PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید فن ترجیحا بیصدا

khonsa
26-05-12, 01:51
با سلام خدمت همه دوستان
کیس من Only the registered members can see the link هستش
مادر برد: asus p8p67
سی پی یو: Core i5 2500K
اصلا مشکل دما ندارم و فقط صداب فن سی پی یو کاملا روی اعصابم رژه میره
یه فن که کاراییخوبی داشته باشه و ترجیحا بیصداتر از فن خود سی پی یو باشه می خواستم معرفی کنید
خیلی ممنون

STUXNET
02-10-12, 09:24
داداش شا میتونی بری سمت COOOLER نوکتوآ NUKTOA NH D14
6سال گارانتی داره فوق العاده بی صداست

vandelin
03-10-12, 18:08
سلام
به خاطر عمق کم این کیس و فن 23 سانتی روی در ، بهتره برید سراغ پردازنده هایی که ارتفاع کمتر از 16 سانت دارن . چون فن اجازه نمیده که کولر های مرتفع تری رو نصب کنید .
ولی میتونید با باز کردن فن روی در ، کولری مثل HR-02 ترمال رایت رو نصب کنید که بسیار قوی و کم صدا هست . و بجای فن روی در از یک فن 12 سانتی 10 تومنی استفاده کنید ، البته قابیت چیپ شدن دیگه نداره و باید از بست کمربندی استفاده کنید ولی هم محکم میشه هم بی صدا و هم تهویه خوبی داره . ولی خب این کولر برای اورکلاک خوبه و قیمتش هم الان ظاهراً رسیده به 150 تومن ! البته به دلیل فن 14 سانتیمتری که برای این کولر استفاده شده ، اگر بورد شما ، اسلات های رم زیادی نزدیک سوکت پردازنده باشه ، امکان نصب رم های با هیتسینک بلند (مثل جی اسکیل Ripjaws) نیست مگه اینکه فن روی کولر رو کمی بالاتر نصب کنید (شدنش میشه ولی دردسر داره) ولی باز با این کار ارتفاع فن کولر دیگه اجازه نمیده در کیس بسته شه .

اگه اورکلاک میکنید پیشنهادم همین روشیه که HR-02 رو نصب میشه کرد . و اگر اور نمیکنید ، بهترین فنی که به نسبت کارای و هزینه پیشدا کردم مدل ICEEDGE 400 XT دیپ کول هست که 50 تومنه (الان فکر کنم 70 80 بدن ) .
مدل بهتر ICE warrior هست که به مراتب بهتر از قبلی و الان فکر کنم بالای 100 باشه . ارتفاعش 15.6 هست ولی مطمئن نیستم جا بشه .