PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل رنگ قرمز مانیتور سامسونگ SynvMaster 755DFX

hasti-paeezi
14-03-13, 10:04
سلام .
من دو تا مانیتور دارم یکیش BENQ V551 و یکیش سامسونگ SynvMaster 755DFX جفتشون یه مشکل مشترک دارن !
رنگ قرمز رو نشون نمیده و همین باعث میشه رنگ های قرمز به طور کلی سیاه دیده بشن ...
اولش BENQ V551 رو داشتم که این مشکل رو پیدا کرد و مانیتور سامسونگ SynvMaster 755DFX گرفتم که بعد از مدتی اینم به همین مشکل دچار شد !!
ظاهرا مشکل از RGB هست ولی اینکه چطور هر دو مانیتور باید این بلا سرشون میومد برام سواله !!
بودن بلندگوها و کیس کنار مانیتور میتونه علتش باشه ؟
و اینکه آیا با تعویض RGB مشکل حل میشه ؟

ممنون میشم راهنمائیم کنین

Moein
14-03-13, 11:02
دوست عزیز کارت گرافیک مورد استفاده شما چی هست ایا وقتی که کابل رو از گرافیک ها جدا می کنید سه رنگ رو به صورت درست نشون میدن یا خیر ( هنگام جدا شدن در ارور 3 رنگ در مانیتور نمایش داده میشن)

hasti-paeezi
14-03-13, 11:18
دوست عزیز کارت گرافیک مورد استفاده شما چی هست ایا وقتی که کابل رو از گرافیک ها جدا می کنید سه رنگ رو به صورت درست نشون میدن یا خیر ( هنگام جدا شدن در ارور 3 رنگ در مانیتور نمایش داده میشن)

نه مشکل کارت گرافیک نیست ، چون وقتی کابل رو جدا میکنم و پیغام No Signal میده و سه رنگ آبی و قرمز و سبز رو نشون میده رنگ قرمز مشکل داره !

STUXNET
16-03-13, 08:05
مشکل از کابل مانیتور هست توی کابل قطعی وجود داره

hasti-paeezi
16-03-13, 09:10
مشکل از کابل مانیتور هست توی کابل قطعی وجود داره کابل rgb ؟ میخوام بدونم دلیلش چیه که بلا سر هر دو مانیتور باید بیاد ؟!! بینشونم هیچ چیز مشترکی نیست که بگم مشکل از اونه !

STUXNET
16-03-13, 14:48
گیر کردن سیم لای سیم های دیگه یا کشیده شدن سیم بدون متوجه شدن خود آدم

ساشای
25-07-13, 04:36
با سلام.مانیتور من هم رنگ قرمزش پریده و همه رنگهای قرمز رو سیاه نشون میده.کابل گرافیک رو چک کردم وحتی از مانیتور کلا جدا کردم ولی وقتی مانیتور رو روشن میکنم باز همون مشکل رو داره.کار دیگه ای که کردم این بود که مانیتور رو باز کردم و پتانسیومترهای تنظیمات رنگش رو هم تغییر دادم اما باز مشکل پابرجا بود.فقط وقتی کابل برق مانیتور را از مانبتور جدا میکنم گاهی وقتها رنگش درست میشه اما اون هم لحظه اییه.کابل برقش رو با کابل برق کیس جابجا کردم ولی فایده ای نداشت.ضربه زدم به مانیتور که اونم فایده نداشت.کار دیگه ای هست که نکرده باشم؟کمک کنید