون تعمییرات را انجام می دن و متاسفانه اکثرا کسانی هستند که تجربه کافی را ندارند و اگه کسی به مشکلی بر بخوره مسایلی مثل ایراد ظاهری یا استفاده نا صحیح را عنوان می کنند . بنده یه مین بورد 880-usb3 را 5 بار فرستادم گارانتی که 80 هزار تومان هم بابت ارسال به تهران هزینه براش پرداخت شده و مطمین هستم که اصلا به تهران هم ارسال نشده ومین بورد الان هم بعد از 2 سال معیوب هست و جدیدا به یکی دیگه از نمایندگی ها تحویل دادیم.

سلام وریا جان ، خوبی عزیز ؟

کم پیدایی ...

آقا این مطلب را توی سایت اصلی ، توی قسمت مشخص شده که در پست اولم لینک دادیم در قالب مشخصش بگو ، این شکلی هیچ فایده ای نداره ... :give_rose:

pouryaketabi
04-05-13, 14:16
خوبه عالی بهترین

Shahryar
04-05-13, 14:28
خوبه عالی بهترین

لطفاً تجربه خودتونو توی سایت اصلی در مطلبی که در پست اول ذکر شده با قالب ذکر شده در مطلب بنویسید . :give_rose:

YASER_JAB
05-05-13, 01:18
من چند بار گذاتشم ولی اونجا تایید نکریدید دیگه واقعا مشکوک میزنید

Shahryar
05-05-13, 08:28
من چند بار گذاتشم ولی اونجا تایید نکریدید دیگه واقعا مشکوک میزنید

شما با چه اسمی کامنت گذاشتید ؟ و قالب ذکر شده در سایت را رعایت کردید ؟ بفرمایید اسم و یوزرتونو تا من پیگیری کنم . :give_rose:

میتونید به طور موازی نظرتون را برای من پی ام کنید به همراه اسم واقعیتون و شماره موبایلتون تا من شخصاً در سایت قرار بدم ، خوبه ؟

فقط توجه کنید قالب و پارامتر های ذکر شده در سایت اصلی را رعایت کنید . :cool:

eyar
05-05-13, 09:27
شرکت خیلی خوبیه ، من تاحالا چندتا قطعه داشتم که براحتی برام عوضش کرده. خدایش راضیم

Shahryar
05-05-13, 23:33
شرکت خیلی خوبیه ، من تاحالا چندتا قطعه داشتم که براحتی برام عوضش کرده. خدایش راضیم

دوست عزیز ؛ میشه تجربیاتتون را در قالب ذکر شده در لینک زیر بیان کنید ؟

mehdihai
06-05-13, 19:39
متاسفانه مادربورد من بعد ازاتمام گارانتی سوخت و من نتونستم بفهمم این گارانتی واقعا گارانتیه یا ...

momo000000
07-05-13, 03:41
با سلام راستشو بخواهید تجربه من به دوران AM2 برمیگرده که از مین های این سری گیگا زیاد خرید میکردم اکثر هم خوب بودن بعضی هاشون هم خراب میشدن بعد چند وقت خلاصه اینکه اونایی که میتونستن تعمییر کنن رو تعمیر میکردن البته اگه قطعه ش رو داشتن و اونایی رو هم که نمیتونستن یه یا با یه مدل دیگه عوض میکردن و یا مقداری از وجه روز بازار رو میدادن بجاش کلاً بد نبود ولی انگار بعضی دوستان رو خیلی اذیت کردن ناراضی هم زیاد داشته مکان گارانتی بسیار دور هست (برای بچه شما تهران خوبه :) )

rezaaaaaaaaa
07-05-13, 14:34
با سلام در زمان خدمت چون پادگان کلا مادربورد های گیگا داشت . چند بار برای گرانتی به دفتر آواژنگ تو شیراز رفتم و به نحوه مناسب مشکل مادربورد رو حل کردند . من به شخصه رضایت دارم

Shahryar
07-05-13, 17:18
با سلام راستشو بخواهید تجربه من به دوران AM2 برمیگرده که از مین های این سری گیگا زیاد خرید میکردم اکثر هم خوب بودن بعضی هاشون هم خراب میشدن بعد چند وقت خلاصه اینکه اونایی که میتونستن تعمییر کنن رو تعمیر میکردن البته اگه قطعه ش رو داشتن و اونایی رو هم که نمیتونستن یه یا با یه مدل دیگه عوض میکردن و یا مقداری از وجه روز بازار رو میدادن بجاش کلاً بد نبود ولی انگار بعضی دوستان رو خیلی اذیت کردن ناراضی هم زیاد داشته مکان گارانتی بسیار دور هست (برای بچه شما تهران خوبه :) )

سلام دوست عزیز ..

تجربه خودتون را لطف میکنید در قالب ذکر شده در مطلب مورد نظر در سایت اصلی بگید تا بتونیم استفاده آماری و درست ازش بکنیم ؟

با سلام در زمان خدمت چون پادگان کلا مادربورد های گیگا داشت . چند بار برای گرانتی به دفتر آواژنگ تو شیراز رفتم و به نحوه مناسب مشکل مادربورد رو حل کردند . من به شخصه رضایت دارم

دوست عزیز شمام لطفاً زحمت بکشید و تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی در نظرات بنویسید .

باتشکر :give_rose:

momo000000
08-05-13, 00:52
سلام دوست عزیز ..

تجربه خودتون را لطف میکنید در قالب ذکر شده در مطلب مورد نظر در سایت اصلی بگید تا بتونیم استفاده آماری و درست ازش بکنیم ؟

دوست عزیز شمام لطفاً زحمت بکشید و تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی در نظرات بنویسید .

