PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید LCD تا سقف 600 هزار تومان

Davood2549
09-05-12, 13:56
درود
میخواستم یه ال سی دی 32 اینچ بخرم. اطلاعات چندانی از وضعیت روز و قیمت ها و برندها ندارم. 500-600 تومن بیشتر نمبتونم خرج کنم. چه مدلی رو پیشنهاد میکنید دوستان؟ لطفا دلیلش رو هم بگید. و در صورت امکان مشخصات و قیمت رو هم اعلام بفرمایید. اصلا تو این رنج قیمت چیز خوبی گیرم میاد؟ اگه نمیاد مجبورم اینچ پایین تر بگیرم. خلاصه منو راهنمایی کنید دیگه.
مرسی :give_rose:

Moein
09-05-12, 13:59
درود
میخواستم یه ال سی دی 32 اینچ بخرم. اطلاعات چندانی از وضعیت روز و قیمت ها و برندها ندارم. 500-600 تومن بیشتر نمبتونم خرج کنم. چه مدلی رو پیشنهاد میکنید دوستان؟ لطفا دلیلش رو هم بگید. و در صورت امکان مشخصات و قیمت رو هم اعلام بفرمایید. اصلا تو این رنج قیمت چیز خوبی گیرم میاد؟ اگه نمیاد مجبورم اینچ پایین تر بگیرم. خلاصه منو راهنمایی کنید دیگه.
مرسی :give_rose:

دوست عزیز TV می خواهید تهیه کنید یا مانیتور کامپیوتر؟

Mahdi_Moosavi
09-05-12, 15:10
سلام.

6894

اگر می تونید تا 700 تومان هزینه کنید من Samsung LN32D550 (Only the registered members can see the link) رو به شما پیشنهاد می کنم . البته این مدل به سفارش سام سرویس با مدل تجاری Samsung LA32D585 (Only the registered members can see the link) در داخل کشور موجوده.

از نظر من این مدل با قیمتی که داره واقعا ارزش خرید داره . چون :

1 - جزو بهترین تلویزیون های LCD 32 اینچ از نگاه سایت CNET (Only the registered members can see the link)هستش .

2 - دارای گیرنده دیجیتال داخلی DVB-T هستش .

3 - دارای درگاه USB و LAN هستش که می تونید به واسطه اونا اکثز فرمت های ویدئویی ، عکس و موزیک رو از شبکه خانگی یا هاردهای اکسترنال و USB Flash پخش کنید .

4 - رزولیشن تصویر در این مدل Full HD 1080p هستش .

از نظر شخصی من ارزش 100 هزار تومان هزینه بیشتر نسبت به بودجه شما رو داره . اگر هیچ جوره نمی تونید بیشتر هزینه کنید می تونید یکی از مدل های سری 4 LCD (Only the registered members can see the link) این کمپانی رو انتخاب کنید .

البته این نکته رو مد نظر داشته باشید که همه مدل های سری 4 دارای رزولیشن تصویر HD 1366 x 768 هستند و در برخی از مدل ها پورت LAN حذف شده و به واسطه پورت USB امکان پخش فیلم وجود نداره.

لیست کلی تلویزیون های LCD سامسونگ : Only the registered members can see the link

Davood2549
09-05-12, 16:24
G81: منظورم تی وی بود.
Samsung LN32D550 (Only the registered members can see the link) مدل خوبی بنظر میاد ولی بودجم نمیرسه. یه سئوال بین 22 و 32 اینچ که سایز دیگه ای نداریم نه؟! اگه با 500-600 تومن مدل 32 اینچ خوب پیدا نمیشه چن تا مدل با اینچ پایین تر معرفی کنید. مهدی جان از مدلهای سری 4 که گفتی کدوماش بهتره؟

Davood2549
09-05-12, 16:38
مدل 32L4600X sharp چطوره به نظرتون؟ یکی از دوستان تو یه فروم دیگه پیشنهاد داده.
متن نوشته ایشون اینه:
"
مدل 32L4600X sharp گیرنده دیجیتال داخلی داره و پنلش ژاپنیه . با گارانتی مادیران قیمتش 650 تومن هست .
لینک مطلبی که توی وبلاگ مادیران در مورد این مدل نوشته شده :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link blog.com%2Fpost%2F100)

