PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز شدن زیاد پنجره ها

4203a
16-09-12, 01:25
سلام من یک هارد پانصد ساتا و یک هارد ای دی هشتاددارم هر وقتی ویندوز اکس پی نصب می کنم درایو ها بصورت جداگانه باز میشن منظورم پوشه ها نیست پوشه پیوسته باز میشن.باید بگم که من این مشکلو در سون ندارم اگه مشکلمو حل کنید این تایپک عالیه

javadshahvand
16-09-12, 11:34
سلام من یک هارد پانصد ساتا و یک هارد ای دی هشتاددارم هر وقتی ویندوز اکس پی نصب می کنم درایو ها بصورت جداگانه باز میشن منظورم پوشه ها نیست پوشه پیوسته باز میشن.باید بگم که من این مشکلو در سون ندارم اگه مشکلمو حل کنید این تایپک عالیه

احتمال 99 درصد سیستم ویروسی هست بعد از نصب ویندوز حتماً اقدام به نصب آنتی ویروس بکنید

4203a
19-09-12, 13:37
خوب راحل شو بگید واقعا کمک نیاز دارم

mehrdad_ab
19-09-12, 14:02
خوب راحل شو بگید واقعا کمک نیاز دارم
اول آنتی ویروس رو روی سیستمتون نصب کنید
این از آموزش نصب :
Only the registered members can see the link

mehrdad_ab
19-09-12, 14:31
در دومین قدم باید وصل بشین به اینترنت و آنتی ویروس رو آپدیت کنید .
اینهم آموزش آپدیت آنتی ویروس ناد 32 :
Only the registered members can see the linkآموزش-تصویری-آپدیت-آنلاین-آنتی-ویروس-نود-32.html

دقت کنید که در حین آپدیت ، کادری باز میشه و ازتون یورنیم و پسورد ناد32 رو میخواد
برای اینکار هم در گوگل سرچ کنید تا جدیدترین یوزرنیم و پسورد به روز رو بدست بیارین و با فشردن کلیدهای ctrl c اون ها رو کپی و با ctrl v در قسمت مربوطه کپی کنید .
بازهم اگر مشکلی در این مورد داشتین بفرمائین.
بعد از اینکه آپدیت تمام شد ، روی scan my computer کلیک کنید تا کامپیوتر شما رو اسکن کنه.

4203a
19-09-12, 14:43
بدون اپدیت نمیشه؟

mehrdad_ab
19-09-12, 14:53
بدون اپدیت نمیشه؟
نه متاسفانه ؛
تمامی آنتی ویروس ها ، بدون آپدیت هیچ ارزشی ندارن

4203a
19-09-12, 20:07
خوب بگیم اپدیت کردم ؛کل فایل هارو هم اسکن کردم؛لطف از این به بعد رو توضیح دهید تا از شر این مشکل خلاص شم؛

mehrdad_ab
20-09-12, 12:02
خوب بگیم اپدیت کردم ؛کل فایل هارو هم اسکن کردم؛لطف از این به بعد رو توضیح دهید تا از شر این مشکل خلاص شم؛
الان بعد از آپدیت و ویروس یابی ، ویروسی پیدا نکرده ؟
مشکلتون حل نشده ؟

blueflower
20-09-12, 19:22
اگر ویروس یابی کرده باشی و مشکلت برطرف نشده باشه، دو حالت داره: 1- درست این کارو انجام ندادی.
2- آنتی ویروست مشکل داشته.
برخی مواقع پیش میاد که به دلیل اینکه ویندوز ویروسی شده ، آنتی ویروسی که بعداً نصب میشه ، کارایی درستی نداره.
به نظر من Rescue Disk رو هم امتحان کن.

4203a
20-09-12, 21:59
می تونه دیسک ویندوز ویروسی باشه

mehrdad_ab
20-09-12, 23:02
می تونه دیسک ویندوز ویروسی باشه
بله ، امکانش هست
اگر تو نصب ویندوز مهارت داری ، اینکاری که بهت میگم رو انجام بده ( البته نصب ویندوز خیلی هم راحته )
اول یک سی دی ویندوز جدید تهیه کن . مثلاً الان از شرکت mrt گرفتی ، برای سری بعد از شرکت صنوبر تهیه کن ( برای مثال !!! )
هنگام نصب درایو ویندوز رو دیلت و دوباره Create کن
بعد از اینکه نصب تموم شد ، به هیچ وجه my computer رو باز نکن .
سی دی آنتی ویروست رو داخل درایو قرار بده و به شیوه ای که در بالا توضیح دادم اون رو نصب و شروع به آپدیت کن
بزار سیستم رو کامل اسکن کنه
بعد از پایان خواهی دید که مشکلت حل شده
به شرطی که تمامی مواردی که گفتم رو رعایت کرده باشی و هیچ درایوی رو قبل از نصب و آپدیت آنتی ویروس باز نکرده باشی.
سئوالی بود در خدمتم .

4203a
20-09-12, 23:12
خیلی متشکرم مشکلم حل شد

mehrdad_ab
21-09-12, 08:06
خیلی متشکرم مشکلم حل شد
با ویروس یابی یا تعویض ویندوز این مشکل حل شد ؟