باتشکر :give_rose:

ببخشید یه سوال دارم
راستی مگه آواژنگ تعطیل نشده ؟؟
دیگه گارانتیش فایده ایی نداره شرکت از دور رقابت خارج شده
:give_rose::give_rose::give_rose:

Shahryar
08-05-13, 08:02
ببخشید یه سوال دارم
راستی مگه آواژنگ تعطیل نشده ؟؟
دیگه گارانتیش فایده ایی نداره شرکت از دور رقابت خارج شده
:give_rose::give_rose::give_rose:

خیر ! کی همچین حرفی زده ؟! :1. (27):

seedni
09-05-13, 00:10
آواژنگ بهترین گارانتی را داره . حتی در شهرهای دور افتاده و محروم کشور .

Shahryar
09-05-13, 21:31
آواژنگ بهترین گارانتی را داره . حتی در شهرهای دور افتاده و محروم کشور .

لطفاً تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی بنویسید . :give_rose:

pedra
11-05-13, 00:47
با درود عرض ارادت دارم خدمت ادمین عزیز .من با گارانتی در کشور خیلی ارتباط نداشتم .ومعنی گارانتی یعنی طول عمر یک تضمین کارت وقطعه بمدت خاص .که متاسفانه همانقدری که گارانتی دارن کار میکنه پس از انقضای ان چند ماه بعد متلاشی میشه .وفاقد استفاده هست نه گارانتی قبول میکنه بدلیل تضمین معین. وبدلیل چینی بودن ویا منتاژ غلط فاقد تعمیر نگهداری هستند عموما .این نظر شخصی بنده بود .اینجا اگر قطعه ای گارانتی داره زمانش تا 3سال هم هست.چون از کالای فروخته شده اطمیان دارند .ببخشید انگلیس را عرض میکنم. سپایس

optimospram
15-05-13, 22:56
اتفاقا من خیلی خیلی راضی ام چون تا الان بالای 10 بار دسته بازی رو براشون اوردم اونا هم ی نوشو دادن واقعا دمشون گرم خدا زیادشون کنه

Shahryar
15-05-13, 23:05
اتفاقا من خیلی خیلی راضی ام چون تا الان بالای 10 بار دسته بازی رو براشون اوردم اونا هم ی نوشو دادن واقعا دمشون گرم خدا زیادشون کنه

دوست عزیز ، لطفاً تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی بنویسید تا بتونیم از نظر شما استفاده کنیم . :give_rose:

bahareh1370
17-05-13, 14:09
سلام ببخشید من نفهمیدم باید چیکار کنیم

Shahryar
17-05-13, 17:44

در اینجا :

در قالب ذکر شده ، تجربه خودتون از گارانتی آواژنگ را بنویسید . :give_rose:

bahar1347
19-05-13, 14:00
سلام خسته نباشید. من تجربه ای از آواژنگ ندارم . امیدوارم تایید بشه

reef1125@yahoo.com
20-05-13, 13:36
سلام.من خودم یک بار سروکارم به آواژنگ افتاده و از اون موقع به بعد ( سال 1381) دیگر هرگز کالایی با این گارانتی خریداری نکردم. داستانش هم این بود که من یک مادربورد نو و آکبند گیگابایت را که خریده بودم خراب از آب درامد و وقتی به شرکت مراجعه کردم در کمال وقاحت مادربورد نوی من را با یک مادربورد تعمیر شده که معلوم بود چندماه کارکرده عوض کردند و هرچه که من دادوفریار کردم هیچکس جوابگو نبود و گفتند همینه که هست و قوانین گارانتی ما به همین صورت است. ای کاش هیچوقت این خرید را نمیکردم. چون آنقدر دلچرکین شدم که کامپیوترم را با کمتراز نصف قیمت فروختم رفت پی کارش... - جالب اینکه فروشندگان مادربورد بخاطر گارانتی آواژنگ قیمت بیشتری از من طلب کردند و من هم بخیال اینکه این گارانتی بهتر است پول بیشتری پرداخت کردم. امروز برای من آواژنگ مساوی است با "کلاهبرداری همراه با زورگویی"

meysam19
21-05-13, 21:06
از گارانتی آواژنگ خیلی خوشم میومد تا پریروز که یک موس و کیبورد لاجیتک با گارانتی آواژنگ خریدم و چون گارانتی آواژنگ بود دیگه خیلی دقت به بقیه چیزاش نکردم وقتی تو خونه بازش کردم دیدم صفحه کلیدش عربیه ..!!! خیلی تو ذوقم خورد اصلا انتظار نداشتم اگه گارانتیه آواژنگ نبود تا فیها خالدونشو چک میکردم و این کلاه سرم نمیرفت خیلی ناراحتم از دست آواژنگ به اعتمادم خیانت شد

Shahryar
22-05-13, 12:27
yahoo.com[/MENTION];253810]سلام.من خودم یک بار سروکارم به آواژنگ افتاده و از اون موقع به بعد ( سال 1381) دیگر هرگز کالایی با این گارانتی خریداری نکردم. داستانش هم این بود که من یک مادربورد نو و آکبند گیگابایت را که خریده بودم خراب از آب درامد و وقتی به شرکت مراجعه کردم در کمال وقاحت مادربورد نوی من را با یک مادربورد تعمیر شده که معلوم بود چندماه کارکرده عوض کردند و هرچه که من دادوفریار کردم هیچکس جوابگو نبود و گفتند همینه که هست و قوانین گارانتی ما به همین صورت است. ای کاش هیچوقت این خرید را نمیکردم. چون آنقدر دلچرکین شدم که کامپیوترم را با کمتراز نصف قیمت فروختم رفت پی کارش... - جالب اینکه فروشندگان مادربورد بخاطر گارانتی آواژنگ قیمت بیشتری از من طلب کردند و من هم بخیال اینکه این گارانتی بهتر است پول بیشتری پرداخت کردم. امروز برای من آواژنگ مساوی است با "کلاهبرداری همراه با زورگویی"

دوست عزیز موردتون مال 11 سال پیشه ! و از اون موقع تا الان خیلیییی چیزا عوض شده . نمیگم خوب شده یا بد صرفاً میگم عوض شده ...

به هر حال ، لطفاً موردتون محبت کنید در سایت اصلی بنویسید در قالب ذکر شده تا بتونیم استفاده کنیم .

از گارانتی آواژنگ خیلی خوشم میومد تا پریروز که یک موس و کیبورد لاجیتک با گارانتی آواژنگ خریدم و چون گارانتی آواژنگ بود دیگه خیلی دقت به بقیه چیزاش نکردم وقتی تو خونه بازش کردم دیدم صفحه کلیدش عربیه ..!!! خیلی تو ذوقم خورد اصلا انتظار نداشتم اگه گارانتیه آواژنگ نبود تا فیها خالدونشو چک میکردم و این کلاه سرم نمیرفت خیلی ناراحتم از دست آواژنگ به اعتمادم خیانت شد

دوست عزیز موردی که شما میفرمایید واقعاً کاری به گارانتی نداره . گارانتی زمانی هست که محصول شما مشکل داشت و گارانتی از تعمیر / تعویض اون در صورت نیاز سرباز میزد نه زمانی که کیبوردی که خریداری کردید عربی باشه در حالی که جایی نگفته فارسی باید باشه .

با این حال ببرید گارانتی آواژنگ ببینید میتونند کمکی بهتون بکنند یا خیر . اگر هم نکردند خودتون میتونید برچسب های فارسی بگیرید و بچسبونید . :give_rose:

sam40000
22-05-13, 22:21
:( نظر خاصی ندارم ولی از هم نحوه ثبت نامش خوشم نیومد

Shahryar
22-05-13, 22:31
:( نظر خاصی ندارم ولی از هم نحوه ثبت نامش خوشم نیومد

نحوه ثبت نام چی ؟

rasam_jj
26-05-13, 15:43
سلام به نظر شما مانیتور کدام برند(شرکت) خوبه 3ی باشه؟

Shahryar
26-05-13, 15:53
سلام به نظر شما مانیتور کدام برند(شرکت) خوبه 3ی باشه؟

عضویتتون را در شهر سخت افزار تبریک میگم ...

لطفاً سوالتون را در بخش مربوطه مطرح کنید .

سلام تجربه ای از گارانتی آواژنگ دارید ؟

در صورتی که دارید به سایت اصلی برید ( از طریق لینک پست اول ) و در قالب ذکر شده تجربه خودتون را بنویسید .

شاد باشید :give_rose:

lionking
27-05-13, 23:35
درسته من به گارانتی تو ایران اعتماد ندارم ولی یکی از شرکت هایی که به نظر من گارانتیش حرف نداره آواژنگه چند بار برام مورد گارانتی اومده بردم پیششون و دست خالی هم بر نگشتم واقعا دستشون درد نکنه.

aminnazifi
28-05-13, 10:31
من چند مورد گارانتی داشتم. راضیم . خوب بوده

Shahryar
28-05-13, 15:21
درسته من به گارانتی تو ایران اعتماد ندارم ولی یکی از شرکت هایی که به نظر من گارانتیش حرف نداره آواژنگه چند بار برام مورد گارانتی اومده بردم پیششون و دست خالی هم بر نگشتم واقعا دستشون درد نکنه.

دوست عزیز لطف کنید تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی بنویسید ...

من چند مورد گارانتی داشتم. راضیم . خوب بوده

دوست عزیز شما هم لطف کنید تجربه خودتون را در قالب ذکر شده در سایت اصلی بنویسید ...

دوستان منتظر تغییرات جالبی در رابطه با طرح اندر حکایت گارانتی در ایران باشید ... :yes:

tootro20
30-05-13, 09:26
ممنون داداش امّا حالا اخه خوب پشتیبانی می کنند؟ اخه بعضی شرکاتا می گن اما سر باز می زنند.

Moein
30-05-13, 11:37
ممنون داداش امّا حالا اخه خوب پشتیبانی می کنند؟ اخه بعضی شرکاتا می گن اما سر باز می زنند.

دوست عزیز منظورتون چی بود از این صحبت در کل خوب بود یا بد اگر لطف کنید و نظرتون رو تحت قالب گفته شده در سایت اصلی ارائه بدید که در قرعه کشی هم شرکت داده بشید

ممنون

saoo34
01-06-13, 17:33
سلام من اولین بار وارد سیستم آواژنگ شدم وهیچ آشنایی هم ندارم وامیدوارم که مشکلم راحل کنید باتشکر از مدریت آواژنگ

payamhetfild
03-06-13, 23:53
من که از آواژنگ شیراز خاطرات خوبی دارم

zalissan
04-06-13, 01:19
سلام خسته نباشید دوستان معذرت میخوام که سوالمو تو تاپیک نامربوط میپرسم آخه نتونستم پیدا کنم میخواستم یک کیس گیمینگ با توجه به بودجه 2000000 معرفی کنید

Shahryar
04-06-13, 13:53
من که از آواژنگ شیراز خاطرات خوبی دارم

دوست عزیز تجربه خودتون را در سایت اصلی بنویسید ...

سلام خسته نباشید دوستان معذرت میخوام که سوالمو تو تاپیک نامربوط میپرسم آخه نتونستم پیدا کنم میخواستم یک کیس گیمینگ با توجه به بودجه 2000000 معرفی کنید

دوست عزیز در بخش مربوطه بپرسید . :give_rose:

hamidmokhh
09-06-13, 23:57
من از آواژنگ راضیمOnly the registered members can see the link(5).gif

Shahryar
10-06-13, 10:09

دوست عزیز ؛

لطفاً در لینکی که در پست اول گذاشته شده ، نظرتون را در قالب ذکر شده بیان کنید .

