PDA

مشاهده نسخه کامل : ارتقای سیستم

shayanr
01-09-12, 08:16
سلام به همۀ دوستان عزیز

1) دوستای عزیز اول یه نگاهی به این دو سیستم بندازید

msi ge 620 dx

Only the registered members can see the link

toshiba qosmio

Only the registered members can see the link

2) من در زمینۀ گرافیک فعالیت میکنم و کارم با نرم افزارهای سنگینی مثل cinema 4d, 3d max, maya, after effect هستش، خب مسلمأ سیستم مناسب برای نرم افزارای گرافیک بین این دو سیستمی که اطلاعاتش رو براتون گذاشتم msi خواهد بود، ولی دوستان عزیزی که در زمینه قطعات و سیستم کامپیوتر اطلاعات بالایی دارن ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدن

حالا سوال:
با در نظر گرفتن سیستم هر دو مدل از لحاظ cpu, graphic, ram, hard, mother bord, میشه لپ تاپ مدل توشیبارو به سیستمی در حد مدل msi ارتقا داد؟
مثلا گرافیکشو سی پی یوشو ، رم و همه نکاتی که بهش اشاره کردم ممنون میشم به این سوالم پاسخ بدید خیلی برام مهمه. خواهش میکنم ازتون.

با تشکر

تصاویر:

7231

7232

7233

7234

7235

MSI gh 620 dx

7236

nima_hl
01-09-12, 11:13
گرامی شما در نوت بوک معمولا فقط میتوانید رم و هارد را تغییر دهید

قطعات اصلی مانند گرافیک و پردازنده قابل تغییر نیستند

البته بعضی نوت بوک ها با چند نوع پردازنده هم خانواده ( از یک نسل ) عرضه میشوند که شما در صورت تمایل میتوانید پردازنده آن را تغییر دهید ولی در ایران پردازنده های نوت بوکی خیلی به سختی پیدا میشود

البته پردازنده i7-720QM ( که در لینک شما اشتباها i5 نوشته شده ) یکی از قویترین پردازنده های 3 سال پیش ( قدیمی ) آن نسل محسوب میشده و خارج از ایران هم بعید میدانم برای آن نسل، پردازنده قویتری موجود بوده باشد

shayanr
01-09-12, 11:35
سلام نیما جان از اینکه اینقدر سریع به سوال بنده پاسخ دادید ازتون واقعأ ممنونم
نیما جان با توجه به توضیحاتی که دادم در ارتباط با اینکه با چه نرم افزارایی کار میکنم، به نظر شما لپ تاپ مدل توشیبا با توجه به cpu و 'گرافیکی که داره آیا برای کار با نرم افزارهای گرافیکی مناسب هست؟ البته در صورتی که رمش رو به 8 گیگابایت ارتقا بدم؟
دوستان عزیز دیگه ای هم اگه تو این بخش حضور پیدا کردن ممنون میشم اونا هم نظرات خودشون بگن.