PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال 1 ترا (((فوری خواهشا جواب بدید ممنون)))))

eeemmm
10-11-12, 18:48
سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدمن یه هارد اکسترنال 1 ترابایت واسه ذخیره فیلمهای سه بعدی میخواممن همه ی مطالب انجمنو خوندم ولی بازم ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنید هارد وسترن بهترین مارکه؟ بهترین مدلش چیه واسه ذخیره فیلم؟سرعتش میخوام خوب باشه و اینکه قضیه usb2,usb3 چیه ؟آیا واسه این کار من.فرقی میکنه که کدومش باشه؟!!اگه قیمت هم بدید ممنون میشم

The-Joker
11-11-12, 13:44
سلام عزیز دل .
هاردایه وسترن خوبن ولی قیمتاشون الکی بالایه ، نمی دونم چرا ، به شما من هارد Silicon Power Goflex 1TB رو پیشنهاد می کنم ، هم خیلی خوبه و هم جمع و جوره :yes: ، سرعتش هم خوبه
واسه ذخیره فیلم هم فرقی نمی کنه مدلش چی باشه .
این USB 2 و USB 3 هم اولآ باید هارد شما USB 3 ساپورت کنه و ثانیآ درگاه USB 3 بر رویه پورتایه خروجی مادربرد شما موجود باشه ، فرقشون تو سرعته و سرعت USB 3 واقعآ بالا و خوبه .

eeemmm
11-11-12, 18:38
mamnoon joker jan ke rahnamaeim kardi:give_rose:

mohsen_star
01-12-12, 12:22
میخوام یه هارد یه ترا وسترن بخرم
بعد دو مدل داره یکی پاسپورتی و دیگری از اون بزرگها با اداپتور
کودوم بهتره و تفاوت فقط در راحتی حمل و جابه جایی هست یه نه از لحاظ کاربرد هم متفاوت هستند

Pami
01-12-12, 12:40
فک کنم 2.5 اینچی ها که بهش پاسپورتی میگن سرعت کمتری داشته باشن ، مگه اینکه بعضی مدلها برقشون با یه پورت USB دیگه تامین بشه ( از اونایی که 2 تا کابل دارن )

nima_hl
01-12-12, 13:00
میخوام یه هارد یه ترا وسترن بخرم
بعد دو مدل داره یکی پاسپورتی و دیگری از اون بزرگها با اداپتور
کودوم بهتره و تفاوت فقط در راحتی حمل و جابه جایی هست یه نه از لحاظ کاربرد هم متفاوت هستند

سلام

هاردهای اکسترنال بزرگ ( آداپتوری ) 2 مدل هستند

یک مدل هارد 5400 دور دارند که سرعتشون با هاردهای پاسپورتی تفاوتی نداره

مدل دوم سری حرفه ای هستند که معمولا با esata یا usb3 به کامپیوتر متصل شده و دارای هارد 7200 دور هستند

سری اول تفاوت چندانی با هاردهای پاسپورتی ندارند ولی سری دوم سرعتی در حد سرعت هاردهای اینترنال دارد ( البته قیمتش بالاست )

برای کارهای معمولی همون پاسپورتی را بگیرید که usb3 باشه خوبه

mohsen_star
01-12-12, 13:32
سلام

هاردهای اکسترنال بزرگ ( آداپتوری ) 2 مدل هستند

یک مدل هارد 5400 دور دارند که سرعتشون با هاردهای پاسپورتی تفاوتی نداره

مدل دوم سری حرفه ای هستند که معمولا با esata یا usb3 به کامپیوتر متصل شده و دارای هارد 7200 دور هستند

سری اول تفاوت چندانی با هاردهای پاسپورتی ندارند ولی سری دوم سرعتی در حد سرعت هاردهای اینترنال دارد ( البته قیمتش بالاست )

برای کارهای معمولی همون پاسپورتی را بگیرید که usb3 باشه خوبه
من مینبردم usb3نداره و همش usb2 هست
بعد در مشخصات دو هارد زده usb3 , usb2 اما در دیگری فقطusb3 زده اونوقت مدل دومی ایا با مادربرد ما همخونی داره و به مشکل برنمیخوریم

kara daee
01-12-12, 14:05
نه به مشکل بر نمیخورید usb3 با هر دو کار میکنه اما حتما usb3 بخرید من خودم هارد اکسترنال 1 ترابایت adata دارم 6 ماهه ازش راضی هستم از دی جی کالا خریدم اینم اطلاعاتش

Only the registered members can see the link