PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین بازی 2012 از نظر شما

amigames
26-01-13, 13:27
با سلام خدمت کاربران و دوستان عزیز شهر سخت افزار.سال 2012 ام تموم شد و خیلی بازی ها توی این سال عرضه شدند.در این تاپیک میخوایم بهترین بازی 2012 از نظر کاربرای شهر سخت افزار روبدونیم چی هست و هرکی هر بازی ای که در سال 2012 انجام داده و به نظرش بهترین بوده رو میتونه اینجا اسم ببره یا معرفی کنه و نتیجه بعد از مدتی توی همین پست ویرایش و نوشته میشه
من خودم از این بازی توی سال 2012 خیلی لذت بردم و به شما هم پیشنهادشون می کنم:
Guild Wars 2
Mass Effect 3
Walking Dead
Far Cry 3
Dishonored
Assassin's Creed III

Pami
26-01-13, 22:55
خیلی ببخشید آقای فلدوسیپور پس این Black Ops II کجاس ؟! : دی

KOOROSH K
27-01-13, 23:15
Far Cry 3Assassin's Creed IIIبايد بگم Black Ops II اصلا زياد جالب عمل نكرد

MEHRAN 2012
28-01-13, 22:43
[SIZE=4][I]با درود خدمت تمامی دوستان عزیز
[SIZE=3]به نظر من زیبا ترین بازی که در اواخر سال 2012 ببازار عرضه شد بازی بسیار محبوب و پر معنای
Medal Of Honor _ Warfighter بود که این بازی بسیار زیبا هم از لحاظ گرافیک عالی خود که از
موتور بازی ساز Frost Bite 2 در امر ساخت این بازی بهره می جست , سنگ تمام گذاشته بود و چونکه
ادامه داستان بسیار زیبای ان در سال 2010 بو د بطور چشمگیری بموضوع ان لذت خاصی میبخشید
و بدلیل انکه سرپرست گروه کماندوئی ملقب به " MOTHER " که رشادتهای بسیاری رو ازش تو عملیات مختلف
در دو قسمت 1و2 این مجموعه دیده بودیم در اواخر بازی انچنان ناجوانمردانه و دست بسته بوسیله سر
دسته تروریستها !! با شلیک گلوله ای در سر ان کشته شد منو خیلی ناراحت کرد چونکه همونطوری که
گفته بودم خاطرات و فدا کاریهای زیادی از اون دیده بودیم . و کلا این بازی به من بیشتر و بیشتر یاد اوری
کرد که از ترور و تروریستها بیشتر از پیش حالا به هر شکلی که میخواد باشه بدم بیاد .
و در باره گیم فوق العاده Black Ops II باید خدمتتون بگم که انقدر زود قضاوت نکنید ! چرا که این بازی از
لحاظ اول%

Over_Cracker
29-01-13, 00:43
درود.
دوستان بهترین بازی 2012 که سبک بازی GTA IV را داشته باشه چیه؟

