PDA

مشاهده نسخه کامل : بـــهـــتــــریـــــن نــــرم‌افـــزار امنــــیتــــی

Babak
15-06-07, 18:18
با سلام.

باتوجه به درخواستهای شما عزیزان و لزوم وجود انجام این کار برای کاربران نرم‌افزارهای امنیتی، تصمیم گرفته شد تا این نظرسنجی جهت انتخاب بهترین و محبوبترین نرم‌افزار امنیتی درمیان کاربران محترم شبکه کامپیوتر ایرانیان صورت گیرد.

از کاربران محترم تقاضا می‌شود که همراه با انتخاب هر گزینه، توضیح مختصری را نیز درمورد علت انتخاب خود و برتریهای آن گزینه درج نمایند تا معیارهای انتخاب یک گزینه مشخص گردد.

با تشکر.
:1. (26):

sAsAn.K
16-06-07, 15:32
من چون همه ی اینا رو تست کردم و خودم Kaspersky رو نرجیح دادم به کاسپرسکی رای دادم.
ضمنا خیلی ها هم میگن کاپسرکس بهترینه.

Mehdi_Full
16-06-07, 15:47
بله کسپراسکای واقعا عالی کار میکنه
میتونه مقام اول رو کسب کنه تو نظرسنجی

M A H R A D
16-06-07, 15:52
من هم با کاسپر موافقم ...

دست کاربر رو باز میذاره

Emperatour
16-06-07, 16:58
کسپر اسکای و پیسی سیلین رو دوست دارم

Wink
06-07-07, 01:27
کسپر اسکای قدره خیلی............

KING
06-07-07, 15:25
Kaspersky بابا دمش گرم منم از اين ويروس ياب استفاده ميكنم خيلي عاليه

Quick
06-07-07, 17:44
بچه هایی که کاسپر دارن وقتی با Nod32 روبرو بشن میبینن که بهترینه:

1-آپدیت بسیار راحتتر و روزانه و بی نیاز به سریال و از این چیزا(بلکلیست)
2-محیط بسیار ساده تر از کاسپر

Shahryar
06-07-07, 17:59
بچه هایی که کاسپر دارن وقتی با Nod32 روبرو بشن میبینن که بهترینه:

1-آپدیت بسیار راحتتر و روزانه و بی نیاز به سریال و از این چیزا(بلکلیست)
2-محیط بسیار ساده تر از کاسپر

میلاد جان شما وقتی IS کاسپرسکی را نصب کنید خواهید فهمید که معمولا در هر 10 دقیقه 2 بار کم کمش در یاهو مسنجر شما مورد تهاجم ربات ها و ... هستید . دقت کنید خود من به شخصه هیچ یک از این ربات های ویروسی روی بنده کار نکرد ( قطعا روی بقیه دوستان IS ) همین طور هست .

محیط کاسپرسکی به نظر بنده راحت هست مشکلی نداره ...

اگه ویروس جدیدی داری که با آپدیت به لیست ویروس هاتون اضافه شده یک نسخه اش را بدین من دانلود کنم :1. (35):

قربانت شهریار:11():

Galaxy
06-07-07, 18:09
من هم با کاسپراسکی موافقم ! چیزه خفنیه !

در مورد میلاد خان من با ناد کار نکردم اما کاسپر را شما اگه پک کامل اینترنتش را داشته باشید هیچ غمی دیگه از بابت ویروس و ... ندارید

AMIR_P30
07-07-07, 15:58
كاسپرسكي آنتي ويروسي است بسيار قوي كه از هوض مصنوعي و سيستم ريل پروتكشن فوق العاده قوي ايي استفاده ميكنه. قدرت اين موتور جستوجوگر و ديتابيس قوي اين برنامه به حدي هست كه چند شركت بزرگ امنيتي را مجاب كرده است كه يا دقيقا از خوده آنتي ويروس و يا ديتا بيس و موتور انجينش در برنامه هاي خود استفاده كنند.

بد نيست بدانيد كه شركت كاسپرسكي از يك تيم هكري بسيار قوي تشكيل شده (يعني سابقا هكر بودن) و روس ها هم همان طور كه ميدانيد هكر هاي مخوف ي هستن.

الان در حال حاضر شركت زون آلارم آنتي ويروس خودش را كنار گذاشته و در مجموعه سكيوريتي خودش از كاسپر استفاده ميكنه. آنتي ويروس Avk نيز از ديتا بيس و موتور انجين كاسپر در برنامه هاي خودش استفاده ميكنه و حتي شركت آمريكايي آمريكن آن لاين ( Aol ) نيز از خوده برنامه كاسپر استفاده ميكنه و آنتي ويروس مجانيش دقيقا همون كاسپر هست.

در مورد ناد 32 داره به نظر من يه كم غلو هم ميشه . من شخصا ناد32 رو بعد از كاسپر ترجيحش ميدم ولي اول نميدونمش. با اين كه پرفورمنس بالايي داره (از همه لحاظ) ولي با اين كه اين شركت آمريكايي هست و ادعايي كسب بيشتر مدال ها را از مركر امنيتي (( ويروس بولتن )) و بهترين آنتي ويروس سال 2006 رو داره . اما در عمل و تجربه من در مقابل كاسپر بازم كم مياره.

بابا اين كاسپر پشه هم تو اطاقت پر بزنه بهت پيغام آلارم ميده.:1. (38)::1. (25)::1. (27):

Quick
07-07-07, 16:59
أوستان من خودم از کاسپر 5 تا 6.1.1... رو هر روز پی گیر میشدم و جدیدترین نسخشو میگرفتم درباره IS هم بگم که خیلی چیز خوبیه + کاسپر محصولات دیگه ای هم مثل Emergency CD داره که خیلی به درد میخوره ولی من با ناد بیشتر حال میکنم....

Security
08-07-07, 11:30
من خودم از Kaspersky Internet Security استفاده ميكنم و مورد تاييد من هست ولي به نظرمن BitDefender Internet Security خيلي قوي تره
تو شناسايي ويروس هايي كه خيلي وقتها كاسپر شناسايي نميكنه .

يك سال پيش در يك سايت خارجي بود كه تمام هكران در مورد انواع مختلف ويروس كشها نظر ميدادند كه بيشتر هكران رو به سمت BitDefender Internet Security داشتند و توي نظر سنچي رتبه اول رو كسب كرد .

حيف كه من آدرس سايت و يادم نمياد ...
---------------------------------------------
ولي اگه وقت كردين در مورد BitDefender Internet Security تحقيق كنيد شايد نظرتون عوض بشه !!!

Emperatour
08-07-07, 12:26
ّیت دفندر خوب پیدا میکنه اما موقع پاکسازی ادم به چیز میره