PDA

مشاهده نسخه کامل : یه مانیتور واسه طراحی و کارهای عادی با قیمت مناسب؟

elham666
07-10-12, 15:32
من می خوام یه مانیتور خوب واسه کارهای گرافیکی و طراحی و کارهای روتین عادی می خوام.تو بازار مدل ها محدود و بیشتر ایسوس و سامسونگ بوده ال جی هم کم بیش هست.کسی پیشنهادی می تونه بده؟

nima_hl
08-10-12, 00:11
من می خوام یه مانیتور خوب واسه کارهای گرافیکی و طراحی و کارهای روتین عادی می خوام.تو بازار مدل ها محدود و بیشتر ایسوس و سامسونگ بوده ال جی هم کم بیش هست.کسی پیشنهادی می تونه بده؟

برای طراحی بنظرم باید ips بگیرید

امروز برای یکی از آشنایان ips تهیه کردم (asus 23) به قیمت 650 تومان

صبح قیمت lg با یک جهش 130 تومنی از 470 به 600 تومن رسید

الان 4 مدل ips ایسوس در بازار هست که بین 600 تا 700 هزار تومان قیمت دارد ( متاسفانه کاتالوگ ایسوس را در فروشگاه جا گذاشتم به همین دلیل مدل و قیمت دقیق را الان نمیتونم بهتون بگم )

Blue Rose
08-10-12, 16:14
ASUS ML239H یکی از بهترین ها برای طراحی عکس و گرافیک محسوب می شود،مانیتور مورد نظر از پنل IPS با زمان تاخیر 5ms و رزولوشن full hd استفاده می کند.این مانیتور در بازار قیمتی بیشتر از 600.000 تومن دارد.
Read More (Only the registered members can see the link)

ASUS ML229H نیز از مانیتور های خوبی در این زمینه هست،که از پنل IPS با زمان تاخیر 5ms و رزولوشن full hd استفاده می کند.این مانیتور در بازار قیمتی نزدیک 600.000 تومن دارد.
Read More (Only the registered members can see the link)

Azin44
30-10-12, 15:03
منظورت از قیمت مناسب چیه چون با این قیمت ها کلمه "مناسب" خیلی معنی پیدا میکنه!!!!

ploneer
01-11-12, 19:12
samsung mb1795
مناسب ارزون