Shahryar
10-06-13, 10:09

دوست عزیز ؛

لطفاً در لینکی که در پست اول گذاشته شده ، نظرتون را در قالب ذکر شده بیان کنید .

aliila2
13-06-13, 12:18
من یک مادربرد asus داشتم نیاز به تعمییر داشت درست تعمییرش نکردن ولی خوب در کل گارانتی در ایران چیزی جز گرفتن یه پول دوبله از مردم و بعد بردن اون قطعه خراب در مبدا و تعویض اون نیست . اصلا این شرکتها مثل ماتریکس و ... بی معنی هستن خود شرکتهایی از این دست در هر زمینه ای چه وارد کننده پورشه چه وارد کننده وسایل منزل هستند که در راه ایجاد بازار جهانی و ایجاد نمایندگی های مستقیم در ایران کارشکنی می کنند مثلا اگه خود msi بیاد تو ایران شرکت بزنه باید درشو تخته کنه . کارت گرافیک 400 دلاری تا به دست ما می رسه می شه 550 دلار آخه چی بگه آدم

Moein
13-06-13, 12:35
من یک مادربرد asus داشتم نیاز به تعمییر داشت درست تعمییرش نکردن ولی خوب در کل گارانتی در ایران چیزی جز گرفتن یه پول دوبله از مردم و بعد بردن اون قطعه خراب در مبدا و تعویض اون نیست . اصلا این شرکتها مثل ماتریکس و ... بی معنی هستن خود شرکتهایی از این دست در هر زمینه ای چه وارد کننده پورشه چه وارد کننده وسایل منزل هستند که در راه ایجاد بازار جهانی و ایجاد نمایندگی های مستقیم در ایران کارشکنی می کنند مثلا اگه خود msi بیاد تو ایران شرکت بزنه باید درشو تخته کنه . کارت گرافیک 400 دلاری تا به دست ما می رسه می شه 550 دلار آخه چی بگه آدم

ورودتون رو به انجمن تبریک می گم دوست عزیز

اما اواژنگ چه ربطی به اسوس یا ام اس ای داشت این تاپیک مستقیم به شرکت اواژنگ مربوط میشه و محصولات این شرکت میشه

تشکر از اینکه قوانین تاپیک رو رعایت کنید

فرانک محمودی
13-06-13, 22:17
واقعاکه گارانتی توایران مساوی صفر

erfan753
14-06-13, 12:46
من بشخصه تجربه ای دارم

m_tanha16
16-06-13, 22:51
متاسفانه تجربه قابل عرضی ندارم

sat190
17-06-13, 09:41
تجربه کلی : + نوع محصول : نداشته ام ولی تعریفشو کم و بیش شنیدوم زمان رجوع : --- سطح برخورد : ------ توضیحات : موردی نداشته ام

1985ha
17-06-13, 16:32
من به شخصه راضیم ازش چونکه بدون مشکل جنسهامو تعویض کرده

anex
20-06-13, 00:08
من یک هارد خریده بودم با گارانتی آواژنگ، از دستم پرت شده بود سوخت
فرستادم گارانتی تعویض شد

6213
25-06-13, 17:03
سلام خسته نباشيد اين موضوع براي تبليغات خوبه در عمل براي خريداران كاربردي ندارد.

Moein
25-06-13, 19:01
سلام خسته نباشيد اين موضوع براي تبليغات خوبه در عمل براي خريداران كاربردي ندارد.

با سلام

ورودتون رو به مجموعه شهر سخت افزار تبریک می گم

دوست عزیز موضوع تبلیغات یا غیره نیست هیچ شخصی از شرکت اواژنگ دخالتی در این تاپیک نداره و نخواهد داشت موضوع اینجاست که همه ما گارانتی اواژنگ رو به عنوان یک گارانتی خوب میشناسیم و خوب احتمال داره دوستان دچار مشکل شده باشند با این گارانتی و خوب شرکت از شهر سخت افزار این درخواست رو داشته که فید بک از گارانتی رو به صورت مجازی در اختیار شرکت بگذاره و اگر در مواردی سهل انگاری شده اون ایراد جبران بشه و در اینده شاهد اون نباشیم

و شرکت اواژنگ اولین شرکتی بود که این پروسه رو قبول کرد این پروسه به شرکت های دیگه هم ارائه شده که هنوز پاسخی از اونها دریافت نشده!!!

mahdi1995
01-07-13, 12:33
من گارانتی این شرکتو تا حالا امتحان نکردم. ولی تو کل زندگیم یه دفعه هم گارانتی برای من کاری نکرده.همیشه یه بهونه میارن و کلی از آدم پول میگیرن.
به نظر من گارانتی در ایران=کلاه برداری!

jetskyhybrid
11-07-13, 05:13
سلام : من از کارهای آواژنگ یه چیز خیلی خوب درک کردم اینه که گارانتی شرکتهایی رو باید گرفت که در طول دوره ی حضور در بازار بیشترین موفقیت ,کیفیت,نوآوری, رو بین رقبا داشته باشن و همیشه توی بازار حرف اول بزنه!وسلام

godarzi
15-07-13, 19:31
سلام ، هنوز مفتخر به دریافت گارانتی آواژنگ نشده ام . بعد تجربه نمودن حتما تجربه خودم را در مد نظر دوستان قرار خواهم داد .

mahdi shaigan
20-07-13, 17:38
البته من با همه گارانتی ها کار کردم کارانتی در ایران منعی خاصی نداره فقط این شرکت ها یک رابطن بین گارانتی ایران و کشور امارات یا چین هستن به طور کلی کمپانی های بزرگ بطور مستقیم با ایران کار نمیکنن یه وارد کننده بزرگ از یک نمایندگی بزرگ مثلا ایسوز تعدادی کارت کرافیک میخره میاره ایران آواژنگ گارانتی میکنه و اگه خراب بشه انتقال میشه امارات بعد نماینده امارات انتقال میده به کمپانی تولید کننده ایسوز در چین یعنی میشه بطور واضح گفت ما نماینده رسمی در ایران نداریم فقط گارانتی حکم یک پیک رو در ایران داره که میتونه کمک اولیه ارائه بده کار دیگه از دستش بر نمیاد من به مواردی برخوردم که قطعه گارانتی تعویض داشته که همش سعی میکنن بهونه بیارن یا ایراد بیخودی بگیرن یا بگن قطعه موجود نیست 2 ماه دیگه از امارات میاد 2 ماه باید سیستم بخواب یا حتی دیدم یک کارت گارانتی تعویض داشته تعویض کردن اما چه تعویضی با یک کارت دسته 2 در حالی که باید قطعه نو بدن دلیل هم که میپرسی میگه ما گفتیم تعویض نگفتیم نو میدیم در حالی که کارانتی گلدن امارات میگه 1 سال تعویض قطعه با همان قطعه نو یه جوری انگار کارت شمارو میگرن میدن به یکی و کارت یکی دیگه رو میگیرن میدن به شما تعویضی در کار نیست رد ایران در 80% موارد (هر چند ما تعمیر کننده های نابغه ای تو ایان داریم که از خوده ایسوز بهتر میتونن یک کار تو تعمیر کنن)

Moein
20-07-13, 18:41
البته من با همه گارانتی ها کار کردم کارانتی در ایران منعی خاصی نداره فقط این شرکت ها یک رابطن بین گارانتی ایران و کشور امارات یا چین هستن به طور کلی کمپانی های بزرگ بطور مستقیم با ایران کار نمیکنن یه وارد کننده بزرگ از یک نمایندگی بزرگ مثلا ایسوز تعدادی کارت کرافیک میخره میاره ایران آواژنگ گارانتی میکنه و اگه خراب بشه انتقال میشه امارات بعد نماینده امارات انتقال میده به کمپانی تولید کننده ایسوز در چین یعنی میشه بطور واضح گفت ما نماینده رسمی در ایران نداریم فقط گارانتی حکم یک پیک رو در ایران داره که میتونه کمک اولیه ارائه بده کار دیگه از دستش بر نمیاد من به مواردی برخوردم که قطعه گارانتی تعویض داشته که همش سعی میکنن بهونه بیارن یا ایراد بیخودی بگیرن یا بگن قطعه موجود نیست 2 ماه دیگه از امارات میاد 2 ماه باید سیستم بخواب یا حتی دیدم یک کارت گارانتی تعویض داشته تعویض کردن اما چه تعویضی با یک کارت دسته 2 در حالی که باید قطعه نو بدن دلیل هم که میپرسی میگه ما گفتیم تعویض نگفتیم نو میدیم در حالی که کارانتی گلدن امارات میگه 1 سال تعویض قطعه با همان قطعه نو یه جوری انگار کارت شمارو میگرن میدن به یکی و کارت یکی دیگه رو میگیرن میدن به شما تعویضی در کار نیست رد ایران در 80% موارد (هر چند ما تعمیر کننده های نابغه ای تو ایان داریم که از خوده ایسوز بهتر میتونن یک کار تو تعمیر کنن)

دوست عزیز

ورودتون رو به مجموعه شهر سخت افزار تبریک می گم

شرکت اواژنگ اصلا محصولات سخت افزاری اسوس رو گارانتی نمی کنه تنها در موردی یک سری تبلت های اسوس توسط این شرکت گارانتی شد

شرکت اواژنگ نماینده رسمی کمپانی گیگابایت زیر شاخه گلدن سیستم دوبی هست که گارانتی اواژنگ در ایران یا امارات یا جایی که نماینده گلدن سیستم وجود داشته باشه قابل ارائه و انجام خدمات هست

لطفا نظرات شخصی مربوط با سایر برند ها رو در این تاپیک اعلام نکنید

با تشکر

teyhoo
21-07-13, 23:48
این گارانتی از بهترین هاست. من تبلت Nexus 7 با گارانتی اواژنگ چند بار مشکل برام پیش اومد به نحو احسن برام حل شد.

ahmadshar
22-07-13, 14:32
گارانتی بسیار خوبی داره اما قیمت بالایی هم داره

malsam
22-07-13, 20:59
خیلی گارانتی خوبی هست من واسه مادربوردم 2 بار مشکل پیش اومد که جوابگو بودند.

alinouri45
24-07-13, 11:50
سلام به همه .
والا نمی دونم منم موندمممممممممممممم.

کارزان
27-07-13, 17:53
سلام . گارانتی اواژنگ دارم ولی تا حالا نیازی به استفاده از گارانتی نبوده

mogoei
03-08-13, 20:30
آواژنگ واقعا عاليه بيسته

sasanghezel
04-08-13, 03:41
خیلی عای بود ممنونم

siavash525
04-08-13, 10:48
سلام دوستان ...

بالاخره طرح بزرگ" اندر حکایت گارانتی در ایران (Only the registered members can see the link!) " با حمایت آواژنگ راه اندازی شد !

هر تجربه ای با گارانتی آواژنگ دارید را با ما در میان بگذارید ، نظرتون را عموماً اعلام کنید و جایزه بگیرید !

