PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت کپچر

hessaam
03-08-12, 04:30
سلام به همه
دوستان من یه کارت کپچر IEEE 1394 روی سیستم نصب کردم.اولین بار که باهاش بالا اومدم سخت افزار رو شناخت و درایور رو نصب کرد.اما وقتی که دوربین هندیکم رو بوسیله کابل بهش متصل کردم هیچ تغییری بوجود نیومد.نه توی My Computer آیکونش اومد و نه با Adobe Primier تونستم کپچر کنم.لطفاً یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم.ویندوز هم سون 64بیت هست.
ممنون

hessaam
04-08-12, 22:58
دوستان لطفاً کمک کنید ممنون میشم

mehrdad_ab
04-08-12, 23:32
سلام به همه
دوستان من یه کارت کپچر IEEE 1394 روی سیستم نصب کردم.اولین بار که باهاش بالا اومدم سخت افزار رو شناخت و درایور رو نصب کرد.اما وقتی که دوربین هندیکم رو بوسیله کابل بهش متصل کردم هیچ تغییری بوجود نیومد.نه توی My Computer آیکونش اومد و نه با Adobe Primier تونستم کپچر کنم.لطفاً یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم.ویندوز هم سون 64بیت هست.
ممنون

دوستان لطفاً کمک کنید ممنون میشم
سلام
احتمالاً درایور بطور کامل نصب نشده
توی دیوایس منیجر کنترل کنید ببینید کارت بطور کامل شناخته شده یا نه

hessaam
05-08-12, 09:43
سلام
احتمالاً درایور بطور کامل نصب نشده
توی دیوایس منیجر کنترل کنید ببینید کارت بطور کامل شناخته شده یا نه
سلام دوست عزیز
ممنون که راهنمایی کردید ، تو دیوایس منیجر هم هیچ مشکلی با کارت کپچر نداشت ، ولی هر کاری بگید کردم تا اینکه همین چند دقیقه پیش از داخل خود دوربین در قسمت تنظیمات گزینه خروجی نمایش رو از LCD به V-Out/LCD تغییر دادم و به محض اینکه به کامپیوتر متصل کردم شناخت و با نرم افزار Adobe Premier موفق به کپچر کردن شدم.:1. (5):
گفتم این رو ذکر کنم تا اگه یه موقع دیگر دوستان با این مشکل مواجه شدن این راه رو هم امتحان کنند.

ممنون که راهنمایی کردید.موفق باشید

nima_hl
05-08-12, 12:41
سلام دوست عزیز
ممنون که راهنمایی کردید ، تو دیوایس منیجر هم هیچ مشکلی با کارت کپچر نداشت ، ولی هر کاری بگید کردم تا اینکه همین چند دقیقه پیش از داخل خود دوربین در قسمت تنظیمات گزینه خروجی نمایش رو از LCD به V-Out/LCD تغییر دادم و به محض اینکه به کامپیوتر متصل کردم شناخت و با نرم افزار Adobe Premier موفق به کپچر کردن شدم.:1. (5):
گفتم این رو ذکر کنم تا اگه یه موقع دیگر دوستان با این مشکل مواجه شدن این راه رو هم امتحان کنند.

ممنون که راهنمایی کردید.موفق باشید

سلام

ممنون از اینکه نتیجه زحماتتون را با ما به اشتراک گذاشتید.

گرامی اگر براتون امکان داره لطفا مدل دوربین خود را بفرمائید.:give_rose:

hessaam
05-08-12, 20:44
گرامی اگر براتون امکان داره لطفا مدل دوربین خود را بفرمائید.:give_rose:
سلام دوست عزیز مدل دوربین Sony DCR-HC36 هست.
موفق باشید :love: