PDA

مشاهده نسخه کامل : کرک آفیس 2010

K1LOU
28-05-12, 07:10
با سلام خدمت دوستان
من هر چی کرک روی سایتهای ایرانی بود برای کرک کردن افیسم استفاده کردم اما متاسفانه نتونستم اونو کرک کنم . خود افیس و کرکش رو از سافت گذر دانلود کردم اما باز هم کرک کار نکرد . مشکل از جایی پیش اومد که من افیس 2010 سرویس پک 1 رو از سافت 98 دانلود کردم و نصب کردم بعد از سی روز که وقتش تموم شد هر کرکی که بود نتونست این نسخه رو کرک کنه و فکر می کنم اثارش توی سیستم مونده و هر نسخه دیگه ای رو که نصب کنم باز هم کرک کار نمی کنه. با your uninstaller افیس رو پاک می کنم و با cccleaner هم ریجستری رو . حتی از طریق regedit به قسمت locall machine میرم و قسمت software اثار افیس رو پاک می کنم اما باز هم بعد از نصب نسخه جدید نمی تونم کرک کنم
سریالی برای این افیس پیدا نمیشه ؟
نمونه ای از پیامهایی که داشتم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اخرین تلاش کد هم تغییر کرده

Rezasam1
28-05-12, 13:58
سلام

من کرک شرکت مهندسی پرنیان رو دارم اول فایل help که اموزش تصویری کرک کردن هست رو ببینید بعد کرک کنید

دانلود با حجم 2 مگابایت (Only the registered members can see the link)

Dude Captain
07-10-12, 15:32
با سلام خدمت دوستان
من هر چی کرک روی سایتهای ایرانی بود برای کرک کردن افیسم استفاده کردم اما متاسفانه نتونستم اونو کرک کنم . خود افیس و کرکش رو از سافت گذر دانلود کردم اما باز هم کرک کار نکرد . مشکل از جایی پیش اومد که من افیس 2010 سرویس پک 1 رو از سافت 98 دانلود کردم و نصب کردم بعد از سی روز که وقتش تموم شد هر کرکی که بود نتونست این نسخه رو کرک کنه و فکر می کنم اثارش توی سیستم مونده و هر نسخه دیگه ای رو که نصب کنم باز هم کرک کار نمی کنه. با your uninstaller افیس رو پاک می کنم و با cccleaner هم ریجستری رو . حتی از طریق regedit به قسمت locall machine میرم و قسمت software اثار افیس رو پاک می کنم اما باز هم بعد از نصب نسخه جدید نمی تونم کرک کنم
سریالی برای این افیس پیدا نمیشه ؟
نمونه ای از پیامهایی که داشتم

اخرین تلاش کد هم تغییر کرده

سلام دوست عزیز
این toolkit باید درست کار کنه ولی باز kmservice هم هستش که اکتیویتر آفیسه. انتی ویروس را غیرفعال کنید، اینترنت را غیر فعال کنید و UAC را غیرفعال کنید.

Pedramm
26-07-13, 19:49
بهترین کرک برای افیس در واقع همون کرک Microsoft Toolkit هست که حالا این شرکتهای کپی کننده نرم افزار به اسم خودشون استفاده می کنند ؟!! ( مهندسان x مهندسان و فن اورن y :1. (27):) به ماند این برنامه که نسخه های اخرش هم قادر هست ویندوز 8و هم office رو اکتیو کنه کافیست در صورت بروز مشکل در خود این برنامه گزینه Repair License رو بزنید بعد مجدد گزینه Ez activator که به صورت خودکار افیس رو اکتیو کنه فایروال و انتی ویروس غیر فعال باشه همچنین در ویندوز 7 و 8 گزینه UAC درحالت Never notify قرار بگیره