PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترین کاربر شهر سخت افزار در تابستان 91

M A H R A D
21-09-12, 15:20
با سلام خدمت کاربران گرامی شهر سخت افزار

بنا بر تغییراتی که در Different Level داشتیم، تیم مدیریت قصد داره بهترین کاربر انجمن شهر سخت افزار رو این بار در تابستان 91 با هم‌فکری و نظرخواهی از شما دوستان انتخاب کنه.

برای این منظور سه تن از کاربران خوب انجمن:

rezasam1 (Only the registered members can see the link) عزیز
و
The-Joker (Only the registered members can see the link) عزیز
و
javadshahvand (Only the registered members can see the link) عزیز

به عنوان کاندیدا از طرف تیم مدیریت معرفی شده‌اند.

از شما کاربران گرامی تقاضا داریم با شرکت در نظرسنجی این تاپیک، گزینه مورد نظر خودتون رو برای کسب این عنوان انتخاب کنید.

Only the registered members can see the link

سپاس :give_rose:

تیم مدیریت انجمن شهرسخت‌افزار

Rezasam1
23-09-12, 00:35
مقایسه نا عادلانه ای هست مهراد جان

دو دوست عزیز جواب ملت رو میدن و جزء مهندسین شهرسخت افزار به حساب میان ولی من فقط در و دیوار سایت رو رنگ میکنم

مقایسه یک نقاش با دو مهندس ارزشمند خیلی نا عادلانه هست اگه بنایی یا عمله ای چیزی هست لطفا" منو با اون مقایسه کنید

ممنون

Shahryar
23-09-12, 17:23
مقایسه نا عادلانه ای هست مهراد جان

دو دوست عزیز جواب ملت رو میدن و جزء مهندسین شهرسخت افزار به حساب میان ولی من فقط در و دیوار سایت رو رنگ میکنم

مقایسه یک نقاش با دو مهندس ارزشمند خیلی نا عادلانه هست اگه بنایی یا عمله ای چیزی هست لطفا" منو با اون مقایسه کنید

ممنون

اینجا که مقایسه شما طراح با دوستانی که در بخش سخت افزار فعال هست و اصلاً ربطی به موضوعی که شما گفتید نداشت ...

نقاش فقط نقاش در و دیوار هست رضا جان ؟! :1. (27):

اما در کل کی گفته ارزش یک نقاش از یک مهندس در جامعه کمتره ؟! :1. (27)::1. (27): این باور که در جامعه ما شاید کسانی که باورش دارند کم هم نباشه به نظرم 100% اشتباهه ! یک نقاش ، یک معمار ، یک مهندس ، یک پزشک یا ... هیچ کدومشون برتری نسبت به هم ندارند کار خوب در هر زمینه خوبه دیگه چه برسه به هنر ... ارزش شخصی مثل بهزاد نقاش از یک مهندس ایران خودرو کمتره ؟! یا در مقایس بزرگتر پیکاسو ارزشش از بیل گیتس ؟! :1. (27):

Rezasam1
23-09-12, 19:17
شما نقاشه افترافکتز کار سراغ دارین ؟ مثلا" تو کارت ویزیتش بزنه نقاشه افترافکتز یا بزنه نقاشه نرم افزار ساخت جلوه های ویژه ؟

من نشنیدم ولی در کل به حرفه من نقاش نمیگن میگن گرافیست

:give_rose:

Shahryar
23-09-12, 20:03
شما نقاشه افترافکتز کار سراغ دارین ؟ مثلا" تو کارت ویزیتش بزنه نقاشه افترافکتز یا بزنه نقاشه نرم افزار ساخت جلوه های ویژه ؟

من نشنیدم ولی در کل به حرفه من نقاش نمیگن میگن گرافیست

وا ! :1. (27): خب مشخصه شما نقاش نیستید !!! مگه کسی به شما گفته نقاش ؟! :1. (35):

پست بالا که من شما را "طراح" خطاب کردم در جای دیگه ای هم که این جمله باشه :

فعالیت یک گرافیست متفاوت هست با کسی که پاسخ به سوالات ملت میده ، اصلاً قابل قیاس نیستند مثل مقایسه یک نقاش یا یک مهندس هست ...

گرافیست خطاب کردم ( در جمله بالا هم گفتم "نوع" فعالیت یک گرافیست با کسی که پاسخ به سوالات ملت میده متفاوت مثل تفاوتی که کار یک نقاش با یک مهندس داره ...

