PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین گیرنده دیجیتال با قابلیت خواندن زیرنویس srt و پشتیبانی از هاردهای ntfs

amir ghayour
30-10-12, 12:37
با سلام
راستش جایی رو پیدا نکردم این موضوع رو اونجا مطرح کنم اینجا پست دادم خوب تقریبا معلومه من چی میخوام و در تکمیل موضع باید بگم من بهترین و کاملترین گیرنده دیجیتال از هر لحاظ مخصوصا پشتیبانی از از انواع هارد اکسترنال و انواع فرمتهای تصویری و صوتی برای پخش از طریق usb با قابلیت خواندن زیرنویس مجزا از روی هارد رو میخوام قیمت هم مهم نیست ولی در مجموع چیزی باشه با کیفیت و از هر لحاظ کامل و فول .
لطفا دوستانی که تجربه استفاده دارن تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.
در ضمن من دو مدل دستگاه مد نظر دارم نمیدونم کدوم بهتر و کامل تره و اگه مدل بهتری سراغ دارین حتما معرفی کنید.مدلهای مد نظر X.Vision XDVB-353 و Sama AT-200 DVB-T

amir ghayour
30-10-12, 19:21
کسی نظری نداره؟!

amir ghayour
31-10-12, 07:51
همچنان کسی نظری نداره؟!

Moein
31-10-12, 13:35
دوست عزیز امروزه بحث دستگاه های دیجیتال در بازار بسیار داغ هست اما متاسافانه این دستگاه های تماما چینی هستند و منبع قابل استنادی براشون وجود ندارند و با توجه به سفارش تجار ایرانی اسم و برند می خورند و به بازار عرضه میشند

به همین دلیل اینکه کدام دستگاه دارای امکانات هست رو باید از کسی پرسید که در این زمینه فعالیت فروشگاهی داره و برای اینکه اجناس خود رو پرزنت کنه اطلاعاتی رو کسب کرده شما شاید با یک دور در بازار زدن متوجه تفاوت های اون ها بشید

جالب اینجاست که چندی پیش بر سر این موضوع در بازار بحثی داشتیم دو برند کاملا متفاوت رو باز کردند از لحاظ سخت افزاری تقریبا شبیه به هم بود و تنها تفاوت در نوع سیستمی بود که روی اون ها نصب شده بود البته سازنده چینی دو شرکت متفاوت بودند ولی برد ها تقریبا 95 درصد مشابه همدیگه ساخته شده بودند!! که این نشان دهنده یک الگو برای این محصول نیز هست!

ooke13
20-12-12, 15:09
با سلام
راستش جایی رو پیدا نکردم این موضوع رو اونجا مطرح کنم اینجا پست دادم خوب تقریبا معلومه من چی میخوام و در تکمیل موضع باید بگم من بهترین و کاملترین گیرنده دیجیتال از هر لحاظ مخصوصا پشتیبانی از از انواع هارد اکسترنال و انواع فرمتهای تصویری و صوتی برای پخش از طریق usb با قابلیت خواندن زیرنویس مجزا از روی هارد رو میخوام قیمت هم مهم نیست ولی در مجموع چیزی باشه با کیفیت و از هر لحاظ کامل و فول .
لطفا دوستانی که تجربه استفاده دارن تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.
در ضمن من دو مدل دستگاه مد نظر دارم نمیدونم کدوم بهتر و کامل تره و اگه مدل بهتری سراغ دارین حتما معرفی کنید.مدلهای مد نظر X.Vision XDVB-353 و Sama AT-200 DVB-T

دوست عزیز چیزی که در وحله اول در مقایسه این دو مدل به نظر می رسه اینه که مدل سما ادعای پشتیبانی هارد اکسترنال بدون تغذیه مجزا تا ظرفیت 2TB را داره در حالی که اکس ویژن تنها از هارد دیسکهای اکسترنال مجهز به تغذیه مجزا پشتیبانی می کنه و به نظر نمیاد 2TB را بتونه پشتیبانی کنه(در مورد ظرفیت هارد چیزی نگفته). بطور کلی با توجه به پشتیتانی از فیلمهای سه بعدی در سما(که البته دقیق نمی دونم چقدر بدرد می خوره) به نظر می رسه سخت افزار سما قویتر باشه(جدا از تیونر که نظری ندارم). اما مورد سوم پشتیبانی هست که فکر کنم مادیران(پشتیبان اکس ویژن) شرکتی با سابقه تر از شرکت عرشیان (پشتیبان سما) باشه و همینطور محصولات متنوعتری داره در حالی که سما همین یک مدل را داره اما من راجع به کیفیت کارشون اطلاعی ندارم.
امیدوارم مقایسه من که خودم درگیر خرید رسیور هستم به دردتون بخوره.