PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در تصویر

no5233
05-01-13, 12:41
با سلام به مدیران انجمن شهر سخت افزار
خیلی وقت بود به خاطر دانشگاه نتونستم سر بزنم
من جدیدا یه مشکلی برای کارت گرافیکم پیش اومده و اینکه از وقتی خریدم هیچ مشکلی نداشت یعنی دسته دو خریدم
فروشنده جلوی من تست گرفت دیدم سالمه درایورش رو هم نصب کرد هیچ مشکلی نداشت
تصویر میداد وقتی خریدم بردم خونه باهاش نصب ویندوز کردم چند روززی باهاش کار کردم
بعد فروختمش به یه نفر دیگه اونم تا گرفت دراورش رو نصب کرد بهد از چند دقیقه کار کرد یه دفه تصویرش رفت و او مد
کلا رنگش عوض شد تصاویر رویایی میده الانم اوفتادم تو گل نمیدونم چکار کنم
ایا تعمیر میشه راه حل شما چیه
با تشکر
راستی مدل کارت گرافیک XFX 8500 GT 128bit هستش
با تشکر منتظر نظرات شما هستم
خیلی نیازمه
:1. (5)::1. (5)::1. (5)::1. (5):

Over_Cracker
06-01-13, 00:33
درود.

اگر خازن ها و فت هاش سالم باشه،احتمالا این سری از کارت ها نیاز به یک هیتر کشی و رفع قلع مردگی دارند.موردهای اینچنینی را با گرافیک GTX8800 داشتم که با رفع قلع مردگی برطرف شد.

در بدترین شرایطش هم ممکنه که چیپست اصلی گرافیک دچار قلع مردگی شده باشه که نیاز به ریبال داره و کار هر کسی نیستش...

در هنگام کار سیستم،روی هیت سینک با دست فشار وارد کنید،ببینید تغییری حاصل میشه یا خیر!

no5233
06-01-13, 11:41
با سلام و درود به دوست عزیز
ممنون که پاسخ دادید
اگر با هیتر قلع مردگی برطرف شد امکان داره در اینده ای نچندادن دور امکان مشکل دوباره برای اون به وجود بیاید یا نه ؟
اگر مشکل از چیپ اصلی باشد هزینه تعمیر یا ...... تقریبا چه قدر تموم میشه؟
من از یه نفر که از ایجور مسایل سر در میاورد بهم گفت به احتمال زیاد میتونه مشکل از چیپ رم اون باشه
با اینحال با تشکر که جواب دادید
ممنون
خدا قوت اشالاه که تو هر کاری موفق باشید
:give_rose::give_rose:

no5233
28-02-13, 07:32
با سلام به دوستان در مرد مشکل کارت گرافیکم که در پست های بالا صحبت کردم و دوستان نیز راهنمایی کردند
بعد از اینکه اعصابم ازش خورد شد انداختمش توی کمدم بعد از چند وقت دوباره رفتم سراغش باهاش کار کردم
از اخرین باری که باهاش کار کردم خراب بود تا دیروز که گذاشتم روی سیستم تستم یه چند ساعتی با فن کار کرد
البته فن رو خودم اضافه کردم بعدا عکسشم میزارم
بع د از چند ساعت کار دوباره خراب شد مشکل اصلیش اینه که زیاد داغ میکنه که انگار طبیعی نیست البته زمانی که به هیتسینکش دست میزنم
فکر کنم دماش میرسه به 45 تا 50 تا
قبل از این اتفاق میبردم قلع مردگی درست میشد بعد از چن ساعت کار خراب میشد
مشکل اصلیش هم ریختگی رنگ ناگهنی هستش

به نظر شما دوستان مشکل از کجا میتونه باشه؟
با تشکر