MEHRAN 2012
30-01-13, 04:29
با درود فراوان
دوستان عزیز در پست قبلی من خواستم که کلمه " ملقب به " رو اضافه کنم که متاسفانه یه مقدار از متن و
فونتها بهم ریخت و هر کاری کردم دیگه ویرایش نتونستم بکنم و درستشون کنم . بگذریم .
در باره بازی بسیار زیبای MEDAL OF HONOR_WARFIGHTER داشتم صحبت میکردم و همونطوری که گفتم
این بازی فوق العاده هم از لحاط گرافیک و هم از نظر موضوع بسیار عالی و کم نظیر بود و به جرات میتونم بگم
که یکی از زیبا ترین بازیهایی بود که تا به حال انجام داده بودم!! و ادامه درگیری هایی بود که نیروهای امریکایی
با طالبان در قسمت اولش که در سال 2010 به بازار عرضه شده بود در افغانستان داشنتد که در ادامه در قسمت
دوم به پاکستان و درگیری با تروریستها در انجا هم می انجامه که شرح کاملش از حوصله این تاپیک خارجه و خیلی
طولانی میشه . همونطوری که گفته بودم تقریبا در اواخر بازی یکی از سر کردگان تروریستها در پاکستان به اسم
Sheik Sad Al Din که در اخر با فداکاریها و جانبازیهای یکی از کماندوها ملقب به Preacher که کلا بیشتر داستان هم
بروی این شخصیت میچرخه , در نهایت با نوش جان کردن یک فصل کتک مفصل بالاخره بدام میوفته و دستگیر میشه
و از بابت کتک مفصلی که Preacher بهش میزنه منم کلی حال کردم !! چرا که این مردک تروریست اشغال همونیه که
افسر ارشد کماندو ها که ملقب به Mother هستش رو دست بسته بروی صندلی با کمال نامردی فقط بخاطر گفتن یک
کلمه " احمقانه و خنده دار " رگ غیرت بی منطقش گل میکنه و اونو دست بسته با شلیک یک گلوله به مغزش میکشتش!!
و وقتی که Preacher که اونهم پیش Mother بود میتونه خیلی جسورانه از چنگال مزدورهای Sheik _Sad Al Din فرار کنه و
دستگیرش کنه اما بدلیل دارا بودن اطلاعات پر قیمتش اونو نمیکشه و به همون کتک مفصل بسنده میکنه .
و زیبا ترین قسمت بازی سکانس اخر بود که تمام شخصیت های اصلی بازی از قبیل Dusty و Voodoo بهمراه خود Preacher و
دیگر اعضای گروه بصورت دسته جمعیدر یک عملیات غافلگیرانه به مقر اصلی رهبریت گروه های تروریستی حمله میکنند و اونو
در نهایت به زباله دانی تاریخ میندازنش!!! " اینم عاقبت هرچه تروریسته "

8089 Sheik _ Sad Al Din

8090 Mother

8091 Preacher

8092 Dusty

8093 Voodoo

8094 صحنه لحظه ای بعد از کشته شدن Mother بدست Sheik _ Sad Al Din

واقعا که بازی خیلی زیباو مهیجیه وپر محتوا ! در ضمن اگه هر کدوم از دوستان هر مشکلی اعم از خود موضوع
داستان و نحوه اجرای مراحل مختلف اون و چه مشکلات نرم افزاری و حتی سخت افزاری داشته باشند من در
این سایت در خدمتشونم و یه مقدار زیادی فکر کنم بتونم مشکلات عزیزانو حل کنم .

راستی دوستان در رابطه با بازی بسیار زیبای Black Ops II عزیزان سریع قضاوت نکنید !! این بازی هم حرف نداره
ودرسته که موضوعش یه کم پیچیدس ولی اونم مربوط به کودکی در الجزایر میشه به اسم Menendez که در سال
1973 در اثر حمله افراد CIA خواهر هم سن وسالشو به اسم Josefine در یک سانحه اتش سوزی از دست میده
و این فرد یعنی اقای Menendez یه حالتهای روانی و دیوونگی خاصی بهش دست میده که در اینده به قدرت میرسه
و دنیا رو به اتیش میکشه !! و چنان قتل و غارت هائی در جهان براه میندازه که ..... ( وای به اون روزی که قدرت دست
نا اهلاش بیافته ) و ادامه این داستان تا سال 2025 به درازا می انجامه که در اون سالها تکنولوژی حسابی پیشرفت کرده
وچین هم باسه خودش قدرتی شده و اونم حسابی یکطرفی از جنگه و خلاصه موضوعش خیلی مفصله که اگه اجازه بدید تو یه
فرصت دیگه ای در باره این بازی براتون توضیحات بیشتری میدم و جالبتر اینه که شما تو هر مرحله میتونید اسلحه های خودتونو
انتخاب کنید و یک چیزی که خیلی برای من جالب بود اینکه بعضی جاها شما قدرت تصمیم گیری در سرنوشت بازی رو دارید و
میتونید سرنوشت بازی رو یه جورائی تغییر بدید !!
خب دوستای عزیز با اجازتون ادامه رو تو یه پست دیگه براتون تعریف میکنم .

