PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا برند ASUS از بقیه گرانتر است؟

Mr.zed
06-01-13, 13:10
واقعا چرا؟

Moein
06-01-13, 14:11
واقعا چرا؟

دوست عزیز تقاضا دارم قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید و از ارسال تاپیک های مختصر اکیدا خوددارری فرمایید و ما رو در نظم و بهبود انجمن یاری بفرمایید

--------------------------------------------------------------------

در جواب تاپیکی که ایجاد هم کردید کلا برند اسوس در کلاس برند جهانی قیمت به مراتب بیشتری به نسبت سایر برند ها داره که بر می گرده به هزینه مارکتینگ و غیره

اما در ایران قیمت گران تر بر می گرده به سیاست شرکت هایی وارد کنند یک زمانی این شرکت ها خوب فعالیت کردند و این برند رو به عنوان برند برتر در ذهن مردم جا گذاشتند حالا وقت و موقع اون هست که بهره برداری داشته باشند و طبیعی هست که کالای خود رو به قیمت بالاتری به فروش می رسونند

اما متاسفانه با توجه به نوع ارائه خدمات در زمینه گارانتی و وارانتی این شرکت به زودی طرز تفکر مردم باز خواهد گشت مگر اینکه شرکت های وارد کنند با توجه به رو به رشد بودن فروش خودشون فکری به حال اینو موضوع بکنند

موفق باشید

Mr.zed
06-01-13, 14:28
خیلی خیلی شرمنده بابت تاپیک. یعنی در کیفیت هیچ تفاوتی ندارند؟

Moein
07-01-13, 12:36
خیلی خیلی شرمنده بابت تاپیک. یعنی در کیفیت هیچ تفاوتی ندارند؟

دوست عزیز هر شرکت برای خودش دارای سیاست هایی هست که تنها افرادی که به صورت بلند مدت این سیاست ها رو دنبال می کنند می تونند سیاست شرکت ها رو متوجه بشند

کمپانی اسوس چند سال پیش به عنوان یک برند معمولی شناخته می شد اما با توجه به تداوم در مدیریت و مارکتینگی که داشت تونست با جذب افراد خبره از سایر شرکت ها و همچنین تیم سخت افزاری قوی خودش رو به عنوان برند های اول جا بندازه

در ایران متاسفانه به دلیل اینکه شرکت با ثباتی اقدام به وارد کردن محصولات اون نمی کنه نمیشه اشتباه رو از سیاست های اسوس تایوان دونست

اما در مورد اینکه کیفیت قطعات متفاوت هستند یک نکته هست همه شرکت ها دارای قطعات Low و متوسط و High هستند هیچ گاه نمیشه گفت که یک شرکت چه کاری انجام داده مثل زده میشه خیلی ها میگن ویندوز Vista ویندوز شکست خورده ای هست!! اما ایا واقعا اینطور هست یا شرکت مرجع مایکروسافت شرکت بدی هست !!

خیر اینها تمامی نظر شخصی هست همونطوری که هنوز من به این عقیده هستم از لجاظ هسته ویندوز Vista یکی از بهترین ویندوز ها هست و قابلیت هایی داره که در ویندوز های 7 نمیشه اون ها رو پیدا کرد

پس اکثر این حرف ها بر می گرده به این موضوع که نظر شخصی درون اون دخیل باشه یا خیر اما در مورد سری ROG این شرکت که اغلب برای کاربران حرفه ای درست شده اند به دلیل داشتن تیم مدیریتی سخت افزاری قوی در زمینه تولید اون ها فوق العاده هستند

ضمن اینکه وقتی که فردی می گه باید سیاست رو دنبال کرد به اینجا بر می گرده که شرکت Asrock چند سال پیش توسط کمپانی اسوس پایه گذاری شد برای اینکه بخش Low end بازار رو کامل در دستری بگیره پس میشه این نتیجه رو گرفت که سیاست حرف اول رو در زمینه ها میزنه

در ایران متاسفانه به دلیل نداشتن پایگاه نظارتی و به دلیل اینکه تصمیمات هر روز عوض میشند نمیشه در مورد قیمت ها صحبت کرد

این عکس شاید جاش اینجا خالی از لطف نباشه بنده دو سال پیش در تایوان زیر یک پل نزدیک بازار کامپیوتر این عکس رو تهیه کردم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در توضیحات اون نوشته شده بود که به دلیل گران فروشی تمامی اجناس فروشگاه جمع اوری شده و برای عبرت دیگران در اینجا نصب شده است پس دیگه جای صحبت برای هیچ کس نمیگذاره و بهتر هست که ما به فکر این موضوع باشیم که چطوری می تونیم برنامه رو پیاده سازی کنیم

بنده تلاش زیادی رو انجام دادم و با سازمان های مختلف صحبت های زیادی انجام دادم اما متاسفانه تنها نتیجه اون برای من این بود که تمامی افرادی که در سازمان ها هستند اکثرا خود وارد کننده هستند و وقتی که بحث سود کمتر پیش میاد اصلا جواب سلام شما رو هم نمی دهند

در کل بهترین کار ممکن این هست که شما قطعات رو تهیه کنید و خدا رو شکر کنید که با وجود تحریم ها می تونید قطعات به روز رو تهیه کنید

موفق و سربلند باشید