PDA

مشاهده نسخه کامل : ریکاوری اطلاعات در هارد

ahmad.k
09-09-12, 23:58
سلام بر دوستانOnly the registered members can see the link
من سیستم لینوکس نصب کردم و کل پارتیشنام یکی شد و هاردم فرمت شد.
با استفاده از برنامه ی تست دیسک،یه ریکاوری کردم،به جز یکی از پارتیشنام باقیشو برگردوند.
مقدار فضای اشغالی هر درایو رو که نشون میده مثل سابق هست و پوشه ها هم همونا هستن اما وقتی میخوام وارد پوشه ها بشم خطا میده و میگه ناتوان است و پوشه در دسترس نمیباشد
اینم بگم که وقتی ریکاوری کردم خیلی طول نکشید ولی دوتا درایوها که حجمشون رو هم 180 گیگ میشد رو برگردون اما پوشه هاشو باز نمیکنه.بنظرم کامل ریکاوری نشده

حالا میخواستم راهنماییم کنین ببینم راهی هست که :
اون یکی پارتیشنی که هنوز نیومده بیاد؟
چکار کنم که به اطلاعات این درایوهایی که الان هستند دسترسی پیدا کنم؟

The-Joker
10-09-12, 11:17
سلام دوست عزیز
شما با این نرم افزار هم یه باره دیگه هاردت رو ریکاوری کن و احتمالآ به احتمال 60 درصد درست میشه .
چون حجم اطلاعات خیلی بالایه ممکنه که همه ی اطلاعات ریکاوری نشه یا بعضیاشون مشکل دار ریکاوری بشه ، ولی با این نرم افزار من تونستم 49 گیگ رو راحت ریکاوری کنم .
Only the registered members can see the link

ahmad.k
10-09-12, 11:45
ممنون،اینم تست میکنم ببینم نتیجش چی میشه

nima_hl
10-09-12, 12:15
دوست گرامی برای ریکاوری شما بسیار بسیار بهتر است از یک هارد دیگر برای انتقال اطلاعات ریکاوری شده استفاده کنید

هر مرتبه که یک برنامه ریکاوری را اجرا کرده و اطلاعات را مجددا بر روی همان هارد بر میگردانید ریسک از دست دادن اطلاعاتتون بالاتر میره

اگر روی این هارد اطلاعات مهمی دارید به شما قویا توصیه میکنم با هر روش و هر برنامه ای که اقدام به بازگردانی اطلاعات میفرمائید تارگت را بر روی هارد دیگری به جز این هارد قرار دهید ( یک هارد دیگر تهیه کنید )

ahmad.k
10-09-12, 18:11
سلام نیما جان،من لپ تاپ دارم و هارد اکسترنال هم ندارم،نمیشه ب یه سیستم دیگه شبکه کنم و از یه طریقی اطلاعات رو بریزم اونجا؟اصلا میشه؟

nima_hl
10-09-12, 18:25
سلام نیما جان،من لپ تاپ دارم و هارد اکسترنال هم ندارم،نمیشه ب یه سیستم دیگه شبکه کنم و از یه طریقی اطلاعات رو بریزم اونجا؟اصلا میشه؟

اگر بتوانید هارد آن را باز کرده و بر روی سیستم دیگر نصب کنید خیلی بهتر خواهد بود

اگر این امکان وجود ندارد امکان انتقال از طریق شبکه وجود دارد ولی در این حالت بسته به نرم افزار و روشی که انجام میدهید محدودیتهائی وجود دارد که خودتان باید آزمایش کنید