PDA

مشاهده نسخه کامل : تجربیات کاربران از گیرنده های دیجیتال مختلف (راهنمای خرید DVB-T)

snipping
06-10-12, 15:07
سلام به همه اساتید ،
توی فوروم یه سرچی کردم و متوجه شدم که در مورد گیرنده دیجیتال هیچ تاپیکی نیست و جای این موضوع واقعا خالی هست ، حالا از دوستان هرکی اطلاعات و تجربه ای از این دستگاه داره ، پست بزاره تا بقیه هم از تجربیات استفاده کنن

snipping
09-10-12, 12:33
کسی تجربه ای ندره ؟ از این مدل دستگاه هایی گیرنده کسی نخریده تا حالا؟؟

javadshahvand
09-10-12, 13:49
من تجربه xvision رو داشتم دستگاه بسیار خوبیه همه فرمت هارو هم برای پخش ساپورت میکنه

M.H.Shabani
11-10-12, 18:09
سلام من یه گیرنده برا کامپیوتر دارم مال یه مارک متفرقه است از یکی از اشنایان خریدم چیز خوبیه با مدیا سنتر ویندوز ستش کردم و خوب کار میکنه انتنش رو هم گذاشته ام رو میز کنار دستم یه انتن ده سانتی داره با انکه حدود دو متر تا پنجره فاصله داره ولی خوب میگیره البته این به خاطر مکانشه یه دونه هم برا تلویزیون داریم مدل ایکس ویژن چیز خوبیه مشکلی نداره فقط وقتی رو فلش ضبط میکنی فرمتش تی اس هست که خیلی از نرم افزار ها نمیتونن پخشش کنن من مدیا پلیر کلاسیک نسخه 8.8 دارم که با کودک های سری کالایت میتونه پخش کنه

The-Joker
12-10-12, 09:52
سلام .
منم الان گیرنده دیجیتال مدل Marshal ME-885 رو دارم ، ولی مدل سادشه یعنی کابل HDMI نداره ولی از همین مدل کاملآ راضیم و تا حالا نشده اذیت کنه .

Over_Cracker
12-10-12, 09:59
درود.

منم حدود یک ساله مدل Lumexy Le 1007 رو دارم و راضیم ازش.فارسی رو کامل ساپورت میکنه.کابل HDMI داره و اکثر فرمت ها رو هم پشتیبانی میکنه.کیفیت رکورد ویدئوش هم خوبه.

ehsan_67
13-10-12, 10:36
سلام

منم X.VISION مدل XDVB-333 دارم و کاملآ ازش راضیم. همه فرمتهارو پخش میکنه بجز FLV. همه نوع خروجی هم داره. البته اگه میخوای این مارک بخری مدل جدیدترش اومده: XDVB-343

snipping
15-10-12, 15:37
ممنونم که مدل هایی رو معرفی کردین، توی اینترنت یه سرچی کردم و در مورد ایکس ویژن به این نتیجه رسیدم :

گیرنده دیجیتال x.vision محصول و تولید داخل کشور ایران هست ، و شرکت مادیران (Only the registered members can see the link) این کالا رو تولید و گارانتی میکنه . میشه گفت که گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل های مختلفی داره که حدود 4 الی 5 موردش درحال حاضر توی بازار پیدا میشه.
در مورد مدلی که دوستمون ehsan_ 67 معرفی کردن (xdvb 343 ) این مدل نسبتا جدیده ولی در حال حاضر و طبق اطلاعات سایت تولید کننده مدل جدید تر xdvb 353 هست که فرمت های صوتی و تصویری بیشتری رو ساپورت میکنه. این هم عکس و مشخصاتش:

Only the registered members can see the link
كيفيت تصوير FULL HD
داراي خروجي HDMI
داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال
قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG
قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC
قابليت پخش تصوير با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob
قابليت ضبط يك كانال و تماشاي كانال ديگر
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه
راهنماي الکترونيکي برنامه ها EPG

snipping
15-10-12, 15:49
سلام .
منم الان گیرنده دیجیتال مدل Marshal ME-885 رو دارم ، ولی مدل سادشه یعنی کابل HDMI نداره ولی از همین مدل کاملآ راضیم و تا حالا نشده اذیت کنه .

