PDA

مشاهده نسخه کامل : مهم : اعتبار گارانتی های مختلف ایران !

Shahryar
01-03-13, 19:41
با سلام خدمت کاربران همیشگی مجموعه شهر سخت افزار ؛

طی طرحی با نام "اندر حکایت گارانتی در ایران " شروع به اعتبارسنجی گارانتی های مختلف کشور کردیم . این طرح را میشه گفت یکی از کاربردی ترین طرح های مجموعه طی سال های اخیر دونست چراکه سال هاست کاربران ایران از فقدان مرجعی بی طرف برای ارزیابی گارانتی های مختلف اذیت میشند و همیشه براشون سوال هست که آیا این قیمت بیشتر برای فلان گارانتی به صرفه هست یا خیر ...

با ما در طرح اندر حکایت گارانتی در ایران همراه باشید و جزئیات طرح را در زیر بخوانید :

Only the registered members can see the link

دوستان برای حمایت از ما و خودتون به عنوان مصرف کننده ، نظراتون را پیرامون این طرح در سایت اصلی و اینجا ( هر دو ) بیان کنید تا به این شکل اشتیاق برای همچین طرح های عام المنفعه مشخص بشه . :great:

Over_Cracker
01-03-13, 19:52
درود.

طرح خیلی عالی هستش و جاش خالیه.

به نظرم بهتره یک بخش هم ایجاد بشه که کاربران،شکایات،انتقادات و یا سپاس ها و پیشنهادات خودشون را از شرکت های گارانتی کننده محصولات بیان کنند و یک مرجع عمومی بشه و از این طریق،شرکت های گارانتی کننده هم حواسشون را بیشتر جمع کننده در ارائه ی بهتر خدمات.

Rezasam1
02-03-13, 17:47
سلام

در حال حاضر گارانتی چندان اهمیتی نداره برای کاربران , الان قیمت قطعات هست که با بالا رفتن سرسام آورش باعث میشه به نام شرکت گارانتی کننده اهمیتی داده نشه یا کمتر توجه بشه

اگه شرکت گارانتی کننده به فکر کاربران هست کمی منصفانه تر قیمت بگذارن که اونموقع بحث گارانتی برتر معنی پیدا میکنه

کاش یک حرکتی میشد برای این مسئله قیمتگذاری شرکتهای گارانتی کننده

Over_Cracker
02-03-13, 22:47
درود.

بحث قیمت گذاری مربوط به شرکت ها نیست،مربوط به اقتصاد کشور و نرخ ارز هستش!

اما یک سری شرکت های گارانتی هستند که واقعا نسبت به قیمت جهانی قیمت های بالایی دارند!

یکیش همین آواژنگ هستش؛ دوست دارم مسئولینشون یا دوستانی که واقعا از چارت سازمانی آواژنگ سر در میارن،بیان و توضیح بدن که چرا محصولشون نسبت به قیمت جهانی اینقدر بالاست و درصد های غیر منطقی داره! بد نیست یک محصول گیگابایت با قیمت جهانی را بررسی کنیم و قیمت داخلش را هم بررسی کنیم و ببینیم چقدر تفاوت داره! برند گیگابایت برند دوست داشتنی و معتبری هستش و من خودم اگر قیمت هاش واقعی بود،سمت هیچ برندی نمیرفتم جز گیگابایت.اما به خاطر آواژنگ و قیمت های بالاش،برخی کاربران محروم میشن از محصولات گیگابایت.

یک تجربه دارم از گارانتی نا حسابی انفورماتیک گستر. کارت 5570 داشتم از برند HIS و گارانتی انفور...،فرستادم گارانتی، گفتند باید تعویض بشه،اما 5570 نداریم،به جاش میتونیم 4670 بهتون بدیم،گفتم 4670 به کارم نمیاد،گفتش 100 تومن سر میگیریم،به جاش 5770 ICQ بهتون میدیم. قبول کردم.

کارت که به دستم رسید متوجه شدم یکی از پورت های DVI کار نمیکنه و روی برد هم جای داغی بود. دیگه پیگیرش نشدم.اون کارت هم هنوز داره کار میکنه!

تجربه دیگه دارم از گارانتی فرادانش که یک مودم 8951 گرفتم ازشون،از لحظه اول قطعی زیاد داشت،فرستادم گارانتی،گفتند تعویض می کنند تا 22 بهمن(ماه قبل)، زمان مقرر سر رسید و بهانه اوردند که این مورد از چیپ هست و از طرف کارخانه یک سریشون این مشکل را دارند که با تعویض چیپ حل میشه. و حالا وعده بعد از عید 92 را دادند.

دادمون به هیچ جا هم نمیرسه! تبلیغات مزخرف می کنند که تعویض در ماه اول....

آخه یک با وجدان در این شرکت های گارانتی نیست که 2 ریال شرافت داشته باشه؟

بر این اساس،طرحی که فیدل عزیز دادند،اگر جون بگیره و حمایتش کنیم که معتبر بشه در سطح کشور،خیلی از این شرکت های گارانتی کننده،حساب کار دستشون میاد.

یک سپاس صمیمانه هم از گارانتی ناشناخته"بلوچ " دارم؛حدود 2 سال قبل یک کارت GT240 Galaxy با گارانتی بلوچ گرفتم،کارت سوخت و فرستادم گارانتی،بعد از حدود 1 ماه،یک کارت کاملا آک بند و مشابه بهم دادند.

این بهترین تجربه ی من با شرکت های گارانتی کننده بود.

Rezasam1
02-03-13, 23:38
من یک مادربرد Biostar 870 داشتم چیپش داغ میکرد یک فن با چسب چسبوندم روی هیت سینکش فایده نکرد بردمش گارانتی شرکت انفورماتیک گستر برام درجا عوضش کردند

میتونستن خیلی راحت قبول نکنند با گرفتن بهانه های مختلف

من اون فن رو با چسب 123 چسبونده بودم و کنده نمیشد با حالت ناامیدی رفتم شرکت ولی خب پیشنهاد دادند هیت سینک رو رایگان عوض کنند یا خود بورد رو

سوال کردم میتونم مبلغی سر بدم مدل 890 رو بردارم که سیستم خنک کنندگی هیت پایپ داشت اونا هم قبول کردند با 50 تومن اضافه مدل 890 رو گرفتم الانم راضیم

8lone
02-03-13, 23:39
بنده هم دو تجربه از گارانتی سازگار دارم

اولیش این بود که یه کارت گرافیک 6790 با گارانتی تعویض درجا داشتم که مشکل بزرگی داشت بردم گارانتی گفت شاید سازگاری با بقیه سخت افزار نداره من هم به خاطر او کارت کل سیستم رو عوض کردم اما بدتر شد تا اینکه گارانتی قبول کرد بله مشکل داره کارت (بعد از 3 بار رفتن به گارانتی) یه آک بهم دادن ولی به 3 روز نرسید که مثل قبلی شد گارانتی هم دیگه قبول نکرد که نکرد

دومیش هم یه نوت بوک ایسر بود از این مینی نوت بوکا (اسپایروان) تو مغازه که باز کردیم 2 تا دکمه از کیبرد پرید بیرون هاردش هم خراب بود . بردم گارانتی واسه هارد که یه حجم بالاتر گذاشتن و 20 30 تومن سر گرفتن واسه کیبرد هم انداختن تقصیر خودمون که ما از قصد دکمه هارو دراوردیم . و قبول نمیکردن که کیبرد از اول خراب بوده

Over_Cracker
03-03-13, 01:21
من یک مادربرد Biostar 870 داشتم چیپش داغ میکرد یک فن با چسب چسبوندم روی هیت سینکش فایده نکرد بردمش گارانتی شرکت انفورماتیک گستر برام درجا عوضش کردند

میتونستن خیلی راحت قبول نکنند با گرفتن بهانه های مختلف

من اون فن رو با چسب 123 چسبونده بودم و کنده نمیشد با حالت ناامیدی رفتم شرکت ولی خب پیشنهاد دادند هیت سینک رو رایگان عوض کنند یا خود بورد رو

سوال کردم میتونم مبلغی سر بدم مدل 890 رو بردارم که سیستم خنک کنندگی هیت پایپ داشت اونا هم قبول کردند با 50 تومن اضافه مدل 890 رو گرفتم الانم راضیم

درود رضا جان.