مراجعه به صفحه اختصاصی گارانتی آواژنگ (Only the registered members can see the link)

- گزارش اعتبار گارانتی آواژنگ ( فروردین ماه 92 ) (Only the registered members can see the link)

من از گارانتی آواژنگ در تهران بخوبی استفاده کردم و تنها هزینه ای که پرداخت کردم هزینه حمل رفت و برگشت آن بود . شش ماه قبل پرینتر آواسیس (فیش پرینتر ) که برای برای خریداری خریده بودم از ناحیه هد دچار مشکل شد و شرکت آواژنگ بسیار سریع نسبت به رفع عیب اقدام نمود و من هیچ هزینه ای پرداخت نکردم . درو اقع من باید یک پرینتر نو یم خریدم . سپاسگذارم

ali.d
16-08-13, 00:33
با سلام
من حدودا مدت یک هفته است که یک کارت گرافیکgts450-1g-ddr5گیگابایت باگارانتی آواژنگ خریدم .زمانی که این کارت گرافیک رو روی سیستمم نصب کردم صفحه مانیتورم به صورت شطرنجی نمایش میداد .این کارت گرافیک رو من به2نفر دیگر هم دادم تست کنند وزمانی که تست کردند آنهاهم این مشکل راتایید کردند ولی زمانی که کارت گرافیک رو نزدشرکت آواژنگ بردم آنهااین موضوع رو قبول نکردند و گفتند که کارت گرافیک شما مشکلی ندارد.حالا هم هیچ اتفاق خاصی رخ نداده فقط من بیچاره325000تومان ضرر کردم به این میگن اصل مشتری مداری!!!

Moein
16-08-13, 12:24
با سلام
من حدودا مدت یک هفته است که یک کارت گرافیکgts450-1g-ddr5گیگابایت باگارانتی آواژنگ خریدم .زمانی که این کارت گرافیک رو روی سیستمم نصب کردم صفحه مانیتورم به صورت شطرنجی نمایش میداد .این کارت گرافیک رو من به2نفر دیگر هم دادم تست کنند وزمانی که تست کردند آنهاهم این مشکل راتایید کردند ولی زمانی که کارت گرافیک رو نزدشرکت آواژنگ بردم آنهااین موضوع رو قبول نکردند و گفتند که کارت گرافیک شما مشکلی ندارد.حالا هم هیچ اتفاق خاصی رخ نداده فقط من بیچاره325000تومان ضرر کردم به این میگن اصل مشتری مداری!!!

دوست عزیز کدوم شهر بردید برای گارانتی شماره RMA

و اینکه ایرادی که می گید مربوط به رم کارت گرافیک مورد نظر میشه حالا یا ایراد سخت افزاری یا ایراد نرم افزاری و اینکه در شرکت اواژنگ کارت مورد نظر رو تست می کنند در صورتی که مشکلی مشاهده کنند امکان این موضوع وجود نداره که گارانتی اون رو قبول نکنند مگه اینکه مورد خاصی داشته باشه

لطفا موارد ذکر شده رو به اطلاع برسونید تا در صورت امکان پیگیری های لازم انجام بشه

با احترام

ali.d
16-08-13, 23:26
دوست عزیز کدوم شهر بردید برای گارانتی شماره RMA

و اینکه ایرادی که می گید مربوط به رم کارت گرافیک مورد نظر میشه حالا یا ایراد سخت افزاری یا ایراد نرم افزاری و اینکه در شرکت اواژنگ کارت مورد نظر رو تست می کنند در صورتی که مشکلی مشاهده کنند امکان این موضوع وجود نداره که گارانتی اون رو قبول نکنند مگه اینکه مورد خاصی داشته باشه

لطفا موارد ذکر شده رو به اطلاع برسونید تا در صورت امکان پیگیری های لازم انجام بشه

با احترام

با سلام خدمت شما دوست گرامی
من این کارت گرافیک رو شعبه تهران(خ گاندی )بردم

Moein
17-08-13, 09:42

شماره RMA ؟؟

ali.d
17-08-13, 21:00
[QUOTE=G81;257608]شماره RMA ؟؟[/QUO

شماره:696079

Moein
17-08-13, 21:34

دوست عزیز ایمیلی رو ارسال کردم به محض در دریافت خبر اون شما رو در جریان قرار میدم برای اینکه چرا از طرف گارانتی رد شده

و ایراد کارت و مشکل کارت از دید خدمات اواژنگ چی بوده منتظر باشید

Moein
18-08-13, 10:42
با سلام

دوست عزیز دیروز ایمیل ارسال شد و این هم جواب ایمیل ارسالی :

کالای مذکور با ایراد "شطرنجی بودن تصویر" توسط آقای علی ده حقی جهت دریافت خدمات به این شرکت ارجاع شده که در دو مرحله تست اولیه و تست هنگام نحویل در حضور ایشان مشکلی مشاهده تشده است.

باز با این حال قرار بر پیگیری مجدد موضوع شدند منتظر تماس از جانب شرکت خدمات اواژنگ باشید و حتمی موارد زیر را رعایت کنید

1- قطعه ای که برای تست شرکت می برید در جلوی شخص شما تست خواهد شد پس اگر در شرایط و حالات خاص دچار ایراد هست حتمی ذکر کنید

2- ایرادی که گفتید در صورتی که خط افتادن در روی صفحه بدون نصب درایور باشه ایراد مربوط به رم گرافیک میشه البته مانیتور و کابل اون بایستی قبلش حتمی تست شده باشه

