PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش انجام سری بازی های Borderlands به صورت آنلاین

amigames
07-10-12, 07:47
با سلام.از اونجایی که بازی Borderlands 2 تازه اومده و در کل سری بازی های Borderlands بخاطر چند نفره بودنشون معروف هستند این آموزش رو برای کسانی که در انجام این سری بازی ها به صورت چند نفره مشکل دارند میزارم:

این بازی ماکسیمم به صورت چهار نفره انجام میشه و شما حتما لازم نیست که آخرین آپدیت هارو داشته باشید و تنها کافیه نسخه ی شما با نسخه ی دوستانتون یا هر کسی که میخواهید باهاش بازی کنید یکی باشه
می تونید از برنامه هایی مثل Hamachi,Garena یا Tunngle استفاده کنید.من خودم از Tunngle برای انجام این بازی استفاده می کردم.
1.برنامه Tunngle رو دانلود کنید و یک اکانت برای خودتون بسازید
2.با استفاده از برنامه به سرورهای Borderlands 1 یا ۲ وارد بشید(پیشنهاد می کنم بخاطر سرعت های کم ایران از سرورهای خلوت تر استفاده کنید)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
3.دکمه ی کنار Send رو در پایین صفحه بزنید و مسیر بازیتون رو به برنامه بدید.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
4.بازی رو با برنامه اجرا کنید
5.به قسمت چند نفره در بازی برید و اون رو به حالت LAN در بیارید.
6.حال در قسمت Find Games می تونید کسایی که هم اکنون در حال بازی توسط Tunngle هستند رو پیدا کنید و به اونها ملحق بشید.درصورتی که میخواهید خودتون سرور بشید وارد بازیتون بشید و منتظر دوستانتون بمونید تا از طریف find games به شما ملحق بشند.