PDA

مشاهده نسخه کامل : گردهمایی ASUS R.O.G در تهران ...

Shahryar
22-10-12, 14:36
سلام دوستان ...

دفتر ASUS در ایران قصد داره تا در روز 25 آبان ( عصر ) ، یک گردهمایی برای معرفی و ... محصولات ROG به همراه یک مسابقه اورکلاکینگ داشته باشه .

شهر سخت افزار یک تیم دو نفره برای مسابقه اورکلاکینگ ( به احتمال زیاد ) و 15 نفر را به این همایش معرفی خواهد کرد .

از کاربران ( Power User ) های بخش های مرتبط با سخت افزار دعوت میشه تا کسی اگه دوست داره از طرف شهر سخت افزار به این همایش دعوت بشه در صورت وجود ظرفیت معرفیش کنیم .

شاد باشید . :give_rose:

Jagvar
22-10-12, 17:45
به نظر جالب میرسه
تا چه موقه می تونم اعلام امادگی کنیم، شهریار جان

Shahryar
22-10-12, 21:42
به نظر جالب میرسه
تا چه موقه می تونم اعلام امادگی کنیم، شهریار جان

سلام ...

تا پس فردا حداکثر اعلام کنید . :give_rose:

تا الان 12 نفر دیگه ظرفیت داریم ...

D J V A H I D
22-10-12, 22:07
آخ . من 10 تا 15 تهران هستم . حیف شد .

خیلی دوست داشتم بیام و یه بار دیگه دوستانم رو از نزدیک ببینم :beurk:

STUXNET
23-10-12, 07:31
سلام منم دوست دارم بیام اگه گرفتاری نشه

Shahryar
23-10-12, 16:39
سلام منم دوست دارم بیام اگه گرفتاری نشه

دوست عزیز اسم و فامیل + شماره موبایل + آدرس خودتون را برای من پی ام کنید .

باتشکر :give_rose:

Pami
23-10-12, 17:58
در صورت خالی بودن جا ما رو هم درجریان بزار شهریار جان
مرسی

lorn
23-10-12, 19:25
شهریار جان بنده میام برای همایش اگر می شه اسم بنده رو هم اضافه بفرمایید در صورت وجود جای خالی
در praivet هماهنگ می کنم

Shahryar
23-10-12, 20:27
در صورت خالی بودن جا ما رو هم درجریان بزار شهریار جان
مرسی

شهریار جان بنده میام برای همایش اگر می شه اسم بنده رو هم اضافه بفرمایید در صورت وجود جای خالی
در praivet هماهنگ می کنم

دوستان مشکلی نداره ، مشخصاتی که بالا گفتم را برام پی ام کنید .

PUMAOC
23-10-12, 21:52
سلام شهریار جان.

احتمالا من بیام . اگر امتحان نداشته باشم.

قربانت.:give_rose:

lorn
24-10-12, 00:36
دوستان مشکلی نداره ، مشخصاتی که بالا گفتم را برام پی ام کنید .

ارسال شد

سلام شهریار جان.

احتمالا من بیام . اگر امتحان نداشته باشم.

قربانت.:give_rose:

سعید حتما بیای این vulcan khan رو هم که اتفاقا از همین ROG هست رو بیارم تست کنی ببینی صدا یعنی چی :1. (35):

mamehdi
24-10-12, 10:51
اگه امكانش هست و قسمت باشه انشا اله ميام:Love-ssa~! (1):

alksdj
24-10-12, 18:03
انشاالله اگر قسمت باشه من هم در خدمتتون هستم:Love-ssa~! (1):

Curtis
24-10-12, 22:43
اگه ظرفیت هست ما هم میتونیم بیایم؟؟؟

farzan981
25-10-12, 01:04
با سلام

میخاستم ببینم امکانش هست که من هم حضور پیدا کنم

ممنون

.D3VIL.
26-10-12, 12:39
منم احتمالا حضور پیدا میکنم...
میبینمتون...

