PDA

مشاهده نسخه کامل : عذرخواهي توضيح در مورد تغيير رفتاري من و عدم ارسال پستهاي تبليغاتي

AMD>INTEL
15-05-12, 04:57
سلام بر تمام دوستان قديمي و خوب من

بنا به ذهنيت هاي گذشته و البته تقصير خودم خيلي از دوستان خوبم از من ناراحت شدند . من به دلايلي از دريا كنار گذاشته شدم . از اين به بعد شما پست تبليغي جهت دار نمي بينيد . من متاسفانه بنا به دستوري كه بهم داده بودند پست ميزدم . از تمام دوستان خوبم مغذرت ميخواهم . اط شهريار عزيز و ....
همينطور جناب مهندس عمراني كه خيلي ناراحتشون كردم ازشون معذرت ميخوام . ميخوام برگردم به زماني كه آزاد بود و بدون هيچ تعصب برندي خبر يا مطلب ميگذاشتم . هدف اين تاپيك اين بود به دوستانم بگم . ميخوام برگردم به دوران خوبي كه هيچ شركتي به خاطر يك حقوق پايين من رو مجبور كرد جلوي استاد خودم مهندس عمراني واستم .چون مجبور بودم به پولش نياز داشتم به خاطر همين كار روزمرم به سمت لوازم ساختماني بردم تا به خاطر يك لقمه نون چيزي بگم كه نظر قلبي من نيست . شهريار و بقيه دوستان لطفا تاپيك رو پاك نكنند .
با عرض ادب و احترام به همه دوستانم .از همتون معذرت ميخوام مجبور بودم . اميدوارم شاد موفق باشيد

از همتون معذرت ميخوام :give_rose:

AMD>INTEL
15-05-12, 05:00
براي روشن سازي اين تاپيك موقتا پاك نشه . با تشكر

AMD>INTEL
15-05-12, 05:54
من نهايت تلاشم رو ميكنم . كسي باشم كه از يك محصول خوب دفاع كنم نه برند ...... خيلي وقت بود اونطوري كه ميخواستم ننوشته بودم .

AMD>INTEL
15-05-12, 08:38
فقط بگم كه مجبور بودم . الان پشيمونم چون دانشگاه هم قبول شده بودم . ولي به خاطر اين شركت قدر نشناس انصراف دادم . بعد از سه سال عذرم خواستن بدون هيچ دليل منطقي يا مشكل ديگه . شايد تو شما كسي باشه فرزند داشته باشه . ميفهمه چي ميگم . تنها دارم از دخترم مراقبت ميكنم . من كه تمام وجودم و اعتبارم رو به خاطر اينها دادم . به خاطر اين آدمها با بهترين دوست هام درگيري پيدا كردم . يكيش مهندس عزيز كه اينجا كه نه هر جا جلوي همه ميگم . جواد عزيز شرمندم . به خاطر نياز مالي من از من سو استفاده كردند . هميشه از اين موضوع ناراحت بودم . اميدوارم مهندس خوب و دوست داشتني بشنوه حرفهامو چون اون درك ميكنه آدم بخاطر بچش به خاطر آسايش اونا همه كار ميكنه . متاسفانه آدمهايي مثل ما خيلي مظلوم هستند . از سال 2004 تو فرومهاي مختلف پست زدم . جوابش يك كار 3 ساله بود كه خدا شاهده هر كاري كه فكر نميكنيد از من كشيدند . براي خودم ناراحتم كه مثل قبلا ها مخالفت نكردم چاره اي جز تحمل و كاري كه بهم ميگفتند نداشتم . آره دوستان شركتهاي اين چنين فقط استفاده كوتاه مدت ميكنند و بعد ..... . شايد باورتون نشه تو اين يك ماه هر جا سر زدم گفتند نه بالا خره يكيش گفت آره فلان آدم شركت شما همه كاره انفورماتيكه گفته استخدامت نكنيم . باز از همه دوستانم معذرت ميخوام بخاطر مدتي كه نبودم و به خاطر پستهاي حمايتي كه به اجبار ميزدم . آدم بدون پارتي هميشه سرش كلاه ميره ................. باز از همه دوستانم معذرت ميخوام