لطفا مراتب اقداماتی که انجام دادید رو در این تاپیک اعلام کنید تا من و سایر دوستان از جریان این موضوع خبر دار باشیم

gold_city
18-08-13, 11:22
سلام و عرض ادب به شما مدیر محترم خیلی مرسی که وقت گرانبهاتون رو به ما اختصاص دادید

vp2
18-08-13, 18:06
سلام رضا هستم از اهواز با تمام دوستانی که از گارانتی آواژنگ ناراحت و زده شده اند احساس همدردی میکنم و از طرف خودم به تمام این انسان های بیچاره تسلیت عرض میکنم وتمام صحبتهای این آقایون متضرر کاملا درست است وشرکت آواژنگ فقط یه مفت خور واقعی است که هنگام خرید باجبار و به زور پول گارانتی رو از مردم بدبخت ایران میگیره شاید بپرسید که چرا لحن زور رو بکار بردم الان خدمت سینه چاکان ترمز بریده آواژنگیان میگم دلیلش اینه که اگه مشتری مثلا یکبار خرید کنه یه مادربورد آواژنگ بخره ببره بعد خلاصه از گارنتیش راضی نباشه دفعه دوم که دوستان وهمکاران اسمبل کننده دقیقا میدونند من چی میگم دوباره نیاز به قطعه پیدا کنه مثلا گرافیگ ایا مدیر شرکت اواژنگ حاضر است پول سود قطعه بدون گارانتی مسخره و اعصاب خورد کن با منشی های پاسکاری کننده هوشمند این شرکت را بگیره وقطعه رو به مشتری بفروشه؟ جواب خیر چون زوری هستش یعنی یک مشت مفت خورر در تهران چند ساله که کسب وکاری کاذب وغیر قانونی در ایران دارن انجام میدن و خودتون هم میدونین مخصوصا شهرستانی های واقعا مظلوم که دستشون به هیج جا بند نیست بعد از چند بار تماس تلفنی با خرج خودتون پشت هلد بعدش هم فرستادن قطعه با هزینه خودمون و برگشت بازم با خودمون فوقش هم رفت تهران 4 تا لحیم کاری ناشیانه هیچ تخصصی هم ندارن نهایتا بازنده اونیه که مثلا مادربورد گیگابایت یا دیگر محصولا ویروسی اواژنگ رو میخره که تو این تحریمها و بدبختیها کیفیت سخت افزار ها در ایران همون طور که میدونین رو به زیر صفر داره میره دیگه تنوعی نیست مثلا قبلا پاور مطمئن enermax بود الان پاور های در پیتی زیاد شدن دلیلش هم تاجرهای ایرانی سفر به چین وسفارش اشغال اگه دروغ است بگین. ا در کل در ایران گارانتی معنا نداره دوستان عزیز و ضرر کرده فقط بدون گارانتی مارک معتبر بین المللی که سایت اینتر نتی درست وحسابی داشته باشه بخرین پول گرانتی ندین اگر این شرکت در اروپا بود مثلا المان که خدای گارانتی دنیاست هر کدوم از این کاربرهای بیچاره میتونست پوست شرکت اواژنگ رو بکنه و حتی پول اعصاب خورد کنی خودشو هم بگیره اما در ایران قانون نیست خودتون هم میدونین. خودم به شخصه محصولات گارانتی دار رو نمیخرم هیچ مشکلی هم با این محصولا نداشتم چون خودم میتونم تشخیص بدم که قطعه اصل هست ومارک وبدون گارانتی هیچ چیزش نمیشه فقط پلمپ بخرید از دبی یا مالزی یا در ایران اگر گیرتون اومد یا بنادر ازاد ایران که این لمپن های گارانتی زاده دسترسی ندارن مرسی خداحافظ

ali.d
18-08-13, 21:40
[QUOTE=ali.d;257665]

دوست عزیز دیروز ایمیل ارسال شد و این هم جواب ایمیل ارسالی :

باز با این حال قرار بر پیگیری مجدد موضوع شدند منتظر تماس از جانب شرکت خدمات اواژنگ باشید و حتمی موارد زیر را رعایت کنید

1- قطعه ای که برای تست شرکت می برید در جلوی شخص شما تست خواهد شد پس اگر در شرایط و حالات خاص دچار ایراد هست حتمی ذکر کنید

2- ایرادی که گفتید در صورتی که خط افتادن در روی صفحه بدون نصب درایور باشه ایراد مربوط به رم گرافیک میشه البته مانیتور و کابل اون بایستی قبلش حتمی تست شده باشه

لطفا مراتب اقداماتی که انجام دادید رو در این تاپیک اعلام کنید تا من و سایر دوستان از جریان این موضوع خبر دار باشیم

ممنون از پیگیری شما دوست گرامی.