Shahryar
27-10-12, 17:00
بله دوستان ظرفیت هست فقط هر چه سریعتر مشخصاتتون را برای من پی ام کنید ...

SiamkoGames
01-11-12, 01:19
سلام....

اقا من با یکی از مدیران میتونم بیام؟؟؟ممنون...:whistle:

Shahryar
06-11-12, 16:03
دوستان ظرفیت تکمیل هست و عزیزانی که اسم ارسال کردند دعوت شدند و براشون دعوت نامه ارسال شده ...

تیم اورکلاک شهر سخت افزار هم مشخص شد !

G81 ( معین صامتی ) و Extreme ( نیما جعفری ) ...

با آرزوی موفقیت برای این دو عزیز و تیم شهر سخت افزار :give_rose:

overclock990
06-11-12, 16:21
در OC TV یا جایی دیگه پخش میشه؟

Moein
07-11-12, 20:04

خیر دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این کار غیر ممکن هست اما احتمال داره روی وب سایت که به زودی بالا خواهد اومد Stream بشه!

Shahryar
14-11-12, 17:59
دوستان عزیز 6 نفر دیگه ظرفیت باز شده ...

از عزیزانی که مایل به حضور در این رویداد و تماشای مسابقه اورکلاکینگ هستند دعوت میکنیم که در صورت تمایل نام و نام خانوادگی + شماره موبایل و آدرسشون را برای ما بفرستند ( از طریق پی ام ) ....

GHADER OVER
14-11-12, 23:16
سلام اگه امکانش هست من می تونم بیام.
باتشکر.

Olesius
16-11-12, 16:55
سلام و خسته نباشید به همه دوستان و اعضای خوب شهر سخت افزار

جدای مسابقه و مشکلاتی که برای هر دو تیم بروز کرد، خوشحالم این Event باعث شد که دوستان قدیمی دور هم جمع بشن و بعد از مدت ها دیداری داشته باشند :)
امیدوارم بتونیم در آینده نزدیک Event ها و گردهمایی هایی های بیشتری بین دو تیم شهر سخت افزار و اورکلاکینگ هیروز داشته باشیم

همون طوری که آقای کشاورز هم گفتند، بیشتر عصرونه و گردهمایی بین اورکلاکرهای برتر ایران بود و فضای دوستانه و شوخی های نیتروژنی هم حاکی از این موضوع بود...
موفق باشید

Mehdi_FXX
16-11-12, 17:27
سلام به همه

جدا روز به یاد ماندنی و خاطره انگیزی بود , از دیدن همه دوستانم در شهر سخت افزار بی نهایت خوشحال شدم و امیدوارم در آینده با گردهمایی های بعدی بتونیم دور هم جمع شیم
همون طور که دوستان میدونند این Event بیشتر دورهمی اورکلاکرها بود و هدف های بالاتری از مسابقه بین 2 تیم ایران رو دنبال میکرد
در مورد مسابقه حرف بسیاره اما از مشکلی که برای دوستانم در شهر سخت افزار پیش اومد بسیار ناراحت شدم و مطمئنا در Event های آینده این مشکلات پیش نمیاد, بهرحال هر مسابقه نقاط ضعف و قوتی داره و از نقاط ضعف میشه برای بهتر برگزار کردن دفعات بعد استفاده کرد.
و در آخر همه چیز تموم میشه اما تنها چیزی که باقی می مونه دوستی های بین ماست

قربان شما*مهدی
:11():

پ . ن1: جای تیمی که نیومد خالی بود , بهرحال اگر سوم هم میشدند در آخر مسابقه یک مادربورد و گرافیک نصیبشون میشد.

