PDA

مشاهده نسخه کامل : سرعت بسيار پائين هارد

kloxo
02-09-12, 19:58
سلام
يه هارد WD5000AAKX
500 گيگابايت دارم
حدودا 5 ماهي ميشه سرعتش به شدت افت كرده
سرعت راتيش شايد 1مگابايت هم نباشه
نسبت به فلش مموري تا 10 برابر سرعتش كمتره
هم سرعت خوندن هم نوشتن
-----------
اين هم بگم كه مشكل 100 در صد از هارد هست يعني از اتصالات مادربورد و ساير لوازم ديگه فكر نكنم باشه چون همشو چك كردم و چندين سيستم چك كردم
با برنامه hdd low level format
هم هارد رو فرمت كردم ولي توقيقي نداشت

يه اسكرين شات از صفحه health با برنامه HD Tune
گرفتم چندتا ارور اومده
تو قسمت ارور اكسن هم اسكن زدم ولي همه خونه سبز بود
-----------------
من اين هارد رو واسه دانلود ازش استفاده ميكردم و از زماني كه خريدم تا حدود 8 ماه 24 ساعته روشن بوده
البته يه سيستم ديگم دارم همين كار رو باهاش ميكردم ولي اون هاردش سيگيت 500 گيگ هست و كاملا سرحاله

7241

The-Joker
02-09-12, 21:58
سلام دوست عزیز .
ممکنه کا هارد شما بدسکتور گرفته .
با نرم افزار Tune Up تست بدسوکتور ازش بگیر و همینوطور با خوده ویندوز هم تست بدسکتور ازش بگیر ببین درست میشه .
من هارد دوستم همینجوری شده بود تست بدسکتور ازش گرفت درست شد .:wink:

mehrdad_ab
02-09-12, 23:46
سلام
احسان جان ،فکر نمی کنم مشکل بدسکتور ایشون(اگر باشه)بدین طریق حل بشه چرا که فرمت سطح پایین هم جواب نداده . در ضمن Hdtune که چیزی نشون نداده (خودشون گفتن)
گمان من به پاور سیستمشون هست که تونسته هارد رو از پا در بیاره ، و یا در اثر دانلودهای 24 ساعتشون ، احتمالاً بدافزاری هارد رو مورد حمله قرارداده .
در همه موارد توصیه می کنم هارد رو برای گارانتیش بفرستین(اگر تموم نشده باشه) و در غیر اینصورت از یک متخصص تعمیر هارد که دستگاه مخصوص جهت بررسی و تست هارد رو در اختیار دارن ، کمک بگیرین .

javadshahvand
03-09-12, 14:14
بفرستی گارانتی بهتره

kloxo
03-09-12, 20:13
خودم هم احتمال ميدم از پاور سيستم بوده باشه كه الان تعويض كردم
ولي كلا من خيري از اين هاردهاي وسترن نديدم ديگه هميشه از هارد سيگيت استفاده ميكنم تا حالا هيچ مشكلي باهاشون نداشتم

nima_hl
03-09-12, 21:42
خودم هم احتمال ميدم از پاور سيستم بوده باشه كه الان تعويض كردم
ولي كلا من خيري از اين هاردهاي وسترن نديدم ديگه هميشه از هارد سيگيت استفاده ميكنم تا حالا هيچ مشكلي باهاشون نداشتم

متاسفانه هاردهای سبز و آبی کیفیت و سرعت مناسبی نداشته و اگر به سایت اصلی وسترن (Only the registered members can see the link) مراجعه فرمائید گارانتی آنها فقط 2 سال است

در مقابل هاردهای وسترن بلک کیفیت و سرعت خوبی دارند به گونه ای که خود کمپانی 5 سال گارانتی برای این هاردها در نظر گرفته است

کلا در هاردهای وسترن تنها مشکیه که رنگ عشقه :lol: