PDA

مشاهده نسخه کامل : چاپ کمرنگ تصاویر

p30-port
21-09-12, 07:40
با سلام.
من یه مشکلی با چاپگرم دارم. مدلش HP LaserJet P1006 هست.
مشکلم اینه: وقتی میخوام یه عکسی رو پرینت کنم، عکس کمرنگ میشه (توی چاپ). فرقی هم نمیکنه که مستقیما چاپ کنم یا عکس توی فایل Pdf یا ورد و ... باشه. در هر حالت کمرنگ میشه. :lol:
در ضمن من این مشکلو فقط روی ویندوز 7 دارم. چونکه قبلا از XP استفاده میکردم و هیچ مشکلی نداشتم. :1. (27):
خودم حدس زدم که شاید مشکل از درایورم باشه ولی اونو هم از سایت HP دانلود کردم و بازهم حل نشد.
دیگه کلافه شدم از دستش.
به نظر شما چیکار باید بکنم؟؟؟
در ضمن موقع پرینت، متنها درست و پررنگ (بدون هیچ گونه مشکلی) چاپ میشن. فقط عکسها کمرنگ میشن.
منتظر جوابتون هستم.
ممنون

mehrdad_ab
21-09-12, 07:52
با سلام.
من یه مشکلی با چاپگرم دارم. مدلش HP LaserJet P1006 هست.
مشکلم اینه: وقتی میخوام یه عکسی رو پرینت کنم، عکس کمرنگ میشه (توی چاپ). فرقی هم نمیکنه که مستقیما چاپ کنم یا عکس توی فایل Pdf یا ورد و ... باشه. در هر حالت کمرنگ میشه. :lol:
در ضمن من این مشکلو فقط روی ویندوز 7 دارم. چونکه قبلا از XP استفاده میکردم و هیچ مشکلی نداشتم. :1. (27):
خودم حدس زدم که شاید مشکل از درایورم باشه ولی اونو هم از سایت HP دانلود کردم و بازهم حل نشد.
دیگه کلافه شدم از دستش.
به نظر شما چیکار باید بکنم؟؟؟
در ضمن موقع پرینت، متنها درست و پررنگ (بدون هیچ گونه مشکلی) چاپ میشن. فقط عکسها کمرنگ میشن.
منتظر جوابتون هستم.
ممنون
سلام
من هم این پرینتر رو دارم
و مشکل رایجی هست ، البته نه xp میشناسه و نه سون
پیشنهاد hp اینه که بعد از 700 برگ پرینت کارتریج تعویض بشه که از لحاظ اقتصادی به هیچ وجه نمیصرفه و چیزی که برای ما جنبه اقتصادی پیدا می کنه بعد از پرینت حدود 700 برگ شارژ با بهترین نوع تونر و تعویض درام و در صورت نیاز مگنت هستش
سوای این مسائل ،
شما در تنظیمات پرینتر Density رو روی آخرین درجه(5)قرار بدین ، تفاوت رو خواهید دید
موفق باشین .

p30-port
21-09-12, 08:03
داداش ممنون که جواب دادی.
من قبل از 700 صفحه که کارتریجم اوریجینال بود هم این مشکل رو داشتم. :lol:
چه برسه به الان که یه بارم شارژ کردم.
در ضمن تنظیماتی که گفتین کجا هستن؟؟؟
من یه جا رو بلدم ولی اون Print Quality هست که روی 600 تنظیم کردم. روی 1200 هم گذاشتم ولی هیچ تاثیری نداشت.

mehrdad_ab
21-09-12, 08:10
داداش ممنون که جواب دادی.
من قبل از 700 صفحه که کارتریجم اوریجینال بود هم این مشکل رو داشتم. :lol:
چه برسه به الان که یه بارم شارژ کردم.
در ضمن تنظیماتی که گفتین کجا هستن؟؟؟
من یه جا رو بلدم ولی اون Print Quality هست که روی 600 تنظیم کردم. روی 1200 هم گذاشتم ولی هیچ تاثیری نداشت.
پس فاتحه کاریج رو بخونید ، من هم الان 4 ساله کارتیج اورجینالشو دارم استفاده می کنم ؛ چون واقعاً قیمت بالائی داره ( فکر کنم الان حدود 90-80 ) تومن باشه ، قبل از گرونی 60 تومن بود و کاریج های چینی هم که به کل ارزش ندارن ( اونام قبل گرونی حدود 35-30 تومن بودن)
برای تنظیمات وارد device and printer بشین
روی آیکن پرینترتون(hp 1006p) دابل کلیک کنید .
یک یا دو تب مونده به آخر ( نامش یادم نیست ، الان منزل هستم و ویندوزـم هم xp هست :دی) رو باز کنید
density رو خواهید دید
اون رو روی آخرین درجه یعنی 5 تنظیم و تنیظمات رو save کنید
اگر پیدا نکردید ، فردا مسیر کاملش رو براتون مینویسم .

p30-port
21-09-12, 08:17
مرسی پیدا کردم. :love:
ولی بازم جواب نگرفتم. :1. (5): بازم کم رنگ شد. :lol:
بیخیال. میرم سراغ XP. گور بابای Windows Seven

javadshahvand
21-09-12, 10:04
معمولاً این مشکل از خود کاتریج هست بعید میدونم با تعویض ویندوز مشکلت حل بشه