PDA

مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی برای حل مشکل رم

MR TASH
27-05-12, 15:25
دوستان من یک CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB خریداری کردم و سپس برای ارتقاء رم یک عدد CORSAIR - 4GB - 1600 خریداری کردم و با هم جمع اینا شد 8 گیگ اما مشکلی که الان دارم اینه که وقتی وارد یک بازی میشم بعد از یک مدتی از بازی با یک صفحه ابی رنگ رو به رو می شم و سیستم ریست میشه . من وقتی این رم CORSAIR - 4GB - 1600 خارج کردم از اسلات مادربرد این مشکل حل شد یعنی مشکل اینه که من نمیتونم اینا رو باهم یکی کنم ایا راهی وجود داره برای این مشکل؟ تنکس

mehrdad_ab
27-05-12, 15:51
دوستان من یک CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB خریداری کردم و سپس برای ارتقاء رم یک عدد CORSAIR - 4GB - 1600 خریداری کردم و با هم جمع اینا شد 8 گیگ اما مشکلی که الان دارم اینه که وقتی وارد یک بازی میشم بعد از یک مدتی از بازی با یک صفحه ابی رنگ رو به رو می شم و سیستم ریست میشه . من وقتی این رم CORSAIR - 4GB - 1600 خارج کردم از اسلات مادربرد این مشکل حل شد یعنی مشکل اینه که من نمیتونم اینا رو باهم یکی کنم ایا راهی وجود داره برای این مشکل؟ تنکس
سلام
با اضافه کردن رم 4 گیگ ، حات دوآل چنل غیر فعال شده . اما برای اصلاح بلواسکرین یکبار از بایوس تایمنگ ها رو روی بالاترین حالتی که cpu-z نشون میده تنظیم و دوباره تست بگیرین.

MR TASH
27-05-12, 17:56
دوستان اگه راهی نداره خودتون رو اذیت نکنید من الان چه رمی بگیرم که با اینها جمع بشه یعنی باید یک CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB بخرم و اون یکی رو رو هم بندازم تو اشغالی دیگه ؟