PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل روشن شدن کامپیوتر در زمان مشخص

mohsen190
08-07-12, 23:09
سلام
من چند روزیه که مادربورد asrock h61icafe خریدم و می خوام که در زمان مشخصی روشن بشه اما هر چی تو بایوس مادربورد دنبالش میگردم پیدا نمیکنم
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

mehrdad_ab
08-07-12, 23:57
سلام
من چند روزیه که مادربورد asrock h61icafe خریدم و می خوام که در زمان مشخصی روشن بشه اما هر چی تو بایوس مادربورد دنبالش میگردم پیدا نمیکنم
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
سلام
توی ستاپ بضی مادربردها این قابلیت وجود نداره
شما میتونید خیلی راحت نرم افزار Auto power on رو نصب و تنظیم کنید که در چه ساعتی سیستم آن و در چه ساعتی آف بشه .

mohsen190
10-07-12, 11:29
سلام
من چند روز پیش یه مادر بورد asrock h61icafe خریدم و متوجه شدم که ایم مادر بورد قابلیت روشن شدن در زمانهای مشخص رو نداره:1. (28):
البته اون نرم افزاری که سر ساعت روشن میکنه رو میشناسم ولی هی چی مثل اون اولی نمیشه که
حالا می خواستم بپرسم آیا میشه با آپدیت بایوس این قابلیت افزوده شه؟اگه میشه سایتی که آخرین بایوس های مادربورد های ازراک رو ارائه میده چیه؟
ممنون

mehrdad_ab
10-07-12, 12:05
سلام
من چند روز پیش یه مادر بورد asrock h61icafe خریدم و متوجه شدم که ایم مادر بورد قابلیت روشن شدن در زمانهای مشخص رو نداره:1. (28):
البته اون نرم افزاری که سر ساعت روشن میکنه رو میشناسم ولی هی چی مثل اون اولی نمیشه که
حالا می خواستم بپرسم آیا میشه با آپدیت بایوس این قابلیت افزوده شه؟اگه میشه سایتی که آخرین بایوس های مادربورد های ازراک رو ارائه میده چیه؟
ممنون
من تا به امروز چنین تغییری رو ندیم که با آپدیت بایوس ایجاد بشه .
در هر صورت اکیداً توصیه می کنم اگر سیستم مشکلی نداره از آپدیت بایوس خوددداری کنید و در صورت نیاز ، فایل ها رو از سایت رسمی ازراک دانلود کنید.
پ.ن:
لطفاً از ایجاد تاپیک جدید برای این مشکلتون خودداری کنید و این مشکلتون رو در همین تاپیک پیگیری کنید. تاپیک جدید با این تاپیک ادغام شد.

reza_4247
20-08-12, 22:14
با سلام
شاید نظرم بی ربط باشه ولی من خودم این کار رو امتحان کردم . مادر برد من قابلیت wake up modem داره . من یه مودم روش نصب کردم و به خط تلفن اتاقم زدم . هر وقت بخوام روشن بشه به خط خونه از موبایلم زنگ میزنم . البته اگه دوستاتون و یا مزاحم هم زنگ بزنه همین نتیجه حاصل میشه . ولی بعضی وقتها چاره سازه