PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ /نت بوک دارید ؟ نظر بدید !

Pami
04-08-12, 20:22
سلام دوستان ؛

در این تاپیک از همه عزیزانی که لپ تاپ با نت بوک داشتند دعوت میشه که مدلی که داشتند + نظرشون ( عیب ، حسن یا ... ) را بگند . :Love-ssa~! (1):

Shahryar
04-08-12, 20:26
من نت بوک EeePC 1015PX دارم :

شارژ دهیش و کیفیت باتریش عالیه . کیفیت صفحه به نسبت مدل های مشابه از برند های دیگه متوسطه . کیفیت صداش هم به نسبت مدل های مشابه خوبه . صفحه کلید و تاچ پد هم عالیه ...

در کل خیلی راضیم و مدل های جدیدش باید با سرعت پردازش بالاتر خیلی رضایت بخش باشند . :great:

.D3VIL.
05-08-12, 17:21
آقا من یک لپتاپ Acer Aspire 4350 دارم خیلی لپ تاپ جم و جور و خوبیه تاچ خیلی عالی داره کیبردش هم خوب ، نسبتا هم سبکه.... مشکلش اینه که روی سطح لپتاپ خیلی راحت خط وخش میفته + به خاطر گرافیک Gefroce 9100M یک مقدار داغه...!

mohamad70
05-08-12, 18:57
بنده هم یک عدد Sony VAIO FW290 مال عصر حجر ! ( حدود 4 ساله)

از مزایای اصلیش به رزولوشن صفحه ی بالا (1600x900)

کیبورد بسیار نرم و عالی

و اسپیکرهایی با صدای و بلند و رسا

به خاطر همین قدیمی بودن هم Made in USA هست ( می ارزه به صدتا از چینی هایی که الان بازارو گرفته !:1. (38): )

معایب هم که به دلیل قدیمی بودن ، سخت افزار خیلی قدرتمندی نداره ، اما باز در حد اینترنت و حتی دیدن فیلم HD خوب کار می کنه. به خاطر صفحه 16.4 اینچی و اندازه بزرگ زیاد قابل حمل هم نیست !!

M A H R A D
07-08-12, 00:47
7108

HP DV6-2020

کانفیگ‌های مختلفی از این نوت‌بوک ارائه شده (DV6-2020ev/ca/sa/ax/...i) ارائه شده که نوت‌بوک من از نوع DV6-2020ev هست با مشخصات زیر:

CPU: Core i7 720QM
RAM: 4GB DDR3
VGA: GeForce GT 230M
HDD: Seagate Momentus 500GB - 7200 RPM

به خاطر قدرت پردازش خوبی که داره از عملکردش در نرم‌افزارهای مهندسی بسیار راضی‌ام.

محاسن:

سخت‌افزار و قدرت پردازشی مناسب
پورت‌های متعدد
کیفیت صدا و تصویر خوب
طراحی مناسب. هم از نظر زیبایی و هم از نظر راحتی کاربر (مثل جایگاه قرارگیری مچ در زیر کی‌برد که عریض‌تره)
وجود Numpad (برای من مهمه)
...

معایب:

گرمای بدنه (که به دلیل بدنه فلزی و مشخصات سخت‌افزاری تا حدی طبیعیه) => با یک کول‌پد به راحتی این مشکل حل میشه.
وزن نسبتا سنگین (برای اونایی که مدام در آمد و شد هستند می‌تونه مشکل‌ساز باشه)
عدم وجود بک‌لایت در کی‌برد (برای من مهمه)
شارژدهی کمتر نسبت به مدل‌های دیگه (که باز به دلیل کانفیگ بالا و توان مصرفی بالا -120 وات- طبیعی‌ست)

سپاس