لینک مشخصات L4600X sharp
Only the registered members can see the link

" (Only the registered members can see the link FProductDetails.aspx%3FProID%3D878)

Mahdi_Moosavi
09-05-12, 18:15
مدل 32L4600X sharp چطوره به نظرتون؟ یکی از دوستان تو یه فروم دیگه پیشنهاد داده.
متن نوشته ایشون اینه:
"
مدل 32L4600X sharp گیرنده دیجیتال داخلی داره و پنلش ژاپنیه . با گارانتی مادیران قیمتش 650 تومن هست .
لینک مطلبی که توی وبلاگ مادیران در مورد این مدل نوشته شده :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link blog.com%2Fpost%2F100)

لینک مشخصات L4600X sharp
Only the registered members can see the link

" (Only the registered members can see the link FProductDetails.aspx%3FProID%3D878)

این مدل هم تلویزیون خوبیه . برای مثال Brightness نامیش 450cd/㎡ هستش که در نگاه اول با درخشندگی بالای تصویر هر بیننده ای رو جذب خودش می کنه . ولی تصویر واقعی به هیچ وجه این قدر درخشنده نیست . به شخصه خودم این مقدار درخشندگی رو نمی پسندم . تصویر رو با ویژگی های واقع گرایانه بیشتر می پسندم.

مد نظر داشته باش که این مدل شارپ هم HD 1366x 768 هست و Full HD 1080p نیست .

ولی بازم تاکید می کنم 70 - 80 تومان هزینه بیشتر ارزش داره که برید سراغ Samsung LA32D585 .

موفق باشی .

مهدی جان از مدلهای سری 4 که گفتی کدوماش بهتره؟

تو لینکی (Only the registered members can see the link)که دادم مشخصه . ... هر چی مدل بالاتر باشه بهتره ...

Davood2549
09-05-12, 18:26
Samsung LN32D550 (Only the registered members can see the link) مدل خوبی بنظر میاد ولی بودجم نمیرسه. یه سئوال بین 22 و 32 اینچ که سایز دیگه ای نداریم نه؟! اگه با 500-600 تومن مدل 32 اینچ خوب پیدا نمیشه چن تا مدل با اینچ پایین تر معرفی کنید.
میشه به این سئوالا هم جواب بدبد؟ اگه بخوام بودجمو بیارم روی حدود 500 چی؟

Mahdi_Moosavi
09-05-12, 19:11
میشه به این سئوالا هم جواب بدبد؟ اگه بخوام بودجمو بیارم روی حدود 500 چی؟

سایز پایین تر از 32 اینچ هم TV داریم ولی با امکانات و قابلیت های بسیار محدود . برای مثال اکثرا دارای پنل های TN هستند که دارای کیفیت پایین تصویر و زاویه دید افتضاح هستند ! بیشتر به درد استفاده به عنوان مانیتور می خورن تا تلویزیون ...

تو این سایز SAMSUNG 26D465 (Only the registered members can see the link) هست با قیمت حدود 520 تومان (Only the registered members can see the link) . ولی من اطلاعی از نوع پنلش ندارم . کلا تو این سایز خرید تلویزیون LCD رو پیشنهاد نمی کنم !

snipping
03-10-12, 15:27
در مورد تلویزیون های SHARP خدمتتون بگم که این برند یک برند ژاپنی است و مطمئن باشید که پنلش (ماژول نمایشگر ) ژاپنی هست . و در مورد کیفیت تصویر و عمر خود پنل خیالتون راحت باشه . در مورد مدل 32L4600X شارپ این تلویزیون مجهز به گیرنده دیجیتال داخلی هست و می تونید کانلهای صدا و سیما رو به صورت دیجیتال تماشا کنید . در ضمن 3 تا ورودی HDMI داره که امکان اتصال به پلیر های متعددی رو برای شما فراهم میکنه. وعلاوه بر ان ورودی PC هم داره که میتونید لب تاپ رو بهش وصل کنید.
در کل بین سراغ تلویزیون های برند ژاپنی برید خیلی مطمئن تره .
شارپ و سونی و پاناسونیک