PDA

مشاهده نسخه کامل : تـسـلـیـت بـه سعید عـزیـز (PUMAOC)

Moein
22-09-12, 23:48
با سلام

متاسفانه الان با خبر شدم که ماه پیش پـدر بـزرگـوار سعید عزیز (PUMAOC) از دنیا رفتند...

باور این خبر برای من سخت هست چه برسه برای دوست خوبم سعید امید وارم که این غم بزرگ رو بتونه تحمل کنه

من از طرف خودم و مجموعه شهر سخت افزار این غم رو به سعید جان و خانواده عزیزشون تسلیت میگم.

امیدوارم زیبایی های دنیا انقدر روی خوشش رو به سعید عزیز نشون بده که این غم بزرگ فراموش بشه این تقدیر برای همه هست و تنها کاری که برای اون میشه انجام داد ابراز همدردی هست

خدا رحمتشون کنه ...

smrbh
23-09-12, 00:01
منم به نوبه خودم به آقا سعید و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر و شكيبايی و براي آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهي مسئلت دارم .

anubis
23-09-12, 01:05
دوست عزیز فقط میتونم بگم تسلیت

Only the registered members can see the link

STUXNET
23-09-12, 08:04
از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر و شكيبايی و براي آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهي مسئلت دارم . غم آخرت باشه

lorn
23-09-12, 08:58
من همون روز های اول متوجه شدم و تسلیتم رو خدمت این بزرگوار عرض کردم
و می خواستم تاپیکی هم بزنم ولی ترسیدم ایشون ناراحت بشن چون تماس گرفتنو مشورت با ایشون در اون لحظات واقعا سخت بود
شرمنده دوری راه باعث شد حضوری خدمت ایشون نتونم برسم وگرنه دوست داشتم کمی از این بار غم رو سعید جان با من قسمت می کرد
بنده برای بار 3وم به ایشون تسلیت می گم و برای روح آن مرحوم طلب آمرزش میکنم روحش شاد

mamehdi
23-09-12, 08:59
منم به نوبه خودم به سعيد عزيز و خانواده گراميشان تسليت عرض مينمايم و براي آنمرحوم از پيشگاه ايزد متعال طلب آمرزش دارم خداوند به شما دوست عزيز صبر دهد.

Over_Cracker
23-09-12, 10:14
درود.

خبر جانسوز و ناراحت کننده ای بود برای همه ی ما...

سعید جان خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و از درگاه خداوند براتون صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

خدایش بیامرزاد.

M A H R A D
23-09-12, 11:09
معلم گفت
بنویس پاییز
زیباترین
فصل هاست

و ما نوشتیم
بهار بهار بهار
پدر، این
توصیه‌ی تو
بود...

تسلیت میگم سعید جان.

امیدوارم شادی های آینده قدری از بزرگی این اندوه رو کمرنگ کنه.

سپاس

Shahryar
23-09-12, 16:52
همون طوری که پشت تلفن هم خدمتت گفتم سعید جان واقعاً چیزی ندارم که بگم ...

خیلی ناراحت شدم واقعاً این خبرو شنیدم ؛ تسلیت میگم به شما و خانواده محترمتون ، خدا صبرتون بده و ایشالله هر چه سریعتر بتونیم به لطف خدا با این مصیبت کنار بیایند و به زندگی معمولی برگردید ...

P A R H A M
23-09-12, 21:18
درود

سعید جان خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم

خدایش بیامرزد و روحشان شاد

D J V A H I D
23-09-12, 23:29
با درود

بنده هم به نوبه خودم تسلیت عرض میکنم خدمتتون . غم آخرتون باشه .

Mahdi8063
24-09-12, 03:02
من هم مثل تمامی بچه ها تسلیت میگم خدمتتون و امیدوارم ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید

morteza.p
24-09-12, 14:40
درود

بنده هم به نوبه خودم به سعید عزیز تسلیت میگم ...

Jagvar
25-09-12, 08:48
زندگی تمام شدنیه نباید غصه خورد، چیزی که مهم هستش دل زنده بودن زنده هاست ...
سعید جان دوست من، دل زنده باش