در مورد گیرنده مارشال هم که با نام Marshal ME885D هم وارد بازار شده، این محصول دارای تاییده صدا و سیما نیز هست شاید یکی از محبوبترین های بازار به لحاظ قیمتی باشه.دلیل این محبوبیت هم این بوده که همیشه مارک مارشال تو رده قیمتی پایین مشتریان پر و پا قرص خودشون رو داشتند و دارند.
عموم مردم به دلیل اینکه پلیر دستگاههای دیجیتال براشون جذابیتی نداره و صرفا به قصد دیدن برنامه های تلویزیونی گیرنده دیجیتال میخرند ، دوست دارند با حداقل هزینه حداکثر بهره رو ببرند.
خدمات پس از فروش مارشال هم به نسبت خیلی از مارکها دارای محبوبیت خاصیه . به دلیل فراوانی نمایندگان گارانتی در شهرهای مختلف خریدار معمولا مشکلی از این بابت نداره.
اما بررسی فنی این دستگاه به لحاظ مشخصات اسمی نشون میده که این دستگاه با توجه به قیمت در درجه متوسط قرار میگیره.یعنی نسبت کارایی به قیمت این محصول از حد متعارف در شرایط فعلی کمی بالاتره که اونم ناشی از نوسانات دلار و آشفته بازار گیرنده های دیجیتال است.
این دستگاه قابلیت OTA و یا اپدیت اتوماتیک از طریق آنتن رو داراست.

zeooss
18-04-13, 09:30
سلام
كسي اطلاعاتي راجع به فرمت صداي فيلم ها داره . بطور مثال فيلمهاي dvd يا mkv يا هر فرمت ديگه . كلا فرمت صداي ac3 چقدر مورد استفاده قرار داره. اكثر دستگاههاي پخش كه از usb استفاده ميكنند ( dvd يا رسيور يا ديجيتال ) براي پخش فيلم اين فرمت صدا رو پشتيباني نميكنن . ايا راه حلي وجود داره كه دستگاههاي گيرنده ديجيتال (dvb-t ) كه از usb فيلم پخش ميكنن اين فرمت صدا رو پشتيباني كنه ؟
كسي ميدونه دستگاههاي گيرنده ديجيتال x-vision ميتونه mkv با هر فرمت صدايي پخش كنه يا نه ؟ يا كلا اين دستگاه صداي فيلمها با هر فرمتي رو ميتونه پخش كنه ؟ البته صداي فيلمهايي كه توانايي پخششون رو داره
با تشكر از دوستان

mehdihai
30-05-13, 23:15
من خیلی در مورد گیرنده های دیجیتال تحقیق کردم همه گیرنده ها به سفارش شرکت های داخل در چین تولید میشن دو گیرنده مد نظر من هست سما و دنای سما (Only the registered members can see the link) مدل AT200 با پردازنده 550 MHZ است که مانند گیرنده های دیگر از مشخصات سخت افزاری دیگرش چیزی گفته نشده و گیرنده های دنای (Only the registered members can see the link) که از تنوع زیادی برخورداره که از نظر من فقط پنل اونها فرق داره ولی در حال حاضر چند گیرنده جدید توسط این شرکت معرفی شده مدل های STB329 NEW - STB328NEW - STB327NEW که نکته قابل توجهشان پردازنده 630MHZ و رم DDR3 در انها است و همینطور مشخصات سخت افزای کامل از انها ارائه شده حتی مقدار رم حالا این اطلاعات چقدر درست است و واقعا مشخصات سخت افزاری ان حقیقت دارد من نمیدونم قبل از این قصد خرید گیرنده ایستر رو داشتم که در بازار یافت نمیشه بعد از اون تصمیم به خرید سما گرفتم تا اینکه گیرنده دنای با این سخت افزار رو دیدم هر دو شرکت معتبر هستن گارانتی و مراکز فروش سما بهتر از دنای است و دارای گواهی تائید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گواهی تائید مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ، نشان ورود قانونی (هولوگرام طرح شبنم) و ایران کد است ولی خوب گیرنده دنای هم وسوسه کننده است. و شاید این گواهی و تایدیه ها را دارا باشه شاید من ندیدم البته طرح شبنم رو دیگه خوشبختانه اکثر اجناس وارداتی دارن لطفا نظرات خود را در مورد این دو گیرنده و سایر گیرنده ها بیان کنید تا بتوانیم برای خرید بهترین را انتخاب کنیم.

STUXNET
01-06-13, 08:19
من هم گيگيابايت دارم خيلي راضيم گيرندگيش حرف نداره و ظبط كردنش با فرمت هاي مختلف ميتوني ظبط كني
حتي با كيفيت D.v.D

mohasmhan
19-07-14, 12:46
من یه گیرنده دیجیتال ICEN مدل IE-D1292 خریدم.
یکی از دلایلی که موجب شد من این گیرنده را بخرم به خاطر وجود خاصیت learning در کنترلش بود. این خاصیت موجب میشه که بشه کنترل تجهیزات دیگه مثل تلویزیون و دی‌وی‌دی پلیر رو روش تعریف کنی.
معایب این گیرنده:
کیفیت بسیار پایین کابل ارتباطی با تلویزیون
وجود نویز در تلویزیون. البته اگه صدای تلویزیون کم باشه صداش مشخص نمیشه
کیفیت بسیار پایین متن های تلتکست
کیفیت نسبتاً پایین منو
قیمت نسبتاً بالا
وجود درب در قست پورت USB که وقتی فلش وصل می‌کنی نمیشه در رو بست:1. (27)::1. (27):
عدم خوانده شدن برخی از مدل‌های فلش ( من یه فلش سیلیکون پاور داشتم که نخوندش و مجبور شدم تعویضش کنم)
عدم وجود کلید خاموش روشن

مزایا:
سرعت نسباً مناسب در تعویض کانال‌ها
خواندن رم ریدر
خاصیت لرنینگ کنترل که البته خیلی هم کار رو راحت نمیکنه و باز هم ترجیح میدی از کنترل تلویزیون استفاده کنی
پخش فرمت‌های زیاد

mohasmhan
19-07-14, 12:54
یه گیرنده دیجیتال مارشال مدل Marshal ME-5020 هم برای یکی از آشنایان خریدم
قیمت این گیرنده تقریباً دو ماه پیش 150 تومان بود.
مزایا:
- وجود دی‌وی‌دی پلیر در آن ( combo )
- منوی جذاب و با کیفیت
- کیفیت مناسب متن‌های تلتکست
- عدم وجود نویز در تلویزیون
- ضبط همزمان دو شبکه و نمایش یک شبکه دیگر
- مشاهده کانال‌های ضبط شده در حین ضبط کانال‌های دیگر
- دفترچه راهنمای نسبتاً کامل
- ظاهر زیبا

معایب
- قیمت نسبتاً بالا که به خاطر وجود دی‌وی‌دی پلیر می‌باشد
- هر چند دقیقه یکبار اختلال بسیار جزئی در نمایش فیلم به وجود می‌آید به طوری که حدود یکی دو ثانیه فیلم کند می‌شود. شاید به خاطر آنتن باشد که من هنوز کامل بررسی نکرده‌ام
- عدم خواندن رم ریدر

AMD>INTEL
19-07-14, 13:42
دوستانی که مشکل کندی دارند از آنتن نیست به خاطر حرارت چیپ اصلی هست . تنها راهش استفاده از هیت سینک هست .

mohammad1985
19-07-14, 15:00
گیرندهای دنای که اصلا جالب نیست درصد خرابیش بالاست میگن من خودم فراسو گرفتم کارش عالیه

javadshahvand
20-07-14, 00:11
تو گرینده ها xvision حرف اول رو میزنه
برای انتقال حرارت هم میتونید از کول پد در زیر گیرنده استفاده کنید

mohammad1985
23-07-14, 03:36
ایکس ویژن روی حساب مادایران معروف شده وگرنه یک برند درجه دو هست ( تازه با ارفاق )

mohammad1985
23-07-14, 05:02
من یه گیرنده دیجیتال ICEN مدل IE-D1292 خریدم.
یکی از دلایلی که موجب شد من این گیرنده را بخرم به خاطر وجود خاصیت learning در کنترلش بود. این خاصیت موجب میشه که بشه کنترل تجهیزات دیگه مثل تلویزیون و دی‌وی‌دی پلیر رو روش تعریف کنی.
معایب این گیرنده:
کیفیت بسیار پایین کابل ارتباطی با تلویزیون
وجود نویز در تلویزیون. البته اگه صدای تلویزیون کم باشه صداش مشخص نمیشه
کیفیت بسیار پایین متن های تلتکست
کیفیت نسبتاً پایین منو
قیمت نسبتاً بالا
وجود درب در قست پورت USB که وقتی فلش وصل می‌کنی نمیشه در رو بست:1. (27)::1. (27):
عدم خوانده شدن برخی از مدل‌های فلش ( من یه فلش سیلیکون پاور داشتم که نخوندش و مجبور شدم تعویضش کنم)
عدم وجود کلید خاموش روشن

مزایا:
سرعت نسباً مناسب در تعویض کانال‌ها
خواندن رم ریدر
خاصیت لرنینگ کنترل که البته خیلی هم کار رو راحت نمیکنه و باز هم ترجیح میدی از کنترل تلویزیون استفاده کنی
پخش فرمت‌های زیاد

دلیل عدم کارکرد بعضی فلش ها در بعضی دستگاها اینه ممکنه به صورت NTFS فرمت شده باشن که اون دستگاه قادر به خوندنش نیست

mohasmhan
24-07-14, 05:59
نه
بررسی کردم
از این موردی که شما فرمودید نیست.
خیلی متشکرم

مهدی مسی
24-07-14, 17:01
دوستان عزیز بهترین گیرنده های دیجیتال در بازار ایران ازنظر کیفیت ساخت وکیفیت تصویر و کیفیت پردازنده وامکانات به ترتیب زیر هستند:

1- تک ویژن

2- پروویژن

3- ایکس ویژن

4- فراسو

mohasmhan
25-07-14, 17:42
دوستان عزیز بهترین گیرنده های دیجیتال در بازار ایران ازنظر کیفیت ساخت وکیفیت تصویر و کیفیت پردازنده وامکانات به ترتیب زیر هستند:

1- تک ویژن

2- پروویژن

3- ایکس ویژن

4- فراسو

ببخشید شما خودتون کار با اینها رو تجربه کرده‌اید و کاملاً بررسی نموده‌اید؟
با تشکر

mh.shahnazzadeh
24-08-14, 20:06
سلام دوستان گلم
من چند روزی دنبال یک گیرنده دیجیتال خوب هستم که
1- انتن دهی خوبی داشته باشه
2-گارنتی و پشتیبانیش خوب باشه
3-بیشتر فرمت ها رو بخونه خصوصا mkv رو که برای پخش فیلم همراه با زیرنویس فارسی تو کیفیت 1080 میخوام
4- کیفیت ساختش خوب باشه از اینایی نباشه سر چند ماه زرتی خراب بشه خصوصا کنترلش

چند مدلی که پیدا کردم
1- فراسو مدل 218 که چشمم رو گرفته ولی تا بحال تو دست کسی ندیدم هر کی داشته بگه چه جوریاس در ضمن گارنتیش نمی دونم چه جوری
اطلاعاتش تو این دوتا لینکه هست

و

بهترین گیرنده دیجیتال بازار - بهترین مبدل دیجیتال بازار (Only the registered members can see the link)

2-لینک ایکس ویژن 363 مشکل اینه که mkv پخش نمیشه

X.Vision XDVB-363 - گیرنده ی دیجیتال اکس ویژن XDVB-363 (Only the registered members can see the link)

3- مدل های دنا

DVB-T2 STB-802 FULLHD

DENAY گیرنده های دیجیتال دنای (Only the registered members can see the link)

مدل هایی که تست کردید بگید لطفا مثل دنا

AMD>INTEL
24-08-14, 20:08
مادیران سالهاست که داراه روی این گیرنده xvision کار میکنه . تقریبا پله به پله مشکلاتش رو رفع کرده . از نظر تیم فنی خدمات هم از بقیه جلوتر هست .

mabd
25-10-14, 18:12
با سلام
من یک icen IE-1292سری جدید گرفته ام هنوز بسته بندی آنرا باز نکرده ام آیا تمامی گیرنده های این شرکت مشکل دارند اگر خوب نیست لطفا گیرنده مناسب معرفی فرمایید

AMD>INTEL
25-10-14, 18:27
با سلام
من یک icen IE-1292سری جدید گرفته ام هنوز بسته بندی آنرا باز نکرده ام آیا تمامی گیرنده های این شرکت مشکل دارند اگر خوب نیست لطفا گیرنده مناسب معرفی فرمایید

به نظر من xvision - فراسو و مارشال بهتر از بقیه هستند .

mabd
25-10-14, 22:17
گیرنده Icen IE-1292سری n که آخرین سری icen است را تست کردم از نظر کیفیت تصویر بسار خوب است دستگاه زیبایی است .تنها موردی که باید مد نظر داشته باشید خرید یک کابل HDMI برای این دستگاه میباشد از نظر خواندن فرمتهای ویدیویی بسیار خوب است امکانات مناسبی دارد نسبت به سری قبلی که در مطالب بالا مطرح شده است که نویز دارد در این سری این مشکل مشاهد نشد کنترل َآن بسیار خوش دست و مناسب و کاربردی است است

mabd
28-10-14, 20:41
با سلام گیردنده بعضی از زیرنویسهای فارسی را میخواند بعضی را نمیخواند باتوجه به اینکه پسوند تمامی زیرنویس ها srt است

AMD>INTEL
28-10-14, 20:50
با سلام گیردنده بعضی از زیرنویسهای فارسی را میخواند بعضی را نمیخواند باتوجه به اینکه پسوند تمامی زیرنویس ها srt است

بیشتر برمیگرده به نوع فرمتی که پخش میشه تا زیر نویس . معمولا بعضی از این ایرادها با اپدیت فرم ویر حل میشه .

mabd
29-10-14, 11:20
با سلام
دررابطه با بخش زیرنویس که درقبل گفته شده "گیردنده بعضی از زیرنویسهای فارسی را میخواند بعضی را نمیخواند باتوجه به اینکه پسوند تمامی زیرنویس ها srt است" گیرنده icen IE-1292سری N است فرمت بخش هم در همه موارد KMV است منظور شما از "معمولا بعضی از این ایرادها با اپدیت فرم ویر حل میشه " چیست و چکونه باید آپدیت انجام شود . باتشکر

AMD>INTEL
29-10-14, 11:26
با سلام
دررابطه با بخش زیرنویس که درقبل گفته شده "گیردنده بعضی از زیرنویسهای فارسی را میخواند بعضی را نمیخواند باتوجه به اینکه پسوند تمامی زیرنویس ها srt است" گیرنده icen IE-1292سری N است فرمت بخش هم در همه موارد KMV است منظور شما از "معمولا بعضی از این ایرادها با اپدیت فرم ویر حل میشه " چیست و چکونه باید آپدیت انجام شود . باتشکر

باید ببینید سایت سازنده برای مدل شما فریم ویر منتشر کرده یا نه .
برای مدل شما این فایل رو گذاشته

mabd
29-10-14, 20:58
گیرنده icen IE-1292سری N استOnly the registered members can see the link و آبدیت برای سری قبلی icen IE-1292 است آیا مشکلی بوجود نمی آورد ؟

AMD>INTEL
29-10-14, 21:08
گیرنده icen IE-1292سری N استOnly the registered members can see the link و آبدیت برای سری قبلی icen IE-1292 است آیا مشکلی بوجود نمی آورد ؟

این مورد رو با خود شرکت تماس بگیرید .و از صحت و مطابقت فایل با دستگاه اطمینان حاصل کنید .

AMD>INTEL
07-12-14, 18:47
دوستانی که دانگل های dvb-t که usb هستند تهیه میکنند . برای دریافت بهتر شبکه های تلویزیونی میتونند از آنتن های تقویت شده مادیران تهیه کنند .
X.Vision
DANT-230
ماديران - X.Vision Active Antenna DANT-230-مشخصات، بررسي و خريد-آنتن تقويتی ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
07-02-15, 15:38
سلام دوستان
برای اتاقم میخوام یه گیرنده دیجیتال بگیرم.
یه تلویزیون سونی 23 اینچ دارم.
چی بگیرم خوبه؟
تا 200 میخوام هزینه بکنم.

AMD>INTEL
07-02-15, 15:51
X.Vision
XDVB-353
ماديران - X.Vision DVB-T XDVB-353-مشخصات، بررسي و خريد-گيرنده ديجيتال ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
07-02-15, 16:01
X.Vision
XDVB-353
ماديران - X.Vision DVB-T XDVB-353-مشخصات، بررسي و خريد-گيرنده ديجيتال ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

اقا امید ,قیمت این مدل چنده؟
بهتر از این هم هست؟
چون مدل ها ارزونن ,میخوام بهترینش رو بگیرم.

AMD>INTEL
07-02-15, 16:14
اقا امید ,قیمت این مدل چنده؟
بهتر از این هم هست؟
چون مدل ها ارزونن ,میخوام بهترینش رو بگیرم.

353 جزو بهترین هاست . با پشتیبانی از hd
قیمتشو ندارم . باید تو دیجی کالا زده باشه . تو تهران هم از مادیران بگیری تحویل رایگانه

Admiral_Hunter
07-02-15, 19:35
X.Vision-XDVB-353اینو من هم دارم راضیم-منتها حرف وقت برق میره-ساعتش اتوماتیک تنظیم نمیشه!!!!! تو تبلیغاتش نوشته تنظیم انتوماتیک ساعت از آنتن!!:1. (27):
هر تنظیمی هم کردم بازم جواب نداد!!!

M3RS4D 50062
07-02-15, 19:44
دوستان نظرتون در مورد این دو تا گیرنده چیه؟

Digibox Digital TV Receiver DG-114 (Only the registered members can see the link)

X.Vision XDVB-363 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
07-02-15, 19:59
به مدلهای غیر xvision فکر نکنی بهتره . چون مشکلات زیادی دارند . باز مادیران تونسته تا حدی مشکلاتشو حل کنه . کم دردسرترینشون هم بهت معرفی کردم .

M3RS4D 50062
07-02-15, 20:08
به مدلهای غیر xvision فکر نکنی بهتره . چون مشکلات زیادی دارند . باز مادیران تونسته تا حدی مشکلاتشو حل کنه . کم دردسرترینشون هم بهت معرفی کردم .

ممنون
پس همین 353 رو میگرم.
تشکر اقا امید:give_rose::give_rose::give_rose:

justafriend
08-06-15, 14:50

سلام

این 3 مدل در مقایسه با هم چطورند؟ اگر بخواهیم آینده نگری هم بکنیم برای تلویزیون های نسل جدید، مدل وسترن ازنظر کیفیت و امکانات ارزش قیمتش رو داره؟

مادیران:
* X.Vision XDVB-242Only the registered members can see the link

* X.Vision XDVB-373Only the registered members can see the link

*** قیمت ها حدود 80 و 90 (خرده ای) هزار تومن.

* Western Tv Live Streaming Media Player

مدیا سنتر تی وی لایو وسترن Western Tv Live (Only the registered members can see the link)

استان
فروشگاه
قیمت (ریال)
بروزسانی
گارانتی
توضیحات
مدت
تلفن

تهران
نگین کامپیوتر (Only the registered members can see the link)
3,500,000
2 ساعت و 13دقیقه قبل
گارانتی سازگار ارقام (Only the registered members can see the link)
برای قیمت همکار تماس بگیرید...
24ماه

با تشکر

AMD>INTEL
08-06-15, 15:01
سلام

این 3 مدل در مقایسه با هم چطورند؟ اگر بخواهیم آینده نگری هم بکنیم برای تلویزیون های نسل جدید، مدل وسترن ازنظر کیفیت و امکانات ارزش قیمتش رو داره؟

مادیران:
* X.Vision XDVB-242Only the registered members can see the link

* X.Vision XDVB-373Only the registered members can see the link

*** قیمت ها حدود 80 و 90 (خرده ای) هزار تومن.

* Western Tv Live Streaming Media Player

مدیا سنتر تی وی لایو وسترن Western Tv Live (Only the registered members can see the link)

استان
فروشگاه
قیمت (ریال)
بروزسانی
گارانتی
توضیحات
مدت
تلفن

تهران
نگین کامپیوتر (Only the registered members can see the link)
3,500,000
2 ساعت و 13دقیقه قبل
گارانتی سازگار ارقام (Only the registered members can see the link)
برای قیمت همکار تماس بگیرید...
24ماه

با تشکر

یک محصول 90 تومنی رو نمیشه با محصولی که 4 برابرش قیمت داره مقایسه کرد . مسلما مدل وسترن سرتر هست .کلا حوزه کاری و بازاری که برای این محصولات در نظر گرفته شده بسیار متفاوت است .

justafriend
08-06-15, 15:45
یک محصول 90 تومنی رو نمیشه با محصولی که 4 برابرش قیمت داره مقایسه کرد . مسلما مدل وسترن سرتر هست .کلا حوزه کاری و بازاری که برای این محصولات در نظر گرفته شده بسیار متفاوت است .

ممکنه توضیح کوتاهی درباره تفاوت هائی که گفتید بدید. برای تصمیم گیری.

*** برخی کاربردها و مشکلات:

* گیرنده قبلی که خراب شد (فکر کنم فراسو بود) نمی تونست بعضی فرمت ها (مثلا mkv) رو پخش کنه. درضمن زیرنویس ها رو هم یا به صورت کد یا با فونت بسیار بزرگ و غیرقابل تغییر نشون می داد.

* الان فیلم هائی که دانلود می کنم معمولا 3D.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS-ES.x264-PublicHD هستند. سریال ها هم بسته به اینکه چف کیفیتی موجود باشه. (در آینده 4k)

* زیرنویس ها هم دو زبانه استفاده میشه. بعلاوه اینکه احتمالا فایل های دوبله فارسی رو هم باید به به فیلم و سریال ها وصل کنم.

باز هم متشکرم.

AMD>INTEL
08-06-15, 15:55
ممکنه توضیح کوتاهی درباره تفاوت هائی که گفتید بدید. برای تصمیم گیری.

*** برخی کاربردها و مشکلات:

* گیرنده قبلی که خراب شد (فکر کنم فراسو بود) نمی تونست بعضی فرمت ها (مثلا mkv) رو پخش کنه. درضمن زیرنویس ها رو هم یا به صورت کد یا با فونت بسیار بزرگ و غیرقابل تغییر نشون می داد.

* الان فیلم هائی که دانلود می کنم معمولا 3D.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS-ES.x264-PublicHD هستند. سریال ها هم بسته به اینکه چف کیفیتی موجود باشه. (در آینده 4k)

* زیرنویس ها هم دو زبانه استفاده میشه. بعلاوه اینکه احتمالا فایل های دوبله فارسی رو هم باید به به فیلم و سریال ها وصل کنم.

باز هم متشکرم.
وسترن پردازنده قویتری دارد و مشکلی با پخش انواع فرمت ها ندارد .
نسبت به مواردی که عرض کردید به نظرم وسترن انتخاب مناسب تری برای شما باشه فقط در مورد زیر نویس فارسی حتما تحقیق کنید . خیلی از دستگاه نمیتونند زیر نویس رو درست نشون بدن .

justafriend
08-06-15, 16:07
بی نهایت متشکرم :11():

remix.hotel
05-12-15, 13:32
سلام دوستان
ببخشید الان چه مدل هایی پیشنهاد میکنید
بین simview-xvision-denay-technocom

AMD>INTEL
05-12-15, 14:15
سلام دوستان
ببخشید الان چه مدل هایی پیشنهاد میکنید
بین simview-xvision-denay-technocom

X.Vision
XDVB-383

Persianhb
19-02-16, 19:38
در کل بهترین گیرنده دیجیتال در بازار ایران کدوم مدله ؟

AMD>INTEL
19-02-16, 19:40
در کل بهترین گیرنده دیجیتال در بازار ایران کدوم مدله ؟

من اکثرشون رو تعمیر کردم . xvision کم دردسرترین مورد دیدم . یکسری متفرقه هستند که واژه یکبار مصرف برازندشونه

