PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپ تاپ

smrbh
17-08-12, 21:42
سلام بر همگی
یکی از دوستان برادرم میخواد لپ تاپ بخره ، از من خواسته چند تا مدل بهش پیشنهاد بدم ، منم خواهش میکنم از شما دوستان عزیز در این راه به من کمک کنید .
هزینه ای که برای خرید لپ تاپ میتونه بده ، 1.200.000 تا 1.500.000 می باشد که قیمتش هر چقدر کمتر باشد ، بهتر هست و همچنین کاربرد اصلیش از لپ تاپ برای کارهای حسابداری و حسابرسی می باشد و گاهی اوقات بازی هم انجام میدهد . خودش از برند ایسوس خوشش میاید ولی زیاد مهم نیست که لپ تاپ از چه برندی باشد ، لطفا شما دوستان عزیز چند تا مدل که از هر نظر عالی باشند و در این رنج قیمت قرار دارند رو با ذکر تقریبی قیمت لپ تاپ ها بگید تا من به ایشون اون مدلها رو پیشنهاد کنم . ممنون :11():

nima_hl
17-08-12, 22:30
سلام بر همگی
یکی از دوستان برادرم میخواد لپ تاپ بخره ، از من خواسته چند تا مدل بهش پیشنهاد بدم ، منم خواهش میکنم از شما دوستان عزیز در این راه به من کمک کنید .
هزینه ای که برای خرید لپ تاپ میتونه بده ، 1.200.000 تا 1.500.000 می باشد که قیمتش هر چقدر کمتر باشد ، بهتر هست و همچنین کاربرد اصلیش از لپ تاپ برای کارهای حسابداری و حسابرسی می باشد و گاهی اوقات بازی هم انجام میدهد . خودش از برند ایسوس خوشش میاید ولی زیاد مهم نیست که لپ تاپ از چه برندی باشد ، لطفا شما دوستان عزیز چند تا مدل که از هر نظر عالی باشند و در این رنج قیمت قرار دارند رو با ذکر تقریبی قیمت لپ تاپ ها بگید تا من به ایشون اون مدلها رو پیشنهاد کنم . ممنون :11():

سلام دوست گرامی

بنده چون در ضمینه نوت بوک زیاد وارد نیستم معمولا پیشنهادی هم به دوستان انجام نمی دهم.

ولی در پرایوت فرموده بودید که پاسخ دهم و بنده هم اطاعت کردم.

بنظر من بدترین زمان برای خرید نوت بوک ( و همینطور تبلت و گوشی هوشمند ) در حال حاضر است.

شاید در هیچ سالی به اندازه امسال انقلاب در لوازم الکترونیک قابل حمل روی نداده باشه.

نسل جدید نوت بوک به عنوان اولترا.... روانه بازارهای جهانی شدند.

به لطف تکنولوژی جدید این دستگاهها دارای وزن کم، قدرت پردازش بالا، کیفیت تصویر عالی، عمر باطری طولانی و ......... شده اند.

ولی متاسفانه قبل از ورود این دستگاهها تجار ایرانی به دلیل پائین آمدن قیمت نوت بوکهای نسل قدیم تعداد بسیاری از آنها را به بازار داخل ریخته اند.

اگر کار این دوست گرامی عجله ای نیست به نظرم اگر 1-2 ماه صبر کند بهتر است. ( البته امیدوارم در این مدت دلار به 5000 تومان نرسد)

اگر هم عجله دارند بفرمائید تا در بازار استعلام کنم ببینم در بازار بهترین انتخاب چیست/

smrbh
17-08-12, 23:26
سلام دوست گرامی

بنده چون در ضمینه نوت بوک زیاد وارد نیستم معمولا پیشنهادی هم به دوستان انجام نمی دهم.

ولی در پرایوت فرموده بودید که پاسخ دهم و بنده هم اطاعت کردم.

بنظر من بدترین زمان برای خرید نوت بوک ( و همینطور تبلت و گوشی هوشمند ) در حال حاضر است.

شاید در هیچ سالی به اندازه امسال انقلاب در لوازم الکترونیک قابل حمل روی نداده باشه.

نسل جدید نوت بوک به عنوان اولترا.... روانه بازارهای جهانی شدند.

به لطف تکنولوژی جدید این دستگاهها دارای وزن کم، قدرت پردازش بالا، کیفیت تصویر عالی، عمر باطری طولانی و ......... شده اند.

ولی متاسفانه قبل از ورود این دستگاهها تجار ایرانی به دلیل پائین آمدن قیمت نوت بوکهای نسل قدیم تعداد بسیاری از آنها را به بازار داخل ریخته اند.

اگر کار این دوست گرامی عجله ای نیست به نظرم اگر 1-2 ماه صبر کند بهتر است. ( البته امیدوارم در این مدت دلار به 5000 تومان نرسد)

اگر هم عجله دارند بفرمائید تا در بازار استعلام کنم ببینم در بازار بهترین انتخاب چیست/

با سلام خدمت شما استاد عزیز و ممنون برای راهنمایی ارزشمندتون ... :11():
با توجه به وضعیتی که وجود دارد ، فکر نمیکنم قیمت ها تاخیر آنچنانی در آینده داشته باشد . لطفا اگه براتون زحمتی نیست ، شما در بازار استعلام کنید . ممنون

javadshahvand
18-08-12, 08:10
سلام بر همگی

Notebook Ideapad Z570 59-324835
Core i5 2450M@2.5(3.1)GHz,3MB
DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA
Bag + Mouse + Anti-Virus
Price: 1,410,000T
این مدل رو پشنهاد میدم و این قیمت هم مال خود سازگار ارقام هست

smrbh
18-08-12, 09:38
Notebook Ideapad Z570 59-324835
Core i5 2450M@2.5(3.1)GHz,3MB
DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA
Bag + Mouse + Anti-Virus
Price: 1,410,000T

این مدل رو پشنهاد میدم و این قیمت هم مال خود سازگار ارقام هست

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اتفاقا امروز صبح بعد از سحری ، خودم این مدل رو با توجه به پیشنهاد یکی از دوستان ، در سایت سازگار ارقام مشاهده کردم و به نظرم لپ تاپ خوبیه ، فقط در چند مورد مشکل دارم که اول از همه خودم تا حالا با این برند از لپ تاپ ( Lenovo ) برخوردی نداشتم و نمیدانم آیا واقعا این برند مناسب می باشد یا نه ، که تا بتوانم به اون دوستم این برند رو به طور کامل معرفی کنم . دوم اینکه به نظرم رم و هارد این لپ تاپ نسبت به قیمتی که دارد خیلی ضعیف هست .
سوالی که دارم ، به نظر شما دوستان آیا رم و هارد این لپ تاپ مناسب هست و همینطور آیا از نظر پشتیبانی ( درایورها و بایوس و ... ) لنوو همانند ایسوس به خوبی کار میکند . ممنون

مشخصات این لپتاپ در سایت سازگار ارقام

Only the registered members can see the link

smrbh
18-08-12, 11:56
دوستان عزیز به نظرتون این لپ تاپ بالایی بهتره یا این مدل ... ممنون

nima_hl
18-08-12, 19:53
دوستان عزیز به نظرتون این لپ تاپ بالایی بهتره یا این مدل ... ممنون

پردازنده این لپ تاپ جدیدتر و قویتر است.

امروز به بازار رفتم ولی متاسفانه اکثر شرکتها تعطیل بودند و به همین دلیل نتوانستم وضعیت بازار را بررسی کنم.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اتفاقا امروز صبح بعد از سحری ، خودم این مدل رو با توجه به پیشنهاد یکی از دوستان ، در سایت سازگار ارقام مشاهده کردم و به نظرم لپ تاپ خوبیه ، فقط در چند مورد مشکل دارم که اول از همه خودم تا حالا با این برند از لپ تاپ ( Lenovo ) برخوردی نداشتم و نمیدانم آیا واقعا این برند مناسب می باشد یا نه ، که تا بتوانم به اون دوستم این برند رو به طور کامل معرفی کنم . دوم اینکه به نظرم رم و هارد این لپ تاپ نسبت به قیمتی که دارد خیلی ضعیف هست .
سوالی که دارم ، به نظر شما دوستان آیا رم و هارد این لپ تاپ مناسب هست و همینطور آیا از نظر پشتیبانی ( درایورها و بایوس و ... ) لنوو همانند ایسوس به خوبی کار میکند . ممنون

مشخصات این لپتاپ در سایت سازگار ارقام

سلام

لنوو برد خوبی است و محصولات خوبی هم عرضه می کند.

برای یک نوت بوک خوب، رم 4 گیگابایت و هارد 500 کاملا رایج و در اکثر مواقع کاملا کافی است.

گرافیک 630 هم برای رزولیشن مانیتور بد نیست و احتمالا اکثر بازیها را می توانید با آن انجام دهید.:cool:

javadshahvand
19-08-12, 12:31
به جز کانفیگ جنس و کیفیت کیبرد وبدنه لنوو رو با ایسر قابل قیاس نیست کیفیت و طراحی لنوو عالیه

smrbh
21-08-12, 11:09
سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم ، نظرتون در مورد این مدل زیر چیه ... ممنون

Only the registered members can see the link ProBook 4540 i5 Laptop/