PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش کنسول PS3 Slim 160GB

vandelin
24-02-13, 04:01
سلام

یک عدد کنسول Ps3 slim 160gb با شرایط زیر به فروش میرسد :

کنسول مرداد ماه امسال خریداری شده و به دلیل مشغله کاری ، کاملاً نو و بدون استفاده باقی مونده ، حداکثر شاید 50 ساعت تو این 6 ماه کار کرده باشه .
فرمور دستگاه ابتدا OFW 3.55 بود که الان به CFW 4.30 کپی خور شده و قابلیت اجرای بازی های کپی بدون هیچ مشکلی رو داره .
تمامی متعلقات حتی پلاستیک های کابل ها موجوده ، لوازم همراه : کابل برق به همراه تبدیل دوشاخه ، کابل av ، تبدیل Euro av ، کابل usb ، دفترچه و البته کنترلر DS3 .
کنسول متعلق به دوست بنده ست و 3 روزه که دست منه ، پس سالمی و درحد بودنشو تضمین میکنم .
دلیل فروش نیاز شدید مالی دوست بنده هست و اگه خرج دانشگاه و هزارو یک بدبختیه دیگه خودم نبود ، غیر ممکن بود خودم برندارمش (یعنی در این حد تمیزه !)
داخل هارد دستگاه بازی های GT5 و Tekken6 و Uncharted2 و Alone in the Dark و Fifa2012 موجود هست و از طریق multiMAN بدون مشکل قابل اجراست .
فروش در انجمن های مختلف پیگیری میشه ، و هر وقت که تاپیک مربوطه در هر انجمنی ایجاد شه حتماً لینکش رو اینجا میذارم

و اما قیمت ! خب همونطور که گفتم کنسول برای بنده نیست و مجبورم طبق نظر دوست گرامی قیمت بدم !

اگه اشتباه نکنم قیمت کف این کنسول بین یک میلیون تومان تا یک میلیون و صد هزار تومن هست ، البته قیمت های 1.200 و بالاتر هم دیدم که میفروشن ولی خب من کف رو در نظر میگیرم .

پس قیمت فروش فوری فکر میکنم 850 تومان ناقابل مناسب باشه ، و قیمت پایه هم 700 . در صورت خرید فروش فوری هزینه ارسال به عهده بنده و در غیر این صورت با خریدار .

امکان تحویل حضوری در کرج و تهران ممکن هست و در تبریز هم 5شنبه یا جمعه .

تحویل غیر حضوری هم با هر روشی که خودتون صلاح میدونید ، پست پیشتاز ، تیپاکس و ....

در مورد واریز مبلغ ، ابتدا وجه رو دریافت و سپس ارسال میکنم ، و برای اعتماد سازی ، فکر نمیکنم دوستان اینجا بنده رو بشناسن ، در هر صورت اگر خریدار واقعی هستید و امکان خرید حضوری ندارید ،میتونم حضوری به هر فرد مورد اطمینانی که بفرمایید به شرطی که هزینه زمانی برای بنده نداشته باشه تحویل بدم ....

تعویض با هیچ قطعه ایی نداریم ! ولی خب بگم خودم دنبال یک E8400 یا مشابه خوش قیمت هستم ! و البته سالم !

فروش ممکنه در خارج از فروم هم دنبال بشه .

فروش ممکنه به خاطر دلایل مختلف کنسل شه ، نمیدونم شاید زدو گنج پیدا کردیم ! (البته مسلماً در صورت پیشنهاد های فوری و یا توافق با خریدار ، چنین اتفاقی نمیوفته !)

زمان پایان خاصی برای فروش مد نظر نیست ، ولی اگه پیشنهاد خوبی وجود داشته باشه در خدمتیم ....

و تصاویر :

در صورت درخواست میتونم عکس های بیشتری قرار بدم ....

8166816781688169

تا اونجایی که به نظرم میرسید توضیحات مربوطه رو دادم . دوستان به هیچ عنوان از پ.خ استفاده نکنید ! تمام صحبت ها داخل تاپیک !

ترجیحاً بحث های نا مربوط عنوان نشه ، ولی در هر صورت خوشحال میشیم نظرات و پیشنهادات دوستان رو بشنویم .

فروش همزمان در :
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

vandelin
24-02-13, 13:41
در پرشین تولز فروش فوری فروخته شد ...
قفل شود !