AMD>INTEL
20-02-16, 00:46
این مدل شاید بهترین ستاپ باکس ایکس ویژن باشه .
X.Vision
XDVB-242

mohammad1985
20-02-16, 09:16
گیرنده های فراسو هم عالیه

Reza5784
20-02-16, 14:32
سلام
چرا گیرنده دیجیتال من(سری اول گیرنده ها به اسم جم) از شبکه های دیجیتال پشتیبانی نمیکنه و میزنه عدم پشتیبانی از تصویر عریض با اینکه با دیجیتال دیگه ای تست کردم مشکلی نداشت . ممنون

AMD>INTEL
20-02-16, 14:52
سلام
چرا گیرنده دیجیتال من(سری اول گیرنده ها به اسم جم) از شبکه های دیجیتال پشتیبانی نمیکنه و میزنه عدم پشتیبانی از تصویر عریض با اینکه با دیجیتال دیگه ای تست کردم مشکلی نداشت . ممنون

باید این قابلیت رو بصورت سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشه .

mhidden
25-05-16, 22:15
با سلام.
یه سوال داشتم در مورد دستگاه ICEN، مدل IE-D1282 هر چند تایپیک تون الان دیگه قدیمی شده اما شرمنده.
دفترچه ی راهنمایی بصورت PDF نداره توش روش مرتب سازی کانال ها رو داشته باشه یا کسی میدونه چطور باید مرتبش کنم. آخه کانال ها رو نمیشه بصورت دلخواه تنظیم کرد مثلا میخوام شبکه ی نسیم بذارم روی کانال 7 هیچ مسیری نداره که بشه انجامش داد همش کانال هاش درهمه فقط 1 تا 5 که مرتب اما بقیه نه.
ممنون میشم که جواب بدید.

امیر ازادی
09-02-17, 18:53
منم چند سالیه ایکس ویزن مدل 373 دارم انصافا عالیه حرف نداره.

moshen_haftom
23-04-17, 20:43
سلام دوستان من میخوام یه ایکسویژن بگیرم به نطرتون الان کدومش هم بهتر هست هم امکاناتی مثل پخش mkv رو داره با زیرنویس فارسی؟ ممنون میشم بفرمایید ؟
242 خوبه یا 383؟ مرسیی

AMD>INTEL
23-04-17, 20:57
X.VISION XDVB-353
یکی از بهترین گیرنده های xvision هست . اما درباره پخش mkv حتما با مادیران تماس بگیر

meisam8051
23-09-17, 22:17
سلام

الان جدیدترین مدل مادیران xvision 383 هست ؟ چطوره؟
چه فرقی بین xvision 353،363،373،383 هست؟

گیرنده دیجیتال برای کامپیوتر چه مدلی خوبه؟
گیرنده دیجیتالی برای کامپیوتر هست شبکه های که رزولشینشوشن 1080 شده رو بگیره؟

مرسی

AMD>INTEL
23-09-17, 22:55
در سایتش میتونید چک کنید مشخصات گیرنده هارو

meisam8051
24-09-17, 14:42
مشخصاتشون تقریبا یکی بود چیزی در مورد تیونر کدوم قوی تره و ..............نبود؟

گیرنده دیجیتال کامپیوتر که رزولیشن 1080 ساپورت کنه میشناسید؟

من میخوام برای PC بگیرم....... چون گیرنده دیجیتال کامپیوتر که چندتا کانال FULL HD صدا و سیما رو ساپورت کنه هنوز پیدا نکردم.........گفتم اگه نبود همون گیرنده های معمولی بگیرم وصل کنم به مانیتور......

AMD>INTEL
24-09-17, 15:41
مشخصاتشون تقریبا یکی بود چیزی در مورد تیونر کدوم قوی تره و ..............نبود؟

گیرنده دیجیتال کامپیوتر که رزولیشن 1080 ساپورت کنه میشناسید؟

من میخوام برای PC بگیرم....... چون گیرنده دیجیتال کامپیوتر که چندتا کانال FULL HD صدا و سیما رو ساپورت کنه هنوز پیدا نکردم.........گفتم اگه نبود همون گیرنده های معمولی بگیرم وصل کنم به مانیتور......

مواردی که دیدم اکثرا HD هستند نه FULL HD
باز چک میکنم برای شما