PDA

مشاهده نسخه کامل : گیر کردن و قفل شدن ویندوز لپ تاپ دل من

hamid_dvkh
04-07-12, 13:49
سلام خسته نباشید..من یک لپ تاپ دل 1558 دارم..هنگام کار با لپ تاپ ناگهان سمت چپ کیبورد من یک فن روشن میشود و پس از چند لحظه ناگهان تمام لپتاپ قفل میشود هیچ چیزی تکان نمیخورد..فقط می توانم دکمه پاور را نگه دارم و لپ تاپ را خاموش کنم..وقتی لپ تاپ را روشن میکنم همان اول موقع بالا آمدن این مشکل برایش پیش می آید..حالا اگر لپ تاپ 1 ساعت مثلا خاموش باشد می تونم نیم ساعت باهاش کار کنم و دوباره همین اتفاق می افتد..همه کار کردم..تعویض ویندوز...تعمیر ویندوز ولی نمیدونم مشکل از چیه؟لطفا راهنماییم کنید ممنون:1. (35):

Moein
04-07-12, 14:27
سلام خسته نباشید..من یک لپ تاپ دل 1558 دارم..هنگام کار با لپ تاپ ناگهان سمت چپ کیبورد من یک فن روشن میشود و پس از چند لحظه ناگهان تمام لپتاپ قفل میشود هیچ چیزی تکان نمیخورد..فقط می توانم دکمه پاور را نگه دارم و لپ تاپ را خاموش کنم..وقتی لپ تاپ را روشن میکنم همان اول موقع بالا آمدن این مشکل برایش پیش می آید..حالا اگر لپ تاپ 1 ساعت مثلا خاموش باشد می تونم نیم ساعت باهاش کار کنم و دوباره همین اتفاق می افتد..همه کار کردم..تعویض ویندوز...تعمیر ویندوز ولی نمیدونم مشکل از چیه؟لطفا راهنماییم کنید ممنون:1. (35):

دوست عزیز مشکل یا مربوط به دمای سی پی یو میشه یا دمای کارت گرافیک بهترین کار این هست که لب تاپ رو به پیش یک تعمیر کار ببرید تا با تعویض فن اون مشکل شما رو حل کنه

موفق باشید

Pami
05-07-12, 14:37
دقیقا ، مشکل باید از فن باشه که نمیتونه حرارت رو دفع کنه و برای جلوگیری از overheat لپ تاپ ویندوز روی حالت فریز میره تا با این کار دمای داخلی کاهش پیدا کنه
حتما ببرید برای تعویض

hamid_dvkh
05-07-12, 19:04
ببخشید یه چیز دیگه هم باید اضافه کنم که وقتی نرو افزار ها و بازی های سنگین نصب میکنم این اتفاق زودتر رخ میده..بازم به همون فن بر میگرده؟

Pami
05-07-12, 20:09
آره میتونه باشه ، چون استفاده از ظرفیت CPU و گرافیک بیشتر میشه و مجبوره تو دور بالاتری کار کنه

hamid_dvkh
05-07-12, 20:25
مرسی از لطفتون یه دنیا ممنون:love: