PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی بین 450 تا 550 هزارتومان

rambo2020
17-08-12, 00:58
سلام خدمت دوستان
می خواستم یک گوشی به من معرفی کنید تو این رنج قیمت (450 تا 550) که سیستم عامل اندروئید داشته باشه، به نسبت قیمتش دارای پردازنده ی مناسبی باشه و... از همه جهات مناسب باشه!
با تشکر

rambo2020
17-08-12, 15:52
سلام خدمت دوستان
می خواستم یک گوشی به من معرفی کنید تو این رنج قیمت (450 تا 550) که سیستم عامل اندروئید داشته باشه، به نسبت قیمتش دارای پردازنده ی مناسبی باشه و... از همه جهات مناسب باشه!
با تشکر

P A R H A M
17-08-12, 16:33
دوست من انتظاراتت از گوشی چیه؟! فقط اندروید باشه؟

سایز چی باشه؟ برند؟

nima_hl
17-08-12, 18:13
اندروید و ios بسیار خوب هستند ولی از ویندوز 8 هم نباید غافل شد.

بنظر میاد ماکروسافت بعد از شکستهای سنگینی که در ضمینه دستگاههای پرتابل خورده آمده تا گذشته را جبران کند.

فکر میکنم تا حدود 1 ماه دیگر سیل گوشیهای قدرتمند و ارزان قیمت ویندوز 8 به بازار سرازیر شود و ماکروسافت اینبار به دقت حرکت شرکای تجاری خود را زیر نظر دارد.

قیمتها هم ظاهرا از حدود 200 دلار به بالا اعلام خواهد شد.

من که صبر می کنم تا ببینم این گوشیها چه خواهند بود. حتی اگر خیلی عالی هم نباشند بنظرم قطعا در قیمت گوشیهای آندرویدی و حتی آیفون تاثیر خواهند داشت.

alirezairn
10-06-13, 14:00
ببین با توصیف کوتاهی که تو کردی من گوشی که خودم داشتم و تجربه کار با اونو داشتم بهت پیشنهاد میکنم اول از اینکه تو گوشی های هوشمند مخصوصا اندروید که بیشتر خریداران و تولید کنندگان و توسعه دهندگاا ان تمرکز خودشونو روی برنامه ها و کارایی های مولتی مدیا گذاشتن مثل برنامه های گرافیکی /تصویر/بازی/رابط کاربری زیبا و............ پس برای اینکه بتونی از تمامی این امکانات به خوبی استفاده کنی گوشی بخری که از لخاظ حافظه رم و پردازنده به نیازهای تو پاسخ بده گوشی های تو این رنج بیشتریاشون پردازنده های در سطح 500/600/800 مگاهرتز دارند مثل WILDFIRE/EXPLORER/CHAHCA که بنظر من برای لذت کارکردن با گوشی اندرویدی کافی نیست گوشی XPERIA MINI PRO که من خودم انو داشتم از نظر پردازنده دارای یه چیپ ست SNAPDRAGO 1 GHZ و چیپ ست گرافیکی ADRNO250 تو این رنج قیمت خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییی قوی به شما میره(اسفالت 5 روش اجرا کردم خیلی خوب جواب داد + GTA5!) این گوشی دارای یک کیبورد QUWERT برا تایپ راخت داره که تو چت کردن خیلی بدردت میخوره امکاناتش واقعا خوبه محصوصا از نظر شارژدهی یکسری شایعاتی درموردش بودش که میگفتن به خاطر فشرده بودنش زود داغ میکنه! ولی اینجوری نیست منم شک داشتم اولش ولی بعد از یک سال استفاده یه بارم داع یا هنگ نکرد!!!!!!!!:cool: این رو هم بگم که به اندروید 4.1 قابلیت اپدیت داره شایدم در اینده به خاطر CPU قویش به جیلی بیلی ارتقاع داده شود ولی در کل فکر گوشی به جز این تو این رنج قیمتو از فکرت بنداز بیرون و سلاممممممممممممممممممم سوالی داشتی باز بپرس:yes:

اطلاعات بیشتر در این صفحه: (Only the registered members can see the link +Xperia+mini+pro)

alirezairn
10-06-13, 14:10
اندروید و ios بسیار خوب هستند ولی از ویندوز 8 هم نباید غافل شد.

بنظر میاد ماکروسافت بعد از شکستهای سنگینی که در ضمینه دستگاههای پرتابل خورده آمده تا گذشته را جبران کند.

فکر میکنم تا حدود 1 ماه دیگر سیل گوشیهای قدرتمند و ارزان قیمت ویندوز 8 به بازار سرازیر شود و ماکروسافت اینبار به دقت حرکت شرکای تجاری خود را زیر نظر دارد.

قیمتها هم ظاهرا از حدود 200 دلار به بالا اعلام خواهد شد.

من که صبر می کنم تا ببینم این گوشیها چه خواهند بود. حتی اگر خیلی عالی هم نباشند بنظرم قطعا در قیمت گوشیهای آندرویدی و حتی آیفون تاثیر خواهند داشت.

ازان قیمت!!!!!!!!!!!!!! اینجا!!!!!!!!!!!!! اندروید زیر 400 تومن نیست ادمین جان اون وقت قول گوشی های ازان قیمت رو به این عزیزان میدی:1. (27): این بچه ها رو اذیت نکن:lol::cool:

STUXNET
10-06-13, 15:35
سوني مدل TIPO دو سيم كارت

nima_hl
10-06-13, 17:02
ازان قیمت!!!!!!!!!!!!!! اینجا!!!!!!!!!!!!! اندروید زیر 400 تومن نیست ادمین جان اون وقت قول گوشی های ازان قیمت رو به این عزیزان میدی:1. (27): این بچه ها رو اذیت نکن:lol::cool:

عزیز لطفا به تاریخ پستها دقت بفرمائید

اگر دلار به همان قیمت 1100 ( زمانی که پست بنده زده شده ) باقی میموند الان به راحتی گوشی اندرویدی به قیمت حدود 100 هزار تومان میتونستید خرید کنید :wink:

alirezairn
10-06-13, 18:34
عزیز لطفا به تاریخ پستها دقت بفرمائید

اگر دلار به همان قیمت 1100 ( زمانی که پست بنده زده شده ) باقی میموند الان به راحتی گوشی اندرویدی به قیمت حدود 100 هزار تومان میتونستید خرید کنید :wink:

ادمین خوشم اومد ازت :1. (35): بیزینس من خوبی هستی:1. (35): اشتباه از من بود مگه حواس میزارن باسه ادم

mohamadrad
10-06-13, 21:48
اگر بخوایی من xperia mini دارم - سفید - اندروید 4.0.4 - با رم 16 گیگ و نرم افزار و بازی کامل و دو ماهه کارکرده - با گارانتی - بهت میدم 550000

M.H.Shabani
23-06-13, 19:57
سلام
اگه از گوشی ایرانی خوشتون میاد یه سری به اسکای دوال کور بزنید
صفحه 5.3 پردازنده دو هسته ای و دوربین 8 با اندروید 4 و قیمت 590