PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مناسب بودن پاور خریداری شده

hamids47
22-01-13, 14:44
سلام

من پاور گرین 430 داشتم که تیر 86 خریداری شد 3 روز پیش سوخت چون عجله داشتم بدون اینکه تحقیق کافی کنم پاور تسکو با این قدرت رو انتخاب کردم
550w 650w 570w 700w
دقیق نمیدونم چند وات هست چون همه اینارو روی جعبه نوشته . فروشنده میگفت مناسب هست اون کسی هم که نصب کرد ( چون خودم بلد نیستم) گفت
مناسب هست . ولی یه پیغام موقع راه افتادن و موقع خاموش کردن ظاهر میشه و نشون میده که مثل اینکه این پاور توان کافی نداره که عکسشو میزارم
Only the registered members can see the link
. به نظر شما انتخاب این مدل اشتباه بوده و باعث خرابی سیستم میشه ؟

مادر برد : giga 965p-53
cpu core dual 6600 full
کارت گرافیک: vga asus 8600 gts/25 g/ddr3
ram : gskill 16/67/nj
hdd:320 maxtor sata
case :almasan
مانیتور :sony 21 flat
dvd - rw hp 20x

خرید 6 تیر 86

STUXNET
22-01-13, 15:01
من یک بار یکی از دوستان گرفته بود -دو تا فن داشت یکیش سوویچ میشد موقع داغ کردن اونیکی -مدلشم 500 مثلا -ولی تو بازی NFS HOT آخریه RESTART می کرد -گارانتیش هم از این زیر پله یا بود -

hamids47
22-01-13, 15:23
درسته فکر کنم گارانتی زیر پله ای هست. احتمالا یه نفر فقط از چین وارد کرده... هیچ شرکتی برای پشتیبانی وجود نداره...

چون گفت گرین 430 128 تومن از قیمتش ترسیدم رفتم سراغ این که 55 تومن نوشته... روی فاکتور فروش هم نوشته تعویض یا پس گرفته نمیشه... خیلی هم صدای زیادی داره انگار که یه ماشین پرگاز کنارت قرار داره... اونم برای من که شبانه روز کارم با کامپیوتر هست و احتیاج به آرامش و تمرکز با اون دارم...

به نظرتون با توجه به پیغامی که سیستم میده چکار کنم باهاش بسازم یا لازمه حتما یه پاور مناسب تهیه بشه ؟

amir ghayour
22-01-13, 17:56
با عرض سلام
در مورد این پیغام گارت گرافیک شما گرافیکی هست که یه تغذیه شش پین جدا گونه نیاز داره و به احتمال زیاد وصل نکردین که این خطا رو هی نشون میده و چون این پاور این اتصال های تغذیه گرافیک رو نداره باید از تبدیل استفاده کنید اون وقت حتما این ارور رفع میشه. البته معمولا این پاور برای سیستمی مثل سیستم شما جواب میده ولی!!!!!
متاسفانه پاور خریداری شده شما اصلا کیفیت خوبی نداره این پاورها توان و جریان خروجی ثابتی ندارن و از قطعات بسیار بی کیفیتی تهیه شدن و به هیچ وجه توصیه نمیشه من خودم این پاورها رو دیدم توان نوشته شده روی پاور با واقیعت زمین تا آسمون فاصله داره در صورت امکان بخاطر حفظ سلامتی سیستم خودتون حتما این پاور رو تعویض کنید.

hamids47
22-01-13, 21:08
با عرض سلام
در مورد این پیغام گارت گرافیک شما گرافیکی هست که یه تغذیه شش پین جدا گونه نیاز داره و به احتمال زیاد وصل نکردین که این خطا رو هی نشون میده و چون این پاور این اتصال های تغذیه گرافیک رو نداره باید از تبدیل استفاده کنید اون وقت حتما این ارور رفع میشه. البته معمولا این پاور برای سیستمی مثل سیستم شما جواب میده ولی!!!!!
متاسفانه پاور خریداری شده شما اصلا کیفیت خوبی نداره این پاورها توان و جریان خروجی ثابتی ندارن و از قطعات بسیار بی کیفیتی تهیه شدن و به هیچ وجه توصیه نمیشه من خودم این پاورها رو دیدم توان نوشته شده روی پاور با واقیعت زمین تا آسمون فاصله داره در صورت امکان بخاطر حفظ سلامتی سیستم خودتون حتما این پاور رو تعویض کنید.

بله درسته تشخیصتون اصلا تغذیه 6 پین تامین نشده من موقعی که پاور جدیدو گرفتم فکر می کردم می تونم با نگاه کردن به سیما و یادداشت کردن اونا همون مراحل رو تکرا ر کنم همه رو یادداشت کردم به تغذیه 6 پین که رسیدم متوجه شدم تو پاور جدید اصلا 6 پین نداره واسه همین بردم پیش به اصطلاح کسی که بتونه این مشکل رو حل کنه... ولی طرف اصلا هیچی وصل نکرده... با کلی زحمت و با پای پیاده کیس رو بردم مغازه اش گفتن نیست ( تلفنی گفته بودن هست ) حالا قرار شده دوباره فردا
ببرم پیشش... اول که قیافه اش رو دیدم حدس زدم اینکاره نیست ولی چون وقتم کم بود و هست دیگه به اصطلاح دلو زدم به دریا

حتما در اولین فرصت یه گرین 430 دوباره میخرم . بی خیال پولش . این پاور چیزی که بیشتر از هر چیز منو آزار میده صدای وار و وار زیادش هست... انگار که کنار یه ماشین پرگاز هستین. منم کارم با کامپیوتر شبانه روزی هست و مخصوصا احتیاج به آرامش و سکوت برای تمرکز دارم... این وارو وارشو کاری نمیشه کرد؟

amir ghayour
23-01-13, 11:02
بببخشید دیر جواب میدم .
صدای این پاور شما رو نمیشه کاری کرد هر کاری هم که بکنی موقتی هستش مگر اینکه پاور رو باز کنی و فن پاور رو عوض کنی و یه فن حرفه ای پیدا کنی و جاش نصب کنی که فکر نکنم کار شما باشه و دردسر زیادی داره و برای این پاور هم ارزش نداره.