PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای اور سی پی یو

mehdi_kingma
16-09-12, 00:53
دوستان نرم افزاری وجود داره که بتونه خودش اتوماتیک ولتاژ و کلاک رو تا محدوده ایمن بالا ببره؟:whistle:

nima_hl
16-09-12, 01:59
دوستان نرم افزاری وجود داره که بتونه خودش اتوماتیک ولتاژ و کلاک رو تا محدوده ایمن بالا ببره؟:whistle:

برای چه پلتفرمی ؟

لطفا مدل مادربرد و پردازنده خود را بفرمائید

mehdi_kingma
16-09-12, 20:49
athlon II x2 265 3.3
msi 870-g45-- 770chipset

nima_hl
16-09-12, 22:20
athlon II x2 265 3.3
msi 870-g45-- 770chipset

amd over drive (Only the registered members can see the link)

mehdi_kingma
17-09-12, 11:45
چرا وقتی تو قسمت اتوکلاک استارت رو میزنم سیستم ریست میشه؟:1. (27):

anubis
17-09-12, 12:30
amd over drive (Only the registered members can see the link)
نیما جان (البته اگر درست گفته باشم) من قبلا برای پردازنده
athlon II X4 620 2.6
از این نرم افزار خواستم استفاده کنم ولی یه اخطار میداد و نرم افزار باز نمیشد
دیشب پردازندرو عوض کردم به
phenom II X4 970 3.5
نرم افزار به راحتی باز شد و مشکلی هم نداشت
میخواستم بدونم مشکل پردازنده قبلی چی بود که اجازه نمیداد نرم افزار باز بشه
با تشکر :cool:

The-Joker
17-09-12, 13:58
دوستان یه نکته رو هم مدنظر داشته باشید که به صورت نرم افزاری فقط پردازنده هایه ضریب باز یا Black Edition رو میشه اور کرد ، پردازنده هایی که ضریبشون بستس رو باید از همون بایوس اور کرد

anubis
17-09-12, 16:11
آخه از بایوس که اتفاقی نمیوفته :lol:

Advanced Micro Devices
09-11-12, 04:21
با سلام خدمت شما دوست عزیز م

عزیزم شاخه اورکلاکینگ رو ابتدا باید از تنظیمات بایوس سیستم شروع بکنید در ابتدا که بحث اورکلاکینگ به وجود آمد اصلا نرم افزار اورکلاکی وجود نداشت
همین تنظیمات حرفه ای ومیلیمتری بایوس بود که به شما امکان ارتقا توان وسرعت بالاتر پردازنده و رم را ارائه میکرد درحال هم بیشتر ین رکورد های اورکلاک دنیا با بهترین تنظیمان بایوس جابجا میشه گلم به جرعت میتونم بگم کسی که بتونه از بایوس سیستم خودش رو به راحتی اورکلاک کنه وقطعات آسیب نبینند تخصصی بالا در بخش اورکلاک داره گلم !!!
قصد جسارت ندار م در باب راهنمایی عرض میکنم که شما اول یه مطالعه روی سیستم بایوس وچگونگی اورکلاک از این طریق بزنید بعد با کمک دوستان فروم کم کم شروع به اورکلاک کنید بعد تازه از نرم افزار استفاده کنید تا بدونید که چطوری میشه اورکلاک رو بهتر وبهینه تر انجام داد تا به سخت افزار شما کمترین فشار بیاد یا اگر فشار میاد انقدر نباشه که خدایی نکرده سخت افزار شما مرخص بشه عزیزم زیاد هم روی نرم افزار ها حساب باز نکنید همین کمپانی هایی که تولید کننده پردازنده هستند و نرم افزار اورکلاک هم برای شما ارائه می کنند در پائین کارتن پردازنده می نویسند هیچ گونه گارانتی شامل خسارات ناشی از اورکلاکینگ وصدمات مربوطه به قطعه شامل گارانتی نمی باشد!!
امید وارم موفق باشد