PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییر رمز مودم وایرلس

Mahsan_MN
17-08-12, 21:57
سلام من میخوام رمز مودمم رو عوض کنم و خیلی وارد نیستم ... ویندوزم seven هستش
این کارو انجام دادم:
network and sharing
set up a new connection or network
manually connect to a wirless network
و این قسمت رو با مشخصات جدید پر کردم و ذخیره اما هنوز با رمز قبلی وصل میشه!!!!!!!
لطفا من رو راهنمایی کنید

javadshahvand
18-08-12, 08:36
برای مودم تی پی لینک رو میزارم بقیه مودم ها هم تقریباً شبیه این هستند

تنظیمات وایرلس در مودم های TP-Link

برای اینکار به صفحه تنظیمات مودم میرویم،داخل آدرس بار پنجره مرورگر خود IP مودم که 192.168.1.1 می باشد را تایپ کرده و کلید Enter را بفشارید:
از شما نام کاربری و کلمه عبور میخواهد،برای هردو کلمه admin را با حروف کوچک وارد کنید،شکل زیر:نجره تنظیمات مودم TP-Linkباز میشود،به قسمت Interface Setup بروید:بر روی کلمه Wireless کلیک کنید،شکل زیر:در این صفحه شما می بایست در قسمت Pre-Shared Key پسورد یا همان کلمه عبور را وارد کنید:
نکته : اگر این قسمت را مشاهده نمیکنید دقت فرمائید که Authentication Type می بایست بر روی WPA-PSK/WPA2-PSK باشد.
نکته : پسورد شما می بایست بیشتر از 8 و کمتر از 64 کاراکتر باشد.همچنین در قسمت SSID شما می توانید نام مودم را تغییر داده و نام دلخواه خود را وارد کنید:در نهایت برای ذخیره اطلاعات مودم برروی کلید Save کلیک فرمائید،شکل زیر:
نکته : توجه داشته باشید که پس از ذخیره اطلاعات ارتباط شما با مودم به علت وجود پسورد جدید قطع خواهد شد و شما می بایست دوباره کانکت شوید که اینبار از شما کلمه عبور را درخواست می کند.

Mahsan_MN
18-08-12, 21:51
ممنون از راهنمائی

Over_Cracker
18-08-12, 22:58
ممنون از راهنمائی

برای تشکر؛از دکمه ی تشکر استفاده کنید و از دادن پست های با محتوای تشکر خودداری کنید.

mar_zieh
11-04-13, 10:42
سلام
ببخشید من میخواهم ، یوزر و پسورد اینترنتم را عوض کنم. مودمم هم تی پی لینکه ، تو این آدرس آی پی که گفتید رفتم. ولی قسمت interface setup نداره. در قسمت Quick setup رفتم. و یکبار پسورد را وارد کردم. ولی از طریق وایرلس نتونستم به اینترنت وصل بشم. فقط از طریق کابل شبکه می تونم به اینترنت وصل بشم.
لطفا بگید من چکار کنم.
ممنون

javadshahvand
11-04-13, 11:16
سلام
ببخشید من میخواهم ، یوزر و پسورد اینترنتم را عوض کنم. مودمم هم تی پی لینکه ، تو این آدرس آی پی که گفتید رفتم. ولی قسمت interface setup نداره. در قسمت Quick setup رفتم. و یکبار پسورد را وارد کردم. ولی از طریق وایرلس نتونستم به اینترنت وصل بشم. فقط از طریق کابل شبکه می تونم به اینترنت وصل بشم.
لطفا بگید من چکار کنم.
ممنون
سوالتون رو تو یک تاپیک جدا مطرح کنید.
در ضمن مدل مودم رو بفرمائید؟

بیلیون
12-07-14, 17:03
باسلام.من میخواستم ازتون بپرسم که چجوری میتونم برای وایرلس مودمم پسورد بذارم.
در ضمن اسم مدمم BILLION و مدلش BIPAC 5400SW میباشد
لطفا راهنماییم کنید

AMD>INTEL
12-07-14, 17:25
باسلام.من میخواستم ازتون بپرسم که چجوری میتونم برای وایرلس مودمم پسورد بذارم.
در ضمن اسم مدمم BILLION و مدلش BIPAC 5400SW میباشد
لطفا راهنماییم کنید

باید وارد کنترل پنل مودم بشید .
با زدن 192.168.1.1 در مروگر اینترنت
نام کاربر و پسورد دسترسی به پنل که معمولا زیر مودم نوشته رو وارد میکنید .
در قسمت wireless و قسمت scurity رمز رو تعریف میکنید .
این لینک هم میتونه مفید باشه .
Only the registered members can see the link

homayun1372
20-07-14, 23:55
سلام . ببخشید من 192.168.1.1 رو که می زنم وقتی یوزر و پسورد رو می خواهد طبق چیزی که شما گفتین admin می زنم ولی هی دوباره ازم سوال می کنه یوزر و پسورد رو بزن . هر چند بار می زنم دوباره تکرار می کنه .

