PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل و مشورت کارت TV

robertt
16-03-13, 00:22
با سلام به دوستان. من یه مشکلی دارم از کارت تی ویکارت تی وی Kworld دارم که چیپش تو سیستمم Philips میزنه.
8249

سیستم (Only the registered members can see the linkسیستم) ویندوز 7 64 بیتیست وقتی که ویندوز بالا میاد:
1- اول دسکتاب خطای زیر نشون میده.
8250

(Only the registered members can see the link)2- ریموت کنترل کار نمیکنه.3
3- وقتی نرم افزار InterVideo Windvr یا Windvr3 ستفاده میکنم صدا سیستمو نمیشناسه. (نرم افزار سی دی کارت تی وی Windvr+ windvr3 هست)
Only the registered members can see the link

به (Only the registered members can see the linkبه) نظر شما این کارت تی وی قابل استفاده هست یا چون سیستم ها جدید شده دیگر قابل استفاده نیست؟

ravegoat
18-03-13, 07:25
با سلام!
دوست گرامی عضویت شما رو در SSA تبریک می گم :party:.

معمولا" در این نوع کارت ها یه برنامه ی جدا برای دریافت سیگنال های ریموت کنترل وجود داره که جدا از برنامه ی کپچر هستش. اول مطمئن بشید که سنسور مادون قرمز دریافت سیگنال کنترل به درستی به پشت کارت متصل شده. بعد در لوح فشرده ی ارایه شده با کارت تون به دنبال نرم افزاری تحت عنوان Remote Control یا شبیه اون باشید و نصبش کنید. همچنین می تونید این برنامه رو با توجه به مدل کارت تون از سایت رسمی (Only the registered members can see the link) هم دانلود کنید. پس از نصب مطمئن بشید که این برنامه در Startup ویندوز قرار گرفته باشه چون در صورت عدم اجرای این نرم افزار، کنترل هم کار نمی کنه.

اگر کارت TV شما ورودی صدا داره (که این طور به نظر می رسه) باید در بخش Audio Input و در قسمت Device، ورودی مربوط به کارت صدا تون رو به جای Realtek Digital Input انتخاب کنید. و یا می تونید خروجی صدای کارت TV تون رو از طریق تبدیل مخصوص به خودش به Line-In صدای مادربورد تون وصل کنید و با انتخاب ورودی صدای آنالوگ (نه دیجیتال) Realtek در قسمت Device، صدا رو ضبط کنید.

موفق باشید
آرمین:give_rose:

تاج
18-03-13, 14:45
چیپ ودرایور این کارت زمان تولیدش برمیگرده قبل از چیپ صدای HD
این مشکل همچنان پابرجاست حتی با درایور بروز شده
بهترین کار برای حل مشکل صدا توصیه مدیر انجمن برنامه‌نویسی و رباتیک **اگر کارت TV شما ورودی صدا داره (که این طور به نظر می رسه) باید در بخش Audio Input و در قسمت Device، ورودی مربوط به کارت صدا تون رو به جای Realtek Digital Input انتخاب کنید. و یا می تونید خروجی صدای کارت TV تون رو از طریق تبدیل مخصوص به خودش به Line-In صدای مادربورد تون وصل کنید و با انتخاب ورودی صدای آنالوگ (نه دیجیتال) Realtek در قسمت Device، صدا رو ضبط کنید.**

sina_samand2002
18-03-13, 15:08
بهتره از نرم افزار های Total Media و یا Media Center استفاده کنین معمولا کارت های تی وی با صدا مشکل دارن وقتی ضبط می کنی باید با همون برنامه پخش کنی تا صداشون بیاد