amigames
30-01-13, 05:46
درود.
دوستان بهترین بازی 2012 که سبک بازی GTA IV را داشته باشه چیه؟
بازی Sleeping Dogs که درحقیقت نسخه ی بازسازی شده ی بازی True Crime هست.گرچه کاملا شبیه به GTA نیست اما نزدیک ترین بازی 2012 به اون سبک هست

MEHRAN 2012
30-01-13, 09:02
با درود
دوست عزیز خود این بازی (GTA V) قراره بزودی قسمت پنجمش در دسترس قرار بگیره :1. (5):

Only the registered members can see the link

Over_Cracker
30-01-13, 22:41
با درود
دوست عزیز خود این بازی (GTA V) قراره بزودی قسمت پنجمش در دسترس قرار بگیره :1. (5):

Only the registered members can see the link

درود.

نسخه PC این بازی کی به بازار میاد؟

Over_Cracker
31-01-13, 01:11
یه پسر دایی دارم،خوره ی بازی هست.در مورد این بازی ها پرسیدم ازش گفت بهترینش Farcry 3 و عاشق شخصیت "واس" در این بازی هست!

MEHRAN 2012
31-01-13, 02:35
بادرود
براساس ادعای سایت Wikipedia کمپانی Rock Star games که کار ساخت و انتشار سری بازیهای GTA رو
بعهده داره این کمپانی برای PC قسمت پنجم این بازیها نسخه ای رو در نظر گرفته ولی تاریخ عرضه رسمی اون
رو به بازار تاکنون اعلام نکرده که این موضوع رو در اوایل همون صفحه میشه مطالعه کرد. ولی فکر نمیکنم که مدت
زیادی بدرازا بکشه که نسخه PC اونهم مثل بقیه گیمها روونه بازار بشه ! حتی من به یکی دوتا سایت که البته زیاد
هم معتبر نبودند ( نسبت به Wikipedia )مراجعه کردم که تاریخ انتشار نسخه PC رو همون 2013.2 اعلام کرده بودند !
ولی مطمئنا با توجه به اینکه کلا چونکه برای PC نسخه ای در نظر گرفته شده پس حتما خیلی زود در دسترس همه
قرار گرفته میشه .
راستی بازی جدید Need For Speed _ Most Wanted یا همون جنون سرعت ( تحت تعقیب ) خودمون البته زیاد
شبیه GTA IV نیست که حالت open world داشته باشه ولی از لحاظ ماشین بازی و پلیس بازی دست GTA رو حسابی
از پشت بسته و گرافیگشم که حرف نداره و واقعا هم حسابی مهیجه و عرق ادم رو در میاره !! توصیه میکنم اونهایی که
طرفدار هیجان و ماشین سواری اساسی هسنتد این بازی جدید رو حتما فراموش نکنند که اگه بازیش نکنند کلی سرشون
کلاه رفته !!

MEHRAN 2012
31-01-13, 03:07
یه پسر دایی دارم،خوره ی بازی هست.در مورد این بازی ها پرسیدم ازش گفت بهترینش Farcry 3 و عاشق شخصیت "واس" در این بازی هست!

بادرود
دوست عزیز من بازی Farcray 3 رو همزمان با بازیهای Medal و Black Ops و Hitmam و Need ForSpeed و چند تا بازی دیگه
که تقریبا بطور همزمان ببازار اومدن تهیه کردم و بروی پلتفرمم نصب کردم . و جالب اینجاست که در بین این بازیها تاکنون که
مدت چندان زیادی از امدن انها نمیگذرد تنها دوبازی Medal of honor که بر اساس واقعیت ساخته شده و بازی Black ops II
مرا کاملا تاکنون مجذوب و شیفته کامل خود نموده اند و این دوبازی اصلا مجال انرا نداده اند که من به بازیهای دیگری بپردازم
لازم بذکر است که بنده حدود بیست سال است که به انجام گیمهای مختلفی پرداخته ام ولی اکنون دیگر فقط به انجام گیمهای
خاصی میپردازم و دیگر مانند گذشته نمیتوانم وقت خود را بابت هر گیمی صرف نمایم و به مانند ان زمانها به هر بازی ای نه نگویم !!
البته هر کسی سلیقه ای خاص خود دارد و سلیقه هر کسی نیز قابل احترام . ولی بنده در ابتدای بازی فار کرای سه احساس کردم
بازی برای من که سه دهه از عمرم سپری میگردد مناسب نمیباشد و شکار بز و خرید اسلحه بوسیله پوست کندن بزها یک مقدار .....
با تشکر : مهران

Over_Cracker
31-01-13, 04:09
بادرود
دوست عزیز من بازی Farcray 3 رو همزمان با بازیهای Medal و Black Ops و Hitmam و Need ForSpeed و چند تا بازی دیگه
که تقریبا بطور همزمان ببازار اومدن تهیه کردم و بروی پلتفرمم نصب کردم . و جالب اینجاست که در بین این بازیها تاکنون که
مدت چندان زیادی از امدن انها نمیگذرد تنها دوبازی Medal of honor که بر اساس واقعیت ساخته شده و بازی Black ops II
مرا کاملا تاکنون مجذوب و شیفته کامل خود نموده اند و این دوبازی اصلا مجال انرا نداده اند که من به بازیهای دیگری بپردازم
لازم بذکر است که بنده حدود بیست سال است که به انجام گیمهای مختلفی پرداخته ام ولی اکنون دیگر فقط به انجام گیمهای
خاصی میپردازم و دیگر مانند گذشته نمیتوانم وقت خود را بابت هر گیمی صرف نمایم و به مانند ان زمانها به هر بازی ای نه نگویم !!
البته هر کسی سلیقه ای خاص خود دارد و سلیقه هر کسی نیز قابل احترام . ولی بنده در ابتدای بازی فار کرای سه احساس کردم
بازی برای من که سه دهه از عمرم سپری میگردد مناسب نمیباشد و شکار بز و خرید اسلحه بوسیله پوست کندن بزها یک مقدار .....
با تشکر : مهران

درود بر شما. البته همینطوره که شما میفرمایید.رده ی سنی خیلی تاثیر گزار هستش در سلیقه ی افراد برای انتخاب گیم و البته شخصیت خود فرد.من خودم تا به حال از هیچ بازی به اندازه GTA IV و شخصیت نیکو بلیک لذت نبردم.حرف زدنش،عصبانیتش،راه رفتنش،خنده هاش...همه چیش برام آرامش بخش بود.بعضی کاراکتر ها به شخصیت گیمر میخوره و گیمر را مجذوب خودش میکنه!

mohamad70
31-01-13, 10:35
با تشکر از amigames (Only the registered members can see the link) گرامی بابت نظرسنجی ، فقط کاش به جای بهترین بازی 2012 ، بهترین بازی ها در کل تاریخ را مورد بحث قرار می دادید.

به شخصه با گیم های جدید زیاد ارتباط برقرار نمی کنم و اون هم فقط به یک دلیل هست : توجه بیش از حد به موتور گرافیکی و در نتیجه غفلت از سایر المان های اصلی

عناوین شاهکار زیادی در خاطرم هست که نسخه های جدیدشون فقط از اسم نسخه قدیمی برای فروش استفاده کردند ، بطور مثال :

NFS Most Wanted : به جرات می تونم بگم نقطه اوج سری NFS همین نسخه بود اما متاسفانه امسال کمپانی سازنده از اسم این نسخه سواستفاده تجاری کرد و نسخه

2012 این گیم فوق العاده خسته کننده و ضعیف ساخته شد به حدی که نتونستم اون رو تا آخر ادامه بدم !

Mafia : باز هم یکی دیگه از عناوینی که به جرات می تونم بگم هیچ ایرادی نداشت و یک شاهکار کامل محسوب می شد که خاطرات اون بازهم توسط نسخه جدیدتر یعنی

Mafia 2 به کلی نابود شد. مافیا 2 در واقع سعی کرد خودشون رو به عنوان موفقی مثل GTA IV نزدیک کنه و در عین حال اصالت خودش رو هم حفظ کنه که در نهایت در هر دو

مورد شکست خورد !

مثال ها از این دست خیلی خیلی زیاد هستند.

به شخصه از میان عناوین 2012 فقط از Call of Duty Black OPS II لذت بردم که به نظرم مدیون توجه کمپانی سازنده به المان هایی مثل گیم پلی ، داستان پردازی ، خلاقیت

و نوآوری ، موسیقی متن و ... هست ، المان هایی که متاسفانه در اکثر گیم های جدید تحت الشعاع موتور گرافیکی گیم و عوامل تجاری قرار گرفته اند.

در آخر با احترام به نظر دوستان باید بگم بدترین گیمی هم که در سال 2012 بازی کردم Medal of Honor Warfighter بود ، ساختار کلی به حدی ضعیف و خسته کننده بود که هنوزم

نفهمیدم چرا این گیم اصلا معرفی شد. نمره های داده شده به این گیم از سوی سایت های معتبر هم تقریبا پایین بود به طور مثال نمره 6/10 سایت GameSpot و نمره 4/10 سایت IGN.

MEHRAN 2012
02-02-13, 22:11
درود بر شما. البته همینطوره که شما میفرمایید.رده ی سنی خیلی تاثیر گزار هستش در سلیقه ی افراد برای انتخاب گیم و البته شخصیت خود فرد.من خودم تا به حال از هیچ بازی به اندازه GTA IV و شخصیت نیکو بلیک لذت نبردم.حرف زدنش،عصبانیتش،راه رفتنش،خنده هاش...همه چیش برام آرامش بخش بود.بعضی کاراکتر ها به شخصیت گیمر میخوره و گیمر را مجذوب خودش میکنه!

بادرود
متقابلا پیرو فرمایش شما دوست گرامی بنده نیز از این جمله گفته شده بوسیله شما بسیار لذت بردم که :
برای انتخاب گیم البته " شخصیت " خود فرد و "رده سنی" خیلی تاثیر گذار است !!!
و با اجازه شما من جمله ای کوچک را بدان اضافه مینمایم : " توانایی انجام انهم بسیار در این مسئله نیز موثر است !!!
به عنوان مثال همان بازی MEDAL OF HONOR بخصوص سال 2012 که دیگر بحث در باره ان واقعا خسته کننده شده است و دیگر بهتر است که تمامش
نمائیم اگر گیم پلی ان درست تنظیم نگردد و گیمر ان به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشد این بازی بسیار زیبا تبدیل ببازی بسیار عذاب اور گیج
کننده و خسته کننده میگردد !! مثلا در قسمتی در اوایل بازی در سکانسی بنام Eliminate the SAM,s که اگر انرا در یو ت .ی . و .ب جستجو کنید حتما
قسمتهایی از ویدیوی انرا خواهید یافت شما بهمراه بقیه اعضای گروه در ابهای سواحل سومالی پیاده میگردید و پس از درگیریهای تن به تن و سنگین
با افراد گروههای تروریستی خودرا که در واقع همان شخصیت Preacher میباشید ببالای ساختمانی بلند که مشرف به سایت موشکهای ضد
هوایی دشمن میباشد رسانیده و از پنجره ای به وسیله تفنگ اسنیپر { گلوله زنی راه دور ) بعنوان تک تیر انداز وظیفه بهلاکت رسانیدن نیروهای محافظ
سایت مربوطه بخصوص ار پی جی زن ها را عهده دار میباشید و کنار دست شما Voodoo نیز بوسیله دوربین مخصوصی اهداف و موقعیت را از
جهات مختلف سنجیده و بلافاصله به شما دستوراتی را گوشزد مینماید که شما نیز سریعا و بلادرنگ بایستی گفته های انرا اجرا نمائید . در غیر اینصورت
هلی کوپتر های خودی توانایی از بین بردن سایت موشکی را نداشته و مورد اصابت ار پی جی زن ها قرار گرفته و حتی خود شما نیز توسط تیر اندازان
دشمن سریعا کشته خواهید شد !!! البته این فقط یک مورد میباشد که نظیر ان بکررات در این بازی بوقوع میپیوندد !! خب اگر شخصی بدلایلی نداند
که در لحظات مناسب چه عکس العمل مناسبی را از خود بنمایش میبایستی بگذارد معلوم است که اینگونه گیمها و حتی فیلمها برایش غذاب اور میشود
چونکه نمیداند اصلا چه دارد میگذرد؟؟!! البته سوئ تعبیر پیش نیاید که من به سلیقه افراد کاملا احترام گذاشته و منظورم ازاین پست خدای ناکرده
بی احترامی به نظر و عقاید دوستان نمیباشد و هدف اصلی من سایتهای نقد کننده مغرضی نظیر ....... میباشند که همواره سعی در القا نمودن
افکار مسموم خود در ذهن خوانندکان و گیمر ها بخوصوص کودکان کم سن وسال میباشد !! والا یک فرد عاقل وبالغ و تحصیل کرده اصلا نیازی به توصیه
دیگران در هیچ زمینه ای ندارد و خود خوب وبد قضیه را بدرستی تشخیص میدهد . حالا هرچه من نوعی بیایم بگویم که فلان چیز خوب است و یا بلعکس
فلان چیز بد و ملعون !!! " انکه بایستی بداند مطمئن باشید که میداند و احتیاجی به توصیه دیگران ندارد "
باتشکر : مهران

تاج
03-02-13, 00:16
اینجا یکی از شهرهای جنوبی ایران اینجا رآی اکثریت با PES2012 هست هرچندمن هیچی از بازی فوتبال سردرنمیارم

MEHRAN 2012
03-02-13, 00:45
اینجا یکی از شهرهای جنوبی ایران اینجا رآی اکثریت با PES2012 هست هرچندمن هیچی از بازی فوتبال سردرنمیارم

درود بر شما دوست عزیز که اینقدر ساده و با صراحت بیان اصل واقعیت را بازگو نمودی !! :give_rose:

STUXNET
03-02-13, 09:08
من یه مدته دارم farcry 3 بازی می کنم واقعا از گرافیک بازی لذت می برم تمامی نکات استانداردتوبازی رعایت شده ........................
و شخصیت اول بازی بسیار جالب ودوست داشتنیه -

amigames
26-04-13, 00:15
من یه مدته دارم farcry 3 بازی می کنم واقعا از گرافیک بازی لذت می برم تمامی نکات استانداردتوبازی رعایت شده ........................
و شخصیت اول بازی بسیار جالب ودوست داشتنیه -

FarCry 3 یکی از بازی های عالی 2012 بود.اگه از اون سبک خوشت میاد Tomb Raider جدید هم امتحان کن شاید خوشت بیاد.جفتشون مراحل رشد شخصیت های اصلی رو نشون میدند و بر روی اولین آدم کشی توسط شخصیت اصلی تمرکز دارند و جفتشون هم توی جزیره گیر افتادند

STUXNET
27-04-13, 07:39
ممنون مچكرم حتماً امتحان مي كنم

amigames
27-04-13, 13:40
با تشکر از
amigames (Only the registered members can see the link) گرامی بابت نظرسنجی ، فقط کاش به جای بهترین بازی 2012 ، بهترین بازی ها در کل تاریخ را مورد بحث قرار می دادید.

به شخصه با گیم های جدید زیاد ارتباط برقرار نمی کنم و اون هم فقط به یک دلیل هست : توجه بیش از حد به موتور گرافیکی و در نتیجه غفلت از سایر المان های اصلی

عناوین شاهکار زیادی در خاطرم هست که نسخه های جدیدشون فقط از اسم نسخه قدیمی برای فروش استفاده کردند ، بطور مثال :

NFS Most Wanted : به جرات می تونم بگم نقطه اوج سری NFS همین نسخه بود اما متاسفانه امسال کمپانی سازنده از اسم این نسخه سواستفاده تجاری کرد و نسخه

2012 این گیم فوق العاده خسته کننده و ضعیف ساخته شد به حدی که نتونستم اون رو تا آخر ادامه بدم !

Mafia : باز هم یکی دیگه از عناوینی که به جرات می تونم بگم هیچ ایرادی نداشت و یک شاهکار کامل محسوب می شد که خاطرات اون بازهم توسط نسخه جدیدتر یعنی

Mafia 2 به کلی نابود شد. مافیا 2 در واقع سعی کرد خودشون رو به عنوان موفقی مثل GTA IV نزدیک کنه و در عین حال اصالت خودش رو هم حفظ کنه که در نهایت در هر دو

مورد شکست خورد !

مثال ها از این دست خیلی خیلی زیاد هستند.

به شخصه از میان عناوین 2012 فقط از Call of Duty Black OPS II لذت بردم که به نظرم مدیون توجه کمپانی سازنده به المان هایی مثل گیم پلی ، داستان پردازی ، خلاقیت

و نوآوری ، موسیقی متن و ... هست ، المان هایی که متاسفانه در اکثر گیم های جدید تحت الشعاع موتور گرافیکی گیم و عوامل تجاری قرار گرفته اند.

در آخر با احترام به نظر دوستان باید بگم بدترین گیمی هم که در سال 2012 بازی کردم Medal of Honor Warfighter بود ، ساختار کلی به حدی ضعیف و خسته کننده بود که هنوزم

نفهمیدم چرا این گیم اصلا معرفی شد. نمره های داده شده به این گیم از سوی سایت های معتبر هم تقریبا پایین بود به طور مثال نمره 6/10 سایت GameSpot و نمره 4/10 سایت IGN.

ممنون از لطف و نظرت.ببخشید دیر جواب میدم ندیدم پستتو.حتما یک بحث در مورد بهترین بازی ها در کل تاریخ هم خواهیم داشت فعلا سال به سال شروع کنیم تا بعد :lol:

در مورد اینکه از بازی های جدید لذت نمی بری جدا حیف هست چون بازی های خوب کم نبودند(مثل همون هایی که در صفحه اول اسم بردم) و اینطور نبود که تنها به گرافیکشون توجه بشه(حتی در بین اونها Dishonored گرافیکش کم ترین توجه بهش شده بود و بیش تر حس بازی های قدیمی رو داره اگه از سبک Action-Stealth خوشت میاد شاید از اون بازی لذت ببری.همچنین Walking Dead که حتی اگه طرفدار سریالش هم نباشی ازش لذت می بری تو مایه های Adventure هست) یا حتی یک سری که به دلایل مختلف اسم نبردم اما شاید بشه گفت از بهترین بازی های تاریخ بودند مثل Dark Souls که برای PC عرضه شد(قبلا برای کنسول عرضه شده بود) و در سطح Skyrim و یا حتی فراتر از اون بود.

همونطور هم که گفتی خیلی بازی ها بخاطر اینکه کمپانی ها به دنبال پول بیشتری هستند با عناوین جدید تاریخچشون خراب میشه متاسفانه.