پ . ن 2: شوخی های نیتروژنی در آخر مسابقه پشت درب های بسته بعد از اینکه مهمانان رفتند بسیار دیدنی بود :دی (من که حسابی فریز شدم-آرمان مگه دستم بهت نرسه :دی / پژمان و چند تای دیگه شماها هم همینطور :دی )

پ .ن3: چیزهای مهمی برای من در این Event ثابت شد

.D3VIL.
16-11-12, 18:53
سلام.
رو خوبی بود و از دیدن دوستان بسیار بسیار خوشحال شدم و بسیار بسیار آخر برنامه خوش گذشت...علی جان (Olesius) شرمنده اگه روت نیتروژن ریختم ، و مهدی جان شما هم زیاد مهم نیستی با اینکه 2 3 لیتری روت خالی کردم اگه دستت هم بهم برسه باز هم اینکارو میکنم :دی :lol: به امین عزیز هم خبر بدید عکسای نیتروژن بازی رو بزاره روی فروم بقیه دوستان هم فیض ببرند :)

جدا از شوخی جا داره از شرکت Asus و مجید کشاورز عزیز هم یک تشکر ویژه کنیم که برای این مسابقه فوق العاده زحمت کشیدند ، امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشند.

Pami
16-11-12, 19:24
روز خیلی خوبی بود دوستان
هرکسی که نیومد و نتونست بیاد یه مسابقه عالی و جذاب رو از دست داد !
تدارکات و برنامه ریزی خوبی بود ، هرچند تیم Lion نیومد
جا داره تشکر کنم از دوست خوبم شهریار که آینده درخشان و موفقی رو براش میبینم ، 100% در زمینه ای که داری فعالیت میکنی موفق خواهی بود چون دید باز و مدیریت خوبی داری
به معین و نیما عزیز هم تبریک میگم ، اهمیت مسابقه و برد و باخت یک طرف ، رفاقت ها هم یک طرف ، عالی بود
از آقای کشاورز هم تشکر میکنم ، تیم ایشون برای این گردهمایی و مسابقه زحمت خیلی زیادی کشیده بودن ، تو اون شلوغی و نیتروژن بازی دوستان نشد ازش تشکر حسابی کنم !

موفق باشید

Mr. DB!
16-11-12, 21:17
با سلام خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گلم تو شهر سخت افزار
گردهمایی خوبی بود
با دوستانی که فقط تو چت و ... میشناختم از نزدیک آشنا شدم
تجربه فوق العاده ای بود
ضعف و کم و کاستی بود اما برای اولین بار واقعاً چنین ایونتی دور از ذهن بود
دست همه درد نکنه
شوخی یا ... از بنده دیدید به بزرگی خودتون ببخشید

بله دوست من
خبر و عکس های این رویداد حتماً تو او سی تی وی قرار داده میشه:yes:

mohsen_star
16-11-12, 21:49
خوشحالم که توی همچین سایتی عضوم و اینهمه دوستان خوب و صمیمی اینجا هستند
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

mamehdi
17-11-12, 07:38
با سلام و خسته نباشيد به تمامي دوستان عزيز در هر دو فروم شركت كننده و همچنين شركت معظم ابسوس كه زحمت برگزاري مسابقه رو دادند روز خوبي و بياد ماندني بود علاوه بر بدشانسي كه درمسابقه براي تيم ما پيش آمد اما آنچه كه ديده شد دوستي و دوستي و فقط دوستي بين بچه هاي هر دو فروم بود كه شاهد آن بوديم و اينه كه مهمه و اميدوارم همينطور بمونه

:1. (5)::party::love::give_rose::1. (21)::11()::1. (10):

nima_hl
17-11-12, 11:27
درود به همه دوستان

بسیار خوشحال شدم که از نزدیک با دوستان گرامی ملاقات داشتم و خیلی ناراحت شدم که دوستان گرامی مانند pami گرامی را نشناختم و نتونستم از نزدیک در خدمتشون باشم :give_rose:

البته ایراد از خودم بود چون باید همه دوستان شهر سخت افزار را دور هم جمع میکردم و یک معارفه میگذاشتیم

شهریار نمیشه مدیریت منو برداری مثل سابق این بلدوزر رو روشن کنم از رو 2-3 نفر رد بشم ، این بولدوزر بیچاره الان بالای 1 ساله روشن نشده پوسید بابا ! :lol:

morteza.p
17-11-12, 12:17
درود به همه دوستان عزیز

بنده به نوبه خودم از دفتر ایسوس و آقای کشاورز و همکارانشون و تمام دوستان عزیزی که از جای جای ایران عزیزمون تشریف آورده بودن تشکر میکنم و برای همشون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در آینده این رویداد ها بهتر و بهتر بشه که قطعاً همین طور خواهد بود.

از دیدار دوستان خوب شهر سخت افزار نیما جان - معین عزیز - شهریار عزیز - آرمان عزیز - جناب موسوی عزیز و ...... بسیار خوشحال شدم و امیدوارم این دوستی ها همیشه پایدار بمونه .

در مجموع این ایونت یک حرکت + بود و هست برای اورکلاکینگ و پیشرفتش توی کشورمون .

همانطور که میدونید این ایونت بیشتر شبیه یه عصرونه و گردهمایی بین اورکلاکرهای ایران بود .. پس برد و باخت هیچ معنی نداشت ....

آخر همه این حرفا فقط و فقط دوستی ها هست که باقی میمونه ....

شـــاد باشید ! Only the registered members can see the link

اینم چند تا عکس :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

تنها چیزی که میمونه رفاقت هاست بدون شرح :

Mehdi_FXX
17-11-12, 23:24
دوستان انقدر عکس های گرفته شده زیاده که ادم نمیدونه چطوری اونا رو بذاره اینجا :دی

اما ازتون دعوت میکنم برای دیدن عکس ها همراه با توضیحات به این پست ها مراجعه کنید:

Only the registered members can see the link

بعد از دیدن عکس ها و توضیحات میتونید برای دانلود تمام عکس هایی که تا الان قرار داده شده از این لینکهای زیر استفاده کنید:

حجم هر فایل حدود 5 مگابایت هست

پسورد:
SSA&OCH

:11():

Behnam_2337
18-11-12, 15:49
می خواستم از دوستان عزیزم که در این گردهمایی شرکت کرده بودند تشکر کنم.

از شهریار عزیز هم صمیمانه سپاسگزارم که همیشه با درایت عمل می کند. همینطور از نمایندگان اورکلاک انجمن که تلاششون عالی بود.

امیدوارم که هر روز شاهد نزدیکی هر دو تیم اورکلاکینگ هیروز و شهرسخت افزار به یکدیگر باشیم.

قربون شما - بهنام

amin_caragt2
18-11-12, 20:08
سلام دوستان

روز بسیار خوبی بود و واقعا خوشحالم که در یک جوء صمیمی و دوستانه حضور داشتم
چندتا عکس پخش نشده :Love-ssa~! (1):

دوستان در حال آماده شدن برای پاشش نیتروژن

به قول بچه ها هیات ژوری مسابقه :lol:

نفرات برتر در مه نیتروژنی

آرمان جان و آقای کشاورز در حال آبیاری فرش با نیتروژن :دی

سخنرانی شهریار جان

تمرکزهای بس عمیق

هماهنگی قبل مسابقه

یه نگاه به تاریخ عضویتم انداختم چقدر جدیده :دی
به هر حال خوشحالم که اولین پستمو در SSA میزارم :love:

overclock990
19-11-12, 11:34
جسارتا میشه نتایج و جزییات تست ها رو هم بگین؟:give_rose:

ViViD
19-11-12, 17:04
از تمام دوستان که در زمینه اطلاع ما بی خبران هم تلاش لازم را داشتند تشکر فراوان می کنم حالا ما به سایت نتونستیم سر بزنیم دلیل نمیشه که تهران نمیتونستیم بیاییم خوب یکی از عزیزان زنگی میزد به این گوشی کذایی ما حداقل چیزی که بلد نبودیم میامدیم تشویق می کردیم از دور :wink:

Navid.y
20-11-12, 02:07
سلام

ببخشید میشه بفرمایید با این همه جشن و شادی و پخش خبر در ایستنا و... چندتا رکرورد زدید؟

STUXNET
20-11-12, 07:37
ما هم میخواستیم بیایم نشد خیلی خیلی حیف شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mahdi8063
20-11-12, 12:23
سلام

ببخشید میشه بفرمایید با این همه جشن و شادی و پخش خبر در ایستنا و... چندتا رکرورد زدید؟

عزیز دل همین جمع شدن دور هم کافیه از نظر من هر چند که رکورد هایی هم زده شد ...