خوش باشید ! :give_rose:

Rezasam1
23-09-12, 21:01
قیاس جالبی هست

گرافیست پاسخ به سوالت ملت نقاش مهندس

اینو دقت نکرده بودم : نقاش فقط نقاش در و دیوار هست رضا جان ؟!

آخه نقاش رشته هاش متفاوته اگه به یه نقاش بگی نقاش همونجا ...

ولی مهندس نه اگه به یک مهندس ساختمان بگی مهندس میگه جانم عزیزم

Rezasam1
23-09-12, 22:11
خب حالا من میگم اشکال کار کجاست . جمله دوتا نقص داره

اولی :

فعالیت یک گرافیست متفاوت هست با کسیکه پاسخ سوالات ملت رو میده اصلا" قابل قیاس نیستند

خب توجه داشته باشید من تمام 4 ادمین سایتهای ایرانی ( هات اورکلاک - شهر سخت افزار - لیون کامپیوتر - مجله سخت افزار ) رو جزو ملت میدونم

و این افراد از من چیزی خواستند من براشون انجام دادم پس من هم به نوعی جواب ملت رو میدم درست هست ؟

دومی :

مثل قیاس یک نقاش هست با مهندس

خب ما چند نوع نقاش داریم نقاشه ساختمان . ماشین . منظره . چهره و ...

شما منظورتون اولی و دومی نبوده درسته ؟ به سومی و چهارمی نقاش نمیگن میگن هنرمند

بهتر بود گفته میشد هنرمند با مهندس که برداشت منفی نشه

M A H R A D
25-09-12, 15:27
از شرکت کاربران در نظرسنجی تشکر میکنیم.

با اتمام نظرسنجی کاربر برگزیده این دوره هم با آرای شما انتخاب شد:

7395

به محمدجواد عزیز بابت کسب این عنوان تبریک میگیم و از زحماتشون تشکر میکنیم. :love:

سپاس :1. (23):

Over_Cracker
25-09-12, 17:18
درود.

بنده نیز به محمد جواد عزیز تبریک میگم بابت فعالیت خوبی که در این مدت کوتاه در انجمن شهر سخت افزار داشتند.

امیدوارم که ایشون رو بیش از پیش فعال و پر انرژی،همراه با مجموعه SSA ببینیم.

Rezasam1
25-09-12, 18:33
من تبریک میگم به محمد جواد عزیز انشالله موفق باشند

سخن پایانی :

یک گرافیست زمانیکه برای یاری رساندن تصمیم میگیره , نتیجه کارش اهمیت زیادی برای خودش و شخص سفارش دهنده پروژه داره

زمانیکه جناب شهریار بارانی ادمین محترم برای پروژه جام دیجیتال به بنده سفارش 6 کلیپ و 30 والپیپر و یک بنر فلش ظرف مدت 3 روز دادند من نمیتونستم به ایشون بگم باشه ولی تضمینی نمیدم !

یا باید گفت میتونم یا باید گفت نمیتونم اگه بگی میتونم و نتونی کار غیر قابل جبرانی انجام دادی

هدفم از گفتن حرف بالا این هست که یک گرافیست هیچ موقع نباید با مشاورین سیستم کامپیوتری یک سایت مفایسه بشه

چرا که مشاورین هیچگونه تضمینی بابت خروجی یا نتیجه کارشون نمیتونند بدهند برعکس گرافیست ها

شما مهندس ساختمانی نمیتونید پیدا کنید که بگه من نقشه منزلتون رو میکشم ولی تضمینی بابت استحکامش نمیدم

پس نتیجه میگیرم همانطور که یک گرافیست نباید با نقاش و مشاور سیستم قیاس بشه مشاور سیستم هم نمیتونه با مهندسی قیاس بشه چون ضمانتی نمیتونه بده برای کارش

گرافیست و مهندس هردو نقش تضمینی دارند برای نتیجه کارشون

MARINE
27-09-12, 16:14
انتخاب دو کاربر با حیطه کاری متفاوت اشتباه است.

The-Joker
27-09-12, 17:21
سلام به همه ی عزیزان و دوستان .
من از همه ی عزیزانی که بنده ی حقیر رو لایق این درجه دونستند و به من رای دادند نهایت تشکر رو دارم .
برایه من همینکه در کنار شما عزیزان هستم و می تونم از تجربیات استادان اینجا استفاده کنم یک دنیا ارزش داره و از همه ی عزیزان و کاربران شهر سخت افزار که بنده رو در آغوش گرم خودشون قرار دادند نهایت سپاسگذاری رو دارم .
باتشکر ویژه از تمام کاربران عزیز سایت و همینطور مدیران زحمت کش .