شما حضورا رفتید شرکتشون؟

من از شهرستان فرستادم گارانتی،این موضوع واقعا مهمه که خدمات به شهرستان خیلی دقیق انجام بشه.چرا که شرکت های گارانتی کننده دستشون بازتره برای عدم پاسخگویی به کاربران شهرستان و بنده هم به خاطر اینکه دردسر رفت و برگشت و الافی داشت،منصرف شدم از فرستادن مجدد کارت.اما آیا اگر تهران بودم،بازهم شرکت انفو... به خودش اجازه میداد کارت معیوب بهم بده؟ (کارت تعمیری و داغی!)

این هم یک فاکتور مهم هستش که دوستان در تجارب خودشون اعلام کنند که قطعشون را از شهرستان به تهران ارسال کردند و یا از خود تهران! و شهری که شرکت گارانتی در اون شهر مستقر هستش.

Rezasam1
03-03-13, 02:44
سلام خدمت شما

مظاهر جان من تهران هستم و حضوری رفتم شرکت در خیابان کریم خان نزدیک به میدان هفت تیر بود

البته یک نکته ای هست شاید مهم باشه شاید نباشه ( برای من مهم نبود چون یکسال از گارانتی مونده بود )

مادربرد تعویضی من یک مدل مادربردی بود که مشخص شد بعد از اسمبل که دست یک اورکلاکر حرفه ای بوده

بعد تنظیمات اورکلاک هنگام ذخیره کردن این تنظیمات دیدم در قسمت سیو کردن تنظیمات بایوس , رکوردهای 4000 مگاهرتز و 5.5 گیگاهرتز و ... سیو بود!

در هنگام روشن شدن سیستم هم فن پردازنده با تاخیر 2 ثانیه روشن میشد و میشه

ولی خب چون مشکل خاصی نداشت و یکسال هم ضمانت تعویض درجا داشت دیگه نبردم گارانتی

پیش خودم گفتم شاید بخاطر این اینو دادند که مادربرد خودم رو روش فن چسبونده بودم ولی بعد این به فکرم اومد که نه اگه اینطوری بود با یکی دیگه عوض نمیکردند و همینطور فکرها ....

در کل ازینکه مبلغی سر دادم و یک مادربرد های اند با قیمت 150 و ضمانت تعویض درجا داشتم راضی بودم همتای این مادربرد قیمتی معادل 300 تومن داشتند

بازهم خوبه کار ادم لنگ نمیمونه بگن برو 2 هفته بعد بیا بعد با یک قطعه تعمیری عوض کنند الان مال منم مشخصه تعمیری هست ولی خب معطل نشدم

البته اینم اضافه کنم که بایواستار فقط در سه ماهه اول ضمانت تعویض با قطعه نو داره و در باقی با قطعات دسته دوم تعویض میشه برای منم یکسال گذشته بود

Moein
03-03-13, 10:05
با سلام

از دوستان عزیز تقاضا دارم که از اتصال القاب به گارانتی ها جدا خودداری کنند و تحت هیچ شرایطی از لقب های مختلف استفاده نکنند به دلیل اینکه باعث میشه ارزش تاپیک پایین بیاد و اثر گذاری لازم رو نداشته باشه

در صورت مشاهده پست حذف خواهد شد

با تشکر از شما دوستان

Shahryar
18-03-13, 18:13
خب دوستان به امید خدا اولین حرکتش با آواژنگ راه اندازی شد ، منتظر حضورتون هستیم ...

sina_samand2002
18-03-13, 18:22
بهترین گارانتی ای که تو ایران دیدم مادیران هستش که واقعا کیفیتش کاراشون حرف نداره

تاج
19-03-13, 00:49
خوزستان بگم بعد اهواز سپس شهرهای حاشیه که همهگی برمیگردن به اهواز
اینجا باتوجه به تلفات زیاد قطعات بخاطروضعیت بد اب وهوا بجز شرکت اواژنگ که مرکز تعمیرات توی مرکز استان داره((تعمیر نشدراحت عوض میکنند،اماخداییش تعمیرمیکنن اونم حسابی-دستشون درد نکنه:cool::cool:))وبعدش ماتریس که هرچی بدی بهشون میفرسته برات تهران بدون هزینه وبرای من همیشه تعویض با قطعه نوبوده،چندبار هم مدل بالاتر بجاش دادن اونم بدون اضافه مبلغ:1. (5)::1. (5)::1. (5):
البته مادیران وسام سرویس در یه حدوداً و کمتر مورد استفاده قرار میگیرن اونم متاسفانه دلیلش تجربه ای ک داشتم چندباری نداشتن تخصص کافی اشخاصی هست که تو این سیستم برای کار استخدام شدن ونتیجه اون همیشه کم کاری برای مشتری بوده.:1. (27):
بقیه گارانتیها میشن سازگارارقام هم رده ی فونیران بعدش فیوچر
عملا دیگه هیچ گارانتی به هیچ دردی نمیخره

Shahryar
19-03-13, 10:46
خوزستان بگم بعد اهواز سپس شهرهای حاشیه که همهگی برمیگردن به اهواز
اینجا باتوجه به تلفات زیاد قطعات بخاطروضعیت بد اب وهوا بجز شرکت اواژنگ که مرکز تعمیرات توی مرکز استان داره((تعمیر نشدراحت عوض میکنند،اماخداییش تعمیرمیکنن اونم حسابی-دستشون درد نکنه:cool::cool:))وبعدش ماتریس که هرچی بدی بهشون میفرسته برات تهران بدون هزینه وبرای من همیشه تعویض با قطعه نوبوده،چندبار هم مدل بالاتر بجاش دادن اونم بدون اضافه مبلغ:1. (5)::1. (5)::1. (5):
البته مادیران وسام سرویس در یه حدوداً و کمتر مورد استفاده قرار میگیرن اونم متاسفانه دلیلش تجربه ای ک داشتم چندباری نداشتن تخصص کافی اشخاصی هست که تو این سیستم برای کار استخدام شدن ونتیجه اون همیشه کم کاری برای مشتری بوده.:1. (27):
بقیه گارانتیها میشن سازگارارقام هم رده ی فونیران بعدش فیوچر
عملا دیگه هیچ گارانتی به هیچ دردی نمیخره

دوست خوبم ، به صفحه اختصاصی گارانتی آواژنگ برید و تجربه گارانتی ای که باهاشون داشتید را بنویسید :

این جوری هم به تشکیل یک دیتابیس عالی برای ارزیابی گارانتی ها کمک کرید و هم در قرعه کشی جوایزشون شرکت میکنید . :Love-ssa~! (1):

lorn
19-03-13, 18:26
درود.

بحث قیمت گذاری مربوط به شرکت ها نیست،مربوط به اقتصاد کشور و نرخ ارز هستش!

اما یک سری شرکت های گارانتی هستند که واقعا نسبت به قیمت جهانی قیمت های بالایی دارند!

یکیش همین آواژنگ هستش؛ دوست دارم مسئولینشون یا دوستانی که واقعا از چارت سازمانی آواژنگ سر در میارن،بیان و توضیح بدن که چرا محصولشون نسبت به قیمت جهانی اینقدر بالاست و درصد های غیر منطقی داره! بد نیست یک محصول گیگابایت با قیمت جهانی را بررسی کنیم و قیمت داخلش را هم بررسی کنیم و ببینیم چقدر تفاوت داره! برند گیگابایت برند دوست داشتنی و معتبری هستش و من خودم اگر قیمت هاش واقعی بود،سمت هیچ برندی نمیرفتم جز گیگابایت.اما به خاطر آواژنگ و قیمت های بالاش،برخی کاربران محروم میشن از محصولات گیگابایت.

دقیقا هم عقده هستم با آقای عظیمی عزیز
اما من خوشبختانه خودم تا حالا کارم به گارانتی ها نخورده بخاطره اینکه تا حدودی رعایت قطعاتم رو می کنم البته بعد اینکه چندین بار شدید مضرر شدم از بی احتیاطی :whistle:
ولی خوب همین تابستون یه هارد مشکل دار که یکی از دوستان مشهدی بهم داد (مهدی آقای گل) تا واسه تعطیلات که بر می گردم خونه ببرم براش گارانتی
گارانتی هم سازگار بود بعد 3 روز هم یه آکبند بهم دادم و منم وقتی برگشتم سمت دوستمون تحویلش دادم اذیت هم نشدم ، سریع هم پاسخ دادن و هم الکی ندووندن البته مدل هارد رو تموم کرده بودن جاش یه مدل دیگه دادن

Shahryar
24-03-13, 12:22
دوستان خوبم ، ضمن اینکه شما را دعوت به نظردادن و شرکت در قرعه کشی آواژنگ به عنوان اولین شرکتی که حاضر شده در این طرح بزرگ شرکت شده ، میکنیم :

به اطلاعتون میرسونیم که سطح برخورد هم به عنوان یک معیار دیگه اضافه شد !

شدیداً نیازمند همکاری شما عزیزان در این طرح بزرگ هستیم چون اگه تداوم پیدا کنه یک دیتابیس خوب از ازریابی گارانتی ها پیدا میکنیم که به نفع همست ...

ess_1362
25-03-13, 09:35
خوب یک تجربه خیلی خوب دارم و یک تجربه خیلی بد
تجربه خیلی خوبم بر می گرده به شرکت الماس که زمانی گارانتی مادربردهای ازراک را داشت و سه تا برد را که به علت سهل انگاری خودم دچار مشکل شده بود را برام تعویض کردن
اما تجربه بد :
سال 89 یک مادربرد msi790fx-gd80 خریدم با گارانتی ماتریکس
مادربرد از اول مشکل ناپایداری داشت تا اینکه دو هفته بعد مدار تغذیه آتیش گرفت
با اینکه مادربرد حدود 2 سال گارانتی داشت ولی شرکت معلوم بود که از همون اول هم زیر بار نمیره و تقصد داشت تقصیر را سر قسمت های مختلف از جمله پاور کارت گرافیک و رم و پردازنده و .... بندازه
خلاصه مادربرد به تهران رفت ولی دیگه نه لاشه مادربرد را دیدم نه خبری از تعویض و تعمیر شد!!!
تا الان هم که تاپیک را میزنم خبری از لاشه مادربردم نیست
لازم به ذکر مه کلیه قطعات قبلی از سال 89 تا حالا روی مادربرد m4a89td pro usb3 دارن بدون مشکل کار می کنند
یک نکته را هم بگم که زمانی که داشتن برد ایسوس را می خریدم فروشنده به من گفت که تستش می کنم و تحویل میدم ولی بعدش هر مشکلی پیش آمد به من مربوط نمیشه و روی گارانتیش هم حساب نکن:1. (27):

Rezasam1
31-03-13, 17:41
من یک عدد کیس CM Storm Scout (Only the registered members can see the link) خریدم با ضمانت 36 ماهه دریاکامپیوتر میدونستم کیس چیزی نداره که خراب بشه جز فنش

ولی باز کنجکاو شدم ببینم چطوری هست زنگ زدم دریاکامپیوتر همون اول بسم الله گفتند کیسهایی که نشان کولرمستر ندارند شامل ضمانت ما نمیشند !

من گفتم این کیس تو سایت شماست و روی برند کولرمستر کلیک کردم تا این اومد ولی قبول نکردند و گفتند مارک CM STORM رو ما وارد کردیم ولی ضمانتش با فروشگاهی

هست که بهش دادیم !!

خلاصه زنگ زدیم به احسان رایانه گفتم اینطوری هست یکه خوردند خلاصه بعد پیگیری احسان رایانه گفت مشکلی نیست اگه فنش خراب شد من تا دوسال از تاریخ فاکتور عوض میکنم

اینم ضمانت 36 ماهه دریاکامپیوتر رو محصولی که تو لیست محصولات سایتش هست که تبدیل به ضمانت 24 ماهه فروشگاهی شد

مورد بعدی هم قیمت کیس بود که بین 460 - 300 - 280 - 245 - 235 میچرخید و هرکی هرچه قدر میخواست میکشید

قبل خرید به دریاکامپیوتر زنگ زده بودم که ببینم نمایندگیش کی هست که قیمت درست یدند گفتند ما این کیسهارو زیر 220 به فروشنده ها میدیم اگه طرف 100 بخره چون میخواد زود بفروشه میده 230 تا 245

یکی هم فقط 2تا میخره میتونه هرچی خواست بفروشه!!!!! یعنی یک کیس 220 تومن رو میتونه 460 بفروشه !

کلا" حال کردم با دریاکامپیوتر

Over_Cracker
04-10-13, 10:50
درود.

حتما باید شرکت های گارانتی همکاری کنند تا اسمشون تو لیست ثبت گارانتی بیاد؟

چرا اسم پارس ارتباط نیست؟ یا انفورماتیک گستر و...؟

دیروز یه مودم TPLINK 8951ND با گارانتی پارس ارتباط را که چراغ لینکش گهگاهی ثابت نمیشد را تعویض کردن واسم.

Shahryar
04-10-13, 11:01
من یک عدد کیس CM Storm Scout (Only the registered members can see the link) خریدم با ضمانت 36 ماهه دریاکامپیوتر میدونستم کیس چیزی نداره که خراب بشه جز فنش

ولی باز کنجکاو شدم ببینم چطوری هست زنگ زدم دریاکامپیوتر همون اول بسم الله گفتند کیسهایی که نشان کولرمستر ندارند شامل ضمانت ما نمیشند !

من گفتم این کیس تو سایت شماست و روی برند کولرمستر کلیک کردم تا این اومد ولی قبول نکردند و گفتند مارک CM STORM رو ما وارد کردیم ولی ضمانتش با فروشگاهی

هست که بهش دادیم !!

خلاصه زنگ زدیم به احسان رایانه گفتم اینطوری هست یکه خوردند خلاصه بعد پیگیری احسان رایانه گفت مشکلی نیست اگه فنش خراب شد من تا دوسال از تاریخ فاکتور عوض میکنم

اینم ضمانت 36 ماهه دریاکامپیوتر رو محصولی که تو لیست محصولات سایتش هست که تبدیل به ضمانت 24 ماهه فروشگاهی شد

مورد بعدی هم قیمت کیس بود که بین 460 - 300 - 280 - 245 - 235 میچرخید و هرکی هرچه قدر میخواست میکشید

قبل خرید به دریاکامپیوتر زنگ زده بودم که ببینم نمایندگیش کی هست که قیمت درست یدند گفتند ما این کیسهارو زیر 220 به فروشنده ها میدیم اگه طرف 100 بخره چون میخواد زود بفروشه میده 230 تا 245

یکی هم فقط 2تا میخره میتونه هرچی خواست بفروشه!!!!! یعنی یک کیس 220 تومن رو میتونه 460 بفروشه !

کلا" حال کردم با دریاکامپیوتر

جالبه ، حتماً ثبت کنید رضا جان .

درود.

حتما باید شرکت های گارانتی همکاری کنند تا اسمشون تو لیست ثبت گارانتی بیاد؟

چرا اسم پارس ارتباط نیست؟ یا انفورماتیک گستر و...؟

دیروز یه مودم TPLINK 8951ND با گارانتی پارس ارتباط را که چراغ لینکش گهگاهی ثابت نمیشد را تعویض کردن واسم.

مظاهر جان اسم شرکت هایی که در این طرح همکار می کنند در صفحه اصلی این طرح اومده که فعلاً فقط آواژنگه و لیست شرکت ها را ما خودمون ایجاد کردیم و روز به روز تکمیل تر میشه . کما اینکه هماهنگ ، مدیا پردازش و ... اضافه شد به مرور .

لطفاً لینک وب سایت پارس ارتباط را بدید تا اضافه بشه .

انفورماتیک هم در لیست هست اضافه میشه به زودی . :give_rose:

Over_Cracker
04-10-13, 11:39
لینک سایت پارس ارتباط (Only the registered members can see the link)

Rezasam1
04-10-13, 12:43
جالبه ، حتماً ثبت کنید رضا جان .

مظاهر جان اسم شرکت هایی که در این طرح همکار می کنند در صفحه اصلی این طرح اومده که فعلاً فقط آواژنگه و لیست شرکت ها را ما خودمون ایجاد کردیم و روز به روز تکمیل تر میشه . کما اینکه هماهنگ ، مدیا پردازش و ... اضافه شد به مرور .

لطفاً لینک وب سایت پارس ارتباط را بدید تا اضافه بشه .

انفورماتیک هم در لیست هست اضافه میشه به زودی . :give_rose:

کار من به مراجعه به شرکت نکشید همون پشت تلفن زحمت خودشون و من رو کم کردن پیچوندن

توی فرم تاریخ مراجعه به شرکت میخواد

javadshahvand
08-11-13, 17:06
با سلام

گارانتی ایزی تو لیست نبود اینجا نظرم رو میدم

حدود 3 هفته پیش یه مودم 2520 برای بار سوم فرستادم گارانتی هنوز درست نشده ...3هفته هست که الاف این مودم شدم آخه اینم شد گارانتی همون اول درست تست کنید دیگه.....

javadshahvand
13-11-13, 17:52
با سلام

گارانتی ایزی تو لیست نبود اینجا نظرم رو میدم

حدود 3 هفته پیش یه مودم 2520 برای بار سوم فرستادم گارانتی هنوز درست نشده ...3هفته هست که الاف این مودم شدم آخه اینم شد گارانتی همون اول درست تست کنید دیگه.....

یعنی شورشو در آوردن بعد از 4 بار رفتن گارانتی هنوز باز مشکله داره به نظر دوستان من با اینا چیکار کنم ؟

Shahryar
13-11-13, 18:50
جواد جان ایزی را گذاشتیم توی لیستی که اضافه میشه به دیتابیس گارانتی ها به زودی و اونجا میتونید تجربه خودتون را ثبت و ماندگار کنید ... :give_rose:

Over_Cracker
13-11-13, 19:25
یعنی شورشو در آوردن بعد از 4 بار رفتن گارانتی هنوز باز مشکله داره به نظر دوستان من با اینا چیکار کنم ؟

گارانتی تعویض داشته یا تعمیر؟

javadshahvand
15-11-13, 16:46
گارانتی تعویض داشته یا تعمیر؟

ایزی تعویض درجا نداره تعمیر میکنه اگر نشد تعویض میکنه

farda255
24-04-14, 10:17
با سلام
موضوع در تاریخ 2/2/93 اتفاق افتاد اینجانب با واریز مبلغ 510000 ریال بحساب شرکت نرم افزاری امین به آدرس سایت nod32.ir خواستار خرید نسخه اوریجینال اسمارت سکوریتی بودم اما بعد از 24 ساعت در کمال تعجب دیدم نسخه سرور اپدیت که در بازار قیمتی کمتر از 10000 ریال دارد را برایم ایمیل کردند هر چه با مدیریت این سایت صحبت کردم قانع نشدن که انتی ویروس نسخه اصلی نیست. در ضمن اینجانب کارشناس نرم افزار کامپیوتر می باشم و حدود 15 سال در زمینه نرم افزار و سخت افزار فعالیت دارم. مدرک اینجانب هم این است که کد ارسالی به ایمیلم رو وقتی در سایت رسمی درج می کنم پیام نا معتبر بودن کد را دریافت می کنم. باور بفرمائید برای 50000 تومانش نیست فقط می خوام کسانی دیگر هم قربانی این سایت نشوند.

M A H R A D
24-04-14, 12:46
با سلام
موضوع در تاریخ 2/2/93 اتفاق افتاد اینجانب با واریز مبلغ 510000 ریال بحساب شرکت نرم افزاری امین به آدرس سایت nod32.ir خواستار خرید نسخه اوریجینال اسمارت سکوریتی بودم اما بعد از 24 ساعت در کمال تعجب دیدم نسخه سرور اپدیت که در بازار قیمتی کمتر از 10000 ریال دارد را برایم ایمیل کردند هر چه با مدیریت این سایت صحبت کردم قانع نشدن که انتی ویروس نسخه اصلی نیست. در ضمن اینجانب کارشناس نرم افزار کامپیوتر می باشم و حدود 15 سال در زمینه نرم افزار و سخت افزار فعالیت دارم. مدرک اینجانب هم این است که کد ارسالی به ایمیلم رو وقتی در سایت رسمی درج می کنم پیام نا معتبر بودن کد را دریافت می کنم. باور بفرمائید برای 50000 تومانش نیست فقط می خوام کسانی دیگر هم قربانی این سایت نشوند.

دوست گرامی

اگر چه این طرحی که ما اجرا می‌کنیم درباره گارانتی‌های سخت‌افزاری و دستگا‌ه‌های دیجیتاله، ولی باز ممنون که تجربه‌تون رو گفتید.

===

گارانتی ایزی هم که دوستان قبلاً اشاره کردن به لیست اضافه شد: اندر حکایت گارانتی ایزی (Easy) با تجربیات شما! (Only the registered members can see the link)

ادامه بحث گارانتی‌ها در این تاپیک پیگیری میشه: Only the registered members can see the linkدیتابیس-گارانتی-ها-در-ایران-؛-تجربیات-خود-را-از-گارانتی-ها-ثبت-کنید-43641/index5.html

این تاپیک قفل شد.

سپاس