PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کم شدن حجم غیر معمول حین وب گردی عادی

net.mooteler
08-05-12, 01:41
درود بر دوستان خوب انجمن ..

یک هفته ای می شه که از همیار نت یه اکانت اقتصادی 3GB 512 Kbps سه ماهه خریدم ......

سرعت خوبی داره ولی مشکلی که دارم اینه که حین وب گردی ساده (مثلا 10 15 تا پیج که باز و بسته می کنم ) وقتی که از توی سایت همیار اکانتمو چک می کنم یهو متوجه کم شدن 10 MB از حجمم می شم !!!!.......

الان روز پنجمی هست که کانکت می شم (سر جمع 55 ساعت) اکانتم از 3GB به 1.70GB رسیده .......

قابل توجهتون که شاید سر جمع 350MB هم دانلود نکرده باشم . به نظر شما مشکل از کجاست ، یعنی وب گردی این قدر حجم کم می کنه ......

پ ن : مطمئن هستم که کسی از طریق وایرلس مودم کانکت نمی شه ، (پسورد داره)......

عمده وب گردیم ف ی سب و ک و فروم های عکاسی بوده . که هر پیج حداکثر 70 Kb هست.......

لازم به ذکره که از افزونه ی ک و ک و ن در فایر فاکس استفاده می کنم همینطور یعضی مواقع از د ا ی ن ا وب........

اینم تست سرعتم

Only the registered members can see the link

اگه در این زمینه تجربه ای دارین بفرمایین .
سپاس گزارم.
محسن همتی

net.mooteler
09-05-12, 17:02
کسی از دوستان نمی تونه منو راهنمایی کنه؟؟
ممنون می شم حجمم رسیده به 1.5 GB .....:1. (27):

sorry for off tapic:1. (35):

Moein
09-05-12, 17:15
دوست عزیز تنها کاری که می تونید انجام بدید این هست که یک برنامه که به صورت LOG از حجم ورودی و خروجی شما استفاده می کنه رو نصب کنید و ببینید شما در یک روز چقدر استفاده می کنید از اینترنت و اینطوری با چیزی که ISP ذکر می کنه چک کنید البته قبل از اون پسورد وایرلس رو عوض کنید یا اون رو فعلا قطع کنید

در صورتی که دیدید مشکلی هست به ISP خود اطلاع بدید

در غیر این صورت اگر از دانلود شبانه استفاده می کنید چک کنید ساعت های اون تغییر نکرده باشه یا یوزر جدیدی از اون تعریف نکرده باشند

تمامی اینها می تونه دلیلی باشه بر اینکه حجم شما داره مصرف میشه!!!

net.mooteler
10-05-12, 13:52
سلام ممونم از توجهتون ...
بله با توجه به فرماشی شما و پیشنهاد دیگر دوستان اولین کار همین نصب نرم افزار هست .
در مورد شبانه هم خیر ساعت تغییر نکرده .
...