AMD>INTEL
21-07-14, 00:04
سلام . ببخشید من 192.168.1.1 رو که می زنم وقتی یوزر و پسورد رو می خواهد طبق چیزی که شما گفتین admin می زنم ولی هی دوباره ازم سوال می کنه یوزر و پسورد رو بزن . هر چند بار می زنم دوباره تکرار می کنه .

زیر مودم معمولا user , pass رو میزنه
Only the registered members can see the link

JiMmY.j
21-07-14, 00:27

مودمتون چه مارکی هست؟
admin رو با حروف کوچیک می زنید؟

0072899123
04-08-14, 08:01
برای مودم تی پی لینک رو میزارم بقیه مودم ها هم تقریباً شبیه این هستند

تنظیمات وایرلس در مودم های TP-Link

برای اینکار به صفحه تنظیمات مودم میرویم،داخل آدرس بار پنجره مرورگر خود IP مودم که 192.168.1.1 می باشد را تایپ کرده و کلید Enter را بفشارید:
از شما نام کاربری و کلمه عبور میخواهد،برای هردو کلمه admin را با حروف کوچک وارد کنید،شکل زیر:نجره تنظیمات مودم TP-Linkباز میشود،به قسمت Interface Setup بروید:بر روی کلمه Wireless کلیک کنید،شکل زیر:در این صفحه شما می بایست در قسمت Pre-Shared Key پسورد یا همان کلمه عبور را وارد کنید:
نکته : اگر این قسمت را مشاهده نمیکنید دقت فرمائید که Authentication Type می بایست بر روی WPA-PSK/WPA2-PSK باشد.
نکته : پسورد شما می بایست بیشتر از 8 و کمتر از 64 کاراکتر باشد.همچنین در قسمت SSID شما می توانید نام مودم را تغییر داده و نام دلخواه خود را وارد کنید:در نهایت برای ذخیره اطلاعات مودم برروی کلید Save کلیک فرمائید،شکل زیر:
نکته : توجه داشته باشید که پس از ذخیره اطلاعات ارتباط شما با مودم به علت وجود پسورد جدید قطع خواهد شد و شما می بایست دوباره کانکت شوید که اینبار از شما کلمه عبور را درخواست می کند.

سلام من تمام اين مراحل رو ميرم ولي در نهايت موقع ذخيره كردن خطا ميده و save نميكنه مشكل از كجا ميتونه باشه ميشه كمكم كنيد؟

nima_hl
04-08-14, 08:16
سلام من تمام اين مراحل رو ميرم ولي در نهايت موقع ذخيره كردن خطا ميده و save نميكنه مشكل از كجا ميتونه باشه ميشه كمكم كنيد؟

سلام

لطفا متن خطا را بنویسید

hesam5060
18-08-14, 23:23
سلام من هرچی 192.168.1.1 رو میزنم بالا نمیاره باید چیکار کنم اینم بگم با گوشی میزنم

AMD>INTEL
18-08-14, 23:34
سلام من هرچی 192.168.1.1 رو میزنم بالا نمیاره باید چیکار کنم اینم بگم با گوشی میزنم

مدل مودمتون چی هست . معمولا زیر مودم آدرس دسترسی به ادمین مودم رو مینویسد

hesam5060
18-08-14, 23:42
مدل tp link model : tp wr841n اما چیزی پشتش ننوشته فقط یوزرنیم و مسورد نوشته

- - - Updated - - -

مدل tp link model : tp wr841n اما چیزی پشتش ننوشته فقط یوزرنیم و مسورد نوشته

AMD>INTEL
18-08-14, 23:50
یکبار این برنامه رو اجرا کنید . سیستم ریستارت میشه . ویندوز بالا اومد دوباره تلاش کنید
Download WinSockFix 1.1.0.13 (Only the registered members can see the link)