PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک درباره تعمییر مادربرد ایسوس k8n-vm

vahid_ranjbar2007
02-10-12, 21:41
سلام به دوستان عزیز غرض از مزاحمت این بود که من دارم مادربرد بالا رو تعمییر می کنم و یک عدد صت ترازیسورش خرابه که گیرم نیومده میخوام ببینم چی جایگزینش میتونم استفاده کنم
NIKO
P0903BDG
GRP03377

Over_Cracker
03-10-12, 17:42
درود.

دیتاشیت GRP03377 رو نوتونستم پیدا کنم. این فت رو از کجای برد درآوردید؟(روی تصویر نشون بدید)

به جای P0903BDG از هر فت N-Channel روی برد اوراقی میتونید استفاده کنید.از فت های عمومی و فراوان،شماره 60N03A میتونید به جاش استفاده کنید.

هیچ نمونه ی سالمی از این دو فت دارید؟

با تست رنج دیود اهمتر دیجیتال و سنجش نسبت پایه های (Source/Drain/Gate) فت(سالم) نسبت به هم میتونید نزدیک ترین مشابه فت رو بدون رجوع به دیتاشیت پیدا کنید. اگر خواستید یه فیلم آموزشی از این روش واستون آماده می کنم.

Jagvar
03-10-12, 18:51
درود.

دیتاشیت GRP03377 رو نوتونستم پیدا کنم. این فت رو از کجای برد درآوردید؟(روی تصویر نشون بدید)

به جای P0903BDG از هر فت N-Channel روی برد اوراقی میتونید استفاده کنید.از فت های عمومی و فراوان،شماره 60N03A میتونید به جاش استفاده کنید.

هیچ نمونه ی سالمی از این دو فت دارید؟

با تست رنج دیود اهمتر دیجیتال و سنجش نسبت پایه های (Source/Drain/Gate) فت(سالم) نسبت به هم میتونید نزدیک ترین مشابه فت رو بدون رجوع به دیتاشیت پیدا کنید. اگر خواستید یه فیلم آموزشی از این روش واستون آماده می کنم.

اگه یه آموزش بزارید که عالی میشه و ممنون میشیم
:give_rose: