PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال با کیفیت خوب

ROZANEOMID
19-09-12, 10:48
سلام اگر بخوام دوربین دیجیتال بخرم که عکس هم بندازد کیفیت بالا هم داشته باشد از چه قیمتی شروع میشه ومدل چی از همه بهتر مدل ومارک وی سایت مخصوص قیمت بروز دوربین بدید:love:

ROZANEOMID
20-09-12, 09:19
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPP

Exclusive
19-04-13, 23:46
با سلام
دوست عزیز من یه دوبین سونی اچ ایکس200وی خریدم و کیفیت عکسهایی که گرفتم بد نیست تو بعضی حالتهای تنظیم کمی نویز داره ولی قابل چشم پوشیه.
مودهای زیادی رو پشتیبانی میکنه و دارای حسگر CMOS با 18 مگاپیکسل/زوم اپتیکال 30X/لرزش گیر فعال اپتیک/فوکوس دستی/فلاش با برد 12 متر ولی فاقد کفشک فلاش/فیلمبرداری FULL HD/پانوراما/عکسبرداری3D/و ... قیمت روز هم حدود 1700000 تومان هست. البته بهتره شخصا بیشتر تحقیق کنید.
سایت digikala میتونه حداقل اطلاعات رو به شما ارائه کنه.
به امید روزهای خوش

Hamed DC
18-09-13, 14:49
سلام اگر بخوام دوربین دیجیتال بخرم که عکس هم بندازد کیفیت بالا هم داشته باشد از چه قیمتی شروع میشه ومدل چی از همه بهتر مدل ومارک وی سایت مخصوص قیمت بروز دوربین بدید:love:

دوست عزیز سلام.
سقف بودجتون رو مشخص کنید؟؟؟
نوع کاربردتون؟؟؟
سبک عکاسیتون؟؟؟

pink4
02-11-13, 16:18
من دوربین کامپکت کنون (Only the registered members can see the link) مدل IXY32s رو دارم ، برای عکس های معمولی از طپیعت و خانواده ام ازش استفاده می کنم . دوربین خوبیه از کیفیت عکسشم راضیم ، فیلم برداریشم خوبه ولی چون فیلم حجم زیادی میگیره زیاد باهاش فیلم نمیگیرم

اینم عکسشه :
9510

Moein
02-11-13, 22:49

با سلام

دوست عزیز شما چقدر می خواهید بودجه هزینه کنید

دوربین عکاسی و کلا عکاسی رشته ای هست که مرزی نداره و شما حتی می تونید یک کوله تهیه کنید که نزدیک به 1 میلیون دلار برای اون هزینه بخواهید بکنید (البته این دیگه کوله نیست یک زندگی هست )

اما بهتر هست موارد زیر رو معلوم کنید

1-میزان بودجه
2-هدف استفاده
3-میزان استفاده
4- نحوه استفاده
5-شرایط استفاده

تمامی موارد فوق رو جواب بدید تا بهترین گزینه با دلیل منطقی به شما پیشنهاد بشه

با احترام

SOHR@B
03-11-13, 13:47
سلام با اجازه اساتید
دوست من شما بودجتون رو مشخص نکردین ولی با بودجه متوسط یه کامپکت نسبتا خوب که بتونین عکسای خوبی باهاش بگیری و تنظیمات مانوئل هم داشته باشه و تقریبا واسه یه یوزر خونگی و نیمه حرفه ای کار راه انداز باشه پیشنهاد من canon sx150 هست با حدود قیمت کمتر از 370
مدلهای 130 و 160 همین دوربینم هست که اختلاف چشم گیری نسبت به هم ندارن
سپاس

daryakhanoom
09-11-13, 11:56
با سپاس و درود فراوان

.