Moein
23-08-13, 13:29
سلام رضا هستم از اهواز با تمام دوستانی که از گارانتی آواژنگ ناراحت و زده شده اند احساس همدردی میکنم و از طرف خودم به تمام این انسان های بیچاره تسلیت عرض میکنم وتمام صحبتهای این آقایون متضرر کاملا درست است وشرکت آواژنگ فقط یه مفت خور واقعی است که هنگام خرید باجبار و به زور پول گارانتی رو از مردم بدبخت ایران میگیره شاید بپرسید که چرا لحن زور رو بکار بردم الان خدمت سینه چاکان ترمز بریده آواژنگیان میگم دلیلش اینه که اگه مشتری مثلا یکبار خرید کنه یه مادربورد آواژنگ بخره ببره بعد خلاصه از گارنتیش راضی نباشه دفعه دوم که دوستان وهمکاران اسمبل کننده دقیقا میدونند من چی میگم دوباره نیاز به قطعه پیدا کنه مثلا گرافیگ ایا مدیر شرکت اواژنگ حاضر است پول سود قطعه بدون گارانتی مسخره و اعصاب خورد کن با منشی های پاسکاری کننده هوشمند این شرکت را بگیره وقطعه رو به مشتری بفروشه؟ جواب خیر چون زوری هستش یعنی یک مشت مفت خورر در تهران چند ساله که کسب وکاری کاذب وغیر قانونی در ایران دارن انجام میدن و خودتون هم میدونین مخصوصا شهرستانی های واقعا مظلوم که دستشون به هیج جا بند نیست بعد از چند بار تماس تلفنی با خرج خودتون پشت هلد بعدش هم فرستادن قطعه با هزینه خودمون و برگشت بازم با خودمون فوقش هم رفت تهران 4 تا لحیم کاری ناشیانه هیچ تخصصی هم ندارن نهایتا بازنده اونیه که مثلا مادربورد گیگابایت یا دیگر محصولا ویروسی اواژنگ رو میخره که تو این تحریمها و بدبختیها کیفیت سخت افزار ها در ایران همون طور که میدونین رو به زیر صفر داره میره دیگه تنوعی نیست مثلا قبلا پاور مطمئن enermax بود الان پاور های در پیتی زیاد شدن دلیلش هم تاجرهای ایرانی سفر به چین وسفارش اشغال اگه دروغ است بگین. ا در کل در ایران گارانتی معنا نداره دوستان عزیز و ضرر کرده فقط بدون گارانتی مارک معتبر بین المللی که سایت اینتر نتی درست وحسابی داشته باشه بخرین پول گرانتی ندین اگر این شرکت در اروپا بود مثلا المان که خدای گارانتی دنیاست هر کدوم از این کاربرهای بیچاره میتونست پوست شرکت اواژنگ رو بکنه و حتی پول اعصاب خورد کنی خودشو هم بگیره اما در ایران قانون نیست خودتون هم میدونین. خودم به شخصه محصولات گارانتی دار رو نمیخرم هیچ مشکلی هم با این محصولا نداشتم چون خودم میتونم تشخیص بدم که قطعه اصل هست ومارک وبدون گارانتی هیچ چیزش نمیشه فقط پلمپ بخرید از دبی یا مالزی یا در ایران اگر گیرتون اومد یا بنادر ازاد ایران که این لمپن های گارانتی زاده دسترسی ندارن مرسی خداحافظ

دوست عزیز نوشتن حرف بدون سند و مدرک هیچ ملاکی برای گارانتی خوب یا بد نیست

شما می تونید مثل دوستی که اومدند اعلام کردن و شماره پیگیری رو در اختیار ما گذاشتند اقدام می کردید تا تمامی موضوع شما هم بررسی می شد و شاید به نتیجه واقعی میرسیدید

شاید گارانتی در ایران معنی نداشته باشه اما در مورد گارانتی معتبر مثل اواژنگ و یا ... نمی تونید این صحبت رو داشته باشید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستی که کارت گرافیکشون مشکل داشت نتیجه ایمیل بعد از تماس تلفنی برای من ارسال شد که به شرح زیر است :

احتراما" به اطلاع میرساند با جناب آقای ده حقی صحبت شد که اعلام کردند کارت ایشان در حال حاضر سالم است ولی گاهی بصورت رندوم و اتفاقی تصویر شطرنجی مشاهده شده به همین منظور در حال کنترل قطعات دیگر هستند که شاید مشکل از قطعات دیگر باشد . با ایشان هماهنگ شد در صورت لزوم و مشاهده مجدد ایراد به شرکت خدمات آواژنگ مراجعه نمایند تا کارت گرافیک ایشان در بخش پشتیبانی فنی بر اساس شبیه سازی سیستم خودشان تست و نتیجه اعلام گردد .

امیدوارم که دوستان تمامی موارد رو در پست ها ارسالی ذکر کنند نه اینکه صرفا یک سری از اطلاعات یا به نفع یا ضرر خود رو در تایپک اعلام کنند

davidmt
26-08-13, 16:07
سلام
اما من اصلا راضی نیستم چندتا مادربورد بردم خیلی اذیت شدم و لی باز نباید توقعی داشته باشیم
بازم ممنون...:1. (10):

Avj_GBT
26-08-13, 22:48
سلام
اما من اصلا راضی نیستم چندتا مادربورد بردم خیلی اذیت شدم و لی باز نباید توقعی داشته باشیم
بازم ممنون...:1. (10):

میشه لطفا دقیقتر بگید که چه مادربوردی رو کی بردید و چ مشکلی داشت ، مرسی

davidmt
28-08-13, 15:51
سری آخر ی که برای مادربوردی رفتم چهار بار رفتم و امد م
مادربورد ش 1156 بود که یه بار بالا میاد 2 بار بالا نمیاد میگفتن سالمه کل قطعات رو بردم تست کردن دیدن حق با منه قطعات دیگم سالمن بعدش باز قبض شد اس ام اس دادن اوکی شده باز امدیم 2 روز بعد خراب شد دیگه قیدشو زدم
به نظر من و احترامی که به این شرکت دارم باید اسمشو از لیست گارانتی خط بزنه و بزار تعمیر گاه آواژنگ از حرف بنده خواهشمندم ناراحت نشین
شرکت های بزرگی از جمله ماتریکس و داده پرداز رایانه متین واقعا آبروی هر چی گارانتی رو نگه داشتن :great:
به نظر من باید شرکت آواژنگ از دو شرکت که نام بردم درس یاد بگیره هرچند سابقه آواژنگ بیشتره اما از نظر مشتری مداری از دو شرکت فوق کمتره
ممنون

Shahryar
01-09-13, 20:50
این تاپیک ، یک تست بی نظیر بود ... !

11 هزار و خورده ای بازدید کننده و بیش از 100 پست در کمتر از چند ماه ...

عزیزان ! این طرح فاز دومش آغاز شد و برای ثبت تجربیاتتون از لینک زیر استفاده کنید :

باتشکر از یکایک شما عزیزان و به امید بهبود گارانتی های ایرانی در آینده و البته سپاس بسیار از شرکت محترم آواژنگ بابت همکاری بی نظیرشون :give_rose: