PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد انتخاب رم

alksdj
05-09-12, 02:57
با سلام خدمت دوستان
من یک سری رم خریداری کردم برای اور کلاک میخواستم بدونم کدوم یکشون از همه بهتر هست
با تشکر فراوان

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

nima_hl
05-09-12, 03:16
مهدی جان

باید تست کنی عزیز :give_rose:

این کار تقلب و راهنمائی بر نمیداره :wink:

alksdj
05-09-12, 16:10
مهدی جان

باید تست کنی عزیز :give_rose:

این کار تقلب و راهنمائی بر نمیداره :wink:

چشم آقا نیما
ولی چه جوری تست بگیرم
میشه راهنمایی کنید

nima_hl
05-09-12, 16:33
چشم آقا نیما
ولی چه جوری تست بگیرم
میشه راهنمایی کنید

مهدی جان با من پیرمرد شوخی نکن عزیز :wink:

رم حاضر ، مین هم حاضر ، آور کلاکر جوان و پر انرژی هم که حاضر :wink:

سیستم را کانفیگ کن یکی یکی در بایوس فرکانس و ولتاژ بده بدین تا کجا تصویر میدهد و بعد از تصویر دادن استیبل است

چند ساعت یا چند روزی سرگرم میشی تا ماکزیمم کانفیگ رمها را در بیاری :1. (35):

Over_Cracker
05-09-12, 16:34
درود.

می بایست فرکانس رو تا حد امکان بالا ببرید و تایمینگ رو تا حد امکان کم کنید تا متوجه مرغوبیت تراشه های رم بشید.

بعد هم با نرم افزار های Pi Fast و Super Pi تست بزنید که با کدوم پروفایل ها و رم ها سریعتر پاس میشه.

در کل به نظرم اون رم OCZ 6400 FlexXLC 3-4-4-15 اگر با همین تایمینگ و فرکانس ست شده باشه،بهتر از سایر رم ها هستش.

alksdj
05-09-12, 16:38
مهدی جان با من پیرمرد شوخی نکن عزیز :wink:

رم حاضر ، مین هم حاضر ، آور کلاکر جوان و پر انرژی هم که حاضر :wink:

سیستم را کانفیگ کن یکی یکی در بایوس فرکانس و ولتاژ بده بدین تا کجا تصویر میدهد و بعد از تصویر دادن استیبل است

چند ساعت یا چند روزی سرگرم میشی تا ماکزیمم کانفیگ رمها را در بیاری :1. (35):

نیما جان با مادربورد ep45ud3r خوبه ؟

درود.

می بایست فرکانس رو تا حد امکان بالا ببرید و تایمینگ رو تا حد امکان کم کنید تا متوجه مرغوبیت تراشه های رم بشید.

بعد هم با نرم افزار های Pi Fast و Super Pi تست بزنید که با کدوم پروفایل ها و رم ها سریعتر پاس میشه.

در کل به نظرم اون رم OCZ 6400 FlexXLC 3-4-4-15 اگر با همین تایمینگ و فرکانس ست شده باشه،بهتر از سایر رم ها هستش.

با سلام خدمت استاد عظیمی گل
چشم تست میکنم ببینم چی میشه
ممنون

nima_hl
05-09-12, 18:35
نیما جان با مادربورد ep45ud3r خوبه ؟

با سلام خدمت استاد عظیمی گل
چشم تست میکنم ببینم چی میشه
ممنون

من کلا 775 بیل میرم از مظاهر گرامی سئوال بفرمائید :wink:

Over_Cracker
05-09-12, 19:34
مین ep45ud3r تست های خوبی رو پاس کرده.

هم واسه اورکلاک رم و هم CPU گزینه ی خوبیه!

یه سری هم به HWBOT بزنید و تست هایی که با این مین زده شروع رو مشاهده کنید.

alksdj
05-09-12, 19:57
مین ep45ud3r تست های خوبی رو پاس کرده.

هم واسه اورکلاک رم و هم CPU گزینه ی خوبیه!

یه سری هم به HWBOT بزنید و تست هایی که با این مین زده شروع رو مشاهده کنید.

استاد میشه یکم راهنمایی کنید
من به یک سری از نتایج هم رسیدم ولی نمیدونم کدوم بهتره
ممنون میشم راهنمایی کنید

Over_Cracker
06-09-12, 01:51
مهدی جان؛الان شما دقیقا چه مراحلی رو انجام دادید و در کجا مشکل یا ابهام دارید؟

به چه نتایجی رسیدید؟

Shahryar
10-09-12, 18:47
مهدی جان مادربرد EP45-UD3R "بهترین گزینه " برای اورکلاک رم های DDR2 هست ( به خصوص Revision 2.0 که من خودم برای رکورد جهانی حافظه های DDR2 ازش استفاده میکردم ) ...

شما برای اورکلاکینگ Air میخوایند یا رکورد گیری با Extreme Cooling ؟