PDA

مشاهده نسخه کامل : تشکر از مجموعه دوستان در سایت

life24
05-11-12, 16:39
سلام

من چند وقتی هست که در این سایت عضو هستم و واقعا لذت می برم.چون انجمن توش مباحث خوب و فنی بحث میشه و من تا حالا سوال هایی که پرسیدم دوستان با حوصله و دقیق ما را راهنمایی می کنند.
دوستانی مثل nima_hl , Over_Clocker , mehrdad_ab و تمامی دوستان و مدیریت سایت که این مکان را فراهم اورده است. تشکر ویژه دارم.

به عنوان پیشنهاد خواهشمندم دوستان فنی هر چند هفته یا حتی در صورت نبود وقت ماهی 1 مرتبه یک مقاله تخصصی و فنی در رابطه به سخت افزار کامپیوتر مثل پاور . رم و گرافیک و... در سایت انتشار دهند.

با تشکر :give_rose:

Moein
05-11-12, 20:49
سلام

من چند وقتی هست که در این سایت عضو هستم و واقعا لذت می برم.چون انجمن توش مباحث خوب و فنی بحث میشه و من تا حالا سوال هایی که پرسیدم دوستان با حوصله و دقیق ما را راهنمایی می کنند.
دوستانی مثل nima_hl , Over_Clocker , mehrdad_ab و تمامی دوستان و مدیریت سایت که این مکان را فراهم اورده است. تشکر ویژه دارم.

به عنوان پیشنهاد خواهشمندم دوستان فنی هر چند هفته یا حتی در صورت نبود وقت ماهی 1 مرتبه یک مقاله تخصصی و فنی در رابطه به سخت افزار کامپیوتر مثل پاور . رم و گرافیک و... در سایت انتشار دهند.

دوست عزیز تشکر بابت اینکه این لطف رو دارید نسیت به تیم مدیریت

در مورد بخش دوم از صحبت هاتون وب سایت اصلی کما بیش در این مورد فعال بود تا چندی پیش اما در حال تمامی افراد سعی و تلاش در این دارند که وبسایت جدید راه بیوفته بعد دوباره بخش بندی های جدید و مطالب جدید بر روی سایت قرار خواهد گرفت در حال حاضر تغییر از سال 2007 به 2012 تمامی انرژی ادمین های سایت رو گرفته انشا ا... به زودی مطالب و وبسایت جدید به روز رسانی خواهد شد و این کمبود هم بر طرف خواهد شد

Over_Cracker
05-11-12, 22:03
سلام

درود و سپاس.

Over_Cracker

mohsen_star
20-11-12, 23:23
مرسی از همه ی دوستان
واقعا در زمینه سخت افزار از بهترینها هستند