PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرینتر M1132

fanoudi
01-08-12, 16:09
سلام من پرینتر مدل M1132 مارک HP دارم شارژش تمام شد و دوباره تونر گرفتم وشارژ کردم اما در هنگام چاپ صفحه حدود 1 سانتی متر از سمت راست یا کم رنگ چاپ میکنه (بعد شارژ)یا نوشته هاش ظاهر نمیشه می خواستم بپرسم علت میتونه چی باشه ، حتی یک بار هم کارتریج رو باز وبسته کردم از دوباره اما طبق روال همینجوری هست میخواستم منو راهنمایی کنید ؟ با تشکر

nima_hl
01-08-12, 17:04
سلام من پرینتر مدل M1132 مارک HP دارم شارژش تمام شد و دوباره تونر گرفتم وشارژ کردم اما در هنگام چاپ صفحه حدود 1 سانتی متر از سمت راست یا کم رنگ چاپ میکنه (بعد شارژ)یا نوشته هاش ظاهر نمیشه می خواستم بپرسم علت میتونه چی باشه ، حتی یک بار هم کارتریج رو باز وبسته کردم از دوباره اما طبق روال همینجوری هست میخواستم منو راهنمایی کنید ؟ با تشکر

سلام

مسترتون ( لوله سبز یا آبی رنگ ) ضعیف شده و نمیتونه مغتاطیس بشه.

این قسمت خیلی حساس است و باید دقت کنید که هنگان شارژ روی این قسمت دست نکشید ، نور نخوره یا با محلول تمیزش نکنید.

javadshahvand
01-08-12, 17:09
قبل از شارژ مخزن دومشو خالی کردی!

fanoudi
01-08-12, 17:45
آره اگه منظورت جایی که جوهر سوخته ها در مخزنش میره آره خالی کردم جوهر سوخته هاش رو ؟

fanoudi
01-08-12, 17:47
سلام

مسترتون ( لوله سبز یا آبی رنگ ) ضعیف شده و نمیتونه مغتاطیس بشه.

این قسمت خیلی حساس است و باید دقت کنید که هنگان شارژ روی این قسمت دست نکشید ، نور نخوره یا با محلول تمیزش نکنید.
ممنون از راهنمایی شما اما با دستمال تمیزش کردم و نور معمولی بهش خورده یعنی اینقدر حساس هست ؟ در ضمن هر چقدر در ورد حاشیه بالا پایین رو زیادتر می کنم همه متن میفته این هم به عنوان توضیح ؟

fanoudi
01-08-12, 17:50
قبل از شارژ مخزن دومشو خالی کردی!
آره عزیز اگر منظورت جایی که جوهر های سوخته میره آره تمیز کردم نظر دیگه ای ندارید اما یک نکته بگم مثلا در ورد هر چقدر سانت حاشیه بالا وپایین رو زیادتر بکنم بهتر چاپ میشه و همه متن میفته این میتونه به قول دستمون از لوله سبز یا آب رنگ باشه مثلا کناره هاش ضعیف شده باشه یک همچین چیزی ؟ ممنون از راهنمایی شما

javadshahvand
02-08-12, 08:16
آره عزیز اگر منظورت جایی که جوهر های سوخته میره آره تمیز کردم نظر دیگه ای ندارید اما یک نکته بگم مثلا در ورد هر چقدر سانت حاشیه بالا وپایین رو زیادتر بکنم بهتر چاپ میشه و همه متن میفته این میتونه به قول دستمون از لوله سبز یا آب رنگ باشه مثلا کناره هاش ضعیف شده باشه یک همچین چیزی ؟ ممنون از راهنمایی شما

فکر کنم ایراد جایی دیگه باشه یه نمونه پرینت رو عکسشو بزار؟

fanoudi
02-08-12, 10:56
فکر کنم ایراد جایی دیگه باشه یه نمونه پرینت رو عکسشو بزار؟
سلام، با تشکر از شما ، سه نمونه عکس رو گذاشتم ؛ و فهمیدم که هر چه حاشیه از جهت ها در فایل های مختلف کمتر باشه به صورت کامل پرینت میگیرد(در آخرین عکس هم حاشیه سمت راست و پایین چاپ نشده است ، عکس دومی هم بدون هیچ مشکل پرینت گرفته !) بدون هیچ مشکلی و جای تعجب هست:gasp:
7076
7077
7078

javadshahvand
04-08-12, 12:42
حالا اگر با word یا فتو شاپ پرینت بگیری اینجوریه؟
میتونی پرینتر رو با یک سیستم دیگه تست بزنی؟

احتمال اینکه پودر نامرغوب استفاده کرده باشی هست

fanoudi
04-08-12, 13:13
حالا اگر با word یا فتو شاپ پرینت بگیری اینجوریه؟
میتونی پرینتر رو با یک سیستم دیگه تست بزنی؟

احتمال اینکه پودر نامرغوب استفاده کرده باشی هست
من وقتی عوض کردم مدل کارتریج رو گفتم CE285A اما به من پودر پرینتر HP1005 را داد میشه راهنمایی کنید چه پودری برای این پرینتر خوب هست ؟ ممنون از راهنمایی شما ؟ راستی چه زمانی لوله سبز میفهمیم که کار نمیکنه ؟

javadshahvand
04-08-12, 13:26
من وقتی عوض کردم مدل کارتریج رو گفتم CE285A اما به من پودر پرینتر HP1005 را داد میشه راهنمایی کنید چه پودری برای این پرینتر خوب هست ؟ ممنون از راهنمایی شما ؟ راستی چه زمانی لوله سبز میفهمیم که کار نمیکنه ؟

تونر 1005 خوبه ،درست گرفتی

درام (لوله سبز رنگ) بعد از 2 بار شارژ حتماً باید تعویض بشه چون پرینت رو کم رنگ میزنه

اگر رنگ سبز رو درام یک دست نباشه یا خط افتاده باشه باید تعویض بشه

fanoudi
04-08-12, 13:34
تونر 1005 خوبه ،درست گرفتی

درام (لوله سبز رنگ) بعد از 2 بار شارژ حتماً باید تعویض بشه چون پرینت رو کم رنگ میزنه

اگر رنگ سبز رو درام یک دست نباشه یا خط افتاده باشه باید تعویض بشه
ممنون از راهنمایی شما پس شما علت نهایی از این پرینت گرفتن در این عکس رو چه چیزی ارزیابی می کنید (در ضمن چیپ رو هم عوص نکردم میتونه از چیپ باشه )؟ با تشکر:11():

mehrdad_ab
04-08-12, 13:54
سلام
نیازی به تعویض چیپ نیست ،
من علت رو در مونتاژ نادرست میبینم .

fanoudi
04-08-12, 16:12
خوب دوستان بالاخره خودم اشکال رو فهمیدم اشکال این بود که پودر در سمت راست غلتک چرخان سفت شده بود برش داشتم درست شد و همون جایی که پودر سفت شده بود هیچ وقت سیاه نبود و پودر بهش مالیده نمی شد جالب هست نه این یک تجربه برای من وکاربران :1. (5):

yeganehAlizadeh
30-12-13, 08:19
یه همچین مشکلی الان برای من ب وجود اومده . حاشیه ی پایین چاپ نمیشه و کادر وسط صفحه نیست ! کمک لطفا :cry:

goorgy
15-01-14, 19:49
سلام
من یه پرینتر 3 کاره hp-m1132
دارم-رنگش تموم شد اومدم شارژش کنم
َشارزش کردم اما حالا وقتی پرینتر رو روشن میکنم یه چراغش که شبیه یه لوله آزمایشه که آب توشه نارنجی میشه
یعنی چی
نمیدونم قبلا روشن میشده یا نه
قبلا وقتی شناسناممو کپی میگرفتم اینقدر رنگش زیاد بود که کپی سیاه میشدو باید رنگشو کم میکردم اما حالا واسه شناسنامه که کپی میگیرم عادی شده و وقتی یه صفحه a4 رو
کپی میگیرم نسبت به اصلیش یکم کم رنگتر میشه
بنظرتون مشکلی یا نه
اون چراغ نارنجی هم چرا روشن میشه