شما انگاری خیلی ناراحتی دور هم جمع شدن ، ها ؟! (ارتباطی که با تیم های دیگه ندارید احتمالا :دی)

Moein
20-11-12, 12:42
سلام

دوست عزیز کافی هست به وب سایت مورد نظر مراجعه کنید و در بخش اسکور ها نتایج ثبت شده رو مشاهده کنید

این هم لینک : Only the registered members can see the link

- (Only the registered members can see the link)---------------------------------------------

منتظر گزارش کامل مسابقه باشید به زودی بر روی مجموعه شهر سخت افزار قرار خواهد گرفت

STUXNET
20-11-12, 16:01
سلام

مهم اینه که دور هم جمع شدن یه سری همدیگرو بیشتر شناختن

Shahryar
26-11-12, 14:55
سلام دوستان ...

خیلی خوشحال شدم که دیدم دوستان تیم های دیگه هم در این تاپیک پست دادند تا جو بهتر و بهتر بشه ...

بالاخره ، گزارش گردهمایی روی سایت جدید شهر سخت افزار ( سایتی که طی روز های آتی یک معرفی رسمی خواهد شد و این روز ها دوران Beta خودش را میگذرونه :1. (35): )

صحبت زیادی نیست ، من به شخصه به بچه های شهر سخت افزار تبریک میگم و همچنین اورکلاکینگ هیروز ؛ هیروز چون به هر حال برنده شد ، چون هر چند همون طوری که توی گزارش اشاره شده موافقت با تعویض کارت شهر سخت افزار نکردند و رفاقتی تر بود که این کار را میکردند اما کاری خلاف قوانین انجام ندادند ( البته اون عدم هماهنگی میتونست مسابقه را زکل خراب کنه چون دیگه کارت داده شده بود ) و به بچه های خودمون یعنی نیما و معین عزیز ، دوستان خوبم هم تبریک میگم چون واقعاً تلاش خیلی خوبی کردند و تمرینات خیلی خوبشون که حتی محدودیت نرم افزارGPUTweak هم نبود و میتونستند به راحتی نتیجه خوبی بگیرند خراب شد اما با ادامه دادن و حرکت پخته و قشنگشون در ادامه دادن و رقابت در بخش SuperPI واقعاً قدرتمندانه رقابت کردند ، من از طرف خودم و تیم مدیریت مجموعه شهر سخت افزار به این دو اورکلاکر خوبمون تبریک و خسته نباشید میگم ، واقعاً باعث افتخار شهر سخت افزار هست که همچین دوستان و اورکلاکر های خوبی درونش داریم ... :Love-ssa~! (1):

و اما گزارش خدمت شما عزیزان :

در این گزارش دلیل انصراف تیم لیون کامپیوتر و سایر حاشیه های مسابقه نیز کاور شده ...

شاد باشید . :give_rose:

Over_Cracker
26-11-12, 20:44
درود.

بچه ها خسته نباشید.ای ولا دارید.

به بچه های تیم هیروز هم تبریک میگم و امیدوارم این جمع دوستانه تیم ها بتونه در تسریع پیشرفت اورکلاکینگ در ایران کمک کنه.

به بچه های لیون کامپیوتر نیز تبریک میگم که با حضور کوتاه مدت اما پر رنگ خودشون در جامعه اورکلاکینگ،تونستند نقش موثری در گسترش دانش اورکلاکینگ ایفا کنند.

بدشانسی و اتفاقات غیر قابل پیشبینی، همیشه بوده و هستش و همین غیر پیشبینی بودن اتفاقات هستش که چنین رقابت هایی را جذاب تر میکنه.

Mr. DB!
10-12-12, 08:17
این هم از OC TV!
امر دیگه؟ :P