PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا می دانید اعضای بدنتان را با خود به آن دنیا نخواهید برد ؟؟!

Shahryar
07-10-12, 17:04
به نام انسانیت ؛ زیباترین رسم ها ...

اگه یادتون باشه نزدیک به دو سال پیش با پشتیبانی از موسسه حمایت از کودکان سرطانی ( محک ) حرکتی را با کمک هم در شهر سخت افزار پایه گزاری کردیم ؛ استفاده از بازدیدکنندگان و جامعه عظیم مجموعه برای حرکت های انسانی ...

پشتیبانی از محک با قرار دادن بنر این مجموعه در شهر سخت افزار همراه شد و تا به امروز که بنر همچنان هست بیش از 26 میلیون نفر بازدید کننده داشته ...

و امروز مفتخریم که حرکت دیگری را نیز در این جهت به کمک شما همراهان انسان دوست به صورت رسمی در مجموعه شهر سخت افزار شروع کنیم و امیدواریم با حمایت شما بتونیم در حد خودمون موثر باشیم !

تا حالا فکر کردید بعد از مرگتون ، بدنتون دفن و طی چند هفته لاشه بدن شما تجزیه و نابود میشه ؟

Only the registered members can see the link

اما میدونید همین شما عزیزان میتونید اعضای بدنتون را بلافاصله بعد از مرگتون به افرادی که نیاز به عضو دارند داده و اون ها را از بیماری و یا حتی مرگ نجات بدید ... ؟

در صورت تمایل به این کار می توانید با رفتن به سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) درخواست کارت اهدای عضو ( با قابلیت انتخاب چه اعضایی ) کنید و سپس خانواده خودتون را در جریان بگذارید چون در هر صورت نیاز به رضایت اون ها برای این کار هست . لازم به ذکر است که در این رابطه باور های بسیار بدی در ایران من جمله تیکه تیکه شدن بدن وجود داره که هر چند از دیدگاه شخصی بنده ولو اینکه تیکه تیکه هم بشه هیچ اهمیتی نداره چون وقتی من نوعی وقتی مرده ، دیگه تیکه یا سالم به چه دردی میخوره اما با این همه با توجه به حساسیت های خانواده ها روی این موضوع لازم به ذکر است که بدن اهدا کننده تیکه تیکه نخواهد شد و عضو داخلی درآورده و سپس بخیه میشه بدن [ پیشنهاد میکنم قسمت های مختلف سایت اهدای عضو را بخونید در این رابطه ]

بنر سایت اهدای عضو هم توسط رضا عزیز ( Rezasam1 ) طراحی شد و از الان روی سایت قرار گرفت .

از دوستانی که قبلاً یا الان در این سایت ثبت نام کردند درخواست میشه که در این تاپیک اعلام کنند تا این حرکت رونق بیشتری بگیره ...

به امید اینکه در انــســـانـیــت مـــوثـــر باشیم ...
شـــهریار به نمایندگی از تیم مدیریت شهر سخت افزار :give_rose:

mehrdad_ab
07-10-12, 17:20
سلام
من که خیلی وقته ثبت نام کردم ؛
اما هنوز کارتم به دستم نرسیده :

لذا با توجه به تاریخ تکمیل فرم وضعیت کارت شما در حالت " سبز " شماره قرار دارد.
تاریخ آخرین درخواست کارت:1391/02/21
به امید روزی که هه ما تو این کار انسان دوستانه سهیم باشیم.

lorn
07-10-12, 18:42
بسیار حرکت قشنگی هست
اتفاقا یادم الکامپ 3 یا 4 سال پیش بود که آقا شهریارم برای اولین بار دیدم تو قرفه گرین خلاصه درست بعد از گرفتم فوق دیپلم پشت کنکور کارشناسی بودم و هنوز دانشگاه قبول نشده بودم مشهد اومدم الکام برای اولین بار یه غرفه زده بودن و من دوستام همه با هم ثبت نامه کردیم و غریب به 3-4 سال عضو هستم دوستان شدیدا باید همکاری کنید که علاوه بر ثواب اخروی اگر خدایی ناکرده برای خودتون یا خانواده محترمتون مشکلی پیش بیاد مطمئنن کمک حالتون هم خواهد بود

morteza.p
07-10-12, 20:04
سلام
من که خیلی وقته ثبت نام کردم ؛
اما هنوز کارتم به دستم نرسیده :

به امید روزی که هه ما تو این کار انسان دوستانه سهیم باشیم.

سلام

من که ثبت نام کردم بعد از 1 ماه کارت اومد به آدرس خونمون ....
البته من از طرف دانشگاه درخواست داده بودم ..

شما یه پیگیری بکنید .....

ᗩTᗩ
07-10-12, 23:06
با سلام و تقدیم ادب به دوستان عزیز

به نظرم شخص بنده برام یه افتخاره که یکی از هموطنام رو با اهدا عضو نجات بدم و باعث شادی و ادامه زندگیش بشم ...

به امید روزای خوب

subzero7111
08-10-12, 14:25
خیلی هم حرکت خوبی هست این کار:great:

M.H.Shabani
08-10-12, 22:20
سلام میدونین میل ادم به جاودانگیه کیه که نخواد چند سال بیشتر زنده بمونه کیه که نخواد جون یه انسان رو نجات بده اینطوری میشه بیشتر زنده موندتازه هر کار خیری که اون طرف بکنه برا ما هم مینویسنچی ازین بهترمن که ثبت نام کردم شما هم بکنیننگران نباشین خدا روز قیامت یه دست دل و جیگر نو بهتون میدهاره

legend98i
09-10-12, 00:17
سلام
من اهدا کننده هستم یک مسافر

2 سال پیش ثبت نام کردم و الان کارتشو دارم و اونو روی بقیه ی کارتام گذاشتم!!!
تا اینکه بلافاصله پخ..پخ...

siavashina
09-10-12, 08:51
سلام دوستان،

منم سال 85 ثبت نام کردم.

اميد وارم همه سلامت باشن

Vahid_ath
09-10-12, 17:01
فکر کنم دو سال پیش ثبت نام کردم کارتش نبومده:whistle:

Shahryar
09-10-12, 18:11
فکر کنم دو سال پیش ثبت نام کردم کارتش نبومده:whistle:

وحید جان ، این قسمت را از سایت را ببینید :

- در صورتی که بعد از طی مدت زمانی معادل چهار الی پنج ماه بعد از تکمیل فرم کارت اهدای عضو خود را دریافت نکرده اید می توانید گزینه ارسال مجدد را انتخاب کنید. ( لازم به ذکر است که گزینه ارسال مجدد قبل از مدت زمان لازم برای دریافت کارت غیر فعال می باشد ).

اگه نتیجه نگرفتید حتماً تماس بگیرید .

من هم وضعیتم قرمز بود که امروز تماس گرفتم و الان دوباره آبی هست و قراره حل بشه مشکل پرونده . مثل اینکه سایت تولدم 1390 خورده بوده !

با این اوصاف تا الان 10 نفر اهداء کننده مشخص از شهر سخت افزار داریم ! فکر میکنید میتونیم این رقم را به 100 تا برسونیم ؟ :yes:

farjam1990
10-10-12, 03:17
حرکت قشنگیه و بسیار لذت بردم
من هم 2 سال پیش عضو شدم البته کارتم گم شده و باید اقدام کنم کارت جدید بگیرم البته اون جایی که من عضو شدم بودم سایتش iran-ehda بود. این همونه؟
اگه همونه اون 10 تا رو بکنید 11 تا :دی

Shahryar
10-10-12, 23:49
حرکت قشنگیه و بسیار لذت بردم
من هم 2 سال پیش عضو شدم البته کارتم گم شده و باید اقدام کنم کارت جدید بگیرم البته اون جایی که من عضو شدم بودم سایتش iran-ehda بود. این همونه؟
اگه همونه اون 10 تا رو بکنید 11 تا :دی

بله فرجام هست همین سایت هست ...

11 تا ...

D J V A H I D
11-10-12, 09:00
با درود . من هم از طریق همین فروم حدود 2 سال و نیم پیش اقدام به ثبت نام کردم و فکر میکنم 6-7 ماه بعدش کارتم اومد در منزل :yes:

hodaas
11-10-12, 12:30
شدیم 13 تا

mostafajan
14-10-12, 00:08
این کار حرومه

روز قیامت بر دهان ما مهر زده میشه و این اعضای بدن ما هستن که شهادت میدن . آیه قرآن هم داریم در این مورد

مثلا اگه من چشممو یا کلیه یا دستمو به یکی اهدا کرده باشم که اون دنیا کارای اون طرف به پای من نوشته میشه

مثلا دسته من میگه من تو اتوبوس به فلان چیز خوردم یا توی فلان جاها رفتم با فلان چیزا بازی کردم بعد من به اون مامور جهنم میگم آقا دروغ میگه به خدا من 20 سالم بود مرگ مغزی شدم اینایی که این میگرو من اصلا یادم نمیاد یه کس دیگه انجام داده . جناب سروان جون بچت

مامور جهنمم میگه من این حرفا سرم نمیشه قیف را بیاورید

بعد من میگم به خدا سوگند اگر ماه را در دست چپم و خورشید را در دست راستم

اینبار مامور جهنم میگه خورشید را بیاورید که من میگم آه نه ..... گفتم میگویم میگویم

کلا کار درستی نیست و حرامه

بیاید بجای اینکه اعضای بدنمونو اهدا کنیم آدم درست و نماز خونی باشیم

KING
14-10-12, 00:53
سلام

مخلص دوست و همکار قدیمی داش شهریار و تمامی اعضا قدیم و جدید

واقعا" از حرکت قبلی تیم در مورد گذاشتم بنر محک خوشحال شدیم و مخصوصا" امروز که این بنر را دیدیم لایق دونستیم یه تشکری از تیم مدیریت بابت این کار انسان دوستانه کرده باشیم

سپاس

Shahryar
14-10-12, 20:20
این کار حرومه

روز قیامت بر دهان ما مهر زده میشه و این اعضای بدن ما هستن که شهادت میدن . آیه قرآن هم داریم در این مورد

مثلا اگه من چشممو یا کلیه یا دستمو به یکی اهدا کرده باشم که اون دنیا کارای اون طرف به پای من نوشته میشه

مثلا دسته من میگه من تو اتوبوس به فلان چیز خوردم یا توی فلان جاها رفتم با فلان چیزا بازی کردم بعد من به اون مامور جهنم میگم آقا دروغ میگه به خدا من 20 سالم بود مرگ مغزی شدم اینایی که این میگرو من اصلا یادم نمیاد یه کس دیگه انجام داده . جناب سروان جون بچت

مامور جهنمم میگه من این حرفا سرم نمیشه قیف را بیاورید

بعد من میگم به خدا سوگند اگر ماه را در دست چپم و خورشید را در دست راستم

اینبار مامور جهنم میگه خورشید را بیاورید که من میگم آه نه ..... گفتم میگویم میگویم

کلا کار درستی نیست و حرامه

بیاید بجای اینکه اعضای بدنمونو اهدا کنیم آدم درست و نماز خونی باشیم

دوست عزیز این جوری که می فرمایید نیست ، نگرش دین اسلام در رابطه با اهدای عضو :

دين مبين اسلام ، اهميت فوق العاده اي براي نجات جان انسانها قائل است. چنانچه در قرآن کريم سوره مبارکه مائده آيه ٣٢ به تصريح اشاره شده است که هرگاه کسي باعث بقاي نفسي شود مانند آنست که باعث نجات جان تمام انسانها شده است. مرحوم علامه طباطبايي در ذيل و تفسير آيه مذکور ميفرمايند: هر کس يکي را زنده نگه دارد چنان است که همه مردم را زنده نگه داشته است حضرت امام خميني (ره) در سال ١٣٦٨ در پاسخ به استفتاء جواز پيوند اعضا از فردي که دچار مرگ مغزي شده است و حيات وي غير قابل برگشت است فرموده اند :

« بسمه تعالي بر فرض مذکور چنانچه حيات انسان ديگري متوقف بر اين باشد با اجازه صاحب قلب يا کبد و امثال آن جايز است »

سلام

مخلص دوست و همکار قدیمی داش شهریار و تمامی اعضا قدیم و جدید

واقعا" از حرکت قبلی تیم در مورد گذاشتم بنر محک خوشحال شدیم و مخصوصا" امروز که این بنر را دیدیم لایق دونستیم یه تشکری از تیم مدیریت بابت این کار انسان دوستانه کرده باشیم

سپاس

به به ! سلام بهنام جان ...

