PDA

مشاهده نسخه کامل : کندی در اجرای بازی

iman_s
01-07-12, 19:08
سلام
من جدیدا 2 تا بازی گرفتم که طبق پشت جعبه باید گرافیک من بازی را بکشه اما نمیکشه . مثلا بازی resident evil operation raccoon city اما وقتی اجرا می کنم خیلی کنده و باید خیلی بیارم پایین رزولوشن را تا کمی بهتر بشه
مشخصات سیستم من :
graphic : ATI radeon HD 5450
ram : 4GB
hart : 2t
cpu : intel core 2quad Q6600 2.40Ghz 2.40 Ghz
power green 535watt

ممکنه چون پشت بازی نوشته کارت گرافیک 256invidia به همین خاطر با مال من سازگار نیست ؟
البته در مورد sniper 2 هم همین داستانه
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

mehrdad_ab
02-07-12, 12:29
سلام
من جدیدا 2 تا بازی گرفتم که طبق پشت جعبه باید گرافیک من بازی را بکشه اما نمیکشه . مثلا بازی resident evil operation raccoon city اما وقتی اجرا می کنم خیلی کنده و باید خیلی بیارم پایین رزولوشن را تا کمی بهتر بشه
مشخصات سیستم من :
graphic : ATI radeon HD 5450
ram : 4GB
hart : 2t
cpu : intel core 2quad Q6600 2.40Ghz 2.40 Ghz
power green 535watt

ممکنه چون پشت بازی نوشته کارت گرافیک 256invidia به همین خاطر با مال من سازگار نیست ؟
البته در مورد sniper 2 هم همین داستانه
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر
سلام
کارت گرافیک شما فوق العاده ضعیف هستش .
برای روان شدن بازی حداقل به یک گرافیک متوسط مثل 6750 نیاز دارین.

iman_s
03-07-12, 18:20
ممنون از پاسختون
اما کارت گرافیک من زده که 2گیگ ddr3 هستش
یعنی الکیه ؟

mehrdad_ab
03-07-12, 18:24
ممنون از پاسختون
اما کارت گرافیک من زده که 2گیگ ddr3 هستش
یعنی الکیه ؟
نه الکی نیست ؛
اما برای اجرای روان بازی ، تنها میزان بالای مموری کارت گرافیک (که در مورد گرافیک شما 2 گیگ هست)کفایت نمی کنه
موتور پردازشی کارت گرافیک هم باید قوی باشه .

kambiz afshar
15-11-12, 15:48
سلام دوست عزیز کارت گرافیک 5450 یه کارت گرافیک معمولی و نسبتا رده پایین محسوب میشه من اون موقع که این بازی رو بازی میکردم با gts 450 asus 1gb بازی میکردم در خرید کارت گرافیک مهم ترین بخش گرافیک core clock ,memory cloke و bus width هست
به نظر شما چرا کارت 1 از 90 تومن تا چند میلیون هست ؟
به نظر من کارت گرافیک 5770 میتونه برای اجرای اون بازی کافی باشه
موفق باشی :cool:

nima_hl
16-11-12, 00:00
سلام دوست عزیز کارت گرافیک 5450 یه کارت گرافیک معمولی و نسبتا رده پایین محسوب میشه من اون موقع که این بازی رو بازی میکردم با gts 450 asus 1gb بازی میکردم در خرید کارت گرافیک مهم ترین بخش گرافیک core clock ,memory cloke و bus width هست
به نظر شما چرا کارت 1 از 90 تومن تا چند میلیون هست ؟
به نظر من کارت گرافیک 5770 میتونه برای اجرای اون بازی کافی باشه
موفق باشی :cool:

میزان رم به رزولیشن مانیتور بستگی زیادی داره

مثلا اگر شما مانیتور fullhd با رزولیشن 1920*1080 داشته باشید یک کارت 1 گیگابایتی کافی است

ولی رزولیشن مانیتور شما بیشتر باشد یا مثلا از ایفینیتی (eyefinity) استفاده کنید خیلی بهتره که از گرافیک با رم بیشتر یا چند گرافیک کارت استفاده کنید

در کل چون رم 1 گیگابایت بنظر کافی است و شرکتهای بازی ساز هم با این کانفیگ بازیهای خود را اپتیمایز میکنند فعلا این میزان رم روی گرافیک کارتها افزایش چشمگیری پیدا نمیکنه

بنظر من گرافیک 5770 برای یک مانیتور با رزولیشن 1366*768 عالی و برای یک مونیتور فول hd خوبه