PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا مموری های DDR وارد مرحله جدیدی خواهند شد ؟!

Moein
01-06-12, 10:12
با سلام

دوستان چند وقتی هست که تکنولوژی DDR3 به صورت ثابت شده و تغییر چشم گیری دیده نمی شه توی مموری ها اما مثل اینکه خبر هایی در این باره روز به روز داره شایعه پیدا می کنه و بسیاری از اونها تحقق پیدا کرده چند وقت پیش با وارد شدن سی پی یو های نسل جدید ای ام دی و تغییر فرکانس مموری های تا اینکه چند روز پیش و شکسته شدن رکورد DDR3 دنیا

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

و خوب خیلی ها از جمله خود من فکر این موضوع بودم که شوخی بیش نیست و تنها یک رکورد اورکلاکی هست تا اینکه خبر های از شرکت های Gskill و Corsair خودم که یکم جای تامل داره تنها یک عکس که توسط OPB پابلیک شده رو در دست هست که برای دوستان قرار میدم البته راست یا دروغ بودن اون به دلیل شخص پابلیک کننده بش میاد راست باشه باید منتظر بود و خبر رسمی کمپانی رو دنبال کرد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

البته خبر های شنیده شده از شرکت Gskill بر این هست که در نمایشگاه کامپیوتکس امسال رونمایی از رم های با فرکانس 2800 مگا هرتزی خواهد کرد و این نشانه تحول در زمینه مموری ها خواهد بود چند وقتی هست که با فرکانس های 1066 و 1333 در نسل DDR3 خداحافظی شده و شاید گامهای بعدی برای خداحافظی 1600 هم به زودی در راه باشه!!

از دوستان تیم خبری تقاضا دارم خبر های معتبر تر رو در تاپیک قرار بدهند

موفق باشید

Moein
06-06-12, 21:58
و خوب خیلی ها از جمله خود من فکر این موضوع بودم که شوخی بیش نیست و تنها یک رکورد اورکلاکی هست تا اینکه خبر های از شرکت های Gskill و Corsair خودم که یکم جای تامل داره تنها یک عکس که توسط OPB پابلیک شده رو در دست هست که برای دوستان قرار میدم البته راست یا دروغ بودن اون به دلیل شخص پابلیک کننده بش میاد راست باشه باید منتظر بود و خبر رسمی کمپانی رو دنبال کرد :

موفق باشید

اولین عکس های منتشر شده از رم های 3000 مگا هرتزی

Only the registered members can see the link 60n.jpg (Only the registered members can see the link 60n.jpg)