شما هم ثبت نام کردی برای کارت ؟ اگه کردی بزن شماره را !

بچه ها خیلی تعداد کمه برای این مجموعه 180 هزار عضوی ! :give_rose:

STUXNET
15-10-12, 08:13
دوست عزیز این جوری که می فرمایید نیست ، نگرش دین اسلام در رابطه با اهدای عضو :

به به ! سلام بهنام جان ...

شما هم ثبت نام کردی برای کارت ؟ اگه کردی بزن شماره را !

بچه ها خیلی تعداد کمه برای این مجموعه 180 هزار عضوی ! :give_rose:

من از همه تشکر می کنم بابت این کار خیلی قشنگ -ولی من اصلا نمیتونم در موردش فکر نمی کنم

hamidakak
15-10-12, 11:13
خیلی هم عالی

Shahryar
15-10-12, 16:31
من از همه تشکر می کنم بابت این کار خیلی قشنگ -ولی من اصلا نمیتونم در موردش فکر نمی کنم

خوشحالم از اینکه حداقل نظرتون را در مورد موضوع بیان میکنید . :give_rose:

میتونم بپرسم چرا ؟

خیلی هم عالی

مرسی دوست عزیز ؛

خیلی هم عالی یعنی ثبت نام کردید شما هم ؟

Jagvar
15-10-12, 18:35
+1
:give_rose::Love-PCN~!:

STUXNET
16-10-12, 14:22
مرثی ممنون نه من آدم خیلی حساسیم -نسبت به مرگ - خیلی ناراحت میشم نسبت اگه فکر ش بیاد تو سرم

air force
18-10-12, 23:17
دستت درد نکنه

khadijehazari
19-10-12, 11:57
منم دوست دارم تو این کار شرکت کنم:yes:

sj136330
28-10-12, 09:58
با سلام و خسته نباشید
من فکر کنم نزدیک 1 سالی میشه شایدم بیشتر که ثبت نام کردمو کارتم زود به دستم رسید
با تشکر از شما

ad2012
28-10-12, 23:09
:party::party:

rezaeipes
31-10-12, 15:56
ممنون از اقای شهریار (تیم شهر سخت افزار)که به ما یا حداقل من آگاهی دادن

من با افتخا ر عضو شدم

billi69
04-11-12, 22:14
سلام واقعا اولین سایتی هستید که این حرکت زیبا رو انجام داده اید من 13 سال پیش این حرکت رو انجام دادم و عضو هستم وکارت اهدا عضوم همیشه همراهم هست .

Dogfather
11-11-12, 21:43
:yes:آرزوی موفقیت

PRS2025
12-11-12, 16:48
منم همین الان ثبت نام کردم :love:

donasa
16-11-12, 10:23
درود به همه دوستان
من از طریق مرورگر اینترنت با این سایت آشنا شدم همین الان عضو شدم
خیلی وقت بود که میخواستم همچین کارتی عضو باشم اما هیچوقت مثل امروز مصمم نبودم
کار خیلی قشنگی هست
امیدوارم این کار انسان دوستانه خیلی زود همه گیر بشه
موفق باشید.....منم به جمع دوستان اهدای عضو اضافه شدم:1. (11):

nob
17-11-12, 19:01
اره

من از خاک وطن دست برندارم , که خاکش را مقدس میشمارم // اگر روزی کنند این سینه ام چاک , نخواهم داد یک ذره از این خاک

به تن کردم کفن تا جان سپارم , کفن را من مقدس میشمارم //کفن نه جامه ابر و حریر است , کفن شایسته مردان شیر است

win
21-11-12, 17:51
سلام من قبلا ثبت نام کردم و الان کارتشم دارم.3 سالی میشه خدا قسمتم کرده این کارو انجام بدم.:1. (5):

تاج
22-11-12, 02:39
الان خون 5 نفر تو رگهامه.:love:
زندگیمو بعداز خدا به این اهدا کننده ها و دکترای وظیفه شناس مدیونم.
دیگه نمیدونم چی بنویسم...................................... ............................*/*/*/*/*/*/*
خدا پشت و پناهشتون.

Shahryar
23-11-12, 21:35
سلام دوستان عزیز ...

تا الان 22 نفر ...

تبریک میگم به تک تکتون ، ایشالله این عدد در آینده نه چندان دور به 100 برسه ...

darklordnemsiss
25-11-12, 15:14
موضوع عالی بود ایول:1. (5):

n2569
30-11-12, 12:06
منم سال 88 از طریق سایت ehda ثبت نام کردم کارتمم خیلی زود اومد ولی متاسفانه کیفمو دزد زد!!! کارتم با خودش برد دیگه! دوباره میخوام درخواست کارت جدید بدم. موفق باشید

mhe_professional
02-12-12, 18:59
من دوست ذارم ثبت نام کنم چی کار باید بکنم؟

samira_rezaali
03-12-12, 21:45
ای کاش منم میتونستم شرکت کنم تو این کار اما............:1. (28):

dashreza1371
09-12-12, 07:35
ما همه تحت تاثیر کلام تو قرار گرفتیم

حسین الفا
10-12-12, 13:35
ادمو یاد مردن میندازه

Vahid_ath
10-12-12, 15:10
شهریار جان من الان رفتم تو سایت اینو زده

لذا با توجه به تاریخ تکمیل فرم وضعیت کارت شما در حالت " طلایی " شماره قرار دارد.
تاریخ ارسال کارت:1391/07/23

به نظرت کاری باید بکنم؟

جواد شفیعیه
11-12-12, 22:44
سلام من عضو هستم

eff
12-12-12, 15:18
من تازه ثبت نام کرده :Love-PCN~!:ام

gitavafaie
13-12-12, 12:28
سلام . من کارت اهدا اعضا را دارم .:yes:

M A H R A D
23-12-12, 19:26
تا به حال 34 نفر...

ممنون از شما دوستان گرامی :give_rose:

Shahryar
22-12-13, 08:25
امروز رفتم و دیدم کارتم در وضعیت طلایی هست ولی متاسفانه چیزی هنوز به دست من نرسیده و تاریخ ارسال نخورده :

دوست گرامی، آقای شهريار باراني
با عرض سلام و سپاس از نیت خیر خواهانه شما
شما در تاریخ " 1391/06/20 " فرم اهدای عضو را تکمیل نموده اید و زمان لازم برای تائید اطلاعات ، چاپ کارت و ارسال آن برای شما در حدود چهار الی پنج ماه می باشد.
لذا با توجه به تاریخ تکمیل فرم وضعیت کارت شما در حالت " طلایی " شماره قرار دارد.
تاریخ آخرین درخواست کارت:1391/06/20
تاریخ ارسال کارت:

این تاپیک باید بیاد بالا ، دوستان شهر سخت افزاری ببینیم چه میکنید ، اینجا از صحنه های اورکلاک ، سخت افزار و ... خیلی مهم تره :give_rose:

STUXNET
22-12-13, 08:54
همونطور كه يروز به دنيا اومديم يه روز هم از دنيا ميريم من اولش اصلا نميخواستم ثبت نام كنم ولي ديدم مرگ براي همست
اميدوارم خداازمون راضي باشه

SOHR@B
22-12-13, 09:41
سلام
منم کارتشو دارم چند سالی هست.....

javadshahvand
22-12-13, 10:32
من هم چند سال ثبت نام کردم اما کارتم هنوز نیامده

Omid_Boy
02-02-14, 17:46
بنده هم خیلی وقت بودمیخواستم ثبت نام کنم ولی حال و حوصله رفتن به سازمان مربوطه رو نداشتم .
اینترنتی از طریق همین سایت ثبت نام کردم .
ممنونم .

dr pc
02-02-14, 18:20
منم الان ثبت نام کردم:::love:
ممنون اطلاع دادید

AMD>INTEL
02-02-14, 18:22
:cool: من خيلي وقته دارم كارت رو