PDA

مشاهده نسخه کامل : عمده فروش اصلی(ریشه) قطعات کامپیوتری

hos365
20-12-12, 10:07
سلام.بنده این تایپیک را قبلا مطرح کرده بودم ولی کسی جواب درست حسابی بهم نداد.من دربه در دنبال یه عمده فروش می گردم که هم کیفیت و هم قیمت قطعاتش مناسب باشه.قبلا تو این سایت دو فروشگاه بهم معرفی شد. ولی دوتاشون عمده فروش نبودن اگه هم عمده فروش بودن عمده فروش اصلی نبودن خواهش می کنم اگه کسی جایی(ترجیحا شیراز) سراغ داره شماره تلفن و آدرسش برام بزاره . چون می خواهم برم کلی قطعه بیارم.
اگه کسی کمکم کنه خیلی ممنون میشم.پیشاپیش تشکر.

ALL eyes on GOD

Moein
20-12-12, 11:14
سلام.بنده این تایپیک را قبلا مطرح کرده بودم ولی کسی جواب درست حسابی بهم نداد.من دربه در دنبال یه عمده فروش می گردم که هم کیفیت و هم قیمت قطعاتش مناسب باشه.قبلا تو این سایت دو فروشگاه بهم معرفی شد. ولی دوتاشون عمده فروش نبودن اگه هم عمده فروش بودن عمده فروش اصلی نبودن خواهش می کنم اگه کسی جایی(ترجیحا شیراز) سراغ داره شماره تلفن و آدرسش برام بزاره . چون می خواهم برم کلی قطعه بیارم.

ALL eyes on GOD

دوست عزیز در کار کامپیوتر عمده فروش معنی نمیده ( پوشاک که نیست )

به هر حال شما می بایستی به دنبال نمایندگی برید و یا در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی ندارید کافی هست به سراغ نماینده های اون ها برید و از اون ها خرید کنید

در این بازار کامپیوتر برای پیدا کردن قیمت کف می بایستی چند تا مغازه سر بزنید بعد از مراجعه قیمت کف رو به راحتی می تونید پیدا کنید و کالا خودتون رو خریداری کنید

nima_hl
20-12-12, 11:16

ALL eyes on GOD

سلام

عزیز تصور شما در مورد عمده فروشی قطعات کامپیوتر کاملا غلط است

قطعات کامپیوتر در حال حاضر توسط هزاران شرکت یا بازرگان کوچک و بزرگ وارد میشود که ممکن است هر کدام به فراخور زمان خرید ، قیمت دلار ، نوع و هزینه حمل ، میزان سود و .......... قیمتی روی کالای خود قرار بدهند

پس عملا شما ممکنه یک مادربرد را از نماینده رسمی یک برند ( به قول شما ریشه ) به قیمت خیلی بالاتری نسبت به بازار خرید کنید

بهترین راه برای شما استعلام کردن قطعات از چند جای مختلف است و اگر تعداد بالاست حتی از تهران هم میتونید استعلام کنید

الان گارانتی هم توی ایران دیگه مفهوم بخصوصی نداره. شرکتهای معتبری که در گذشته خدمات خوبی داشتند به راحتی از زیر گارانتی شانه خالی میکنند

ahmaden
20-12-12, 19:07
دقیقا همینطوره الان گارانتی کم کم توی ایران معنیش رو داره از دست میده و حتی از قبل هم بدتر میشه.
الان asus مانیتور های خودش در سرتاسر دنیا اگه dead pixel داشته باشند رو پس میگیره بدون هیچ گونه شرطی و یک آک میده جاش ، تو ایران جرأت دارین مراجعه کنین برا یک تک پیکسل مرده ؟ (دقیقا دوست بنده چند ماه پیش برای مانیتورش( vg278 ) همین مشکل پیش اومد و رفت گارانتی و پاسخ گارانتی چیزی تو مایه های این بود: :1. (35):
دوست ندارم اسم شرکت بیارم ولی خوب الماس و آواژنگ برترین نمونه هایی هستن که تو این چند سال از گارانتی محصولاتشون سر باز زدند.

hos365
22-12-12, 15:36
سلام. خیلی ممنون که به سوالم پاسخ دادین یه دنیا تشکر.