PDA

مشاهده نسخه کامل : میزگردی با همه : وقتی عضو شهر سخت افزار شدید ...

Shahryar
01-08-12, 15:34
قرار هست در این تاپیک میزگرد خودمونی با همه اعضای مجموعه شهر سخت افزار داشته باشیم ، از ادمین ها گرفته تا کاربران و ... که در این تاپیک هیچ فرقی بینشون نیست .

وقتی اولین بار عضو شهر سخت افزار یا هر فروم دیگه ای شدید و اون اولین پیغام خصوصیتون را که معمولاً خوش آمد گویی از طرف ادمین هست را دریافت کردید ...

- دوست داشتید توش چی نوشته شده بود ؟
- اگه ادمین شهر سخت افزار بودید برای جذب بیشتر کاربران چی مینوشتید این متنو ؟

در نهایت این تاپیک ، به پاس تشکر از همه عزیزانی که در بحث شرکت کردند و بهتر کردن مجموعه در یک تفکر گروهی بهترین ها را به عنوان پیغام خوش آمد گویی شهر سخت افزار استفاده می کنیم ، در این تاپیک خیلی نظرات احتمالاً تکرار میشه و مشکلی نیست . حتماً نظرتون بگید ولو اینکه تکراری باشه ...

من خودم شروع می کنم با جواب سوال اول و سوال دوم را چون ادمین هستم جواب نمیدم :دی

- دوست داشتید توش چی نوشته شده بود ؟

دوست داشتم ضمن یک خوش آمد گویی گرم از طرف ادمین ، بهم کار هایی که توی انجمن میتونم انجام بدم را هم میگفتند ( عضویت توی تیم ها ، پست زدن و ارتقاء گرفتن و ... ) . هم چنین دوست داشتم یک تاپیک بود که خودم را کامل توش معرفی می کردم ...

nima_hl
01-08-12, 19:49
شهریار جان ممکنه متن خوش آمدگوئی فعلی را در تاپیک قرار بدی ؟

دیگه پیر شدم روزای اول یادم نیست :lol:

DreamBox
01-08-12, 21:39
موقعی که من عضو شدم متنش این بود:

Welcome To PCNetwork Family!
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز . ضمن تشكر از شما بابت عضو شدن پيوستن به جمع هزاران كاربر ايراني انجمن PCNetwork Forums! ، ورود شما را خير مقدم مي گوييم و اميدواريم شما نيز همانند ساير اعضاي خانواده بزرگ پي سي نتورك باعث بهبود كمي و كيفي انجمن شويد .

از اين رو چنانچه مايل هستيد خود را هر چند مختصر به اعضاي خانواده پي سي نتورك معرفي كرده و با سايرين آشنا شويد به لينك زير رفته و خود را معرفي كنيد :

Only the registered members can see the link

با آرزوي ساعاتي خوش
تيم مديريت انجمن هاي PC Network - پي سي نتورك

javadshahvand
02-08-12, 08:22
تاپیک جالبیه

دوست دارم ضمن خوش آمد گویی ادمین با کاربر جدید گپ دوستانه داشته باشه و از تخصص و علایقش اطلاع داشته باشه و نسبت به اونها تو فروم فعالیتش اصلیش مشخص میشد

M A H R A D
02-08-12, 15:56
به نظر من این پیغام باید شامل موارد زیر باشه:

خوش‌آمدگویی از طرف تیم مدیریت و معرفی کوتاهی از شهرسخت‌افزار
قوانین انجمن‌ها (+ (Only the registered members can see the link))
لینک به تاپیک معرفی اعضا، برای آشنایی بیشتر با کاربر و زمینه‌های فعالیت (+ (Only the registered members can see the link))
آشنایی با چگونگی ارتقای درجه کاربری (+ (Only the registered members can see the link))

سپاس

Rezasam1
03-08-12, 03:41
اگه من ادمین بودم اولین موردی که رعایت میکردم این بود که قوانین انجمن رو نمیگذاشتم در پیغام خوش آمد گویی چون ضدحال محسوب میشه و حالته حواستو جمع کن پیش میاد

از طرفی این قوانین در هنگام ثبت نام هست و مسلما" هیچکس نمیخوندش و فقط تیک موافقت رو میزنه پس گذاشتن قوانین فایده نداره جز ضدحال خوردن

دوست خوبم به انجمن خودتون خوش آمدید امیدوارم بتونیم در کنار هم لحظات خوبی رو سپری کنیم

اگر دارای تخصص یا حرفه ای هستید خوشحال میشیم از تخصص ارزشمند شما در بهبود انجمن استفاده کنیم

دوست عزیزم شما میتونید با فعالیت مستمر در انجمن درجه کاربریتون رو انتخاب و ارتقا بدهید

شما میتوانید به کاربر فعال - همکار انجمن - ناظر انجمن و حتی مدیر انجمن ارتقا پیدا کنید

جهت آشنایی با این سیستم توجه شما رو به نحوه ارتقای درجه کاربری جلب میکنم ( لینک تایپیک )

به خانواده دومتون ( انجمن های شهرسخت افزار ) خوش اومدی

---- نکته بعدی

برای کاربران داشتن عنوان مهم هست و خیلی کمک میکنه به پایبندی به سایت نباید توقع داشت طرف 300 تا پست بده بعد عنوان داد

بسته به نوع فعالیت میشه با عناوین ساده که به قول معین عزیز که فرمودند تشکر خرجی نداره شما هم با دادن این عناوین که خرجی نداره کاربر رو جذب کنید

مثل سایت .... که با دادن عناوین ساده مثل aaa Lover و... که تخصصی هم نیستند کاربر رو جذب میکنند من به چشم خودم دیدم این موارد رو

اگه میبینید طرف تخصصی داره علی الحساب یک عنوان داده بشه تا جذب بشه تا ارتقای کاربری انجام بشه

این هم نظر من

:give_rose:

blueflower
04-08-12, 10:16
به نظر من باید طوری باشه که اول از همه کاربر بفهمه که بهش احترام میگذارند. نوع متن باید بازگو کننده این باشه! دوم اینکه یکم گرمتر باشه. یعنی کاربر با ادمین های سایت احساس تعامل و دوستی بیشتری کنه. و در واقع سطح طبقاتی! بالایی در سایت حس نشه! و فعلا همین!

Shahryar
04-08-12, 11:25
به نظر من باید طوری باشه که اول از همه کاربر بفهمه که بهش احترام میگذارند. نوع متن باید بازگو کننده این باشه! دوم اینکه یکم گرمتر باشه. یعنی کاربر با ادمین های سایت احساس تعامل و دوستی بیشتری کنه. و در واقع سطح طبقاتی! بالایی در سایت حس نشه! و فعلا همین!

دوست عزیز ممونیم بابت پاسخ خوبتون اما میشه مثل سایر دوستان در قالب اون دو تا قسمت هم پاسخ بدید تا بتونیم دقیق تر با نظر شما آشنا بشیم ؟

باتشکر :give_rose:

Shahryar
18-08-12, 21:50
این همه عضو رنگارنگ هیچ نظری ندارند ؟

designme
19-08-12, 02:45
به نظر من:
رفیق گرامی، به انجمنی که تشریف آوردی اگر میخوای یاد بگیری باید اونیو که بلدی یاد بدی، ندادی یادت نمیده کسی بهت چیزی
پست اسپم هم بزنی باز باید پس مست و اینجور چیزا داشته باشی تو انجمن:1. (18):
درضمن قبل پست زنی یه سری قانون هست باید بخونی، از اینجا بخون بعد بیا سوالتو بپرس ایشاا.. جواب میگیری
یه فکری هم بکنی به اینکه این انجمن شاید همینجوری از آسمون نیفتاده باشه در قبال مسئولینش احساس همکاری و صمیمیت میکنی چرا که هدف انجمن دستت میاد

فکر کنم اگر یه چنین جوری نوشته شه-متفاوت باشه- سبب بیشتر خونده شدنش بشه، من که به شخصه این پیام های خوش آمد گویی رو فقط دو کلمه اولشونو میخونم
البته میبخشید اگر متنش کمی تحدیدی شد:11():

Shahryar
20-04-13, 14:12
سلام مجدد !

دوستان مدیر ، همکار ، کاربر ، نمیدونم ناظر یا ... . نظراتتون را به بالاترین توجه خریداریم !

پروژه عملیاتی شده و نیازمند ایده های قشنگ شما عزیزان هستیم ... :Love-ssa~! (1):

STUXNET
22-04-13, 10:29
با سلام خدمت شهريار عزيز
اولاً واقعاً تشكر ميكنم از آقا شهريار عزيز كه هميشه همه جوره خواسته شهر سخت افزار بهترين باشه تو ايران
دوماً اساتيد و همه بچه هاي شهر سخت افزار نسبت به پست ها توجه بيشتري داشته باشن زودتر جواب بدن بچه ها دلگرمي بيشتري داشته باشن
پستهاي آموزشي بيشتر بشه
تا فعاليت سايت بالاتر بره
من بعضي موقع ها ميرم سايت سخت افزار مگ انقدر تعداد پست زياده نميدونم كدومو بخونم
چرا تو همين فروم اينجوري نباشه
ممنون ميشم از همه تلاش بيشتري بكنند
با تشكر و احترام

ganboo
22-04-13, 10:51
با سلام خدمت شهريار عزيز
اولاً واقعاً تشكر ميكنم از آقا شهريار عزيز كه هميشه همه جوره خواسته شهر سخت افزار بهترين باشه تو ايران
دوماً اساتيد و همه بچه هاي شهر سخت افزار نسبت به پست ها توجه بيشتري داشته باشن زودتر جواب بدن بچه ها دلگرمي بيشتري داشته باشن
پستهاي آموزشي بيشتر بشه
من بعضي موقع ها ميرم سايت سخت افزار مگ انقدر تعداد پست زياده نميدونم كدومو بخونم
با تشكر و احترام

تایید میشه..:121fs725372:

Shahryar
22-04-13, 11:14
با سلام خدمت شهريار عزيز
پستهاي آموزشي بيشتر بشه
با تشكر و احترام

دوست عزیز ممنون بابت نظرتون ...

منظورتون از تعداد پست زیاد در سایت اصلی هست دیگه ؟

STUXNET
22-04-13, 12:00
نه آقا شهريار گل منظورم فروم بود

ViViD
25-04-13, 23:53
سلام شهریار گرامی

والا منم یادم نمیاد وقتی عضو شدم چی نوشته بود فقط یادمه که طبق عادت همیشگی سایتها وقتی عضو سایت شدم یک پیغام برام اومد

که منم طبق عادت همیشگی خودم پیغام رو نخونده پاک کردم :دی

Shahryar
29-04-13, 09:01
خب دوستان عزیز داریم طرح را تکمیل و بررسی میکنیم و یک سوالی اینجا مطرح هست ...

به نظرتون جایی باشه که کاربر برای بار اول خودشو معرفی کنه ؟ اگه آره تاپیک باشه یا انجمن و به چه شکلی باشه که جذاب تر و موثر باشه ؟

M A H R A D
07-09-13, 00:39
با سپاس از تمام دوستانی که در بحث شرکت کردند.

پیام اعضای جدید به شکل زیر تغییر پیدا کرد:

با سلام خدمت شما کاربر محترم؛

ضمن تبریک بابت عضویت شما در بزرگترین مجموعه فارسی‌زبان فعال در زمینه سخت افزار، لپ تاپ و تبلت، توجه شما را به امکانات و موضوعات مهم مجموعه جلب می‌کنیم:

صفحه اصلی وب سایت شهر سخت افزار: (Only the registered members can see the link)
لیست قیمت، بررسی قطعات (Review)، اخبار، مقالات و آموزش سخت افزار، لپ تاپ و تبلت

انجمن های شهر سخت افزار: (Only the registered members can see the link)
مشاوره تخصصی و رایگان قطعات دیجیتال، طرح سوال و رفع اشکال، بحث و گفتمان و اطلاع از آخرین مباحث مربوط به کامپیوتر، لپ‌تاپ/تبلت، موبایل، برنامه‌نویسی،گرافیک و...

بازارچه شهر سخت افزار: (Only the registered members can see the link)
خرید و فروش انواع قطعات و خدمات دیجیتالی (سخت افزار، تبلت، لپ تاپ، گوشی، سرویس‌های اینترنتی و...)

آخرین موضوعات مهم انجمن: (Only the registered members can see the link 7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1)
آگاهی از آخرین اطلاعیه‌ها، مباحث خیلی مهم و ...

معرفی خود به سایر اعضای انجمن: (Only the registered members can see the link)
مانند هزاران عضو دیگر، خودتان را به سایر اعضای مجموعه معرفی کنید و با ذکر طریقه آشنایی با سایت، سوابق، تخصص‌ها و... بیشتر با سایر اعضا آشنا شوید.

نمایش مشخصات قطعات و تجهیزات دیجیتال شما:
مشخصات قطعات خود را در امضای خود اضافه کنید! برای این کار به پروفایل خود رفته و از تب «مشخصات قطعات و وسایل» مشخصات آن‌ها را تغییر دهید.

شهر سخت افزار را دنبال کنید :

- شهر سخت‌افزار در فیس‌بوک: (Only the registered members can see the link)شهر سخت‌افزار را لایک کنید و ما را در فیس‌بوک نیز دنبال کنید.
- فید سایت شهر سخت افزار: (Only the registered members can see the link)آخرین مطالب سایت اصلی شهر سخت افزار توسط فید

سپاس