PDA

مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمایی کنید!(فرمت اجباری هارد)

hd.divx
01-01-13, 02:11
سلام دوستان
چند روز پیش هارد ADATA SH93 که اطلاعات شخصیم رو تو اون ذخیره کردم،به سیستم وصل کردم و هارد بالا اومد ولی یه پیغام داد که قبل از استفاده باید هاردو فرمت کنم!!!
یکی از دوستام هم یه هارد اینترنال به من داد که همین مشکل براش به وجود اومده بود!
ممنون میشم راهنمایی کنید
796179627963

تاج
01-01-13, 14:19
روی ویندوز XP همچین مشکلی تا حالا پیش نیومده و فقط با7 این مشکلو داشتیم، چراشو نمیدونم . همینطور چند بار برای بنده و دوستان پیش اومده ، مشکل از پاور یا مین و بعضاً هم کابل بوده که بعلت عدم تغذیه صحیح برق هارد این ارور رومیده در صورتی که هارد کاملاًسالمه و روی سیستم دیگه هم راحت و بدون مشکل میاد بالا.

hd.divx
01-01-13, 14:25
روی ویندوز XP همچین مشکلی تا حالا پیش نیومده و فقط با7 این مشکلو داشتیم، چراشو نمیدونم . همینطور چند بار برای بنده و دوستان پیش اومده ، مشکل از پاور یا مین و بعضاً هم کابل بوده که بعلت عدم تغذیه صحیح برق هارد این ارور رومیده در صورتی که هارد کاملاًسالمه و روی سیستم دیگه هم راحت و بدون مشکل میاد بالا.

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییتون
یعنی اگه من الان هاردمو بزنم به یه سیستمی که ویندوز اکس پی داره،هارد هیچ مشکلی نداره؟!

hd.divx
10-01-13, 19:00
یکی به داد من برسه!!!

هر کاری که فکرشو بکنید کردم ولی نشد هاردو درست کنم!

حالا هم که اودم هاردو فرمت کنم تا بعد ریکاوریش کنم این پیغامو میده و فرمت نمیشه8028

Pami
11-01-13, 00:44
چه اصراریه از داخل ویندوز بخواین فرمت کنین ؟
آکرونیس Disk Director رو بگیرید نصب کنید بوت کنید از داخل محیط اون اقدام به فرمت کنید