PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا نیا زبه تعویض پاور دارم؟

no5233
04-09-12, 21:27
با سلام به دوستان
من یک کارت گرافیک به مدل
GIGA geforce gt610 خریدم ایا با مشخصاتی که سیستم من داره باید برای تعویض پاور اقدام کنم یا نیازی نیست؟
CPU:intel 5400 dual core
RAM:4 GB DDR2
HDD:500 sata
MAIN:asus P5KPL-AM-EPU
(POWER:tsco 650w (250w REAL
روی برچسب روی پاور شاخه 12V رو 133 وات نوشته ایا من اب این مشخصات نیاز به تعویض پاور دارم یا نه؟
با تشکر از دوستان گرانقدر
منتظر نظرات شما هستم :Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

nima_hl
04-09-12, 22:24
با سلام به دوستان
من یک کارت گرافیک به مدل
GIGA geforce gt610 خریدم ایا با مشخصاتی که سیستم من داره باید برای تعویض پاور اقدام کنم یا نیازی نیست؟
CPU:intel 5400 dual core
RAM:4 GB DDR2
HDD:500 sata
MAIN:asus P5KPL-AM-EPU
(POWER:tsco 650w (250w REAL
روی برچسب روی پاور شاخه 12V رو 133 وات نوشته ایا من اب این مشخصات نیاز به تعویض پاور دارم یا نه؟
با تشکر از دوستان گرانقدر
منتظر نظرات شما هستم :Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

سلام عزیز

مبارکت باشه :give_rose:

من آخر از دست شماها دق میکنم

هیچ کس روی پشت بام بند نمی شود یکی از این طرف پشتبام می افتد آن یکی از آن طرف :lol:

با یک مثال بحث را باز میکنم

فرض بفرمائید یک آیفون دارید آیا حاضر هستید آن را با یک شارژر 2-3 تومنی که از داخل مترو خریدید شارژ کنید ؟

آیا بنظر شما این کار منطقی و درست است ؟

وقتی شما یک پاور خروس نشان میخرید دقیقا همین کار را میکنید و اگر مشخصاتش را بخوانید و بگوئید اینقدر روش نوشته است مثل این است که روی آن شارژ را بخوانید و نوشته شده باشد مخصوص آیفون به هر دوی اینها نمی شود اعتماد کرد

به هر ترتیب روی پاور شما نوشته 133 وات که اگر درست نوشته باشد باز هم برای مصرف سیستم شما کم است

پیشنهاد میکنم پاور سیستم خود را تعویض بفرمائید و یک پاور حدود 300 وات پدر مادر دار تهیه کنید

no5233
05-09-12, 10:01
با تشکر از دوست عزیز
مثال خیلی خوبی زدی البته من خودم گوشیم ایفون هستش تا حالا من اون رو به بابام ندادم از بس این که حساسم روی وسایل شخصیم
با این حال و اوضاع شما چه پاوری به من پیشنهاد میکنید همراه با قیمت اگر برای شما مقدور میباشد
یه چیزی باشه که عمیر مفیدش زیاد باشه.
با تشکر:party::give_rose::whistle::1. (5)::lol::1. (35)::yes:

nima_hl
05-09-12, 10:59
با تشکر از دوست عزیز
مثال خیلی خوبی زدی البته من خودم گوشیم ایفون هستش تا حالا من اون رو به بابام ندادم از بس این که حساسم روی وسایل شخصیم
با این حال و اوضاع شما چه پاوری به من پیشنهاد میکنید همراه با قیمت اگر برای شما مقدور میباشد
یه چیزی باشه که عمیر مفیدش زیاد باشه.
با تشکر:party::give_rose::whistle::1. (5)::lol::1. (35)::yes:

خواهش میکنم :give_rose:

والا با این اوضاع شیر تو شیر بازار نمیتونم مدل بخصوصی معرفی کنم

انبار شرکتهائی که از آنها جنس تهیه میکردیم خالی است و به همین دلیل لیست رسمی در دست نداریم

موجودی کالا همان موجودی فروشگاهها است که هر کدام برای کلای خود قیمتی می گذارند

no5233
05-09-12, 15:25
با سلام دوباره به دوست عزیز
در مارک گرین مدل GP-430A-EU بدون توجه به قیمتش نیازه سیستم من رو بررطرف میکنه یا نه؟
با تشکر از انجمن شهر سخت افزار و دوستان گرانقدر.:1. (5)::1. (5):

nima_hl
05-09-12, 16:08
سلام

بله نیاز سیستم شما را براورده میکند

no5233
06-09-12, 08:16
من کارت گرافیک رو روی سیستمم نصب کردم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه.
یعنی میتونه موقتی باشه و تا یه مدت پاور به کار خودش ادامه میده.
با تشکر:party::great:

nima_hl
06-09-12, 09:50
من کارت گرافیک رو روی سیستمم نصب کردم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه.
یعنی میتونه موقتی باشه و تا یه مدت پاور به کار خودش ادامه میده.
با تشکر:party::great:

منم یک آیفون 5!!! دارم که با سوکت usb ضبط ماشینم شارژش میکنم اینقدر هم خوب شارژ میکنه :na:

الان میخواهی من از اینجا عجی مجی کنم هارد سیستمت بسوزه ؟ ( با اجرای یک تست از طرف شما )

شما با همین پاور میتوانید سیستم بسیار قویتر از سیستم خود را هم راه اندازی کنید

اگر دقت بفرمائید بنده هم در مثال بالا عرض نکردم "نمیشه" گفتم ریسک بالاست

شما ممکنه روی سیستمتون برنامه ای اجرا نکنید که همزمان یوزیج بالا از گرافیک و cpu بکشه

در این حالت مصرف سیستم شما زیاد نیست و همین پاور به زور بتونه کارهاتون را انجام بده ولی قطعات سیستم در خطر خرابی زود هنگام هستند

متاسفانه شما متوجه فشار نمیشود تا اینکه یکی از قطعات سیستم شما مثل هارد دیسک بسوزه

در آن حالت ممکن است باز به پاور شک نکنید و هارد را تعویض بفرمائید چند مدت بعد گرافیک یا مادربردتون میسوزه و به همین ترتیب

ممکن است قطعات شما گارانتی داشته باشه و فکر کنید خوب سوخت هم که سوخت مهم نیست گارانتی تعویض میکنه

ولی باید به این نکته هم توجه کنید که مثلا هاردی که با یک پاور خوب 10 سال برای شما کار میکرده با این پاور طول عمرش میشه 2 سال و یک روز ! فردای روزی که گارانتی تمام شد میسوزه :lol:

به هر ترتیب ما اینجا نیستیم که از برند بخصوصی تبلیغ کرده و کاربران را مجاب به خرید پاورهای گران قیمت کنیم

اگر پستهای بنده را در تاپیک دنبال بفرمائید به این نکته برخورد میکنید که در خیلی از پستها با کاربران صحبت میکنم که پاور بیش ار نیاز و گران قیمت نخرند

من اینجا هستم که با اندک سوادم کمک کنم تا شما از سیستم خود به بهترین شکل و در طولانی ترین زمان ممکن استفاده کنید :give_rose: